Jump to content

Фмп

Александар

Recommended Posts

ФМП опет погодио са кецом,литванац занимљив,Изунду све бољи а има и простора за она наша два детета.Ђенка у опроштајном кругу.Гости тешко да би ушли у Аба плејоф и само им је Закурац фалио па да буду тотално весела екипа.Мршићевом менаџеру наклон до пода.

Vecu zujalicu od ovog Frejzera nisam skoro video. 

Da malo manje srlja, odnosno da uspemo malo da ga ukrotimo, vrlo zanimljiv igrac. 

Voli da baci na kos kad mu vrijeme nije, ali voli i da asistira bogami. Puni sve kolone, aktivan dosta i na skoku.

Litvanac je malo spor, ali dobar igrac. Bice od velike pomoci ekipi. Ume da ga metne i iz driblinga, skolovan. 

Izundu je bio dobar, bas dobar. Bio bi jos bolji, ali mu je nekoliko zicera izaslo, kad je izlazio iz igre, automatski je i kontrola skoka nestajala.

Pogotovo defanzivnog. Jankovic nista nije uhvatio, ali je dao odredjeni doprinos napred.

Mali Saranovic, dobra odbrana i bitna trojka pred kraj. Opalio je, nije trepnuo. Sa puno samopouzdanja. Zanimljiv igrac.

Ni Beecha ne bih otpisivao, cini mi se da ima dobru prangiju i da dosta koristi mozak u igri. Juce ga nije htelo, ali polako.

Nekako mi je onaj Nerandzic najvece razocarenje, decko je dobar kosarkas, oseca igru, ima mozga, ali fali nesto za iskorak malo veci. 

Djenka kad se digne pogodi, retko, znate vi njega. Odbranu zato i dalje sije. Pravi igrac za ovu ekipu.

Sve u svemu nije lose. Cini se da je ekipa operisana od straha, sto moze biti jako dobro. Ako se udje u LS. Cini mi se da ce trebati i malo sira rotacija. 

6 minutes ago, Borca said:

Kako je moguce da je Nikola Jankovic profesionalni kosarkas?

Onda se namece i pitanje sta je u istom video menadzment i strucni stab FMP-a.

Bio MVP ABA, važio I za velikog talenta. Bio jedan od bitnijih igrača u mlađim kategorijama reprezentacije 

Inače dobili čehe u nedelju finale sa dancima za ulazak u FIBA LŠ

On je bio dominantan zestoko u reketu, sjecam se meceva protiv nas i kad je bio MVP, a i posle u derbijima sa grobljem. Bio je opcija za hakovanje, jer je los izvodjac bacanja, ali je bas bio gledeca opasnost iz reketa.

Vjerovatno su neke povrede uticale na ovo sto danas vidimo, cim je u FMP dosao znaci da nesto nije u redu, pokusava da jednom jakom sezonom zaradi ugovor nedje.

FMP nema ekipu koja bi se ozbiljno sibala u ligi sampiona jer tamo ima zaista opasnih protivnika,ali da osvoji fiba kup evrope preko te iste lige sampiona je itekako moguce...samo mi jos to fali da gledam njih kako osvajaju evro trofej,a Zvezda ni blizu od 1998-e...mi samo jedno polufinale evrokupa kad nas Radonja svojom taktikom Bobi na klupi unistio,a oni imaju dva ta polufinala i to pre nas...

Pa dobro...neka osvajaju oni koji zele i mogu...ja im zelim svu srecu...

Posted (измењено)

Nisam siguran da je FMP neki veliki favorit protiv Bakken Bearsa, zajeban je to tim za ovaj nivo takmicenja. Ne bih se iznenadio da ih Danci lagano otresu. 

Kvota na Dance 2.3, jos da pojacamo sa dvojkom na Chemnitz protiv Tofasa i na 100e  da uzmem 600e.  

Razmislicu 

Edited by Užljevača

24 минута раније, Užljevača said:

Nisam siguran da je FMP neki veliki favorit protiv Bakken Bearsa, zajeban je to tim za ovaj nivo takmicenja. Ne bih se iznenadio da ih Danci lagano otresu. 

Kvota na Dance 2.3, jos da pojacamo sa dvojkom na Chemnitz protiv Tofasa i na 100e  da uzmem 600e.  

Razmislicu 

Pa nisu ih ni kladionice stavile za velikog favorita, 1.60 nije malo u kosarci. Da se igra u Danskoj mozda bi stavili i obratno, eventualno po 1.8 na Dance, 2.1 na FMP.