Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Португал бољи за класу  губимо он мења нападача уместо да играмо са 2 нападача брука,срамота,катасрофа

Овај Санчез ал је боцно, свака му част

Класа, један потез. Мат.

Lalat na klupi ovoj generaciji je greh. Mislim da bi se Paunović sa svojim stručnim štabom opet borio za prvo mesto. Ovde grupu ako prođemo biće dobro. Šteta jer je dobra generacija.

šta uradi Semedo Đukici, pojeo ga lik. Ovo ljeto prešao u Viljareal za 13-14 miliona. Štoperčina. 

Renato klasa. 

Neka sledeci put stavi Plavsu na zadnjeg veznog. Bitno da Zilo bude isforsiran. Kakve neznalice imaju ludu srecu da se bave ovim poslom... Show...

Pickasti i luzerski mentalitet trenera se polako prenosi na jednu od najtalentovanijih reprezentacija na Svetu. Ogromnu vecinu duela dobio Portugal. Mlitavo se ulazi u duele, kreacija nula, jednolikost u igri. 

Portugal nista posebno nije pokazao, i zato je jos veci zal za ovom utakmicom. 

Posted (измењено)

Nisam pratio 1/2, nakon onog uzasa iz 1/2, cistio sam akvarijum za vreme 2/2

Ko kaze da je ovo dobra generacija ?

Novi Zeland ? Budimo realni, tamo smo se provukli dosta puta i mnogo mnogo toga se poklopilo da budemo prvaci

Ne kazem da nismo mi zasluzni za to, ali bilo je dosta srece tamo

Portugal je na tom prvenstvu, znaci 2015, bio najbolji tim, razvaljivali su od igre, razbili Brazil u 1/4, ispali na penale, da su prosli dalje, prosetali bi se do zlata

Samo hocu da kazem da malo realno sagledavate stvari, a u ovom timu nema klase nikakve , sem mozda Zivkovica i Gruje

Pa njima Semedo ode u Viljareal, a ovde je Veljkovic stoper, bekovi do  juce bili u Ofki, ne zajebavajte molim vas

Vecito precenjivanje sopstvenih mogucnosti

Terza da kaze Lalatovicu da Plavsu forsira, pa da Zvezda uzme mozda i 2 , 2.5 miliona za njega

Edited by gorance

Plavsa doktor. Ovu njegovu borbenost ne bih menjao ni za 5 miliona.

Neverovatno mi je da ceo mec na sredini igramo samo sa Maksimovicem koji glumi zadnjeg veznog a box to box mu vise lezi. Morao je tu da bude jos jedan igrac. Sto da ne Ristic.

Zivkovic 0 pokusaja driblinga 1 na 1 (ako nisam prespavao neki), samim tim i 0 dobijenih takvih duela. Sa loptom brz negde koliko i Ailton.

Gacinovic decko ima talenta ali verujem da ni sam zna sta mu je pozicija. Nit je za krilo, niz za centralnog veznog, nit za ofanzivnog... Jbm li ga. 

Antonov pola grama mozga mozda ima. Nekoliko puta propusta priliku da izbaci igraca u opasnu priliku, udara onamo protivnike kao da namerno hoce da dobije crveni. 

Golman standardno los. istakne se tako sto primi loptu grudima umesto da je hvata ali zato nema pojma da reaguje kada treba.

Pozitivan utisak Gajic i Plavsic. 

Posted (измењено)
5 minutes ago, AleksMCZ said:

Ja mislim da ce Spanija lagano da izdominira. Nisu normalni. :)

Francuzi i portugalci kakve mlade igrace imaju dominirace evropom godinama nema sta da traze spanci protiv njih , sto se tice nas veliki djurdjevic nije se video mi nemamo spica krstenog pozitivan utisak je plavsic i gajic!

Veljkovic je licno Humels za sve nase stopere u a timu i ovim mladima igracina !

Edited by zikapcz

Mene uopste ne interesuje gde igra Zivkovic, ni koliko ga cale i menadzeri reklamiraju i dizu u nebesa. Benfika je prevarantski klub. I oni me takodje ne zanimaju. Plavsic je veceras imao mnogo veci uticaj na desavanjima na terenu. Brzi je, trci vise, iznudjava faulove... E sad, to sto ne igra na svojoj poziciji pa ne mozemo dodatno da se pokaze, to je pitanje za onog cirkuzanta na klupi.

@gorance

Ova generacija je dobra, to je činjenica, to ne znači ni da je najbolja, ni da su svi klasa, ali je dobra. Svi ovi momci imaju talenta da naprave od solidnih, preko dobrih do jako dobrih karijera kako ko. E sada koliko će ko iskoristiti potencijala, to je druga stvar. Nije to zbog Novog Zelanda kao Novog Zelanda, mada je to zaista veliki uspeh, to da li smo se provukli nekada ili ne, apsolutno je nebitno, ne možeš osvojiti niti jedno veliko takmičenje a da nisi bar nekako zaslužio i da nemaš kvalitet, provući se možeš na jednoj utakmici, eventualno dve, ali ne možeš na svakoj.

Meni je žao što ove momke vodi Lalatović koji nije dorastao ovom izazovu, jer garantujem da bi se sa boljim trenerom opet borili za trofej. Sada verovatno ni grupu nećemo proći. I velika je šteta što ne igra Sergej koji je jedan od najboljih igrača u ovoj generaciji, on dosta fali.

Груја је доста фалио данас, види се да није у форми, фали му утакмица.

Да је убацио ону лопту главом, друга песма би се певала. 

Фале генерацији Рајковић и СМС.

А овај голман Вања МС, дечко дебил од малена... Причао ми другар који је играо с њим у кадетима и јуниорима.

Portugalci se igraju fudbala za razliku od nas gde je tehnika postala kvantna fizika. Plavsa bio prilicno solidan i idiotizam ce biti ako ne sacekaju kraj prvenstva ovi nasi za prodaju ali fizikalije ga kolju. Zivkovic nije bio u stanju normalno da centrira,tako da sem onog guranja smesnom Djurdjevicu nista nije uradio,mada on godinu i po nije ni igrao fudbal. Radonjic,imao par solidnih pokusaja ali nista posebno nije uradio. Gruja jbg sa onom sansom.

Djurdjevic...Komedija koliko ne zna. Jos nije savladao osnovne fudbalske elemente,tako da ce vrv ostati u pakistanu i ovu sezonu [emoji3]

Послато са Lenovo A2010-a уз помоћ Тапатока

Najgore je kad postave nekoga kao Lalatovica da decu uci fudbala. Od toliko trenera bas nadjose njega. Molio sam boga da se ne vrati u Zvezdu. Pre bih prihvatio i onog Italijana sto se lozi na Zvezdu.

Posted (измењено)

Daj Boze da vodi reprezentaciju 50godina. . .

Edited by IBRS