Jump to content

Пред вама је нова главна тема форума. Уколико желите да користите стару и даље, на дну форума са леве стране имате мени и ту можете да је вратите.

Све активности

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Стране фудбалске лиге

Покушаћу и Дугалића да убедим да дође.
  3. Стране фудбалске лиге

@Погребњак поздрави Полетановића
  4. Today
  5. Евролига 2017/18

Bobby Brown i zvanicno u Oliju. Tillie se napokon oporavio od povrede i mozda ce debitovati protiv Valensije.
  6. Музика

7. Серије

Drugu, kupili su je od TOP-a, pre neki mesec dana je prva sezona isla na BN Treca i cetvrta sezona ce ostati na Top-u, jer se Predrag Antonijevic (reziser) hvalio kako ce im ovi dati budzet od 10 miliona.
  8. Серије

''Доручак је најважнији оброк''
  9. Серије

Matoroj je faca mutna debelo ...Bas smara sa hranom , jbt onaj napadac da je nije omamio verovatno bi ga terala da jede ....Mada to i nije toliko daleko od prosecnog gradjannina ove zemlje samo hrana samo gladan da ne ostane , sve u dupe trpaj , al ga pretera u seriji
  10. Серије

Мабуз, шта нас збуњујеш ?
  11. Серије

Drugu ili trecu?
  12. Филмови

Odgledao sam Tora. Dobar je. U pozadini pici Led Zeppelin - Immigrant Song. Jos Pantera i onda ovo cudo kad stigne:
  13. Yesterday
  14. Серије

Prva otkupila drugu sezonu Ubica, krece negde u Martu.
  15. Филмови

Najbolji deo Nolanove trilogije, meni je Batman Begins nista posebno, ali svakako moze da prodje, ako se ne varam u tom delu se pojavljuje Rade Serbedzija kao klosar. Ni jedan deo iz Nolanove triologije ne moze da se poredi sa legedarnim Betmenom iz 89-te, ipak je to remek delo u to vreme. Sto se tice Betmana iz 90-tih, jedino drzi paznju onaj sa Pingvinom, doduse nekima se svidja i onaj deo Enigmom, mada meni je to najdosadniji deo, mislim ne drzi mi nesto paznju. Najgori deo je definitivno onaj gde Kluni glumi Betmana, znaci film je smehoteka na kub.
  16. Филмови

Gotham pocinje od ubistva Brusovih roditelja. I dobar deo serije je on samo dete, a onda polako izrasta u tinejdzera. I sama serija se vrti oko detektiva Dzejmsa Gordona i malog Brusa. Onda se pojavljuju razni ludaci i psihopate poput Pingvina (meni najjaci negativac), pa onda dolazi Dzoker, itd. I serija dosta zalazi duboko u likove, prakticno u dusu im ulazi. Prakticno ti prikazu razvoj tih svih likova. Akcija, triler, misterija... Mnogo dobra serija.
  17. Филмови

Treci deo je na redu ovih dana, cim budem imao vremena. Vec skinuto. Uzecu u obzir i seriju Gotham, mada se malo teze odlucujem na serije, dosta mi vise vremena oduzmu jelte
  18. Филмови

Onda moraš da odgledaš i treći deo
  19. Филмови

Onda moras i Gotham seriju da gledas.
  20. Филмови

I tako se ja nekako nakanio da gledam Betmena, nekoliko ljudi mi preporucilo. A ja nesto staromodniji tip, gde cu ja te superheroje.. i tako mi se Thor, Avengers, Supermeni i slicni nisu nesto dopali. Odgledam prvi deo 'Batman: Begins' i bogami prilicno se iznenadio. Atraktivno, zabavno, zanimljivo.. I onda uzmem drugi deo.. majko moja, pa ono je jedan od najboljih akcionih trilera koje sam gledao. Ono kako je odglumljen Joker vise niko nikad nece ponoviti. Pokojni Heath Ledger se otprilike posrao po Dzek Niklsonu (ako pricamo iskljucivo o toj ulozi). A posao sam sa pretpostavkom 'koji crni Betmen, na k...c ga metnem'. Ko nije, otvaraj pirate bay i skidaj ovo http://www.imdb.com/title/tt0468569/?ref_=nv_sr_1 . Mozda se nece svakom dopasti film, sama prica i sta ti ja znam.. ali jednu od najbolje odigranih uloga zlikovca u istoriji kinematografije ne smete propustiti.
  21. Лига Шампиона и Лига Европе

Murica totalno nadigran od Sevilje. Samo srecom izvuce nulu. Koliko taj lik ima srece. Kao Partizan u zrebovima. ***** ti zivot.
  22. Филмови

Jesam ja. Klasican Marvel, puno efekata, super heroj pada pa se uzdize, ko voli Marvela, bice mu ok, kao i vecina drugih filmova. Ovde malo odskace muzika i mesto radnje i cinjenica da su vecinom likovi crnci, ali ako nisi Milpar, nece ti smetati.
  23. Лига Шампиона и Лига Европе

Pozdrav od navijaca ManUtd iz Sevilje
  24. Филмови

Jel gledao neko Pantera ?
  25. Филмови

Одгледао јуче Downsizing. Исподпросечан филм. Све ово су могли да сниме и без приче о смањивању, филм поенту једноставно нема. Са друге стране, одгледао сам неки дан Wonder, o дечаку са деформацијом лица. Има мана, има клишеа, али леп филм који вреди видети дефинитивно.
  26. Football Manager

Ma jok, jesam pre kad sam bio mladji to radio, sad mi nije zanimljivo, ja igrace iz domace lige ne dovodim, necu da ih slabim, doveo sad samo Jokica, cak pomazem kad imam para jer kupujem skartove i dajem pare njima, recimo manjim klubovima, Loznica, Macva, Sumadija, i slicno, za koju godinu cu imati 100 miliona a svi najbolji igraci kod mene, koga dovesti posle.. Davno sam znao 16 sezona da igram i sve da poosvajam za to vreme, pojave se regeni i ja batalim. Al koliko god osvojio puta LS opet rejting slabo raste, C.Ronalda ne mozes dovedes, Runija, Robinja i slicno pa to malo drzi draz ne budu svi bas toliko slabi.
  27. Football Manager

tu je i uvek dobro staro vracanje sejva dok ne prodjes
  1. Load more activity