Александар

Фудбалска репрезентација Србије

2,967 posts in this topic

6 hours ago, Лунатик said:

Добро је што киксаше Ирци, иде нам на руку. Бејл је добио жути и суспендован је за утакмицу против нас...плус овај Тејлор који је поцрвенио. Дочекујемо их и вјерујем на доста добро попуњеној Маракани да их обарамо и широм себи отварамо врата Русије. Имамо све у својим рукама и вјерујем да ћемо то знати искористити.

I Kolmen slomio nogu, tj, slomio mu majmun, zaista se ne radujem, zelim mu brz oporavak, video sam sliku, snimak nisam imao snage da gledam al sumnjam da ce se oporaviti do septembra. Al poklpa nam se sve nekako.

Nikako Vels u BG, pa nece ni 25.000 doci a stadion prima 50.000, mozda se mi lozimo malo na reprezentaciju na forumu al sire narodne mase prosto zabole dupe (vise s razlogom nego bez), treba dosta znoja da proliju da zasluze punu Marakanu. Pri tome sve te ekipe nisu vrhunske, Marakana bila puna samo protiv Portugala u poslednjih par ciklusa.

Iskreno reprezentacije deluje dosta bolje od kada je Muslin dosao. Naravno Kokeza i ostali debili ce pokusati svaki uspeh sebi da prisvoje, ali je cinjenica da odavno nas tim nije igrao kvalifikacije onako kako treba - diciplionovano, jako i na rezultat.

Iznenadio me Muslin sa ovom formacijom koju fura od pocetka. Kod nas u Srbiji niko nema muda ni u JSL da proba to, a on radi to u repki. I realno odgovara nam ta formacija jer imamo toliko ofanzivnih bekova, da je steta to ne koristiti( a i svi nasi bekovi su operisani od defanzive). Stopera imamo dovoljno za ovu formaciju, ali ih ne koristimo, jer Bane mora da igra ocigledno (kao Lune kod nas), a Kolarov misli da je i spic, i bek i stoper. Jagos Vukovic je korektan igrac,

Jedina falinka je jos uvek spic. U ovakvoj formaciji treba ti napadac koji se mnogo dobro krece i da zna da igra brzu pas igru. Mitrovic to nije jer je trom i spor.

Golmana imamo boljeg od Stojkovica. Totalno je glupo forsirati njega, kad je pitanje da li ce docekati Mondijal ako odemo ili ce vec biti u penziji.

1 hour ago, Kisli Krastavac said:

I Kolmen slomio nogu, tj, slomio mu majmun, zaista se ne radujem, zelim mu brz oporavak, video sam sliku, snimak nisam imao snage da gledam al sumnjam da ce se oporaviti do septembra. Al poklpa nam se sve nekako.

Nikako Vels u BG, pa nece ni 25.000 doci a stadion prima 50.000, mozda se mi lozimo malo na reprezentaciju na forumu al sire narodne mase prosto zabole dupe (vise s razlogom nego bez), treba dosta znoja da proliju da zasluze punu Marakanu. Pri tome sve te ekipe nisu vrhunske, Marakana bila puna samo protiv Portugala u poslednjih par ciklusa.

Ма биће добро попуњена, Срби су такав народ, кад крене мало боље резултатски ето њих назад, забораве све оно што је било.
Видјех и ја шта мајмунчина уради човјеку, ужас. Иначе је то исти лик који је сломио нос Тадићу.

И ја мислим да ће против Велса бити баш добро попуњен стадион.. једноставно, поред мржње према Албанцима и Хрватима, људе на стадион враћају резултати. А ми смо тренутно први у групи, након 8 година би могли отићи на велико такмичење.. сигурно је да ће се повећавати еуфорија како се буде ближила та утакмица. А још ће бити јун, што је у преводу вјероватно лијепо вријеме.. сви услови су ту да се барем напуни 3/4 Маракане.

Ma cim se ne gura Bambi u svakoj utakmici, eto rezultata. Deset godina ubedjujem ljude da je to najveca prevara u istoriji reprezentacije, niko mi ne veruje. :2gxij5g:

Jedino ne znam zasto ne zove Bastu ili Lazovica, cini mi se da za Rukavinu nema spremnu zamenu, mada on osim trcanja i gomile neuspesnih centarsuteva iz prve, nista posebno ne pokazuje. Ne gresi, ali u napadu slabo pomaze. 

Za sve drugo nemam zamerke ni prigovora.

И ја сам то годинама причао, први селектор који скрајне јебеног Бамбија имаће од мене бескрајну подршку :biggrin:.
На страну његове добре партије у Русији, али то је један набјеђени егоцентрични дебил који дође и издркава се а екипа доста трпи. Слична прича и са Коларовом, само што је он још већа сељачина.

Иначе, видим да нико не пише, млада репрезентација синоћ одвалила Швеђане, добили са 2-0, стријелци Живковић и Ожег. Поред тога имали још доста шанси, играли агресивно, високи пресинг...
Почели у саставу: ВМС- Гајић, Вуле, Вељковић, Антонов- Макса, Груја, СМС- Живковић, Чавра и Ожег.
Ова екипа дјелује опако, плус кад јој се додају Гаћиновић и Ђурђевић...дјелује да ћемо бити први фаворити за освајање ЕП. Плус мање или више сви играју у својим клубовима, само су ВМС и Макса скрајнути јер су потписали предуговоре са Торином и Валенсијом па сад губе тих пола године, ваљда се не одрази на њих. Од осталих мислим да само још Груја не игра.
Кад се при томе дода да је Лалат лудак који зна да мотивише екипу и да је добар у раду са млађим играчима мислим да ће бити уживање пратити ову генерацију на ЕП.

31 minutes ago, Mazzan said:

Ma cim se ne gura Bambi u svakoj utakmici, eto rezultata. Deset godina ubedjujem ljude da je to najveca prevara u istoriji reprezentacije, niko mi ne veruje. :2gxij5g:

Jedino ne znam zasto ne zove Bastu ili Lazovica, cini mi se da za Rukavinu nema spremnu zamenu, mada on osim trcanja i gomile neuspesnih centarsuteva iz prve, nista posebno ne pokazuje. Ne gresi, ali u napadu slabo pomaze. 

Za sve drugo nemam zamerke ni prigovora.

Za Bastu se ja ovo pitam godinama, dečko je najzapostavljeniji naš igrač u poslednje vreme. Jedan od najboljih bekova koje smo imali, a odigrao svega 20ak utakmica za reprezentaciju. Laza isto igra solidno u poslednje vreme i mogao bi da bude pozvan.

Rukavina kao Rukavina ne greši mnogo, ali ni ne doprinosi nešto igri, osim što trći gore dole, ništa posebno ne radi.

Mene više nervira Kolarov, koji ima kvaliteta, ali je toliko bahat i bezobrazan i nakurčen da me užasno nervira. Pri tome on na štoperu nema šta da traži. Verovatno je ideja da imamo pozadi dobrog igrača na lopti, da povuče napad, što je idejno ok, ali je problem što je on toliko nezainteresovan i nakurčen da je greška u najavi. Tako da bi on smeo da igra samo po strani i nigde više.

Inače u ovoj formaciji kojoj mi igramo desno bi nam odlično legao i Vukadin Vukadinović, predlagao sam ga par puta za, odličan igrač, primarno desno krilo ili desni vezni u 4-4-2, ali pokriva i ofanzivnog veznog, čak nekada i zadnjeg, a mislim da bi u reprezentaciji odlično pokrio ovo što igra Rukavina. Brz kao munja, jedan od najbržih naših igrača, dobar sa loptom, ima dobar centaršut, zna da uposli saigrače, a i da završi akciju. Sa njim bi dobili dodatnu dimenziju u napadu i bili bi dosta opasniji po desnoj strani.

Meni se inače sviđa ova Muslinova postavka, koja moža nije lepa na oko, ali nam je donela neku sigurnost i čvrstinu u igri koju dugo nismo imali i najvažnije od svega rezultat. Na kraju jebeš lepu igru na oko ako nema rezultata. Muslin je oduvek bio takav trener, nisu mu nešto ekipe igrale nikada lepo, već čvrsto i na rezultat i mislim da je to trebalo reprezentaciji. Još samo da promeni neke igrače i mislim da bi to bilo odlično.