Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

4 hours ago, kusha said:

Savic je zasluzio poziv ... ne kapiram sto ga Muslin ne poziva .....

Ne uklapa se u koncepciju :mrgreen:

Ne razumem čemu ovoliko insistiranje na Rukavini. Već je zagazio u četvrtu deceniju, ne može da ostvari neku veliku prodaju, a već neko vreme greje klupu u Viljarealu. 

Imamo dva igrača koja igraju u takvom sistemu već neko vreme (Basta i Lazović) i siguran sam da su bolje opcije od Rukavine koji ima po jedan precizan centaršut po utakmici.

Muslin pokazuje da je kao i ostali. Cudi me da nije pozvao Sasu Lukica i tako te igrace.

Послато са SM-G800F уз помоћ Тапатока

Muslin kao i svi prethodnici  umesto sredina da bude podmladjena mladim igracima koji su moderni vezni igraci  grujic milinkovic savic  i ristic , to su moderni fudbaleri tehnicki potkovani nisu panjine proslo je vreme fejse race petrovica  i gudelja   ... Sve reprezentacije imaju moderne vezne igrace niko vise ne igra sa sifonjerima .....

Pogledajte po kakvoj tankoj zici mi hodamo, iako su mnogi opijeni prvim mestom. Ako izgubimo od Iraca, mi smo 99% drugi u grupi, a trenutno na tabeli drugoplasiranih za baraz Irska zauima osmo poslednje mesto koje vodi u baraz, jedina slabija drugoplasirana selekcija je trenutno Crna Gora. Tako da ako minimum ne izvucemo bod u Dablinu, lose nam se pise jer i da odemo u baraz necemo biti nosioci i verovatno dobijamo neku azdaju. Uostalom pogledajte sami tabelu.

http://imgur.com/a/WYlgO

Posted (измењено)

Те бриге не треба да имате. Нећемо се пласирати на СП 2018. Једноставно, чинити зло а надати се добром не може. Неко то зове карма, неко Божја казна, шта год да је, Муслина ће стићи због овога што ради. Нема Сергеја, а Тошића зове. Заиграо си се Муслине, на нос ће ти искочити.

Edited by Epaminonda

2 minutes ago, Lokalac said:

Matori je izgubio kompas malo. Vidi se da mu menadzeri i kriminalci kroje pricu. Kad vidim ove poslednje izjave o mustafi, srndacu i mitrovicu doslo mi da povratim. Docice nam glave onaj glavonja Kokeza

Kad smo kod kriminalaca jedan fini gospodin mu je usao u kancelariju sa odredjenom vrstom vatrenog oruzja i pitao ga da li zeli da mu rokne onog sina sto studira u Francuskoj, ili onog sto trenira fudbal, razlog je bio izostavljanje Pjane iz sastava u Leverkuzenu.. Posle toga je i otisao iz Zvezde prvi put.. 

Muslin je dobar trener za rezultat, ali reprezentacija je odavno leglo menadžera, zato i jesmo pukli. Poslednji put su igrali najbolji kada je Antić vodio istu i igrali smo svetsko i bili generalno dobri. Jesmo na istom podbacili, a mogli smo dalje, ali bar smo bili na istom. Muslina može da izvuče samo to što zna čovek da igra na rezultat, nikada atraktivan fudbal, ali je uvek znao da izvuče rezultat. Mada ima još dosta da se igra, lako možemo da sjebemo sve. 

Svaka prica iste godine, uzasni rezultati, a niko spisak da promeni. Da vidi nesto sto i 90 posto ovog foruma. Za razliku od prethodnih godina, ja cu da cutim jer rezultat imamo. Ali sto micho kaze, ne moze Rukavina da bude bolji od Baste i da nema Sergeja. Sta ce vise taj Stojkovic na golu. Uliva on meni samopouzdanje ali zar nismo rekli da Rusiju jure mladji posle debakla iz proslih kvalifikacija.

Samo napred Musline dok rezultate imas. Svi smo mi po malo selektori.

Posted (измењено)

Голлл тооо бреее Живковић1.0:salsrbijajk6:

Голлл тооо бреее 2.0 Пантић:salsrbijajk6:

Голлл тооо бреее Пантић 3.0:salsrbijajk6:

Edited by Nenad74

Имс фудбал у малпм прсту. 

Милина гледати га, грациозан ко срндаћ 

Koji Radonjic? Nas?

Razocarao me odlukom da ne pocne u derbiju, primicac ne sme da boli kad je svetkovina naseg fudbala. To se igra na jednoj nozi.

Jedno je biti povredjen, a drugo 'umoran'.

Ako ti nesto fali, nemoj biti ni na klupi.

Није се видио ни у оних 20 минута колико је одиграо дербија. Није требао бити ни  у протоколу, реално. Видјело се да је преуморан.

Manje fristajlera, vise treninga. Kad ce imati snage ako ne sa 20 godina, ***** te zivote.

Govorimo o momku koji je prakticno tek poceo da trenira na ozbiljnom nivou i odlucio da se isclani iz jagnjecih brigada. Treba vremena