Jump to content

Управа ФК

Mazzan

Летњи прелазни рок  

122 чланова је гласало

1. 1. За летњи прелазни рок, управа добија оцену

• 1 - Веома лоше
      34
    • 2 - Лоше
      52
    • 3 - Осредње
      26
    • 4 - Добро
      9
    • 5 - Веома добро
      1

Recommended Posts

4 minutes ago, Ministar Lingvista said:

Сви имамо мишљење, и да се разумемо Моцарт и остали зна се како пишу, сад ти бираш у шта верујеш и шта ти делује истинито...

Било је свашта у медијима па се баш нису показали као нешто у шта људи могу да верују...

Види овако ако је тачно за Бабића што си ти изнео и што је писало слажем се...

како то да после једне утакмице више га нема, резултат 0-0 није урадио ништа страшно као Панков па га више нема, док Панков одједном постао стартер и после аутогола остао, а стандарни Дегенек од прошле сезоне нема га, а пред кључну утакмицу кад је дошло бити и не бити ето га ...

То са Дегенеком ја немам доказ али бирам у шта ћу да поверујем од сервираног...

Не ради се о писању медија него појединих форумаша (укључујући и мене )који су изнели своја сазнања везана за случај Дегенек.

Кад би се пажљивије пратило,негде и прихватило не би се вртели у круг него би се нешто прихватило и терало даље.

Бабић је био проваљен баш на тој 0:0 да не може пужа да стигне а не оне набријане азијате,касније и шерифове легионаре.

Да смо извукли неке скандинавце или са острва неке рмпалије можда би Деки наставио са њим ,овако одустао је и наш најбољи штоперски пар му је сада у 11.

Доказ?јебига ,да се принесе било би а где је печат и тако опет у круг

1 минут раније, ЦИГАНИН 74 said:

Не ради се о писању медија него појединих форумаша (укључујући и мене )који су изнели своја сазнања везана за случај Дегенек.

Кад би се пажљивије пратило,негде и прихватило не би се вртели у круг него би се нешто прихватило и терало даље.

Бабић је био проваљен баш на тој 0:0 да не може пужа да стигне а не оне набријане азијате,касније и шерифове легионаре.

Да смо извукли неке скандинавце или са острва неке рмпалије можда би Деки наставио са њим ,овако одустао је и наш најбољи штоперски пар му је сада у 11.

Доказ?јебига ,да се принесе било би а где је печат и тако опет у круг

Није могло на пипремама, није ваљда Воша калибар да се провали, мислим јесте 5+ у својој мрежи...

Нисмо ми тада знали да ће бити Шериф, а против Каирата  оног дугоње ја бих пре Бабића ставио...

и како звучи хтели смо га али кад смо видели кога смо добили, ма дај...

Знаш како оно поштујем ја тебе, никад нисам теби или неког увредио , али како да ти кажем , што би ти веровао теби и другима, зато што смо на форуму...

ја могу да прихватам информације и клуб даје информације , а моје је дал некад прихватам некад не, овај пут не вртимо се ми у круг већ ја у то не верујем и мислим друкчије...

Види док ти пишеш и ја читам ја о теби имам мишљење задржавам га за себе шта год, никад нећу рећи неку увреду или да лажеш али увек могу изабрати да ли да верујем , углавном се не огласим...

Али ово што је Деки окачио, нема везе са Декијем , већ тај текст је као преамбула која се користи годинама, чуј мене деценијама и опет можда мало...

Ја се не бавим зашто Дегенек није играо, али сам сигуран да није у питању играчи квалитет, да јесте нећу рећи Бабић није био ту већ Панков током прошле сезоне одморио би макар некад Дегенека а сад гистро преко посто бољи...

веруј , ја нећу али нећу ни да причам да је у питању сингапур и друге приче, јер не знам али спортска прича сигурно није, ако ти ништа не смета, зар ти не боде очи бар изјава доктора прерасли Дегенека, не знају ни да простиш кењати како треба у то не знам ко верује...

Једино очајније саопштење у задњих пар дана је саопштење навијачке групе.

Рекао бих на шта ме подсећа ово саопштење клуба, али не бих јер би онда отишли у политику која је забрањена на форуму.

26 минута раније, Dark22 said:

Au bre Deki uboli u centar ko prstom u govno. Ko da im Voja Šešelj pisao saopštenje. Sve sami plaćenici i domaći izdajnici, urotili se protiv kluba. A oni cvećke, nigde odgovornosti, opet kićenje prošlim vremenima, 2 godine za redom se ispada od lošijih ekipa. Bolje da rade nešto konkretno nego što pišu saopštenja. Ispade da im iglica doveo špica i pacoje spremao ekipu. 

Дарк друже, јел време за пуч након једног испадања? Јел тај Милан био пре неколико година или месеци? Јел дупла круна била пре пар година или два месеца ? 

Дај да видимо наставак сезоне па да видимо како ћемо.  Шта ако се форма поправи, Диони заигра боље, заређамо са победама....?

Видим помиње се Гроф као нека жеља за Митину фотељу... Ја не верујем да би он могао да носи ту фотељу дуже од годину, две. Као и Мита. Дошао, довео те играче које познаје од раније и онда стао. Колико год покушавали да прикажете миту као неког ко је доводио само промашаје, сви знамо да су повратници из иностранства у првој сезони код Милојевића махом његова заслуга. И када је исцрпео играче које познаје, кренули су жестоки промашаји. 

Мислим да би исто било и са Грофом. Има он то неко своје тржиште, русију, одкле би извукао играче које може да доведе за ситне паре, то би ишло два, три, четири рока, а онда бисмо поново кренули да кубуримо. 

A kad Mrkela planira da nauci da prepozna fudbalera? Kad Terzic planira da prekine iznosenje para iz kluba bagerima, potpisivanjem ugovora sa tarzanima tipa Marong, Vidic,  i slicni koji videti terena nece? Kad planira da napravi budzet koji je realan, a ne "buduci neizvesni novac" da ukljucuje u budzet? Kad planira da proda igraca za vise od 5M evra?

Sve je to lepo, poraz od Serifa, protest navijaca i sl. ovo nisu problemi zbog Serifa ili Omonije prosle godine, ovo su problemi poslednih 7 godina otkako je Terzic tu. Nije se mnogo pomerio od pocetka i nije dovoljno uradio za unapredjenje svih nabrojanih stvari, naprotiv, neke stvari su gore nego ikada.

Svaka cast na sportskim uspesima, na terenima OS, na mediko bloku, sredjivanju terena i stadiona... ali to nije sustina, sustina je da lova curi na sve strane, da smo vecito u dugu, da nemamo para ni za prosto funkcionisanje, da prodajemo igrace za smesne pare... TO su razlozi kritike Terzica i Uprave, a ne poraz od Serifa!

Evo ja kao neko ko pokusava da realno gledam stvari i neko ko je davao podrsku Terzicu, smatram da treba doci do promjena. Terzic je imao dosta losih stvari, ali treba biti iskren i reci da je imao i dobrih.
Opet, sportski sektor je taj gdje skripi, a gdje treba da smo najjaci.
Ne postoji nikakav plan sta zelimo, vec se sve svodi na taj plasman u Evropu i to je sve. Dovodjenje nekih igraca koji nikad nisu dobili sansu u prvom timu, vec su slati u Graficar, a za koje su placana obestecenja, zatim preplacivanje sumnjivih stranaca, bacanje para niz vjetar, losa transfer politika, kasnjenje sa dovodjenjem pojacanja. Sve su to neoprostive greske, koje se nisu desile jednom, vec se ponavljaju. Dakle, nije to marketing, pa da se grizemo sto dresovi kasne, vec sportski, glavni sektor. Znaci, godinama iste greske, a niko nista. Ok, Mrkela je fikus, ali mijenjaj ga. Ako zelis da klub napreduje, dovedi strucnjaka, neko ko ce unaprijediti stvari, neko ko ce preuzeti odgovornost, a ne ovako-svi su krivi i niko nije kriv.
Terzic da je neko sa karakterom, u srijedu bi smijenio Mrkelu i Stankovica, jer su obojica pokazali da ne znaju da rade te poslove na kojima su. Ovako, pisace se saopstenja, te napadaju nas, te ne zele nam dobro, ali ne brinite se, jer Mita, Deki i ja ostajemo da branimo klub. Ja sa praznim pricama, Mita sa znj pojacanjima, a Deki sa svojim neznanjem i izrazenim egom, pa ce opet na konferencijama za novinare na neka pitanja, koja bi pitao svaki navijac, on drsko odgovoriti, jer se Misterovo znanje ne smije dovoditi u pitanje.

23 минута раније, Са истока Маракане said:

Kad ......... planira da prekine iznosenje para iz kluba bagerima, potpisivanjem ugovora sa tarzanima tipa Marong, Vidic,  i slicni koji videti terena nece? 

Оног тренутка када ми постанемо или приватан клуб или уређена држава. То је јасно и детету од 3 године. Па код нас је бре идеалан посао онај у државној служби, а не онај у струци.

23 минута раније, profesor said:

Terzic da je neko sa karakterom, u srijedu bi smijenio Mrkelu i Stankovica, jer su obojica pokazali da ne znaju da rade te poslove na kojima su. Ovako, pisace se saopstenja, te napadaju nas, te ne zele nam dobro, ali ne brinite se, jer Mita, Deki i ja ostajemo da branimo klub. Ja sa praznim pricama, Mita sa znj pojacanjima, a Deki sa svojim neznanjem i izrazenim egom, pa ce opet na konferencijama za novinare na neka pitanja, koja bi pitao svaki navijac, on drsko odgovoriti, jer se Misterovo znanje ne smije dovoditi u pitanje.

А шта бисмо тачно добили сменом Дејана? Нама за 5 дана следи меч са Клужом. Без тренера, стручног штаба, шта тачно добијамо пред ту утакмицу? На страну то што легенду клуба продајемо после првог неуспеха. Дејану треба обезбедити човека уз којег ће да ради и расте. Као што му је био милојевић, као што је клопу био бувач... Нисам за смену Дејана уопште. Треба истрпети мало, треба га ојачати мало, али човек је прошле године имао невероватне успехе, ако изузмемо омонију. Умало да прођемо у осмину финала. Титула освојена лагано. Дупла круна стигла после колико година. Куп после 8,9. Сезона без пораза... Чак и та омонија није толики неуспех колико сплет околности. Али и ако рачунамо као неуспех, на ваги је плус у дебелој предности. Код мене. Уз све то, пред сваку утакмицу смо изгледали тако моћно да није било питање да ли ћемо победити, већ колико голова ћемо да дамо. Машина за млевење меса смо били.

Сад кад су дошли нови играчи, мало се мења и концепт игре, треба времена да се све то посложи, да се среди, уигра... Драговић, Диони, Фалко, уз Гајића који је повређен био, Катаија који није залечио повреду... Поново ћемо да мељемо, сигуран сам у то. 

Болд. Није проблем его код Дејана, чим је након 5-6 утакмица вратио Дегенека у тим. Да је човек којем је его превелики, трпео би Панкова и Бабића по сваку цену. Гурао би Николића којег је хвалио целе прошле сезоне по сваку цену. 

Толико од мене. Дејан би требао да остане, али уз ојачан стручни штаб и саветнике.

Jasno je bilo da ce sve ostati isto posle Šerifa, pa se u tom pravcu baš i nisam zamarao. 

Terzicu bih savetovao da hitno vrati timsku atmosferu i da tim ponovo bude tim. Da se ne zeza sa Degenekom, Kangom, Pavkovom i da zaboravi te prodaje. Ili šta već sa njima radi...

Onda da dovede pojačanja i proda višak igrača. Pojačanje nam brzo treba na levom krilu, levom beku, pokuša izboksovati Ohija i dovede nekog ofanzivnog vezistu. Proda slobodno Krstovica, pusti Dionija, Nikolica i Pankova. Ali nam pojačanja trebaju, ne da bi menjali koncepciju tima, nego osvezili svaki red na terenu, dobili drugačije opcije i mogli igrati protiv drugacijih sistema. 

7 минута раније, TomicaCZV said:

Оног тренутка када ми постанемо или приватан клуб или уређена држава. То је јасно и детету од 3 године. Па код нас је бре идеалан посао онај у државној служби, а не онај у струци.

Tako mali DJokica zamislja zivot oko sebe.

Necemo postati privatan klub nikad, posto niti ima ko zelju da nas kupi, niti drzava zeli da nas proda.

A drzava Srbija nikad u istoriji od Nemanjica do danas nije bila uredjena drzava. Ako ti je to izgovor za pljacku kluba, onda to jeste nivo deteta od 3 godine.

A zasto bi pristajao na pljackanje kluba? Tu je opet nebitno ime, Terzic, Dan Tana, Lukic, Stojkovic, Dzajic, Cvetkovic... ko god.. zasto bi pristajao na pljackanje kluba? Zasto ne pokazati nezadovoljstvo, osim ako si zadovoljan stanjem u klubu, naravno? Onda je logicno da podrzis ovakvog Terzica i njegovo ponasanje i vredjanje onih koji nisu za njega, a zamisli navijaju za Zvezdu, za razliku od njega!

Ispao je od slabijih protivnika u dvije najvaznije utakmice. Prosuo je ovogodisnje pripreme, ali prosuo. Stalna lutanja sa timom, formacijom, izmjenama, a onda i izjavama. Za mene je to dosta da pozelim da mu vidim ledja. Kakvo pojacanje u strucnom stabu? Ni taj Milojevic sto dodje iz Svedske nije bio iskusan, pa da sad on dijeli lekcije Stankovicu. Evo, dosao je ovaj sto je radio kao pomocnik u Evropi.
Kiksevi se desavaju i desavace se i vecim trenerima, ali biti egoistican i tek kad vidis da kola krecu nizbrdo, onda dolazis pameti, e to u Zvezdi ne moze i ne smije da se trpi.
Zvezda je iznad trenera i svoje neke frustracije i nesvidjanja se ne smiju preko kluba lomiti. Kaznjava Kangu protiv Napretka. Mi se mucimo, ne mozemo dati gol, a on vrsi neke izmjene veze s vezom, a Kangu ne ubacuje u igru, iako i on zna da je Kanga najbolji veznjak. Dakle, svjesno rizikuje moguci gubitak bodova, ali samo da on ispadne neki pedagog. Ma bjezi.

2 hours ago, ЦИГАНИН 74 said:

Овде појединима није јасно и поред више пута поновљеног да је Декијев избор био пар ДраговићБабић,да је спречио продају Бабића,да му је Панков био алтернатива за тај пар и да није рачунао на Дегенека.

Клуб(Терза)је стао иза тренерове одлуке са трапавом изјавом "прерасли" коју су осим сточара прогутали и наши,дакле још једном, Деки није рачунао на Дегенека ,склонио га све док се сам није уверио у могућности Бабића и Панкова,у исто време циганија и њена реакција угурала је Дегенека у авион за Каират,касније га је Деки вратио у 11 и то је то

To je zvanična verzija. A nezvanicna da im se usrao u transfer za Aziju i ugrađivanje ispod stola. Ali neka bude da je Dejan kriv jer je kriv i u zvaničnoj a i u nezvanicnoj verziji ako joj daje pokriće.

Ja se nadam da banda neće da se opameti i da će od toga svi imati korist,sem njih. Ne vidim način da Stanković može i da u opšte zna da napravi igru,a Mrkela da u opšte ume da dovede pojačanje. Terzić može da reši sve to, ali pre zime teško,a tada će verovatno biti kasno. Mrtva je trka ko je gori, Kluž ili mi,a u prvenstvu ćemo kiksati još verujem ili bednom igrom umuljati 1 gol ovim što primaju po 5 od trećeligaških evropskih timova.

Za samo 6 meseci smo dotakli dno,jer je banda uništila sve što valja. Pripreme nisu ništa donele,igraju posle godinu dana kao da se nikada nisu videli,a vodjenje tima i taktika je Bogu plakati, čist amaterizam.

I posle ovoga nabrojanog,a ima još dosta toga,da li iko išta može da kaže pozitivno za ovu upravu,da ih zaštiti od gneva navijača? Oni su tu da lova odlazi iz kluba tj da se besomučno pere i ništa drugo!

2 hours ago, Dark22 said:

Vreme je za ovakav pritisak Zvezdaške javnosti. Dosta bre više mešetarenja, izdrkavanja nad klubom. Šta je Milan? Dve dobro odigrane utakmice i na kraju smo ispali. Nerealno je da prodjemo a i nismo. Titula i dupla kruna nam znače da bi napravili sebi šansu za plejof LŠ. I dve godine ispadamo od koga?Dovode se skupi igrači sa kojima ne znamo šta će mo, a plate ogromne, para nemamo pa teramo one koji bi trebali da igraju. Svi treba da stave prst na čelo kako je moguće da smo došli u ovu situaciju posle onolikih uspeha Vladana Milojevića. Da Milojevića i nikog drugog jer sam pre par sati napisao zasluge T&M za prvu LŠ. NULA-NADA-ZERO. Ostavio im je da mogu da rade lepo svi a oni i dalje prave kombinacije. Dejan odstranio Degeneka? Alo bre dečkonja juče si seo na klupu i ponašaš se ko da vodiš PSŽ. Pa nemamo mi para za takve zajebancije. Tako je i počeo kad je došao. Iskreno i Vukanovića bih radije gledao radije od Dionija. Ovo je upozorenje za sve. Sramota svih redom.A Mrkela odmah marš napolje posle 101 promašenog stranca. Stoka je dovela Sumailu za LŠ u trenutku kad nam je svaka kinta bila važna samo da bi sebi stavio nešto u dzep. Svi vole Zvezdu do poslednjeg €, a novinari im krivi. Ali ne lakše je napisati saopštenje, umesto pogledati se u ogledalo, jer im nije prvi put.

I još nešto za Mistera: 

Ako ispadne od Kluža nek pakuje kofere ako ima iole obraza. Ako mu je Terza smetao sam je izabrao da radi sa njim. 

Neću reči, izgovore, prazne fraze hoću dela da vidim. Svako može da pogreši ali par godina za redom onda nije slučajnost. 

Какав притисак? Писањем без икаквог доказа да је продужење уговора Павкову уградња што је овде написало бар пет форумаша. За мене је то дно дна а не притисак, оптужити неког за крађу а да немаш никакав доказ за то. 

Ако теби титуле вреде само да би играли ЛШ то је твоје виђење које је легитимно. Мени титуле у земљи којој живим значе више од тога и значиле су ми и у доба санкција када нисмо имали прилике да играмо европска такмичења.

То да је Милоје једини заслужан за ЛШ је твоје виђење али овај пут које нема упориште у реалности јер је јачање клуба почело пре Милоја али видим да ће ово опет да води у добро чувену причу да су за све добро заслужни Гроф, Милоје, Деки....за све лоше криви Терза и Мита.

Ја не знам шта ти подразумеваш под скупим играчима али оно што ми плаћамо око милион евра то никако није скупо и ризик када плаћаш то минорно обештећење да нећеш добити играча квалитета који желимо је реалан.

Ок, твоје је право да тераш све после једног кикса, да сматраш сезону успешном ако дођемо до  ЛШ и сходно томе да тераш управу и тренера. Ја гледам реалније и наставићу да подржавам тренера и управу и ако испадну од Клужа јер за мене је сезона успешна ако узмемо титулу и останемо на пролеће у Европи уз поправљање клупског коефицијента.

5 hours ago, Деееккки said:

Дарк друже, јел време за пуч након једног испадања? Јел тај Милан био пре неколико година или месеци? Јел дупла круна била пре пар година или два месеца ? 

Дај да видимо наставак сезоне па да видимо како ћемо.  Шта ако се форма поправи, Диони заигра боље, заређамо са победама....?

Jeste. A znaš zašto... Zato što nije jedno ispadanje... Vidim da si slučajno preskočio prošlu godinu i ispadanje od velikana. Znaci nije ti bilo dovoljno jedna godina da uvidis da ne može sa nedoraslim igračima na ligu šampiona, nego si sebi dao za pravo još jednu bacenu godinu i to kako sad djeluje, godinu koju će smecarski partizan iskoristit za konsolidovanje pa si i iz tog ugla napravio potencijalno ogroman problem. Dakle direktni si krivac za iskopavanje rupe nad kojom stojimo i sad jos treba da gatam oce li nas u tu istu rupu gurnut nakon još jedne godine? Neka hvala, protiv Kluza da zapad sačuva obraz i oglasi se jednim ceranjem pa neka ostali postidjeno gledaju. Kk smo pustili niz vodu, prevario nas je sve Kalinicem, ne dozvolimo da opet ispadnemo ovce i prepustimo fk stihiji kao i kk. 

Do nas je