Jump to content

20.коло ЕЛ: Жалгирис-Црвена звезда

Punkerstein

Recommended Posts

Red je i njima da se prekine niz pobjeda, kud ces ljepse nego da im mi prekinemo niz i to u sred Kaunasa 😁 

Ocekujem od Vildoze da ponovi partiju iz Bg, Zalgiris ne dozovljava puno otvorenih suteva, mozda i najmanje u EL, a Vildoza je igrac koji je pogodio najvise buzzerbeatera i onih suteva van balansa od svih igraca otkad ja gledam Zvezdu... bukvalno u novembru i decembru je imao jedno 10 suteva uz zvuk sirene koji su usli, nevjerovatno... protiv Zalgirisa dvije trojke i ona nenormalna poludistanca na isteku napada, nakon koje im je i ukrao loptu na izvodjenju... 

1 hour ago, Blade said:

Stvorila se tenzicna tardicija izmedju ova dva kluba. 

Ali to kakvi su oni, ne moze da ospori da su tehnicki odlican tim, dobro vodjen, sa dobrom hemijom. Imaju jak domaci teren, gde mislim da je Zvezda najmanje dobrodosla ekipa. Treba ostati jak, ne samo tehnicki i fizicki, vec i mentalno i staviti to sa strane. 

Odbrambeno su jaki, ali mislim da im se moze papirati. A za dobro na drugoj strani, pored Vildoze, Nedovica i Petruseva, trebace da budu dobri Mitrovic i Dobrić. Veliki Fakundo Kapmaco, nazalost, ove utakmice, može da pomogne samo kao jedan od nas.

Dobra je stvar sto je utakmica tek u petak, ima vremena da se dobro spremi, vidim da se protivnik krajnje ozbiljno prihvacen i u tom maniru se i sprema. 

Ne mislim da ce poraz biti ne znam koliko strasna stvar - ali ce pobeda biti mnogo dobra i za nastavak korisna stvar. Samopouzdanje ce porasti, za derbi i ,,italijansku turneju".

Zalgiris je u ovom trenutku za malo vise od direktnog konkurenta, dodatno pojacan i na svom tzerenu ima opasne navijace. 

Ulazak u F8 je velika stvar za klub, njime je obezbedjeno učestvovanje u Evroligi naredne sezone. Vise od toga - za taj uspeh trenutno ne znam ime. Ali F8 je realnost, a ne iznenadjenje za Crvenu Zvezdu. 

Mislim da ulazak u F8 ne garantuje ucestvovanje u Evroligi naredne sezoni. Koliko sam video negde tipa samo osvajac EC ako udje u F8 ima garantovano mesto, ali nisam sto posto siguran. 

1 hour ago, TheJoker1991 said:

Mislim da ulazak u F8 ne garantuje ucestvovanje u Evroligi naredne sezoni. Koliko sam video negde tipa samo osvajac EC ako udje u F8 ima garantovano mesto, ali nisam sto posto siguran. 

Ima od ove sezone svaka ekipa koja uđe u 8 garantovano učešće u sledećoj bez obzira došla ona iz Evrokupa ili ne

Posted (измењено)

Jel moze neko da mi onjasni pojam Dirigent. Ocigledno se odnosi na Ivanovica, samo ne kapiram zasto. To mu je hobi? Ne kapiram.

Svaki put dozivim transver blama kad procitam dirigent.

Edited by Duci14

Posted (измењено)

On je bio Pukovnik, dok nije dosao u Zvezdu, a u Zvezdi je postao Djeneral. Mislim daje i Zvezda nesto novo za njega - koliko god da su ga voleli u Baskoniji, ovde sigurno ima mnogo vise emocija, nego tamo. Mislim da po prvi put vodi tim sa ovoliko emocija, pred ovakvim navijačima, svojim sunarodnicima i u svojoj zemlji. 

Edited by Blade