Jump to content

Управа ФК

Mazzan

Летњи прелазни рок  

122 чланова је гласало

1. 1. За летњи прелазни рок, управа добија оцену

• 1 - Веома лоше
      34
    • 2 - Лоше
      52
    • 3 - Осредње
      26
    • 4 - Добро
      9
    • 5 - Веома добро
      1

Recommended Posts

Ја ћу поново рећи да мени то нема логике. Толике паре нико на овим просторима не добија од спонзора, и то не власника, већ искључиво спонзора. И оно што су нам у почетку давали је било невероватно, па онда нова ревизија још невероватнија. Једино ако Руси покушавају тако да се оперу у јавности, знајући да је она махом Звездашка, јер сам чуо да су као послодавац у НИС-у на јако лошем гласу. А реално, док нису почели да спонзоришу Звезду, нико за њих није знао овде нити су били битни. Дакле, и њихове користи су евидентне, али опет, ми смо толико очајни и неуспешни на свим пољима да заиста не знам што би они укивали толике паре. 

NI ja nemam poverenja u Terzica i ekipu, ali ako bi se radilo posteno ovo sa kreditom bi bilo dobro resenje.

Ma ne samo u Terzica,nemam poverenja nikako niti u bilo koga,to je 30 miliona eura jos u kreditu a zna se da nema lakse mogucnosti za manipulaciju neko kad je kredit u pitanju,vidis da su franjevci prvo digli kredit pa onda gledaju gdje ce da usmjere pare(verovatno jedan mali deo para a ostatak ide u ,,humanitarne svrhe,,)...tako i ovo moze da se desi...

Dalje,ovo sa kreditom i ako se dobro uradi bi moglo da resi vise od pola problema ali ko garantuje prvo da ce se resiti,niko,ko garantuje i da ako rese da se nece desiti ovo sve isto za godinu ili dve,niko,zato je privatizacija zakon,gazda kad pogresi znas kome da se obratis i koga da okrivis,ovde svi pomagaci a krivca nigdje :),kao u onoj pljacki gdje je bilo 10 pljackasa i plen delili na isto toliko jednakih delova kad su ih pohvatali i pitali ko je organizator i ko je glavni u izvestaju ispalo da je bilo 1 pljackas i 9 vozaca auta za bijeg  ;) ,sustina svega,svi nevini ili manje krivi :)

Isto ce biti ko god da se prihvati ovog posla na ovakav nacin,sumnjat ce javnost na svakoga i na sve jer smo skloni svemu,dal na celu toga bio Terza,Merza,Perza ili neko stoti isto se hvata :)

Ја ћу поново рећи да мени то нема логике. Толике паре нико на овим просторима не добија од спонзора, и то не власника, већ искључиво спонзора. И оно што су нам у почетку давали је било невероватно, па онда нова ревизија још невероватнија. Једино ако Руси покушавају тако да се оперу у јавности, знајући да је она махом Звездашка, јер сам чуо да су као послодавац у НИС-у на јако лошем гласу. А реално, док нису почели да спонзоришу Звезду, нико за њих није знао овде нити су били битни. Дакле, и њихове користи су евидентне, али опет, ми смо толико очајни и неуспешни на свим пољима да заиста не знам што би они укивали толике паре. 

Cista politika nista drugo,znaju oni zasto ;) ,da su budale i neznalice nebi imali sta i koliko imaju ;) ,i to cemo otkriti jednog dana  :raz_097:

Ma ni ja ne verujem Terzicu i ekipi, ali ovaj kredit je jedini nacin da izbegnemo izbacivanje iz Evrope na 3 godine. Ja ne vidim na koji cemo drugi nacin naci 11 miliona evra za mesec ipo dana, stvarno ne vidim nacin. Kredit bez pokrica necemo dobiti nigde, zato je ovaj ugovor sa  Gaspromom mnogo bitan, nasi ce ga svejedno potpisati, bio on 4 ili 6 miliona, jer je to preveliki novac koji nicim nismo zasluzili i slazem se sa Macanom i meni je sve ovo cudno, na osnovu cega postoji uopste mogucnost da mi dobijemo takav sponzorski ugovor. Mada ako ga dobijemo, sigurno da i Rusi vide svoj interes, nece se oni preci tako lako.

Sto se tice eventualnog kredita, po meni bi bilo najbolje kredit od 14-15 miliona, da se otplati ovih 11 miliona i da ostane nekoliko miliona za normalno funkcionisanje kluba, to sve pod uslovom da sve bude po propisima.

Privatizacija Zvezde i Partizana je daleko, koliko god da je potrebna i koliko god da su toga svi svesni. Evo vec 2 godine ministar sporta VU donosi zakon o privatizaciji i ko zna za koliko ga jos godina nece doneti. E kada se donese zakon, tek ce da nastane problem , jer prvo niko nece da kupi Zvezdu sa dugom od 50 miliona evra i niko nece da pristane na to da placa navijace,da mu navijaci vode klub,da mu ne placaju ulaznice i slicno. Privatizacije kod nas nece biti skoro, ma koliko svi mi to voleli.

Ljudi ko nam dobro misli ni pod tackom razno nece uletati u nove kredite...zapamtite to..

Na prste jedne ruke se mogu nabrojati slucajevi da je se neko izvadio sa kreditom..pocevsi od nas malih ljudi pa do ovakvih velikih sistema.

To su price za malu decu,i to je samo jos jedan korak ka nasem totalnom propadanju..

U banku samo idem sa kapuljacom na glavi...

Posted (измењено)

Pa dobro na koji nacin mislis da mozemo da nadjemo 11 miliona za mesec ipo dana? Nije tacno uopste da su krediti losi, da su takvi i da su neisplativi ne bi ni postojali. Ja sve ovo govorim pod uslovom da se sve radi posteno. Mi kredit ne mozemo nikako dobiti ako ne potpisemo ugovor sa Gaspromom, to je jedni nacin da dodjemo do kredita, jer u suprotnom ni jedna banka nece da nam ga da.

Edited by NikolaCzv

Koji je qrc i ovaj sa loknicama i dolazio kod nas?

Svaka budala moze da uzme kredit na konto drzavnog reketa sa gaspromom,za to ti ne treba neko znanje...

Nije tacno uopste da su krediti losi, da su takvi i da su neisplativi ne bi ni postojali.

Malo ce biti bandera za sve ove sto su uletali u kredite,kad budu krenuli da se vesaju,zbog nemogucnosti da ih vracaju..

Nema dobrog kredita...

a da znam kako da napravim i saniram dug od 50 milki,sigurno ne bi bio sad ovde za kompom i mlatio pranu slamu na forumima..

Samo znam da je ovo samo mazanje ociju i privremeno saniranje problema,samo privremeno a ne sustinsko i korenito...a nama bas to treba,

Ovo je vrlo neodgovorno ponasanje isto kao njegovih prethodnika koji samo za kaznu nili smenjeni i nikom nista,,

Ako je frajer neka sabere i potpise koliko je duga bilo kad je dosao i kad bude odlazio ,i neko+a to garantuje sa nekom imovinom ili nekom bankarskom garancijom..

I ne samo on nego i bilo ko drugi...jebe se njima za sve drugo osim za sebe,i samo gledaju da se nakradu i provozaju koju godinu..

Koji je qrc i ovaj sa loknicama i dolazio kod nas?

Svaka budala moze da uzme kredit na konto drzavnog reketa sa gaspromom,za to ti ne treba neko znanje...

Malo ce biti bandera za sve ove sto su uletali u kredite,kad budu krenuli da se vesaju,zbog nemogucnosti da ih vracaju..

Nema dobrog kredita...

a da znam kako da napravim i saniram dug od 50 milki,sigurno ne bi bio sad ovde za kompom i mlatio pranu slamu na forumima..

Samo znam da je ovo samo mazanje ociju i privremeno saniranje problema,samo privremeno a ne sustinsko i korenito...a nama bas to treba,

Ovo je vrlo neodgovorno ponasanje isto kao njegovih prethodnika koji samo za kaznu nili smenjeni i nikom nista,,

Ako je frajer neka sabere i potpise koliko je duga bilo kad je dosao i kad bude odlazio ,i neko+a to garantuje sa nekom imovinom ili nekom bankarskom garancijom..

I ne samo on nego i bilo ko drugi...jebe se njima za sve drugo osim za sebe,i samo gledaju da se nakradu i provozaju koju godinu..

Nece banka da nam odobri kredit ako zna da ne mozemo da garantujemo da mozemo da ga vratimo. Ugovor sa Gaspromom bi bio garancija, automatski bi se novac od sponzorstva Gasproma uplacivao banci, tako da niko iz kluba ne bi imao dodir sa novcem, tako da tu mora da bude sve cisto.

Drugari, sve ovo sto mi pricamo nema veze s mozgom. Pa nas klub je vec ko zna pre koliko godina ispunio sve stecajne razloge za pokretanje stecaja, a za pokretanje je dovoljan samo jedan, ali mislim da smo mi lagano zaboli sve koji postoje.

Pa OVDE imate finansijski izvestaj za 2013. godinu, za 2014. ce biti u martu ove godine. Kratkorocne obaveze, znace one koje dolaze na naplatu u 2014. su bile 5.766.044.000 dinara. Imate dalje koliko su finansijske (verovatno najvise krediti), sta su iz poslovanja(pretpostavljam transferi), a sta spada pod ostale. Vise od milion evra imamo gubitak iznad visine kapitala. I o kakvoj logici, o cemu mi pricamo. Ja nisam neki finansijski strucnjak, ali imam dovoljno obrazovanja iz ove oblasti da rastumacim neke osnovne stvari.

Posted (измењено)

Ok, bude čisto što se tiče izmirivanja rate, ali kako ćemo znati na šta se troši novac od tog kredita, ako ga uopšte i bude? Kako da znamo da neće i taj novac ispariti, a Zvezda ostaje da plaća rate?

Pa brate, ajde  da ne podrzimo nista, da nista ne platimo i znacemo da su nas kaznili 3 godine bez Evrope. Tada cemo sve znati i bice nam jasno da se gasimo. Jbg sad.

Edited by NikolaCzv

Pa brate, ajde  da ne podrzimo nista, da nista ne platimo i znacemo da su nas kaznili 3 godine bez Evrope. Tada cemo sve znati i bice nam jasno da se gasimo. Jbg sad.

Nisam rekao to, ali bez kontrole i svih detalja iznetih u javnost ne podržavam ništa. Novac bi bio sigurniji kod Dafine i Jezde, nego kod ovih ''naših''.

Ma ljudi i ja im ne verujem i znam da je Terzic lazov i lopovcina, ali sta da radimo? Da cekamo da nas izbace na 3 godine iz Evrope. Najbolje je onda uzeti kredit od 11 miliona i onda da se sve to placa sponzorskim ugovorom, da klub nema dodira sa novcem i to je to.

У овом случају можемо да чекамо и надамо се,а да подржавам Терзића нећу.Писао си о подршци.

У овом случају можемо да чекамо и надамо се,а да подржавам Терзића нећу.Писао си о подршци.

Mislio sam da podrzimo uzimanje kredita, kao bi se oslobodili dugova koji koce licencu. Nista vise. Nisam mislio da podrzavam lopova nikako. Nismo se razumeli.

Најлакше је узети кредит, а пре тога ништа конкретно не урадити. Зашто имамо дупло више запослених од времена када смо харали Европом, зашто на платном списку имамо 40 играча, а реално нам је потребно максимум 20, зашто доводимо играче (наводно за џабе, а њихову плату нико не помиње) и гомиламо их без везе, а немамо пара, зашто имамо 10 скаута који ништа живо не раде а примају плату..... Реши неке проблеме унутар клуба, па ако истрошиш све могуће комбинације онда дигнеш кредит. Ако немаш паре, онда се бациш на штедњу. Ја нисам видео да је Звезда у задње времен нешто много штедела, осим што је ревидирала уговоре играча, али се изгледа и ту појавила грешка, па је неким играчима смањена плата, а некима изгледа и није.

Морам да се понављам, не верујем Терзићу, Кокези, Тончеву.....и убеђен сам да у њиховом раду нису чиста посла. Док је тако, нећу подржати ни једну њихову одлуку, нарочито оне које имају везе са парама.

Svima kojima je stalo do Crvena zvezde treba da se skupe na prvoj utakmici na nasem stadionu,na Zapadu i Istoku,i da usledi oluja protesta prema hohstaplerima.Treba uciniti zadnje nadcovecanske napore kako bi ih oterali i skrenuli paznju drzavnom vrhu da ovako vise nece moci dalje.Molim Boga da sto vise ljudi prepozna trenutak u kome se klub nalazi da da ih spontano oteramo za sva vremena.Ja bih sa velikim zadovoljstvom dao svoj doprinos.Teranje olosa i bagre je jedino sto mi moze dati neku satisfakciju i novi mali tracak nade za voljeni klub.Ako iskreno volimo klub,vise ih necemo trpeti i gledati kako nas prave budalama.Ne smemo klub da ostavimo u njihovim rukama nadalje i prepustimo ga sudbini.Ovi su dosli da nam iskljuce infuziju i usmrte nas.

Могли би неки из управе Светозара Тозе Мијаиловића (читај Звездана Терзића) да се угледају на Драгана Ћирића из управе партизана.

Човек не може да поднесе шта се ради њему вољеном клубу и отишао је.

Није се скривао иза 6 бодова предности

Није се скривао иза 6 титула у 7 година.

Није се скривао иза њему надређених,човек је видео да је нешто труло,дигао је сидро и отишао.

Није могао да учествује у играма и игрицама којекаквих мандрила који фудбалску лопту нису шутнули.

Драгане Ћирићу,иако си ми пар пута огадио детињство имаш мој наклон као фудбалски радник и вечити ривал   :th_icon_hail:

Свака ти част,да је више људи као што си ти,свима би нам колективно било боље.

Покењам се на све велике Звездаше који су клуб довели ту где јесте.Покењам вам се на Звездаштво,покењам вам се на поштење!

ЂУБРАД!!!!!!!

Sve je to ok,postujem sto je otisao ali zasto kad je vec smeker nekaze zbog cega je ustvari otisao,al onu pravu istinu?

Pusti ti te price,fudbal Srpski u haosu,licni interesesi i qurcevi i palcevi :),znamo mi to sve i bez njega nije to od jucer traje to 25 godina,nego ti lepo Cira budi fer do kraja pa reci pravu istinu...

Inace postujem,nece da ga pljuju kad se otkriju istine,kako,zasto,zbog cega itd.

Odluku kao odluku postujem i na mjestu je ali ovo sto on prica su price za malu djecu,pa nije on ovde pao sa marsa ili dosao iz Bundeslige :)

Zasto lepo nerekne da su mu obecali toliku i toliku platu,kad je dosao nema se pare,dizi kredite,dali mu funkciju a niko ga nista nepita,covek sportski direktor niti je koga doveo niti je on koga prodao,rade mu iza ledja,dizu kredite,stavljaju hipoteke na imovinu a on svoj deo tu nema,kad se to sve skupi na jedno mjesto dobijas katastrofu,odlazak kao odlazak ok i za postovanje ali reci bar u cemu je stvarno problem,sad se setio naseg fudbala  ;) ,prica za malu decu koju su pricali i Bata Mirkovic,Krstajic i Savo Milosevic,Ivan Tomic nece zove Danila Pantica u reprezentaciju samo zato sto tata...ma necu dalje,goni ih u qurac...

Da nebude da sam otisao u off.mislim da je dosta nasih na isti nacin odlazilo i nista se nije promenilo,ama bas nista,secam se pljuvanja Stojadinovica,tipa Stojadin,101 itd itd itd.sta je to sad bolje,ama bas nista,svi odu i sacuvaju svoju guzicu,daj kad ides bar reci istinu da se otkrije ono sto svi znamo,kad je gusto i prilika za bezanje svi kao papagaji ponavljaju istu stvar :raz_097: