Jump to content

Пред вама је нова главна тема форума. Уколико желите да користите стару и даље, на дну форума са леве стране имате мени и ту можете да је вратите.

Све активности

This stream auto-updates     

1. Today
  2. Сваштара

Ма овај Нојз је ванаби Вајс јебени, само они могу наћи овакве креатуре.
  3. Сваштара

По чему то каска? Ипак је то велики град и има више дилеја као што су ови на снимку. Таквих има и у другим деловима Србије, али су мање уочљиви.
  4. Yesterday
  5. Сретна Слава свима који славе пуно здравља и пара
  6. Одлична игра у оба правца од почетка до краја
  7. Сваштара

Naravno, nisam ni mislio da nisu patriote, ali da Bg kaska za ostatkom Srbije - kaska. Sve se tu skupilo i sto valja i sto ne valja.
  8. until
    СЛ: Чукарички - Црвена Звезда
  9. Сваштара

Не треба на основу тог клипа да се каже да Београђани нису патриоте. Има их и то у великом броју.
  10. Сваштара

@miloshb Pa meni se po naglascima cini da na ovom snimku nema ni jednog coveka iz Beograda
  11. Сваштара

Kažem ja treba naše teritorije naseliti Kurdima, a nas raseliti po Sibiru ili Maloj Aziji da lutamo. Jedno 100-200 godina. Možda bi posle toga bolje brinuli o državi. Svakako bi Kurdi bolje čuvali Srbiju i ostale srpske zemlje nego što to mi radimo ili ćemo raditi u budućnosti.
  12. Сваштара

Beograd - ubedljivo najmanje srpski grad. Ne bih puno pogresio kad bih napisao da su ``srpskiji`` od Beograda i Tirana i Split i Pristina sa sve 99,99% siptarskog stanovnistva. Ovim neobavestenima bih pustao i prikazivao sve one mucne snimke i slike sa odsecenim srpskim glavama i utrobama. ``Krugodvojkasi`` koji nisu dalje od centra Beograda izasli. Ne mora da ih interesuje, ali makar postuj svoje zrtve. Jadni mi sa ovakvim narastajima.
  13. Српско "новинарство", шта то беше?

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:697690-VECITI-OPET-NA-METI-UEFA-Disciplinski-postupci-protiv-Partizana-i-Zvezde Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
  14. Музика

Roookaaaaaaaaj Roca
  15. Сваштара

Kad moze nepravoslavni Vatikan da pravi sam sebi drzavu, moze vala i Hercegovina. Kako bi ekonomski procvjetali bez ovih drustvenih parazita na sjeveru.
  16. Сваштара

У потпуности се слажем да нација Захумљано-Травуњана би требало да има своју државу а самим тим и ЗХАНУ са најумнијим од свих на челу, председником Милпаром +. .
  17. Сваштара

Dae vjecna!
  18. Ubo Radanov trojku u zadnjim sekundama utakmice.. Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
  19. Сваштара

Ne damo im Nikšića da vide pa pred njima car Dodik da ide. Dae vječna!
  20. Сваштара

Ispadose Rusi najveci Srbi. Mi i komsije neke skrivene parole, navijaci Zenita s neba pa u rebra.. "Ratko Mladic je srpski heroj" Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
  21. Radanov ni sekindu jos a igra ovaj Peno nikakav ucinak a ni Tepic.Ovde je Simon klasa za sve.
  22. Сваштара

Ja sam protiv tog ujedinjenja, vise sam da se Hercegovina odcijepi kao samostalna i da dozivi kulturni i finansijski preporod. Ne moze se ovako vise, em nam bosanci sad vode drzavu u propast, em nas kradu, em nas sputavaju, i jos dodje neki srbijanac i naziva nas bosancima. Mislim da je kljuc napretka da se od Foce pa na dolje odvoji od RS, da se uzme srpski Mostar, Dubrovnik, Niksic i Herceg Novi i stvori jedna drzava.
  23. Jel ulazio Radanov ikako? Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
  24. Smrsao puno bas vidi se ali nekako mekano igra ne dominira ni protiv ovih sabana.
  25. Музика

26. Сваштара

To svaki narod generalno tvrdi za sebe Al ono jeste,taki smo ti mi.
  1. Load more activity