Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Фудбалска репрезентација одређених менаџерских агенција. 

Победићемо Грузију и пласирати се на СП,  и то је једина добра ствар око ове аматерске репрезентације, а  и то само зато што играмо у најгорој групи у историји квалификација. Када се реално погледа, наша фудбалска репрезентација никакав помак није направила, нити може са оваквим савезом.

Мислим, лепо је што ће наша земља, вероватно, бити на СП, поготово зато што се игра у Русији, али то је једина лепа ствар око српског репрезентативног фудбала у мору неких других ствари које се гурају под тепих.

Posted (измењено)

Mi smo jedna razbijena banda, sramno smo igrali cele kvalifikacije, nego ni ostali nisu ništa bolji, samo smo imali više sreće, uopšte me nebi iznenadilo da kiksamo protiv Gruzije, a možda i bolje, da se ne brukamo u Rusiji, kao na svakom velikom prvenstvu na kojem smo učestvovali, većeg neznalicu i foliranta od Muslina još nisam video u svetu fudbala(pardon i Tumba), Bard Živa je za njega doktor fudbala!!! Sergej Milinković Savić mu ne igra, ej bre... !!!! 5 odbrambenih, 2 zadnja vezna, nigde poseda lopte, nigde 3 pasa da spojimo... neću dalje želudac mi se prevrće!!!
Musline ODLAZI, i povedi Kokezu sa sobom!!!

Edited by dean

3 minutes ago, dean said:

Mi smo jedna razbijena vojska, sramno smo igrali cele kvalifikacije, nego ni ostali nisu ništa bolji, samo smo imali više sreće, uopšte me nebi iznenadilo da kiksamo protiv Gruzije, a možda i bolje, da se ne brukamo u Rusiji, kao na svakom velikom prvenstvu na kojem smo učestvovali, većeg neznalicu i foliranta od Muslina još nisam video u svetu fudbala, Bard Živa je za njega doktor fudbala!!!
Musline ODLAZI, i povedi Kokezu sa sobom!!!

Nije to do Muslina toliko, nista mi nismo bili bolji ni sa ovima pre njega, problem ide mnogo dalje od selektora.

Mnogo je polovnjaka jbg. 

Od Gruzije očekujem da postave zglobni autobus na 16m. Pa koliko izdrže.

Posted (измењено)
7 minutes ago, Jovke said:

Nije to do Muslina toliko, nista mi nismo bili bolji ni sa ovima pre njega, problem ide mnogo dalje od selektora.

Znam da nije samo do Selektora, mnogo godina se skupljao ne rad i javašluk, setimo se samo Santrača i njegovih ekseperimenata, da ne dužim dalje. ali moramo se okrenuti mlađim trenerima koji se bave trenerskim poslom, imamo dosta solidnih i talentovanih trenera, ali ovo na čelu sa Kokezom, to je samo kombinacija, postavljaju se ljudi oko reprezentacije po drugarstvu iz igračkih dana, Bunjevčević, Djorović, Perica Ognjenović... pa brate mili i Bog će nas kazniti, oni nigde do sada nisu radili, a vode nacionalne selekcije!!! Kokeza je izgleda mnogo veća štetočina od Toleta Karadžića!!!

Edited by dean

nista mi nismo bili bolji ni sa ovima pre njega

Sto znaci da ni ovi pre njega nisu blistali. :D Izuzev Mihajlovica, naravno. Ovaj igracki kadar ima itekako veliki potencijal. Uz pravog strucnjaka moguce je napraviti tim koji bi bio redovni ucesnik barem 1/8 finala svakog veceg takmicenja, ali eto.. Nije problem u kvalitetu, problem je u nedostatku sistema i strategije. Tuzno je videti listu selektora od 2006. 

Tri igraca danas koja su igrala pozadi su nas ukopala. Pogotovo Mitrovic i Nastasic. Ono sto su oni igrali je blagi uzas. Niti da zapocnu akciju niti da odbrane nesto. Tacan pas misaona imenica, osim kad se vrati golmanu. Jeza.

6 minutes ago, dean said:

Znam da nije samo do Selektora, mnogo godina se skupljao ne rad i javašluk, setimo se samo Santrača i njegovih ekseperimenata, da ne dužim dalje. ali moramo se okrenuti mlađim trenerima koji se bave trenerskim poslom, imamo dosta solidnih i talentovanih trenera, ali ovo na čelu sa Kokezom, to je samo kombinacija, postavljaju se ljudi oko reprezentacije po drugarstvu iz igračkih dana, Bunjevčević, Djorović, Perica Ognjenović... pa brate mili i Bog će nas kazniti, oni nigde do sada nisu radili, a vode nacionalne selekcije!!! Kokeza je izgleda mnogo veće štetočina od Toleta Karadžića!!!

Sto se tice Kokeze mozes na internetu naci kakva je to ljiga i kako je dosao do mesta predsednika fss.

3 minutes ago, ветарулеђа said:

Sto znaci da ni ovi pre njega nisu blistali. :D Izuzev Mihajlovica, naravno. Ovaj igracki kadar ima itekako veliki potencijal. Uz pravog strucnjaka moguce je napraviti tim koji bi bio redovni ucesnik barem 1/8 finala svakog veceg takmicenja, ali eto.. Nije problem u kvalitetu, problem je u nedostatku sistema i strategije. Tuzno je videti listu selektora od 2006. 

Pa bas ova selekcija i nije nesto preterano kvalitetna, barem ovaj sastav. Uz normalnog selektora imamo potencijal za tako nesto, ali mislim da se to nikad nece desiti. Da je bilo pameti staviti onog Paunovica za selektora i neka gura covek narednih 10 godina dok ne uspostavi neki sistem, ovako samo presipamo iz supljeg u prazno. 

Pa bas ova selekcija i nije nesto preterano kvalitetna, barem ovaj sastav. 

Nije da sam do sada poredio ovu generaciju sa prethodnim, ali slazemo se da ima potencijala.

Zasto mislis da nije rec o toliko kvalitetnoj generaciji? Po mom misljenju, imamo materijal za stvaranje vrlo lepog i stabilnog tima koji bi bio konkurentan protiv vecine reprezentacija. Dobar igracki kadar je tu, ostalo... 

Pa mi od Vidica nemamo stopera hahha evo ima 6-7 godina.Da covek ne poveruje :srpski_smajli_2: Ili mozda imamo,ali mu nije onaj sipac menadzer...

Mislim da je evidentna poenta svega ovoga ...Sad neko to vidi direktno neko indirektno ali imam utisak da je osecaj zajednicki..A to je da cemo mi otici na Mundijal , i naravno morace da se ispostuju svi oni koji su ucestvovali u kvalifakiacijama sve Rukavine, svi Mitrovici, svi Gudelji, svi Nastasici ...I onda cemo se tamo raspasti kao balon ...I naravno krenuce pokrivalica kako je ipak uspeh sto smo uopste otisli ....Umesto da odemo na Mundijal i da do sledeceg leta iskoristimo za osvezenje u reprezentaciji ..da se zbiju redovi ..da se pripremimo i odigramo ok ...Umesto toga igrace zasluzni gradjani i bicemo samo ucesnici i nista vise

1 minute ago, keyser_soze said:

Mislim da je evidentna poenta svega ovoga ...Sad neko to vidi direktno neko indirektno ali imam utisak da je osecaj zajednicki..A to je da cemo mi otici na Mundijal , i naravno morace da se ispostuju svi oni koji su ucestvovali u kvalifakiacijama sve Rukavine, svi Mitrovici, svi Gudelji, svi Nastasici ...I onda cemo se tamo raspasti kao balon ...I naravno krenuce pokrivalica kako je ipak uspeh sto smo uopste otisli ....Umesto da odemo na Mundijal i da do sledeceg leta iskoristimo za osvezenje u reprezentaciji ..da se zbiju redovi ..da se pripremimo i odigramo ok ...Umesto toga igrace zasluzni gradjani i bicemo samo ucesnici i nista vise

Ma cuti samo da nam se ne desi neka nova Holandija ili Argentina. Inace nase standardno vazno je ucestvovati i odu Grci i osvoje Evropsko. Nemamo herca kao u kosarci, nemamo pobednicki mentalitet, preuzeli smo sve lose stvari iz fsj-a.Trange, frange politika. Kult reprezentaciji, *****, palac,lozana najobicnija. Jos uvek ne mogu da zaboravim kakve smo generacije imali i vecito neki corak. Za ove danas mi to i nije cudo.Jednostavno igramo zaostao fudbal od raspada bivse drzave. Djorini ucenici, puleni i generacija nas saranise u ovom sportu.

Posted (измењено)

Pa sta reci kad kapiten izjavljuje Uplasili smo se ucesca na Mandijalu....Pa druze gde si sve ti igrao ? Kao i ostali...Nisi u Kini i Kazahstanu vec u jakim klubovima i ligama gde se jure titule ili u najmanju ruku visoka mesta

Edited by keyser_soze

Jedino sto je bilo dobro je atmosvera  puno nasih korteo do stadiona ali igra sramna bukvalno.Onom Stefanu Mitrovicu bih zabranio prilaz stadionu ja u svom zivotu nisam video goreg odbrambenog igraca.Da nije bilo Stojkovica popili bi osmicu.Osim njega svi su uzas kao i ovaj nazovi selektor sa njegovim pulenima.