Jump to content

Летњи прелазни рок 2022

Recommended Posts

Za sada dobra pojačanja po meni greske produzetak ugovora gobeljicu i pankovu za prodaje videcemo bio bih zadovoljan kad bi nasli kupce za zivkovica spiridonovica falka mozda bena i pavkova greska bi bila prodati ohija erakovica ako stigne neka suluda  ponuda sto da ne dovesti stopera ako on ode veznog ako sanogo odlazi na zimu mada sam za opciju produzetka ugovora za njega dovesti levog beka kao i desnog koji moze da pokriva celu desnu stranu nesto slicno pokusati i na levom

Ja sam delimicno zadovoljan pojacanjima, mnogo zadovoljniji Kangvom nego Bukarijem. Sto vise gledam igre Bukarije iz prosle sezone, sve se vise cudim kako je neko ko levu nogu ne koristi ni za trcanje stigao do francuske lige. Sve ok, brzina, kretanje, pa i dribling, ali druze ne mozes da igras fudbal u ozbiljnim ligama ako ne igras sa obe noge. Pogledao sam isecke (neko je pravio na netu), iz utakmica sa Lionom, Marsejom i ne znam sa kim jos. Covek je na tri utakmice ukupno dva puta pipnuo loptu levom nogom. Prosto neverovatno.

Ja se nadam da ce neko kod nas bar pokusati da poradi sa njim oko toga, inace bice dovoljno 2 utakmice da ga druge ekipe skautiraju tako da se ne vidi na utakmici.

Sa druge strane, nama brzo krilo sa solidnim pasom i centarsutem treba kao lebac. Covek ce nam doneti ono sto nismo imali do sada i to je svakako upgrade, ali...

• 1 month later...

Šampion Srbije nalazi se pod pretnjom zabrane registracije novajlija u prelaznom roku, zbog nesprovođenja odluke Sportskog suda u Lozani, u sporu sa bivšim prvotimcem Radživom van La Parom.

Holandski fudbaler, posle obraćanja FIFA, tužio je Crvenu zvezdu Sportskom sudu u Lozani, zbog nepoštovanja odredbi ugovora i kašnjenja isplata. Iz Švajcarske je početkom juna prosleđena izvršna sudska odluka. Crveno-beli su imali 45 dana da postupe po konačnoj presudi.

Novac nije isplaćen na La Parin račun, zastupnici bivšeg prvotimca šampiona Srbije obratili su se FIFA i zatražili neodložnu suspenziju. Svetska kuća fudbala ekspeditivno je poslala pismo obaveštenja u FSS i naložila kažnjavanje u jeku letnjeg prelaznog roka.

Odluka se očekuje u toku dana…

https://sportklub.rs/fudbal/srbija-super-liga/sk-saznaje-zvezdi-preti-suspenzija-fifa/?fbclid=IwAR0-wtfAa3n4LCdS7j7_mufYfLltp5uQM5iFPQ1FZudl9EeLOvCH5xcOX3c

Zvezda demantovala

Fudbalski klub Crvena zvezda je demantovao da se nalazi pred zabranom registracije novih igrača od strane Međunarodne fudbalske federacije (FIFA).

Razlog je, kako je naveo "Sport Klub", spor sa bivšim prvotimcem Holanđaninom Radživom van La Parom i nesprovođenje odluke Sportskog suda u Lozani (CAS).

Međutim, Crvena zvezda je potvrdila B92.net i srpskim medijima da nikakve suspenzije neće biti, jer su dugovanja prema van la Pari namirena početkom tekuće nedelje.

36 минута раније, Dzoni said:

U ovom momentu od stopera imamo: Dragovica, Erakovica, Milunovica, Pankova i malog Lekovica. Na toj poziciji smo jaki k'o zemlja.

Nebi se ja igrao sa ovim,nije ovo tako dobro tj odlicno je za MSL,a za euro to je ni solidno.

Ne bih se igrao sa desnim bekom za plejof, volio bih da ga dovedemo do tad. Dakle do revansa sa Pjunikom da imamo pojacanje na desnom beku, ne mora da igra 9og u revansu ali do tad da bude. Imamo onda kuci mec sa Vozdovcem 13og, Cuku 20og u gostima. Plejof se igra izmedju ta dva meca, i 23/24 avg revans. Znaci da ima bar fore da udje protiv Vozdovca, odradi 5-6 treninga sa ekipom.

Spic nije moranje do kraja kvalifikacija, sa Maksimovicem sta bude-bude, ako dodje prihvaticemo ponudu za Eraka i svi srecni.

Nisam apriorno protiv povratnika, ali zaista ne vidim razlog za dovodjenje igraca Milunovicevih karakteristika . 

Za MSL nam nije neophodan ( prosle sezone bi nam u nekim utakmicama dobro dosao , pogotovo zbog ofanzivnog skoka , ali ove sezone zaista ima ko da daje golove i bez njegovih par golova.... u Evropi nam je trebao igrac brzi , bolje snalazljiv i bolje pokretljiv na sirem prostoru - protivnici ce sigurno probijati prostor izmedju levog beka i levog stopera kao prvu opciju u napadu ) ..... 

U svakom slucaju dobrodosilica Milunovicu ! 

• 2 weeks later...