Jump to content

Управа ФК

Mazzan

Летњи прелазни рок  

122 чланова је гласало

1. 1. За летњи прелазни рок, управа добија оцену

• 1 - Веома лоше
      34
    • 2 - Лоше
      52
    • 3 - Осредње
      26
    • 4 - Добро
      9
    • 5 - Веома добро
      1

Recommended Posts

2 минута раније, ЦИГАНИН 74 said:

Недић да је полетео још једном са клубом морао би са падобраном да уђе у авион

Da, to je sigurno zbog upisa na forumu. 

Evo, nisi svestan koliko se sad Vesic nasekirao sto se ovde 5 strana trtlja o njemu. 

Pa onda ništa momci, lepo je bilo pisati sa vama, gasimo forum i cao. Ne utice na Vesica, ne utice na Terzica, ne utice na Gobeljica, ako ćemo tako gledati ne postoji osoba na svetu na koju uticemo.  GASI FORUM! 

Nego šta drugo, bahaćenje i to namerno. Nazdravljanje, slikanje, objavljivanje samo da se vidi, da je tu, da prkosi i da se pokazuje. Pa onda ovi šatro snimaju kancelariju i brane i sve to se vrti oko jedne osobe. Ona pali, ona gasi, a zapravo bi trebala da odjebe 100.000km od Srbije i svega u njojy 

Da, to je sigurno zbog upisa na forumu. 

Evo, nisi svestan koliko se sad Vesic nasekirao sto se ovde 5 strana trtlja o njemu. 

Реакција је кренула са др.мрежа и знамо како се све завршило .

такав љигав склоп се не секира ,не нервира,то нема образа,савести,за част,поштење није ни чуо,нити је имао прилике да се са њима упозна.

Даће Бог да се бар са правдом суочи,са њом да се сретне

2 hours ago, AvantiStellaRossa said:

U čemu je tačno problem? Gradi bez građevinske dozvole? Gradi tuđim parama koje je nekome ukrao? Treba da ide da gradi stanove po Milanu jer je legenda Intera a ne po BG?

To ti je druže Avanti, što se tiče retorike, drugosrbijanski plićak...

2 minutes ago, SHERIFF said:

? 

Sve ce njih Nogo na vesala da okaci.

Ako mu Udba dozvoli ?

Сада, ЦИГАНИН 74 said:

Отимаће се многи око весића,иначе другари на НоГо су међ јањичарима,град мали,удба јес јака али озна све дозна

Vidje ti malog vragolana.

1 hour ago, AleksMCZ said:

Pa ja sam ga prvi terao kad smo pukli u kval. za LS. I sta sad? Jebe se njemu sta ko pise po netu. A i meni se jebe vala ako se neka pahuljica osecala iznenadjeno i uvredjeno. Za mene je Zvezda iznad svih pojedinaca, za razliku od nekih drugih koji vise brane SNS pajtose Zvezdana, Veskana i kompaniju, nego li samu Zvezdu. 

Terzic, Stankovic, Katai, kafe kuvarica, klinac pored terena sto dodaje loptu, NISU ZVEZDA. Oni su samo u njenoj sluzbi, ili bi bar trebalo da budu (posto je pojedinci poput Zvekija i ostalih SNS pajtosa koriste za svoju korist) i to je sve. Ko to ne razume, ili gleda drugacije, to je njegova stvar u koju se ne mesam. 

Није било после ЛШа. Бар не први пут. Но није ни битно. 

Слажем се да један човек није већи од клуба. Али један човек, плус један човек, плус један, плус још један... су градили клуб и довели га да он буде овде где данас јесте. Није клуб градио Јован Крнета, Алекса Вукановић или слични, већ су клуб градиле легенде. А један од њих је свакако и Дејан Станковић. И треба задржати минимум поштовања према тим људима, не вређати, не пљувати, псовати и повезивати са којекавим ликовима због тога што ето, не свиђа ти се како је одиграо тим, јер не пљујеш ти Дејана, већ пљујеш клуб у који је он оставио велики траг и чија је истинска легенда. 

Сам Дејан је толика громада да сигурно не би ишао против клуба или радио на његову штету. И сигурно ти или ја не волимо клуб више од Дејана Станковића. 

Бејах на послу, па касним са одговором,праштајте ако прекидам тему. 

9 минута раније, TomicaCZV said:

Није било после ЛШа. Бар не први пут. Но није ни битно. 

Слажем се да један човек није већи од клуба. Али један човек, плус један човек, плус један, плус још један... су градили клуб и довели га да он буде овде где данас јесте. Није клуб градио Јован Крнета, Алекса Вукановић или слични, већ су клуб градиле легенде. А један од њих је свакако и Дејан Станковић. И треба задржати минимум поштовања према тим људима, не вређати, не пљувати, псовати и повезивати са којекавим ликовима због тога што ето, не свиђа ти се како је одиграо тим, јер не пљујеш ти Дејана, већ пљујеш клуб у који је он оставио велики траг и чија је истинска легенда. 

Сам Дејан је толика громада да сигурно не би ишао против клуба или радио на његову штету. И сигурно ти или ја не волимо клуб више од Дејана Станковића. 

Бејах на послу, па касним са одговором,праштајте ако прекидам тему. 

Vreme ce pokazati sve. 

11 минута раније, Бјелке said:

Ово је исто као што се пре неког времена овде провлачила прича "пљување Терзе/Мркеле = пљување клуба".

Ти још увек пишеш, ниси банован за оно вређање? 

1 минут раније, TomicaCZV said:

Ти још увек пишеш, ниси банован за оно вређање? 

Ти ниси банован за константно подјебавање и таргетирање играча Звезде већ месецима?

Било какво вређање си само ти видео очигледно и није мој проблем како ти посматраш ствари, али да се не враћам и опет продубљујем ствари.

Што се теме тиче, свиђа ми се овај твој спин где је критика Станковићу и било шта слично исто као када би неко рекао "фуј, ал' ми се гади ова Звезда". Сјајна логика, нема шта. Нема проблема, неки ће да навијају за Станковића, неки за Звезду и решена ствар.