Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Bob sta si ocekivao od bata djorine skole da ce da uradi poslusnik koji je tu preko veze... Ali ovaj Bogosavac decko prvo ne izgleda kao profisionalni fudbaler  ne zna da trci spor je i oni njega guraju.... Pojedini igraci vidi se da igraju da bi se prodali mora da radi metla od vrha piramide... 

19 минута раније, BobMarley said:

Kada ti savez vodi imbecil sve ovo je normalno...

Nije imbecil, on je makro... kriminalac, trgovac ljudima, verovatno i narko diler...

Ма ништа страшно ,преседник ће да се извини и терај даље !

Ali kakva linija Babić-Račić.

Nadam se da naši ozbiljno traže dobrog štopera. Nije Babić neko na koga može čovek ozbiljno da se osloni bojim se. I ako je on ovde najmanji problem, jer opet kažem najveći je na čelu saveza, sledeći na klupi.

Izmena Jović-Joveljić na 4-0. Nemoj slučajno majstore da napadneš, čuvaj dobar rezultat. ***** ti trenera...

Zule  , ostani !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Koliko onda kostaju ovi Nemci kada Terza proda nekog za neki milion i to vrhunskog talenta....ajde da se ne lazemo, ovi nasi ce biti talenti i u 25 godini....

То Горанче вади Јовића ,он је једини шутнуо у оквир гола ?

Ko bi rekao da su ne tako davno bili prvaci sveta, a sad izgledaju kao obični amateri. 

Bob je u pravu, naš najveći problem je struka, mi imamo talenat ali džaba. 

Nema fudbala bez dobrog trenera/selektora. Tačka!

A toga nema bez normalnog čoveka na čelu saveza.

Tako da ćemo se mi još nagledati vezara, poltrona i amatera koji veze sa životom nemaju.

Ajde sve na stranu, ali meni ne ide u glavu kako mi ne mozemo cestitu sansu da napravimo sa napadom Radonjic-Jovic-Zivkovic, a iza njih Pantic kao relativno ofanzivan igrac. 
Znaci to je maltene napadacki trio koji nastupa(o) i za A selekciju.

Ovo sto terza prodaje mlade talente za milku dve tri cetiri... je puna kapa. Ovi nasi ne vrede ni 500k

Ovo sto terza prodaje mlade talente za milku dve tri cetiri... je puna kapa. Ovi nasi ne vrede ni 500k
Padne im cena kad zaigraju za reprezentaciju :-D

Послато са Lenovo A2010-a уз помоћ Тапатока

Just now, Dzoni said:

Ajde sve na stranu, ali meni ne ide u glavu kako mi ne mozemo cestitu sansu da napravimo sa napadom Radonjic-Jovic-Zivkovic, a iza njih Pantic kao relativno ofanzivan igrac. 
Znaci to je maltene napadacki trio koji nastupa(o) i za A selekciju.

Dzoni, nasa a selekcija stvarno nije za pohvalu 

1 минут раније, Vladimir said:

Vrede oni, ali džaba dobri sastojci, kada je kuvar debil. Možeš dati lošem kuvaru skupe sastojke i napraviće neukusno jelo. I dobrom kuvaru loše sastojke i napraviće ukusno jelo ili bar jestivo.

1 минут раније, Vladimir said:

Dzoni, nasa a selekcija stvarno nije za pohvalu 

Ma to sam vise rekao u smislu seniorskog iskustva, sto klupskog, pa na kraju krajeva i reprezentativnog. I ta nasa reprezentacija je dosla do SP-a ipak, sa Radonjicem i Zivkovicem u rotaciji. 
Mi po imenima nikako ne bi smeli ovako da se brukamo, cak naprotiv, nema tu mnogo jacih timova od nas u tom segmentu. Sa naglaskom na igracima. Al' sve to sam stavio na stranu, i dalje mi nije jasno kako smo takav kurton ofanzivno, pa sve i da ih trenira moja komsinica sa sedmog sprata. 

Ma koja struka...vecina igraju spolja, ako ne i svi...pa ih sve treniraju strani treneri ali i opet nista...a da, selektor nije dobar, nije dobro postavio igru a ovi ne umeju dodavanje da naprave...pa jos ne valja ni ovaj sto je na celu saveza....i onda hocemo da se ugledamo na Mamica, kazemo prodao je igrace za velike pare, jeste ali njihova A reprezentacija pravi cuda a nasi vecito u nekom kanalu...

iza ovog gola iz penala sakrice se svi odgovorni i prezivece...5:1 ce kao i Djuric u vezi KiM da predstave kao pobedu

Kakav crni Babić, on ni ne liči na fudbalera, fizički kad ga pogledaš, ne dao Bog da nam on igra u tandemu sa Milunovićem, desiće nam se opet Ludogorec. 

Dobro je dodje GG, hvala reprezentaciji Njemačke. 

Sad realno, sem seniorskog fudbala i basketa, ništa nije bitno. Al opet i u seniorskom primamo petardu.