Jump to content

Пред вама је нова главна тема форума. Уколико желите да користите стару и даље, на дну форума са леве стране имате мени и ту можете да је вратите.

Recommended Posts

AleksMCZ    45,061

Evo jedan Netfliksov kiks. Cak je i Vil Smit podbacio. 

• Палац горе 1

Драган    11,217

Данас сам га баш скинуо да погледам... значи не вреди трошити време?

Чавке    1,876

Нисам га погледао, али по критикама које сам читао, ово је филмски промашај године.

AleksMCZ    45,061
9 minutes ago, Драган said:

Данас сам га баш скинуо да погледам... значи не вреди трошити време?

Pa pogledaj kad si vec skinuo. Ionako slabo sta ima drugo da se pogleda. Ovo ti je jedan od onih filmova za cisto ubijanje vremena kad ne znas sta ces drugo. 

Ja gledao zbog Vila Smita. Mislio sam da tesko moze biti slab film sa njim u glavnoj ulozi, ali eto i to se desilo. Ideja nije toliko losa koliko sama realizacija. 

• Палац горе 1

AleksMCZ    45,061

Ima li neki normalan snimak da se skine za Justice League, Thor Ragnarok i Blade Runner 2049? Samo da nema korejski titl. Ja trazio ali bezuspesno.

Igor1981    14,119
Ima li neki normalan snimak da se skine za Justice League, Thor Ragnarok i Blade Runner 2049? Samo da nema korejski titl. Ja trazio ali bezuspesno.
Imas za Blade i Justic.

AleksMCZ    45,061
3 minutes ago, Igor1981 said:
9 minutes ago, AleksMCZ said:

Imas za Blade i Justic.

Gde ima?

Лунатик    24,684

На интернету.

Spoiler

:plazise:

• Лајк 1
  • Терза 1
  • Хаха 1

AleksMCZ    45,061

Molim moderatore da daju ovom liku kaznene poene jer ne doprinosi kvalitetu diskusije. 

--------------------------

I da se javno zahvalim forumasu @Igor1981 sto mi je za razliku od nekih pomogao slanjem linka na pp. :D

Skinuo sam (film, bre), i da vidimo i to cudo. Nahvalise ga svi zivi i mrtvi. 

• Лајк 1
  • Хаха 2

AleksMCZ    45,061

Sranje film. U nazivu Runner a odradjen pesaka. Sporo do bola. Nabudzili mu nemaci pojma ocenu na IMDB-u. Rekao bi covek da je spektakl. Jos jedno razocarenje. 

• Палац горе 1

Dzoni    2,616

Odgledao sam danski film "The Hunt" (cak mislim da je neko ovde vec spominjao taj film) i prilicno sam zadovoljan. Dosta napeta drama o coveku kome zivot konacno krece nabolje, dok mu se jedna klinka ne usere u isti. 

Stvari koje su cenim prilicno realne na zapadu, pa me i ne bi cudilo da je bilo takvih slucajeva (da ne spojlujem o cemu je rec). Ne mogu da kazem da je film za desetku, ali ga svakako vredi odgledati.

http://www.imdb.com/title/tt2106476/?ref_=nv_sr_1

AleksMCZ    45,061

I Liga je sranje. Delovalo mi vecinom kao neka igrica. Gluma prosek, mozda i ispod. Jedino ti specijalni efekti kidaju, pogotovu kod Flesa. Ostaje jos Tor da popravi utisak. Ovo do sada je stvarno krsina za ranije postavljene standarde.

AleksMCZ    45,061

Ukrajinska fantazija, komedija... Baziran na istoimenoj knjizi o nekoj bajci.

Decak Vitja igrom slucaja ode 1000 godina u proslost, i tamo bude suocen sa raznim iskusenjima, kako svojim najvecim strahom, tako i sa magicnim Perun-kamenom i zlim protivnicima. 

Simpa film. Onako, mozda malo decji, ali meni je bio sasvim opustajuci.

Лунатик    24,684

Имам неки трип да сам погледао све добре филмове. Радије се одлучим погледати поново нешто што сам већ гледао а знам да је добро него пробати са нечим новим.
Мада сутра одох у биоскоп да погледам Легенду о Коловрату. Дјелује ми занимљиво а волим те историјске спектакле. Руски филм иначе, рокање Руса и Монгола.

AleksMCZ    45,061
3 minutes ago, Лунатик said:

Имам неки трип да сам погледао све добре филмове. Радије се одлучим погледати поново нешто што сам већ гледао а знам да је добро него пробати са нечим новим.
Мада сутра одох у биоскоп да погледам Легенду о Коловрату. Дјелује ми занимљиво а волим те историјске спектакле. Руски филм иначе, рокање Руса и Монгола.

E, i ja sam hteo da gledam Kolovrata, ali se nesto dvoumim. Sad sam vise za ove neke fantazije i naucne fantastike.

Лунатик    24,684

Јављам сутра какав ми је утисак оставио.

• Палац горе 1

Лунатик    24,684

Остаћете ускраћени, бар вечерас, на моје виђење Коловрата. 'Ладно  све карте у биоскопу биле продате. Ово нисам очекивао и први пут ми се десило. Нисам вјеровао да ће владати овакво интересовање за руски историјски филм. Свашта.

• Хаха 1