Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Александар

Маркетинг фудбалског клуба

Recommended Posts

Дискусије о раду вероватно најбољег дела нашег клуба последњих година - маркетинг службе.

Овде ћемо дискутовати о њиховом раду, акцијама, иновацијама.

Да ли се планира отварање продавница у РС? Знам да има у БЛ, али за нас из Херцеговине би било добро да се отвори негдје ближе.

Za sada se ne planira

Да ли се планира отварање продавница у РС? Знам да има у БЛ, али за нас из Херцеговине би било добро да се отвори негдје ближе.

Za sada se ne planira.

Inace sve pohvale za marketing kluba. Odlican posao rade! :)

Klub navijaca i ti mozes da osnujes, skupi 25 clanova sa placenim clanarinama i na konju si.

Не знам да ли је маркетинг клуба или неки други орган организовао догађај у Скупштини града поводом монографије, али оно није имало никакве везе са организацијом. Тотално неприпремљени водитељи Урош Ђурић и Драган Николић, лош видео бим, лош звук, програм без идеје... могло би се набрајати до сутра, боље да неко ко је стручан да своје мишљење. Страшно је да ми лаици приметићујемо тако нешто. Надам се да ће се ствари поправити, Звезда треба да је врхунска у свему, па и у организацији догађаја.

Ono sto mene odusevljava jeste da logo Red Star Marketing mozete videti svuda, ne samo kad su dogadjai vezani za Zvezdu, sto znaci da imaju ljudi poverenja u nas i da nasa marketing sluzba nije ogranicena samo na nas klub, vec radi i kao neka vrste firme.

Не знам је ли за ову тему, или има посебна тема, али ми треба помоћ око попуњавања листића за чланску карту.

1) Шта да упишем у одјељку: Број личне карте, пошто немам исту?! Имам пасош.

2) Нисам још завршио средњу школу, да ли да онда ставим "Остало" у: Ниво образовања?

3) Да ли да ставим "ученик" у "Занимање"?

4) Да ли да ставим свој број телефона у одјељку: Телефон, или се то односи на "Фирма"?(Исто и за мобилни и е-маил)

5) Да ли да означим ово "Сагласност за коришћење података у комерцијалне и некомерцијалне свтхе клуба"?

6) Који датум да ставим у "Датум учлањења" или се то ставља када се предаје захтјев?

Не знам је ли за ову тему, или има посебна тема, али ми треба помоћ око попуњавања листића за чланску карту.

1) Шта да упишем у одјељку: Број личне карте, пошто немам исту?! Имам пасош.

2) Нисам још завршио средњу школу, да ли да онда ставим "Остало" у: Ниво образовања?

3) Да ли да ставим "ученик" у "Занимање"?

4) Да ли да ставим свој број телефона у одјељку: Телефон, или се то односи на "Фирма"?(Исто и за мобилни и е-маил)

5) Да ли да означим ово "Сагласност за коришћење података у комерцијалне и некомерцијалне свтхе клуба"?

6) Који датум да ставим у "Датум учлањења" или се то ставља када се предаје захтјев?

1) Evo ovako. Ja mislim da ne moras upisivati broj licne karte kad vec uzimas junior clanarinu. Ja sam isto popunjavao preko neta za junior, ali sam imao licnu kartu, pa sam naveo broj.

2) Ja sam kao obrazovanje stavio srednju strucnu spremu.

3) Tu sam naveo zanimanje koje zavrsavam u skoli.

4) Stavio sam svoj broj.

5) To sam oznacio.

6) Ovo ne znam.

Posto dugo nije pisano u ovu temu da ja napisem nesto..

Red Star Shop je napravio akciju gdje su popusti i do 50%!

Sve mozete vidjeti na ovom linku: http://www.redstarshop.rs/ci/akcija.html

Nisam znao gde ovo da napisem pa sam ovde.Nervira me nosenje plavih dresova bez potrebe,ok protiv Vose ili Borca u gostima ali npr. sad protiv Leotara nije bilo potrebe.Oni igraju u belim majcama sa plavom prugom,belim sorcevima i plavim stucnama.Sto mi nismo crveno-beli gore i crvene sorc i stucne??Da se ja pitam i na Marakani bi trebalo da nosimo crvene sorc i stucne umeso belih.

• Палац горе 1

Nisam znao gde ovo da napisem pa sam ovde.Nervira me nosenje plavih dresova bez potrebe,ok protiv Vose ili Borca u gostima ali npr. sad protiv Leotara nije bilo potrebe.Oni igraju u belim majcama sa plavom prugom,belim sorcevima i plavim stucnama.Sto mi nismo crveno-beli gore i crvene sorc i stucne??Da se ja pitam i na Marakani bi trebalo da nosimo crvene sorc i stucne umeso belih.

Znam da nema veze sa ovom temom, ali morao sam da iskazem svoje misljenje sto se tice sortseva :P ja sam vise za belo kao sto je sada.. Nekako mi je lepse izgleda, slobodnije.. A za marketing sluzbu samo dve reci - SVAKA CAST! Ako postoji nesto na sta nemam ni jednu rec kritike od kada je dosla ova uprava, onda je to marketing.

Ne znam gde da pitam, nekako mi ovde najmanje offtopic, a tiče se novih Legea dreseva - da li ih dobijamo sad za polusezonu ili tek za narednu sezonu i zna li se kakav će dizajn biti? Hvala.

Ne znam gde da pitam, nekako mi ovde najmanje offtopic, a tiče se novih Legea dreseva - da li ih dobijamo sad za polusezonu ili tek za narednu sezonu i zna li se kakav će dizajn biti? Hvala.

Причало се од почетка следеће сезоне,сада неће сигурно.

Do kraja sezone nike, od sledeće legea. Nisam baš oduševljen promenom, ali za te pare jbg... Mi smo hteli pumu, a od ovih dobijamo 4 puta više, tako da razumem ovaj potez.

Sve ima svoje zašto i zato.Tako da ovaj put mi smo izabraki bolji finansijski ugovor u odnosu na kvalitet,i uzdamo se u dizain dresova.

Da li neko zna da li leđea ima logo neki ili ili im je samo ime legea "logo"!

Boj ne bije svijetlo oruzije no boj bije srce u junaka! A kad smo vec kod toga- ako valja Napoliju i Udinezeu valjace i nama. Sad je ispalo kao da smo potpisali nesto sa kinezima koji rade na buvljaku a ne sa firmom koja saradjuje sa velikim brojem klubuva od kojih je dosta njih trenutno i finansijski i igracki jace od nas. Imamo i povoljnost da sami dizajniramo dresove sto bi trebalo da garantuje njihov lep izgled i + su nam ispunili onaj uslov da raskinu saradnju sa sipcima. Pa Srbi, majku mu, dosta je valjda!?

• Палац горе 1

Ја знам да ФК и ЏК Леотар користе Леђеину опрему, чини се добра. Паре су паре.

Posted (измењено)

Meni je bitno da više nije Nike jer smo za njih očigledno bili zadnja rupa na svirali, sponzorišu toliko klubova i Zvezda im nisko na lestvici pa nam ni dreseve sa dugim rukavima nisu mogli obezbediti. Nismo više evropska sila u fudbalu ali nismo ni seoski klub. A Legea zbog nas prestala da radi dreseve za Kosovo i imamo pravo mi da biramo dizajn a ne da kao što je i praksa kod mnogih drugih biramo neki od postojećih dizajnova koje imaju u magacinu (to sam u međuvremenu saznao). Znači, kod njih smo privilegovani i još nam daju dobre pare tako da me briga što nije neka zvučna marka. Kvalitet nije loš sigurno, Udineze, Palermo... su neka garancija valjda.

A plus, ko veruje u takve stvari, izgleda da nam je Nike žešće baksuzan :)

Ne videh da je Ušćanac već skoro isto napisao, izvinjavam se.

Edited by Djolle

Да ли се планира отварање Ред Стар Шоп-а Подгорици или негдје друго у Црној Гори?

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада