Jump to content

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Posted (измењено)

Карте су добили од Толета, све је то плаћеничка банда, агенти...

Било је тамо још навијачких група из Србије, нису били сами на југу, можда је ипак неко други донео транспарент ко зна.

Edited by Звездан

Posted (измењено)

Nastasic,Djuricic,Markovic,Tomovic,Fejsa,Mitrovic,Mijailovic,Milivojevic,N.Tomic,Petrovic,Stevanovic,M.Scepovic.S.Scepovic,Maksimovic,Radovanovic.

Ovo su igraci koji su prodati od kada je Mihajlovic selektor,a koje je najvise forsirao.Neke je prestao da zove cim su se prodali.A slucajnost ili ne, mislim da vecinu,ako ne i sve igrace zastupa jedna menadzerska agencija. Pogadjate koja?!

Samo nije uspeo da proda Aleksica,Ignjovskog,Tosica, ali i to mu je malo pa ce poceti i decu da zove.

Edited by MisterDelija

Sta "FALJI" Zivkovicu?

Nadam se da si razumeo sada sta sam hteo reci... :)

jbt da mi nisi odgovorio ne bi ukapirao jos uvek :D I molicu da ubuduce to FALJI pises velikim slovima i boldovano ipak je to vazna stvar u nasem fudbalu i zasluzuje da se tako pise :D vidis da nas ima i coravih :D pozzz

Карте су добили од Толета, све је то плаћеничка банда, агенти...

Било је тамо још навијачких група из Србије, нису били сами на југу, можда је ипак неко други донео транспарент ко зна.

Јесу они донијели.. А колики су комплексаши показује најбоље то што су на утакмици опјевали све њихове играче (Митро мајсторе, стојке гробаре) и почели пјевати неке своје клупске пјесме.

Guest carapan

Tole nudi nov ugovor MIhajlovicu.. Mala je rec sramota i bruka koju dozivesmo u kvalifikacijama, gde nam igrase menadzerska reprezentacija, a odlazeci predsednik FSS-a pod okriljem remija u Beogradu, deli nove ugovore..

Strasno.. Jadno i bedno.. I kako da ga MIha ne voli? Nikakav rezultat, ogromna bodovna prednost protivnika, prazna kasa od neodlaska na SP, ogroman pad na svestkoj listi, igraci otkazuju selektoru, a mi smo ponosni..

Zemljo Srbijo, zemljo seljaka na brdovitom Balkanu...

Tole samo pokazuje koliko je jak i kako ce jos jednom da oduva ove koji su hteli da ga smene. Nema nista od njegovog odlaska,pa sta mislite zasto je posegao za BINGO potezom izasao u javnost i rekao da u decembru odlazi!? Jako pametan potez,mamicu mu njegovu! Digla se tolka frka i covek je tim potezom umirio bunu i bundzije i sad ima vremena da do decembra uradi sta mu je volja a gle cuda bundzija nema vec danima da se cuju. Gde su,sta se desilo,neko zapretio,drzava,Nikolic,Dacic,ko,sta je bilo,GDE STE????

Kako se covek sprda s ovim narodom pa to je strasno,j.banje u zdrav mozak!

Сви су изгледа схватили да је она наводна оставка Толета,само вешт блеф старог и прекаљеног муљатора,лажова и лопова.Неће тај тако лако отићи,јахаће он још дуго,дуго времена.

Navodno je izjava Toleta Karadzica o novom ugovoru Sinisi izmisljotina,bar tako je on izjavio za Sos. Mene vidse zabrinjavaju Kolarov i Ivanovic koji daju punu podrsku Mihajlovicu, kazu da bi voleli da on ostane selektor i da smo na pravom putu i da igramo sve bolje i bolje, izgleda da pokusavaju da nam kazu da smo slepi.

Pazite ovako, Sinisine zamisli u vezi igre nisu lose, pokusava neku ofanzivnu igru, ne forsira duge lopte ili neke bunkere, kao trener on nema losu ideju i ne bih imao nista protiv da ostane...kao trener... Ali ako nastavi ovako da sastavlja spiskove i da sprovodi neke svoje "principe", dzaba mu i sva trenerska znanja ovog sveta.

Da li vi primećujete jednu stvar da fudbaler Crvene Zvezde ne može da dobije usrani poziv za reprezentaciju ako ne pusti krv na terenu za svoj klub.Za najboljeg fudbalera lige i Crvene Zvezde (Miloša Ninkovića) nema mesta u reprezentaciji.Posle sjajne sezone u Crvenoj Zvezdi,Darko Lazović (za mene najbolje desno krilo TSL) dobio je na jedvite jade taj jebeni poziv i odigrao meč protiv Škota u Glazgovu i više nikad nije ni pozivan bez obzira na veoma korektne partije koje pruža(o) u svom klubu.

Za razliku od nas,ako u svinjcu neki igrač spoji ne dobrih,nego solidnih 180 minuta (prim.aut. Andrija Živković) automatski dobija poziv ili se na njega ozbiljno računa bar za naredne mečeve i od tog igrača se pravi srpski Geret Bejl.

Zar vam takav odnos braćo moja ne liči na diskriminaciju jednog kluba od strane određenih persona koje vode ovu reprezentaciju,a u isto vreme promovisanje drugog?

I ja da navijam za njih...Ma ni u snu!

Ovo je daleko od istine. 

Poziv reprezentacije su dobili Maksimović, Milivojević, Mijailović, Lazović pa i Mladenović. Igrali su prijateljske utakmice dok su Luka, Mićko i Lazović igrali i kvalifikacije. (neko jednu, neko više). Lazović je dobio poziv reprezentacije onda kada je igrao dobro za Zvezdu, posle nije bio u formi dugo (pa dao gol na jednom teško gostovanju iz voleja), onda se i povredio. Za Maksimovića znamo šta se desilo. Mićko takodje. Mladenović.. Jedino je Luka Milivojević pružio partije kakve se očekuju od reprezentativca. Odličan je bio protiv Velsa (ili Škotske), na domaćem terenu. 

Nine još neće dobiti poziv. I bolje. Još nije fizički spreman da igra od nedelje do nedelje. Tek' što je došao u Zvezdu i pruža dobre partije, ako nastavi ovako onda ću se i ja buniti ako ne dobije poziv. 

Što se Partizanovih igrača tiče, prodali su Mitrovića u Anderleht i Markovića u Benfiku. Oba igrača igraju odlično u svojim novim klubovima. Mitar je debitovao sa 2 asistencije dok je Marković protutnjao 2 puta odbranom i već dao 2 gola. Živković je perfektno odigrao u Švajcarskoj, onda postigao gol. Asistencija valjda. A i veoma je mlad. Nije dobio poziv upravo zato što nema puno utakmica u seniorskom fudbalu, ali sigurno će i on brzo dobiti poziv. Onda će se prodati za nekoliko miliona. Da li će ti milioni završiti kod Zahavija, Ramadanija, Djurićevom dzepu.. Nije bitno. Bitno je da su oni "izbacili" odličnog fudbalera. 

Ej Juri da ti kažem nešto drugarski,nemoj me pogrešno razumeti jer se ni sakim ne prepucavam na forumu niti bi voleo da to na takav način shvatiš,cenim i tvoje kao i svačije mišljenje ovde,ali...

To koga su oni izbacili i kako taj njihov igra u novim klubovima po odlasku iz svinjca pravo da ti kažem boli me ona stvar.Mene njihovi igrači uopšte ne interesuju,ni koga su izbacili ni ko od njih ''vaistinu'' zaslužuje da igra u reprezentaciji a ko ne.Ali i slep vidi da igrači Crvene Zvezde nemaju ama baš nikakvu ulogu u ovoj reprezentaciji,pa makar i epizodnu.A složićeš se (nadam se) da nisu ništa lošiji od partizanovih,čak što više ovaj tim Crvene Zvezde je po kvalitetu jači od njihovog ali se ipak isključivo o njihovim igračima razmišlja.Misliš da je to slučajnost?

Zar je 90 minuta protiv Tuna dovoljno da neko bude ''uvučen'' u reprezentaciju.Očigledno,kod nas da.Ali u normalnim zemljama igrač bi propišao majčino mleko da se domogne državnog dresa ma da li se zvao (u ovom slučaju) Andrija Živković ili Andreja Pirlo.Ovde ti je dovoljno da spojiš dva dobra pasa da bi te okarektirasali kao potencijalnog naslednika jednog Šekularca ili Dragana Džajića.

E da, Miloš i ne treba da igra za reprezentaciju ja sam to i ranije pisao i pristalica sam da dok god je Tole predsednik FSS nijedan igrač Crvene Zvezde ne treba da bude u reprezentaciji.