Jump to content

ФК: Играчки кадар 2022/23

Punkerstein

Recommended Posts

Mocarela prenosi da je Milos rekao igracemo od sad 4-3-3.. Jel to ovako izgleda?

Borjan

Erakovic - Milunovic - Dragovic - Rodic

Kanga - Sanogo - Katai

Bukari - Pesic - Ivanic

Ili je Gobeljic zavredeo mesto u 11, pa shodno tome iz postave ispada Erakovic/Milunovic? Meni je debilno da Milun ispadne zbog Gobeljica, Gobeljic se kida, on je borac nevidjen, ali ne zna, jednostavno nema elementarnu tehniku, stvarno nije igrac zbog kog Milunovic treba da ide na klupu, a kamoli Erakovic... Neka Erak igra desnog beka, sta? Bar ima kreacije napred, nece Bukari biti usamljen bre, gurace mu Kanga lopte i vise prilaziti, otkud znam, mozda na zimu dovedemo i spica normalnog.. Brzo ce zima...

Mislim kreacije bez Erakovicevog izlaska napred visoko... Kanga - Bukari neka kombinuju, a onda od zime i sa nekim dobrim napadacem

Na kraju krajeva, Bukari vidimo i sam samcijat po toj strani pravi cuda... I cudi me da trener ne sugerise Kangi da proba tu malo vise da odigrava sa njim kratke pasove, mozda toga sad i bude ako je stvarno 4-3-3, al mene plasi da ne zakucaju Gobeljica u startnu, pa obice nam se ljudi.... Ili sta znam, mozda Erakovic odlazi u januaru, pa sve dobije smisao?

A do zime onda Milun nema mesto.... Gobeljic te tempirana bomba, veca nego Srnic

Учинак ове сезоне - 10.10.22:

Голови -

1. Букари - 7

2. Канга - 7

3. Павков - 6

4. Иванић - 5

5. Пешић - 5

6. Катаи - 5

7. Кангва - 5

8. Митровић - 4

9. Бен - 2

10. Николић - 2

11. Гобељић - 2

12. Аутогол - 2

13. Охи - 1

14. Родић - 1

15. Милуновић - 1

Укупнo - 55 голова на 20 утакмицa (Лига - 37 г / 12 у, Куп 2 г / 1 у, Европа - 16 г / 7 у)

Асистенције -

1. Иванић - 10

2. Катаи - 7

3. Букари - 3

4. Канга - 3

5. Кангва - 3

6. Пешић - 3

7. Гобељић - 3

8. Бен - 2

9. Мустафа - 2

10. Павков - 1

11. Станковић - 1

12. Митровић - 1

13. Срнић - 1

14. Ераковић - 1

Укупно - 41 асистенцијe на 20 утакмицa

10.10.22 стање:

Голмани: 1. Милан Борјан, 2. Зоран Поповић, 3. Никола Васиљевић

Десни бек: 4. Марко Гобељић, 5. Никола Станковић

Штопери: 6. Страхиња Ераковић, 7. Александар Драговић, 8. Немања Милуновић, 9. Радован Панков, 10. Вук Богдановић, 11. Стефан Лековић

Леви бек: 12. Милан Родић, 13. Славољуб Срнић, 14. Иракли Азаров

Задњи везни: 15. Секу Саного, 16. Срђан Мијаиловић

Централни везни: 17. Гејлор Канга, 18. Вељко Николић, 19. Ненад Крстичић

Десно крило: 20. Осман Букари, 21. Стефан Митровић, 22. Ел Фарду Бен

Офанзивни везни: 23. Мирко Иванић, 24. Кингс Кангва, 25. Егор Пруцев

Лево крило: 26. Александар Катаи, 27. Ибрахим Мустафа, 28. Немања Мотика

Шпиц: 29. Александар Пешић, 30. Калифа Кулибали, 31. Јован Мијатовић

------------------------------------------------------------------------------------------------

нг = нерегистрован

Први тим (играчи ван тима): Срђан Спиридоновић (нг).

------------------------------------------------------------------------------------------------

Излазни трансфер или истек уговора: Милан Гајић (ЦСКА Москва), Борислав Бурмаз (Вождовац), Дејан Видић (истек уговора), Стефан Деспотовиски (истек уговора), Лука Марковић (истек уговора), Кристиано Пићини (раскид уговора), Аксел Бакајоко (раскид уговора) Ришаиро Живковић (раскид уговора), Милан Павков (Ал Фајха), и Охи Омоијуанфо (Брондби).

На позајмици: Милош Гордић (АЕК Ларнака), Петар Станић (Спартак Суботица), Андреј Ђурић (Домжале), Илија Бабић (Младост ГАТ), Андрија Радуловић (Младост ГАТ), Огњен Мијаиловић (Раднички НБ), Никола Глишић (ИМТ), Александар Лукић (ИМТ), Владимир Лучић (Чукарички), Филипо Фалко, (Каљари), и Марко Ћопић (Торлак).

Прослеђени у Графичар: Страхиња Манојловић, Стефан Маринковић, Иван Гутеша, Милан Илић, Урош Лазић, Давид Петровић, Огњен Мимовић, Виктор Радојевић, Филип Васиљевић, Лука Лечић, Марко Ћурић, Јован Шљивић, Мирко Николашевић, Јован Митуљикић, Никола Митуљикић, Никола Кнежевић, Матеја Бачанин, Матеја Бубањ, и Александар Кахвић.

Враћени у млађе катагорије: Јован Миладиновић.

14 hours ago, AleksMCZ said:

Ovim retardima sto onako povredjuju igrace treba davati kaznu od onoliko utakmica koliko povredjeni izostaje. Uz to naravno novcanu kaznu. 

Mlad momak, cini mi se 18 godina, i jbg najveca moguca fudbalska scena u Srbiji... htio vjerovatno da se pokaze, da uradi nesto i od prevelike zelje losije je ondje percipirao i zakasnio na loptu. Sreca pa nije nista Nikolicu, fudbal je to, sta da se radi. Nije to neki skriveni motiv, pa da kazes da ga je neki od 30g iskusni igrac otkinuo namjerno, nakon nekih carki na terenu. Tek je usao momak bio, jbg.

7 hours ago, czbp said:

Mlad momak, cini mi se 18 godina, i jbg najveca moguca fudbalska scena u Srbiji... htio vjerovatno da se pokaze, da uradi nesto i od prevelike zelje losije je ondje percipirao i zakasnio na loptu. Sreca pa nije nista Nikolicu, fudbal je to, sta da se radi. Nije to neki skriveni motiv, pa da kazes da ga je neki od 30g iskusni igrac otkinuo namjerno, nakon nekih carki na terenu. Tek je usao momak bio, jbg.

Nazalost su takvi startovi precesta pojava koja se ne kaznjava adekvatno. Udaraju i stariji i klinci, i to uglavnom nicim izazvani. Verovatno si ti u pravu da je decko hteo da se dokaze, ali iskreno cu ti reci da me ne zanimaju ta opravdanja mesarskog pristupa.

Sta ima povredjeni od toga sto je ovaj mlad i startuje djonom pravo na njega... Nikolic se tek povratio i opet pauza. 10 dana nije malo posto se tek skoro oporavio i poceo da igra. To im se sistematski gura u mozak da ako nisi talentovan dovoljno, onda bar polomi nekoga na terenu. Udji jako u njega da mu stavis do znanja da ne moze da se zeza s tobom. 

I ja kad sam kao klinac bio na nekim treninzima, bila je slicna prica. Pa prijatelj mi je igrao ranije u Graficaru pre nego sto su postali nasa filijala. Posle u nekom zonskim klubovima. To je strasno koliko se krlja. To je vecinski mentalitet nasih trenera vec decenijama. Pogotovu u ovim nizim ligama i manjim i slabijim klubovima Superlige. I svi pravdaju dokazivanjem. 

Moje mišljenje je da su uzroci lose igre katastrofa odrađene pripreme losa fizička sprema loš tajmnig odlaska trenera psihicki ekipa loše stoji pogledati ponovo utakmice protiv makabija i monaka cim smo primili golove ode mast u propast treba sve postepeno treba davati sansu igracima nezvati ih dunsterima i slično već ih podržati ja bih voleo da me kao igraci demantuju naša pojačanja