Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

To sto je Kokeza lopov, nesposoban i sta sve ne (kao i njegovi prethodni, kao sto ce biti i naslednici) nije razlog da se navija protiv nase zemlje. 

Boli me uvo da li je u toj fotelji Kokeza, Tole, Janko ili Marko. Bas me briga ko ce od njih da masti brke. Ok, voleo bih da su posteni ljudi na celu, ali to postoji samo u bajci. U stvarnosti, na vrh se probije samo ono najgore. 

Uporedicu to ovako. 

Recimo da neko misli o Terzicu slicno kao o Kokezi. Ili eto o upravi naseg fk. 

Da li treba taj neko da bojkotuje skroz Zvezdu, podsmeva joj se, navija da izgubi i slicno? 

Ili mozda treba samo da kritikuje to rukovodstvo a za svoj klub (ili svoju zemlju) da navija uvek i bez obzira na sve?

Nije samo u pitanju Kokeza , vec prvenstveno Tole pre njega i cela garnitura funkcionera koja je defilovala , pa uglavnom raspala resenja za selektore pa veliki broj igraca koji se ponasaju kako se ponasaju ..menadzeri i sve ostalo ...Jednostavno potpuno nezdrava sredina i atmosfera i to bukvalno od pocetka bivstvovanja kao Srbija ...Milion losih stvari i skoro nijedna zdrava stvar se nije desila , osim nekih sporadicnih uspeha tako da kult reprezentacije nije stvoren...Zasto tako nije u odbojci, vaterpolu, pa i kosarci ? Znaci da moze ...nisu problem navijaci

E sad jeste tacno da je to nasa reprezentacija da predstavljaju Srbiju ali opet trebalo bi razumeti i ljudske reakcije na nezdrave stvari ..Tako ljudi reaguju i razumem , kao sto razumem i one koji kazu ta je to nasa reprezentacija i kraj kakva god da je ..Obe ljudske reakcije u ovom slucaju su razumljive 

To je to, kada je neko tvrdoglav i nerealan, on će reći da je napolju hladno zato što je Kokeza kriv. Nema veze što je kraj novembra.

Zato što su ljdi mrzići i samo znaju da pljuju. Naravno za sve nam je neko drugi kriv. I ako za nekog napišu da ne valja, on šta god da uradi, oni ga pljuju. 

Posted (измењено)

Kakav god da je Kokeza Tole je bio hiljadu puta gori po Zvezdu i to su cinjenice koje niko od vas ovde ne moze da ubedi da nije tako. To kakav je prema reprezentaciji to me ne zanima previse i navijam za nju ko god da je predsednik ali prvo Zvezda reprezentacija. Tole se izivljavao na Zvezdi ali Kokeza je manje zlo milion puta.

Edited by NemanjaKg

Gospodin predsednik Vucic je najzasluzniji za regularnije prvenstvo. Jeste da je primat najvece lopine preuzeo Radnicki Nis, ali dobro. Manje zlo. 

Prvesntvo je regularno za mene naravno za Zeljka Pantic i slicne bolesnike nije pa mogu da kukaju Sigurno regularnije nego u vreme Tola kojeg su ovde ocigledno zaboravili pa se ne secaju BSK-a, Hajduk Kule, Smedereva, Metalca ....

Posted (измењено)

Nadam se da će Radnički biti drugi. Posle Zvezde, Radnički najviše volim, jer jer ima tradiciju i navijače iza sebe, a ne tamo neki Voždovci, Čokarički i drudi mafijaški klubovi u koje neki kriminalac ulaže novac, a niko ih ne prati.

Edited by Imax

Protiv Srbije nikada ne bih mogao da navijam i uvek navijam za svoju zemlju, nebitno ko vodi savez, ko je selektor, ko igra. To je nešto sasvim drugo. Mešaju se žabe i babe. Sa druge strane podržavati Kokezu i ekipu, jer je eto možda bolji od predhodnih(što je jako upitno) je apsolutna ludost.

Prvenstvno nam je katastrofa, namešta se rukama i nogama. U nižim ligama stanje još gore. Polovina utakmica se igra 3 za 3. Menadžeri vedre i oblaže u reprezentativnim selekcijama. Unapred se zna koji klub će u viši rang takmičenja u većini slučajeva. Kao što se znalo prošle sezone da će to biti Dinamo i Proleter. Stanje što se tiče lopovluka nikada gore. Razlika je samo što smo se mi izdigli iz mulja, pre svega igrački, po struci, pa i po radu, dva koplja smo iznad ove bedne lige. Zato nije više toliko ni lako da guraju neke druge pre nas, niti to toliko utiče na nas. 

Pri tom je partizan u nikada većem rasulu, nikada goru upravu nisu imali i veće neznalice, što je sjajno za nas. Nadam se da će ti debili još dugo da ih vode.

Uz to tu su uleteli novi igrači u vidu Radničkog iz Niša koji namešta više nego partizan u njihovo zlatno doba nameštanja. Bruka za klub sa takvom istorijom. Postali su obični mafijaški klub. Proleter kojeg gura lično Kokeza i za koji se namešta ili koji namešta kako kada treba. Eto i njih kroz sezone dve u borbi za Evropu.

Treba biti slep pored očiju, pa ne videti kakva smo mi sprdnja od saveza i lige/a i kakav šlajm vedri i oblači fudbalom u Srbiji. Što ne čudi, jer generalno su ljudi u Srbiji nažalost slepi pored očiju i možeš da manipulišeš sa njima kako hoćeš, zato nam i jeste tako kako je...

To da se zna ko će da osvoji titulu i ko će u viši rang je ortodoksna glupost. Ko zna koliko se već godina piše, pa se ispostavi da nije tako.

Evo kada se zna ko će sledeće godine da igra super ligu, a ko će da ispadne neka napišu oni koji znaju, pa da vidimo na kraju sezone da li se zaista zna. Čak je izbor pao na par klubova, koji su se izdvojili. Ja i pored malog izbora nemam pojma, a ako neko zna ko mora da uđe, ko da ispadne, neka napiše, pa da vidimo.

2 минута раније, Imax said:

To da se zna ko će da osvoji titulu i ko će u viši rang je ortodoksna glupost. Ko zna koliko se već godina piše, pa se ispostavi da nije tako.

Evo kada se zna ko će sledeće godine da igra super ligu, a ko će da ispadne neka napišu oni koji znaju, pa da vidimo na kraju sezone da li se zaista zna. Čak je izbor pao na par klubova, koji su se izdvojili. Ja i pored malog izbora nemam pojma, a ako neko zna ko mora da uđe, ko da ispadne, neka napiše, pa da vidimo.

Ta prica "zna se " ili " reko mi jedan covek " je najveca besmislica .....A to moze i da se potvrdi ...Da izuzmemo prvo mesto ( naravno svi smo navijaci i reci cemo Zvezdo ,a i raspored snaga je takav da se to zna ) neka napise neko one koji ispadaju , a verovatno znaju i one koji ulaze u I ligu ..Pa eto prilike da se zapuse usta svima o regularnosti/neregularnosti prvenstva 

Шта сте се ухватили само за њих двојицу, било је ваљда и људи прије њих на челу фудбалског савеза.
Ово није ваљало код оног а код овог ваља или обрнуто, као дјеца кад се свађају чији је отац јачи.

Posted (измењено)

Bas mi je drago zbog prijovicevog gola, nismo losi uopste iako nam prva postava prosecna

Edited by Vladimir

Nemam nista protiv Mitrovica, ali Prijovic je balkanski talenat/nemacka skola. Covek ima sve sto i Mitrovic samo je bar 2x brzi i 3x bolji tehnicar. Luka je nasa buducnost i sa Prijovicem bi bio strasan tandem. Jedino sto mi kao reprezentacija moramo da spustimo loptu ako zelimo da Luka igra dobro. Igra li se "hitni lopticu u sumicu tj. dur napred" nemoze Jovic nije on razbijac. 

interesantno

ceferin rece da ima neka akcija hettrik gde uefa daje pare savezima za infrastrukturu

ocito da su vnago u fss pojela i popila sve te pare jer imamao ubedljivo najgore terene i stadione u evropi

http://sportklub.rs/Fudbal/Reprezentacije/UEFA-Nations-League/Vesti/a258746-Zurnal-Gacinovic-vredjao-selektora-Krstajica.html

Na stranu to sto je Krstajic budak nezaglavljeni ali ovaj mali Gacinovic mi je uvek delovao kao pedereko neki uobrazeni i bilo mi je OK sto je ispao sa spiska za SP