Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

милпар+

Бивши играчи и тренери

Recommended Posts

Тема о бившим играчима КК Црвена Звезда.

УБР, данас је рођендан Марку Кешељу.

Бивши млади кошаркаш Црвене Звезде и велика нада Српске кошарке,који је играо прошле сезоне,Иван Маринковић,потписао је скоро уговор са партизаном...
Мислим,шта рећи...отимају нам младе таленте испред носа...

Neka su ga uzeli,on se meni uopšte ne svidja kao igrač...Dosta je krh,loše tehnike,visina ga izvlači jedino...Treba mi da se okrenemo našoj školi i eventualnom mladim igračima iz Mege,Beovuka itd...

Jeretin nam je sada cist penal. Nadam se da cemo ga iskoristiti. Bio bi nam veoma koristan, pogotovo u fazi odbrane koja nam jos uvek pomalo skripi.

ja i dalje mislim da su najbolja resenja za zvezdu smiljanic i dimic luka nema veze sto je dimic los za tri onaj sto je gledao meceve fmp znaa o cemu pricam :lil3: :czgrbiz8:

Ova godina nek prodje kako prodje,sledeće dovesti Amera na keca obavezno!On,Cvele i još jedan!

Ova godina nek prodje kako prodje,sledeće dovesti Amera na keca obavezno!On,Cvele i još jedan!

Ja sledece godine ocekujem povratak nasih velikana. ;)

• Палац горе 1

Ja sledece godine ocekujem povratak nasih velikana. ;)

Ne verujem ja u tu priču,možda Igor samo :)

Milutin Aleksić u PAOK-u

A kad se setim kako smo se njega lako odrekli... :ceska11:

A kad se setim kako smo se njega lako odrekli... :ceska11:

Nije to ništa novo za nas :) Nažalost,po tome smo poznati

Rikardo Marš postigao juče 17 poena za Hacetepe u pobedi nad Mersinom u gostima,69:75!

Rikardo Marš postigao juče 17 poena za Hacetepe u pobedi nad Mersinom u gostima,69:75!

• Палац горе 3

http://www.mozzartsport.com/vesti/11220/pero-antic-za-mozzart--jednom-cigan--zauvek-cigan-/

Kakvi su navijači Olimpijakosa?

"Ako pričamo o navijačima u Srbiji i Grčkoj, situacija je slična... Ovde nas, osim protiv Panatinaikosa i u Evroligi, gleda po dve-tri hiljade ljudi, što i nije baš nešto. U Grčkoj je atmosfera poslednjih godina dosta slabija. Sećam se kada sam 2001. sa AEK-om uzeo titulu, to je bilo ludilo. Ipak, nigde nije kao kad proključa pun crveno-beli Pionir... Crvena zvezda ima najbolje navijače!"

• Палац горе 2

22. januara na Turskom all-star meću igraće za tim stranaca bivši igrač Zvezde Štimac i još dva srbina Savanović i Erveg.U trojkama još jedan naš bivši igrač Jelovac Stevan

• Палац горе 1

Ракоч 20 поена, 5 скокова и 4 асистенције у побједи Монтепаскија.

• Палац горе 2

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада