Jump to content

Пред вама је нова главна тема форума. Уколико желите да користите стару и даље, на дну форума са леве стране имате мени и ту можете да је вратите.

Све активности

This stream auto-updates     

1. Today
  2. Opet sam pogledao utakmicu protiv crc. Ono sto zabrinjava je sto nam leva strana nije postojala lako je reci ljajic ali nije samo to matic je imao uzasnu utakmicu ni jednom pasom nije uposlio ljajica na izolaciji niti kolarova matic mora da podigne nivo igre pogotovo pas igre dok je desna strana luka tadic bane odlicno funkcionisala leva tadic kolarov ljajic nije postojala igracki protiv siptara koji sto godina igraju u istom sastavu mora mnogo bolje morali bi igrati sa pravim krilom sad kostic ko da igra za menadjera da se proda,sutira ne prati saigrace ne dodaje ali ne verujem da krstajic ima muda da gurne Nemanju
  3. Yesterday
  4. Филмови

Ok je.
  5. Сваштара

Ja već dugo koristim avast i završava mi posao. Sent from my ZTE BLADE L110 using Tapatalk
  6. Сваштара

brt meni je eset nod32 svaki dobro radio,ali trenutno nijesam pri kompu pa ne mogu pregledati video snimke i utvrditi koji valja,pa cu vidjeti danas u toku dana.
  7. Сваштара

Bivsi,zuti,prethodni,nekadasnji,predjasnji,prezuti,dosmanlije...
  8. Сваштара

Nisam znao gde da postavim , ali moze li neko da mi pusti link za skidanje dobrog antivirusnog programa ili neki alat slican tome s kojim ima te dobra iskustva ....Napuni mi se USB virusima i samo sranja pravi Ali da ne bude ono na 30 free period pa posle da jurim novo Hvala
  9. Сваштара

Danilo Vučić, sin predsednika SNS Aleksandra Vučića juče je prisustvovao utakmici između Srbije i Kostarike.To samo po sebi ne bi moralo da bude nimalo bitno da Vučić mlađi juče nije bio u društvo sa dvojicom osuđenih kriminalaca! I to ni manje ni više neko članova ekipe ubijenog Aleksandra Stankovića – Saleta Mutavog. Na slici ispod možete videti mlađanog Danila (uokvirenog crvenom bojom) u društvu više ljudi koji su juče bili na utakmici u Samari. Levo uokviren žutom bojom je Milan Krasić, član Partizanove navijačke grupe „Alkatraz“, čovek koji je prvobitno osuđen na 15 godina zatvora zbog ubistva takođe Partizanovog navijača Ivana Perovića 2011. Ipak, presuda mu je poništena pa čeka novo suđenje. Do tada, kao što vidimo, slobodno putuje svetom i druži se sa članovima porodice Vučić. Desno, takođe zaokružen žutim krugom je Aleksandar Vidojević, poznat i kao Aca Rošavi. Reč je takođe o čoveku sa debljim kriminalnim dosijeom i jednim od članova nekadašnje kriminalne ekipe Aleksandra Stankovića. Prema našim saznanjima, sve ove osobe su otputovale čarter letom u Samaru, a na istom letu su bila i dva ministra Vlade Srbije! Šta reći osim – neverovatno! Eto još jednog dokaza da je Aleksandar Vučić toliko ogrezao u kriminalu da su čak i članovi njegove najuže porodice praktično nerazdvojni sa ubicama i dilerima narkotika…
  10. Uf a kako ih nacija sprda nije humano
  11. Тешком муком извојевана победа за Енглезе, али заслужена. Били су бољи, чинило се на почетку да ће лако стићи до победе, али их је тај пенал пореметио. Не знам зашто Лофтус Чик није играо од почетка јер он им доноси доста на креацији и даје посебан шмек њиховој игри - нешто што им је итекако потребно. И даље мислим да су Енглези доста потцењени и да ће врло вероватно стићи до четвртфинала, а за после ћемо да видимо.
  12. Pih .... nema pravde na ovome svetu ....
  13. Koliko fale Italijani na ovom SP.
  14. Vozdra Braco, vidim da se posle pocetnog tamnog pesimizma i pobede nad Kostarikom prelazi u euforicni optimizam. Dajte Brazil da se igramo fazon Meni je do gola nasa reprezentacija izgledala dobro, na momente cak vrhunski-Tadic. Ekipa Kostarike igra na odbranu, tesko im je dati gol, a mi smo stvarali sanse. Mozda je dva zadnja vezna bilo previse protiv ovakve ekipe, pa onda nisu ni bili zapazeni do 60.tog minuta. E sta me je iznerviralo do bola i upropastilo ceo dozivljaj je pad posle gola, Rukavina u igri umesto Tadica. Znam da se nemoze dominirati celu utakmicu, ali pustiti protivnika da bez po muke dolazi na 30 metara od gola je nedopustivo. Ovi nisu znali iskoristiti ali malo bolji timovi ce itekako iz pet suteva/sansi da umuva bar jedan gol. Druga stvar koja je uocljiva je da pored tri tehnicki dobra igraca mi i dalje prebacujemo loptu-bunarimo po 30-40 metara ili se iskljucivo igra po boku. Mitrovic se ispromasivao za medalju, ja sam uvek bio za Prijovica jer bar mi izgleda mnogo brzi i ubojitiji, ali je upecatljivo da je imao malu pomoc u 16 pri centarsutevima. Iza njega nije bilo nikoga na 10-20 metara. Uglavnom Sergej i Ljajic su gadno kasnili s'obzirom da smo napadali najvise sa desne strane preko Tadica. Sergej je sem ovoga dobro odigrao, ali mislim da na poziciji "stranca iliti kancer Kange" Tadic izgleda mnogo ubedljivije. Licno misljenje ne zamerite. Mozda je ovo i bila idealna prilika da Sergej igra centralnog uz Matica/Milivojevica. Upadljiva je i staticnost cele ekipe. Niko se nekrece, netrazi prostor, pa se desava i kod auta da nemas kome da das loptu. Dosta je ovo neuigrano, pomalo izgleda kao i uvek da smo krenuli rekreativno na SP za neke vise ciljeve. Kazu neki bicemo i mi nalozeni i nabrijani protiv Sipaca, ja samo ne mogu da se setim kad smo to bili protiv ikoga. Nije izgledalo lose za pocetak ali kad vidim ritam drugih timova, da nije Srbija i neigra cuka ja bih zaspao.
  15. Евролига 2018/19

Pise se na raznim portalima da ce Micic u Efes. U poodmaklim pregovorima su navodno. Verovatno ce dobro proci finansijski ali kosarkaski glup potez. RASMC brzi za delic sekunde.
  16. Евролига 2018/19

Micić je u pregovorima sa Efesom.
  17. По мени, Белгија је највећи dark horse на овом Првенству. Уопште се не бих изненадио, да освоје.
  18. Tesko je probiti ove autsajdere u prvom poluvremenu jer se svi povuku pozadi,brane dobro takticki i biju za sve pare,imaju snage i koncentracije.Drugo pol nastave isto i vrebaju kontru,e tu treba neko majstorstvo poput Mertensove golcine da se nacnu i onda lakse ide sve.Igraci sa dobrim prekidom su zlata vredni uvek a pogotovo na ovakvim takmicenjima.Zato smatram da mi mozemo da napravimo dobre stvari i iznenadimo sve pa i sebe. Belgija ocekivano opravdala ulogu apsolutnog favorita.Lukaku manijak muno vec 2 komata.
  19. Нису могли један да дају у првом, а сад ће 5 да стрпају, ***** их у уста баш...
  20. Аууу, каква голчина омаленог Дриса Мертенса!
  21. Усташе отерале Калинића јер није хтео да уђе као измена. Ово би могло да им разјебе атмосферу.
  22. Панама?То оно где Скофилд био у мардељу?
  23. Prve su utakmice i mnogo bitne i s toga svo kalkulisu jer je mnogima i bod dobar.Pa i mi smo drugo pol odigrali znatno bolje i otvorenije smo krenuli po pobedu.Ocekujem bolju efikasnost u drugom i trecem kolu. Ide sad u 17h zanimljiv mec Belgija-Panama.Od belgijanaca ocekujem efikasnu i dopadljivu igru uz 3 gola.Panamu ne poznajem uopste i ne znam sta i koliko mogu.
  24. Pa to sam i napisao, oni njemu sugerisu a on ne mora da prihvati. O tome su pricali Vladimir Novakovic, Gojko Andrijasevic i Ivan Loncarevic sa sportkluba u podkasu juce. Moja pretpostavka je da on njima moze radio vezom da odgovori na sugestiju i potvrdi svoju odluku, o tome nisu pricali.
  1. Load more activity