Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Nenad74

Рукометна Репрезентација

Recommended Posts

Друга победа 34.28 и ову смо одлично одиграли :salsrbijajk6:

Kovinjalo minut pre kraja kod rezultata 33:28 za Srbiju:

" Treba nam gol, da ne bi usli u neizvesnu zavrsnicu!" HAHAHAHAHHAAH  :smeh11:  :smeh11:

Kovinjalo minut pre kraja kod rezultata 33:28 za Srbiju:

" Treba nam gol, da ne bi usli u neizvesnu zavrsnicu!" HAHAHAHAHHAAH  :smeh11:  :smeh11:

Stvarno je ne moguće slušati njega i Strajnića više. To je istina i dadosmo gol, a on na to kaže e sad možemo da upišemo pobjedu. Ali valjda je on blizu penzije, a Strjanić mi djeluje mlad. Kuku nama još sa njim.

• Палац горе 1

Трећа победа одлично друго полувреме 30.20 :salsrbijajk6:

• Палац горе 2

Novi Selektor je Ljubomir Vranjes

Jel to definitivno. To je odlična vijest, a loša je da je Šešum slomio potkolenicu.

Jel to definitivno. To je odlična vijest, a loša je da je Šešum slomio potkolenicu.

Jeste vodice i nas i Flensburg posto ima ugovor sa njima do 2017 zamenice Sesuma Djordjic

Jeste vodice i nas i Flensburg posto ima ugovor sa njima do 2017 zamenice Sesuma Djordjic

Jel ti ovo vijest sa sajta novosti ili ima neka tačnija verzija, jer tamo je jutros pisalo da treba da se dogovore i da će Đorđić igrati za nas iako ga traže i švabi da igra za njih.

Mi dok nenaucimo da igramo rukomet na kontre i krila uvjek cemo bit 10,11,12 :)...mi igramo rukomet iz osamdesetih godina,iz doba Vujovica i Vukovica i Sabacke Metoloplastike,ja vec 15 godina napamet znam 90% napada nase reprezentacije,kod nas igraju smao levi bek,desni bek i srednji bek,samo rotiraju dok neko neuhvati zalet :),cudimo se kako Vujin busi u Njemackoj i sirom evrope a kod nas proradi svaku 5 utakmicu,pa protiv nas odbrana samo stoji na 7 metara i drzi ruke gore,dobijamo banane kao u odbojci :)...Mi gol sa krila i iz kontre dajemo svako prvenstvo,ako uspijemo da se dovucemo do prvenstva.U BG smo uzeli medalju zato sto smo igrali odbranu srcem i sto je uvek bilo 10-15 hiljada ljudi koji su nas nosili,ostalo nista iz razloga sto mi za ozbiljnim reprezentacijama kasnimo 30 godina ak dje igra u pitanju,mi sve idemo na silu i snagu,treba tu malo i skole i glave i mozga :).

• Палац горе 2

Pobeda 2 rukometasica protiv Islanda 22.21

• Палац горе 2

Pobeda rukometasa u Rusiji 29.28 bravo za Vranjesa i ceo tim na korak smo od EP :salsrbijajk6:

• Палац горе 4

Rukometasice osvojile ZLATO:

MI: Zlato za rukometašice

Rukometašice su u finalu pobedile Sloveniju 25:19,

55880578351cf1b5360bd9045490256_orig.jpg

Ubedljivo najefikasnija rukometašica u srpskom timu bila je Jovana Stojiljković sa sedam golova. Po četiri pogotka za pobednika postigle su Jelena Trifunović i Jelena Živković. Golman reprezentacije Srbije Jovana Risović istakla se se devet odbrana.

• Палац горе 1

Posted (измењено)

Rukometasi na EP Rukometasice na SP:salsrbijajk6:

Edited by Nenad74
  • Палац горе 2

Koliko je meni ova repka bez Vujina dobra...malo im iskustva i sreće nedostajalo protiv Poljske, ali su baš dobri.

Штета.

Нисмо заслужили пораз.Нећу да журим са проценама,знали смо ми добро да кренемо па да се распаднемо у групи.

Са овим Рнићем сам ишао на регрутацију својевремено :2gxij5g: 

• Палац горе 1

Kako god da prođemo, ova mi reprezentacija deluje sasvim korektno, jedina zamerka jeste (sa jučerašnje utakmice) akcije za krila, te su se kada su to provalili Poljaci skoncentrisali na odbranu pivota i bekova...možda nam nedostaje Ilić da u nekim odlučujućim trenucima smiri ekipu, ali u suštini je ovo dobro.

Пре него што погледате било коју рукометну утакмицу,погледајте овај Капонеов упис,то важи и за клупски рукомет.

Као да нам је Тута Живковић још увек селектор,ето тако ми играмо.

Било је покушаја да се крене неким модернијим путем са оним Хасанефендићем или како се већ зваше и Врањешом,али све је то било кратког даха.

Наш проблем број 1 је у Савезу.Рукомет је доведен на аматерске гране.Чуди ме да уопште и учествујемо на великим тамичењима.

Штета,Бог нам је дао предиспозиције за рукомет.

• Палац горе 1

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада