Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

Odosmo sa Radmanom daleko. Sve u svemu, covek koji je proveo u Lejkersima 2,3 godine kada je bio u najboljim igrackim godinama morao je da ima svoje mesto u reprezentaciji, ja tu ne mogu da imam dilemu. Sada je vec mator i nije vise ni narocito bitno da li ce da odigra jos jedan ciklus ili nece.

Simonovic ce doci na svoje, ja sam siguran. Malo me brine njegova igra u odbrani, jer na svakoj utakmici pa i ovoj poslednjoj igrao je dosta lose i to je segment koji ce morati da popravi,a sut ce doci na svoje, to ne moze da se zaboravi.

Radmanove najbolje godine su bile 2003 i 2004 u sijetlu. tad mu je ponuđen odličan ugovor i on ga je koliko se sjećam odbio iz samo njemu poznatih razloga. Drago mi je da završavamo jednu odličnu diskusiju i da se slažemo oko mnogih stvari ( pa ne možemo baš oko svega). pozdrav.

Пре Радмана и Савана и Новице преднос Имају Савовић,Александров,Лучић

Pale ce sutra biti domacin kosarkaske utakmice izmedju reprezentacija Srbije (da li igraci prve lige, ili sta vec) i Republike Srpske. Za Republiku Srpsku nastupice: Savovic, Gordic, Varda, Nesovic, a pozvan je i Darko Milicic

More, ne samo njega. Rasko moze da odradi bolji posao od Koste Perovica, potpisujem nakon sto sam ga gledao ove polusezone, s obzirom da Kosta i ne igra nesto, tamo gde god da igra.

Raško i Savović zaslužuju mesto bar na širem spisku.

Ако обојица наставе да играју овако до краја сезоне треба да буду међу 12 на ЕП

Po meni od svih najvise zasluzuje poziv- BRANKO LAZIC!

I to umesto Paunica. Duda stalno zove Paunica jer je on kao neki obrambeni igrac, a u tom segmentu je Lazic bolji duplo od njega, a da ne pricam o napadu, gde je Lazicc 3x bolji od prosle godine zbog rada sa Cicom!

Jos se treba pozvati Savovic i Igor ako zeli. Katic je dobar, ali nije mi nekako reprezentativni kalibar!

Izasla je satnica kad igramo na EP 4 Spetembra

Srbija – Litvanija (21                       5 Septembra

Srbija - BiH (17.45                           6  Septembra

Srbija - Makedonija (21)                   8  Septembra

Srbija – Letonija (17.45                     9   Septembra

Srbija - Crna Gora (21)                     

Kadetska reprezentacija Srbije demolirala je selekciju Švedske 88:38! Ovi trijumfom "orlići" su osigurali prvo mesto u grupi

Ови Швеђани само за порнића... :D

Ma sta kazes :D ?

Koga nema, bez njega se sigurno moze! Sto se mene tice, pasosi mogu odmah da im se uzmu! 

Otkazivanje Koste Perovica je najvece pojacanje. Onaj ne moze tablu da pogodi,a kos ne seca se kada je poslednji put dao. U Valensiji ga uopste ne ubacuju u igru i svesnu su kakvo drvo imaju u ekipi.

Samo mi je Ercega zao i donekle Markovica iako ne volim bekove bez suta, ima on neke kvalitete...Ostalih mi i nije zao...Nadam se da ce se sad potruditi oko Savovica jer mnogo cetvorki dize ruke od reprezentacije...A Katic ako ne bude barem na sirem spisku (a narocito sad kada je Perovic otkazao) onda je Duda totalno izlapeo...

Samo mi je Ercega zao i donekle Markovica iako ne volim bekove bez suta, ima on neke kvalitete...Ostalih mi i nije zao...Nadam se da ce se sad potruditi oko Savovica jer mnogo cetvorki dize ruke od reprezentacije...A Katic ako ne bude barem na sirem spisku (a narocito sad kada je Perovic otkazao) onda je Duda totalno izlapeo...

Niko nije otkazo Sportal pise da je Spordato napiso da posle EP Obradovic Sasa preuzima reprezentaciju

Po meni Markovic iz Valensije je tek sad poceo da igra i netreba se cudit ako iz Valensije predje u jaci klub,prije je igrao samo dobru odbranu i ponekad napad,sad igra jako dobro,dosta pratim Endesu i malo-malo pa spici nekom 10-15 poena :) a i u Euro kupu je bio dobar u napadu...! PS:Neki dan gledam neku utakmicu neznam sa kim su igrali i Perasovic lepo prica na tajmautu na Spanskom sve OK,pa na Engleskom kaze Kelati i onaj Doleman kao OK :) i na kraju mozda 5 sekundi pre sirene kaze Markovicu,pa sutni tu trojku vise Bog je *ebo :) :) :),I MARKOVIC POGODI U NAREDNOM NAPADU TROJKU :)...Bas sam se zasmijao :smeh11: ,neznam sa kim su igrali,bilo na Areni neki dan ...:)

Evo sta bi ja izabrao :) da sam selektor i da niko nevrsi pritisak na mene od strane mocnika  :smeh11:  . Prva petorka: Teodosic,Nedovic,Bjelica,Macvan i Krstic ...Druga petorka : S.Markovic,Rasic,Luka Bogdanovic,Savanovic i Katic Rasko,te pozvao bi Savovica Borisa i Bogdana Bogdanovica...Uzeo sam u obzir da Rakocevic vise nezeli da igra,a da Savovic ipak navuce na nasu vodenicu(sto ce biti jako tesko ako Duda nastavi da slusa zalizanog)...Sacekao bi da vidim kako se Velickovic vraca i dal on moze biti sto je bio nekad davno a to isto vazi i za Keselja koji je se izgubio totalno u zadnjih godinu dana,u uzi krug bi tj.obratio bi paznju na igre Micova,Aleksandrova,Lucica,Tadije Dragicevica i Stimca...Znam tj.verujem da mnogima nece biti jasno zasto i kako pojedini igraci ali neka neko pogleda igru,brojke i formu i verujem da bi bilo jasno svima ili bar vecini ... !