Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

NRA

Novi Šok Transfer? Partizan želi Vilotića

Recommended Posts

Zvezdin otpisani štoper mogao bi ovog leta, kao slobodan igrač, da pređe na drugu stranu Topčiderskog brda

13351074275726.jpgDa li će se fudbalska Srbija ponovo zatresti kao kada je Vladimir Stojković potpisao za Partizan? Mogla bi vrlo brzo, pošto crno-beli, kako saznaje MOZZART Sport, imaju želju da ovog leta angažuju Milana Vilotića, nekadašnjeg kapitena Crvene zvezde, koga je Robert Prosinečki odstranio iz igračkog kadra!

Naime, Vilotić je još jesenas imao kontakte s Partizanom i to s bivšim sportskim direktorom Mladenom Krstajićem, ali je odlučio da se ne upušta u tu priču, međutim, sada je ponovo aktuelizovan mogući šok transfer, i to preko Alberta Nađa, koordinatora za sportska pitanja Partizana, koji se sa Zvezdinim defanzivcem poznaje iz vremena kada su zajedno igrali za Čukarički.

Iako već 10-ak meseci kruže informacije o novom Vilotićevom klubu, pa su se tako pominjali pre svega francuski i kineski timovi, 25-godišnji štoper nije uspeo da pronađe novu sredinu, pa je i to možda razlog što ponovo razmišlja o selidbi u komšiluk.

Vilotićev status na Marakani je nepromenjen, još od prvog derbija s Partizanom ove sezone, odigranog jesenas na Marakani. On je tada u svlačionici "držao predavanje" saigračima, a Prosinečki, koji mu je na letnjim pripremama već oprostio sličan gaf, preko toga nije mogao da pređe, pa ga je zauvek odstranio iz ekipe... Vilotić od tada trenira na Marakani, i to individualno, ali u krugovima bliskim Zvezdi može se čuti da poslednjih dvadesetak dana nije viđen blizu stadiona u Ljutice Bogdana, to jest da se nije pojavljivao na individualnim treninzima.

U priču oko mogućeg transfera uklapa se kako činjenica da Vilotiću u maju ističe ugovor sa Zvezdom i da će biti slobodan igrač, tako i to da iz Partizana skoro sigurno odlaze štoperi Nemanja Rnić i Anderson Markeš, pa mu je potreban štoper koji će igrati u tandemu s Bugarinom Ivanom Ivanovim.

Da li će Vilotić uraditi slično što i Vladimir Stojković, koji je zbog takvog poteza trpeo brojne uvrede, ostaje da se vidi, ali nema sumnje da će na Topčiderskom brdu narednih dana biti zanimljivo...

(Foto: MN PRESS) (Izvor: mozzartsport.com)

Da li se iko može čuditi ovakvoj vesti? Ja lično ne. O partizanu znamo već sve. Draže im je naše govno nego nečiji dijamant. Misle da nam prave štetu tako što uzimaju naš otpad, koji mi pre svega nismo ni hteli. Šta reći o Vilotiću, čoveku koji je već pokazao koliki je smrda, koliko čovek nema osnovnog vaspitanja i kulture a da ne govorimo o njegovim fudbalskim kvalitetima ili ti nekvalitetima. Po meni je on uvek bio kiksara i želim mu svu sreću kod njih. Takav klub zaslužuje takvog igrača a bogami i ovaj seronja zaslužuje takav klub!

• Палац горе 1

Prosto ne mogu da verujem da neko toliko nema mozga. Ponavljam, Stojkovica sam zamrzeo tek zbog one majice sa ruznom proloscu, dotad mi sam i razumeo nekako njegov potez, da je cutao, da je rekao: sta je tu je, morao sam, sve bi bilo u redu.

Ali ovaj ako ode, direktno od nas kod njih, nakon svega sto je cela Zvezdaska javnost uradila za njega, nakon letosnjih prica da je zbog Zvezde bezao iz skole da bi gledao utakmice...

Ne znam ljudi, gledao sam one snimke pre bolesti, radovao se kao lud svakom golu, trcao prvi da cestita saigracima, borio se kao lud. Da li posle suocavanja sa takvom bolesti covek prsne, poludi, okrene se za 180 stepeni, nije mi jasno.

Ako zaista predje tamo, mislim da ni samom sebi ni svojim bliznjima nece umeti da da jedan, samo jedan razlog zasto je sve to uradio.

Ne verujem da je ovo istina.

Prosto ne mogu da verujem da neko toliko nema mozga. Ponavljam, Stojkovica sam zamrzeo tek zbog one majice sa ruznom proloscu, dotad mi sam i razumeo nekako njegov potez, da je cutao, da je rekao: sta je tu je, morao sam, sve bi bilo u redu.

Поред Олијеве понуде, он морао да пређе у Партизан?

Ништа ме не би чудило кад је Вилотић у питању. Сви се сећамо како смо га сви подржали у борби против опасне болести, а исто тако се сећамо сви како се он после понашао. Знамо и о Партизану све. Тако да ово не би требало никога да чуди. Могу само да замислим на шта би личио штоперски тандем Тута - Вилота.

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада