Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

Ovo je sve Dudina krivica: dokad misli da tolerise Teodosiceve ispade? Zasto igraju Tepic i Savanovic u zavrsnici, a ne Bjelica koji je bio tokom meca nas najbolji suter? Zasto forsira Macvana kao centra, a ne visokog Muslija? Zasto smo primili XY koseva iz kontri ili nekih dodavanja gde su njihov igraci sami ispod kosa?

Ma dajte, znam da nismo sila kao ranije, niko vise medalje i ne ocekuje, ali ovo je previse. Dudo, ostavi posao mladjima, jbg, takav je zivot.

За три године, од оног сребра, ови момци нису напредовали ни за педаља. Неки су стагнирали, неки назадовали, али напредовао није нико!

Kako da napreduju kad igraju 2 minuta godišnje? Nemamo lidere, nemamo srca i Duda im više nije autoritet. Dovoljno za katastrofu.

Треба нам +14 за сигуран пролаз.

Мајко моја, преживех и санкције, и бомбардовање, и Индијанаполис, и Стразбур и дочеках да се са Азербејџаном боримо за ЕП у кошарци. :krstixf7:

Cudne se stvari s nama zbivaju sto rekose ovi iz YU Grupe...Nesto je ovde drugo po sredi,nije selektor,jer ne moze neko da me ubedi da postoji taj koji moze da Dudu nadmudri i da Ivkovic nezna sta radi.To su gluposti.Neko kaze mator. :krstixf7: A kad osvoji sa Olimpijakosom,onda je bio mlad? :krstixf7: Videcemo od svega sta ce biti.Sacekajmo kraj ovoga "mucenja".

Mislim da nas svaka pobeda vodi na EP, samo što smo sa pobedom od 19 razlike sigurno drugi. Ovako idemo kao jedna od 4 najbolje trećeplasirane.

Зар не рекоше више од 13, откуд 19 сад?

Иначе, бесплатан је улаз прекосутра у Пиониру.

Juče je bila priča da nam treba 19, jer je i Estonija sad u krugu, a danas čujem da nas bilo kakva pobeda vodi dalje, jer ćemo biti među najboljim trećeplasiranim reprezentacijama.

Evo, našao sam na mondu http://www.mondo.rs/s258886/Sport/Kosarka/Orlovi_idu_na_Evrobasket_ako.html

Треба нам +14 за сигуран пролаз.

Мајко моја, преживех и санкције, и бомбардовање, и Индијанаполис, и Стразбур и дочеках да се са Азербејџаном боримо за ЕП у кошарци. :krstixf7:

E je*e nas taj Azerbejdzan redovno, cak su neku godinu bili bolji od nas i na Evroviziji!

Ma nasi su stoka, mislim da Dudu vise ne postuju nimalo, narocito onaj alkos od Savanovica, onaj bre deluje k'o da je pijan 247. O Teodosicu necu vise da tupim tastaturu. Krstic je onde jedina igracina...i Bjelica i Nedovic su pristojno igrali ove kvalifikacije, pa i mali Andjusic, bar kad sam ja gledao.

Каква игра,ово је брука,стварно нема оправдања,све утакмице што су изгубили у почетку (1 четвртина) су имали по 10+ поена,ал' джаба,кад их неће онда неће.По мени требало би да се врате Миличић,Трипковић и Величковић,какав црни Мачван и Паунић :facepalm:

Ne vredi ljudi, pa pogledajte nasu Zvezdu. Svi mi hocemo da ona bude prva, ali pogledajte ko igra. Osim Cvetkovica nema nijedan mlad, opasan igrac koji odskace. Poslednji takav je bio Tripkovic, posle njega Velickovic, ali i oni propadose. Unisti nas ova Jadranska liga, svi dovode mnogo stranaca, velika se lova vrti i niko nece da forsira klince.

Nenormalan uspeh, ispred smo moćne Estonije. Alarmi zvone na sve strane, sad ćemo videti ima li pameti da se spase nekada nacionalni sport. Ovo je sramota i slaviti.

Na EP imamo sanse jedino ako:shvatimo da napad traje 24 sekunde,a ne 7-8. Ako Teodosic prestane da forsira sut za 3. Ako neko ima da zameni dostojno Krstica(samo ne Perovic). Ako neko pocne da ubacuje trojke sem Keselja,Andjusica i Nedovica. Ako Duda shvati da Konjina ne moze igrati centra. Ako Savanovic prestane da se opija. Ako Tepic i Rasic pojedu nesto pre utakmice,jer mi deluju kao da su 3 dana bez hrane i vode. Ako prestanemo da dajemo protivnici otvorene suteve za 3p i da ne pravimo one glupe faulove,pa da udjemo u bonus posle 3 minute igre.

Ima jos dosta toga,ali ovo su meni jedni od najvecih problema. I izvinite za ovo "ako" . ! :smeh211: