Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

Зар не рекоше више од 13, откуд 19 сад?

Иначе, бесплатан је улаз прекосутра у Пиониру.

Juče je bila priča da nam treba 19, jer je i Estonija sad u krugu, a danas čujem da nas bilo kakva pobeda vodi dalje, jer ćemo biti među najboljim trećeplasiranim reprezentacijama.

Evo, našao sam na mondu http://www.mondo.rs/s258886/Sport/Kosarka/Orlovi_idu_na_Evrobasket_ako.html

Треба нам +14 за сигуран пролаз.

Мајко моја, преживех и санкције, и бомбардовање, и Индијанаполис, и Стразбур и дочеках да се са Азербејџаном боримо за ЕП у кошарци. :krstixf7:

E je*e nas taj Azerbejdzan redovno, cak su neku godinu bili bolji od nas i na Evroviziji!

Ma nasi su stoka, mislim da Dudu vise ne postuju nimalo, narocito onaj alkos od Savanovica, onaj bre deluje k'o da je pijan 247. O Teodosicu necu vise da tupim tastaturu. Krstic je onde jedina igracina...i Bjelica i Nedovic su pristojno igrali ove kvalifikacije, pa i mali Andjusic, bar kad sam ja gledao.

Каква игра,ово је брука,стварно нема оправдања,све утакмице што су изгубили у почетку (1 четвртина) су имали по 10+ поена,ал' джаба,кад их неће онда неће.По мени требало би да се врате Миличић,Трипковић и Величковић,какав црни Мачван и Паунић :facepalm:

Ne vredi ljudi, pa pogledajte nasu Zvezdu. Svi mi hocemo da ona bude prva, ali pogledajte ko igra. Osim Cvetkovica nema nijedan mlad, opasan igrac koji odskace. Poslednji takav je bio Tripkovic, posle njega Velickovic, ali i oni propadose. Unisti nas ova Jadranska liga, svi dovode mnogo stranaca, velika se lova vrti i niko nece da forsira klince.

Nenormalan uspeh, ispred smo moćne Estonije. Alarmi zvone na sve strane, sad ćemo videti ima li pameti da se spase nekada nacionalni sport. Ovo je sramota i slaviti.

Na EP imamo sanse jedino ako:shvatimo da napad traje 24 sekunde,a ne 7-8. Ako Teodosic prestane da forsira sut za 3. Ako neko ima da zameni dostojno Krstica(samo ne Perovic). Ako neko pocne da ubacuje trojke sem Keselja,Andjusica i Nedovica. Ako Duda shvati da Konjina ne moze igrati centra. Ako Savanovic prestane da se opija. Ako Tepic i Rasic pojedu nesto pre utakmice,jer mi deluju kao da su 3 dana bez hrane i vode. Ako prestanemo da dajemo protivnici otvorene suteve za 3p i da ne pravimo one glupe faulove,pa da udjemo u bonus posle 3 minute igre.

Ima jos dosta toga,ali ovo su meni jedni od najvecih problema. I izvinite za ovo "ako" . ! :smeh211:

Da osvezim temu, sigurno ste procitali izjavu Draga Labovica. Znam decka licno, dobar je momak, trenirao je sa mojim bratom u Leskovcu. A da se osvrnemo na izjavu. Mozda je i malo preterao, ali u njegovim optuzbama ima 90% istine. Labovic je prosle sezone imao prosek od oko 20ak koseva, dok pola igrace nase reprezentacije kad se spoje nisu imali toliko meceva odigranih kao on. Nema veze sto on igra u slabom klubu, ali je bolje da igra 35 minuta u Niznjiju nego 2 minuta a nekad nista u nekom mnogo jacem klubu. On moze da pokrije i pozicije i 4 i 5. Da krenemo sa pozicije 4. Savanovic je bio ocajan u kvalifikacijama, ne znam da li je u nekom mecu osim mozda protiv slabijih ekipa presao saldo od 10 poena, ocajno je igrao i to je vec istrosen igrac.Skupo nas je kostao protiv Francuske i mislim da nije uopste ni trebao da igra ove kvalifikacije, istrosen igrac i njegovo vreme je proslo ako je uopste bilo nekad njegovo vreme. A i Labovic je od Macvana sigurno bolji. Pa Labovic je bio i najkorisniji igrac i najbolji strelac tada NLB lige i opet nije imalo za njega mesto. A sta je uradio Macvan ? Ocajan u kvalifikacijama, samo je trckarao. A na poziciji 5 je bolji od Muslija. Ako ocemo nesto na Euru cetvorke bi trebale da budu Velickovic i Labovic.

Paunic,Tepic,Rasic najuriti iz reprezentacije. Mozda Tepica jos malo pustati, ali ne moze da igra dobro kad je u Pao-u igrao po 2 minuta. Rasic nista nije uradio, ama nista.

A da kazem za Ivkovica. Svi znamo da je on vise puta isticao svoju klubsku pripadnost. Kad god je koristio priliku hvalisao je partizan, a omalozavao nas klub. Iza njega stoje rezultati, ali on bolje mu je ko sto kaze Labovic da seta Kalemegdanom i da ostavi reprezentaciju. Mnogo je los covek Ivkovic, ako cemo iskreno. A i ne bi me cudilo da ima dogovor s nekom agencijom da forsira njihove igrace jer nekoliko igrace ma koliko bili losi on ih i dalje forsira i zove ih.

Pa i nije cudno sto mnogi igraci nece da igraju u reprezentaciji(Rakoc,Milicic,Micov,Radmanovic,Jaric...). Pa i te povrede Velickovica su mnogo cudne.

Поента је што морају играти играчи Мишка Ражнатовића.

Ивковић је човјек који свјесно уништава репрезентацију убацујући менаџерске играче. Надам се да ће скоро добити отказ.

Свако лето када погледам списак позваних репрезентативаца, дође ми да се крстим и левом и десном руком.. Наша репрезентација је ту где јесте јер не играју најбољи играчи, пре свега. Мислим да је Дуфа добар тренер, али је правио велике грешке у избору играча. Тадија Драгићевић, на пример, који игра константно и то добро, да не добије прилику, мени је апсурдно. А то је само један играч, имамо таквих колико хоћете.

- Odavno sam rekao da je Teodosić umro u svojoj narcisoidnosti, ali nije u pravu kad krivi medije da su napravili lošu atmosferu tokom kvalifikacija. Naprotiv, novinari se odavno plaše i ne smeju da kritikuju. Ne znam što se javlja, i on i Krstić, seljak iz Kraljeva. Teodosić se zahvaljuje Ivkoviću što mu je “otvorio vrata Evrope”, a u tome sam mu ja pomogao, i zato valjevsko đubre ne sme da se javi u proteklih pet godina – ponovo je bez dlake na jeziku Moka.

- Odavno sam rekao da je Teodosić umro u svojoj narcisoidnosti, ali nije u pravu kad krivi medije da su napravili lošu atmosferu tokom kvalifikacija. Naprotiv, novinari se odavno plaše i ne smeju da kritikuju. Ne znam što se javlja, i on i Krstić, seljak iz Kraljeva. Teodosić se zahvaljuje Ivkoviću što mu je “otvorio vrata Evrope”, a u tome sam mu ja pomogao, i zato valjevsko đubre ne sme da se javi u proteklih pet godina – ponovo je bez dlake na jeziku Moka.

nevaspitanje.. Dati nekom ovoliku slobodu da vredja ovako javno..

Teodosic sebi zaista previse dozvoljava na parketu, ali sigurno je sve ovo moglo da se kaze na mnogo bolji nacin. A vec komentar za Krstica...pa on je covek od 2009. jedini nas igrac na kojeg uvek mozes da racunas da ce dati dvocifren broj poena!

Sad kad vec udjoh u ovu temu, da iskoristim priliku da pohvalim naseg Bjelicu, mnogo je popravio sut u Spaniji, nabacio i malo mase, pored Krstica igrac kojeg sam ja najvise zapazio u ovim kvalifikacijama.

Жене следеће године играју Е.П у јуну у француској ми смо у групи Ц играмо против Летоније,Француске,Енглеске прве три иду у други круг

На ЕП у Словенији за мушкарце ми смо у групи Б у Јесеницама против Босне,Црне Горе,Македоније,Литваније,Летоније први три иду даље