Jump to content

Кошарка : Медијске спекулације и инсајдери

dragan wien

Recommended Posts

33 минута раније, Raspućin said:

Noooormalno.  

Kao što je Petrusev/Toby bilo filovanje za Nikolića ,tako je Napier/Henry za nekog iz bogate trenerske lepeze VJ. 

Sve je u redu ,stiže zamjena za Kalinića 🤡

Za sta su onda bila filovanja Hasan, Nedovic, Holland? 

Sta imas protiv VJ? Je li ti naskodio nesto u zivotu pa pljujes po njemu evo drugi put bez ikakvog razloga? 

Posted (измењено)
17 минута раније, czbp said:

Za sta su onda bila filovanja Hasan, Nedovic, Holland? 

Sta imas protiv VJ? Je li ti naskodio nesto u zivotu pa pljujes po njemu evo drugi put bez ikakvog razloga? 

Holland i Hasan ,centar od 2,01cm  su taman za cetvrfinale ...ali cipiripija. 

Protiv VJ prvenstveno imam to što nije trener ...priučeni trener i dalje nije trener jbga, pričamo o Evroligi ,ne pričamo o Makedoncima što bi reka Dejo Savićević. Ali to je samo prvenstveno...toliko je razloga koje BiH sad naveo kao odgovor na tvoje pitanje ali nekako ću sve to obuhvatiti jednim razlogom zašto sam protiv VJ ....zato što je Čovicev trenercic na dugme a imali smo ih kroz Milivoja Lazića do Alimpijevica ..a pošto se odlično sjećam toga, ne želim da po treći put ispadam debil. 

Da sumiram ,znači samo dva najbitnija razloga zašto ne treba klubu a ne meni...Nije trener + Čovicevo dugmence= Titula na drugoj strani. 

No , biće jedna lijepa vijest iz sve te propasti ,Čović pali iz kluba nakon kolapsa iduće godine i to je manje više poznata stvar u tim krugovima. Grof Božović i Voždovac effect ❤️

Edited by Raspućin
greska

Срећа да ребус није био за словенца,изгинули би...

Прштало би од Јаке братине,Драгића..Препелича ,наравно Тобија Ренфроа  а оно на крају пиша,Жига Димец…срећа

42 минута раније, czbp said:

Hasan za cetvrtfinale cipiripija? Argument je jer je 201cm visok, ne znam sta radi onda Oly sa njim na f4 EL? Pa onda Hajns nije ni za ABA? Holand jedan od najboljih igraca Uniksa, pa onda i Burse koja je dosla do finala EK.

Na osnovu cega si zakljucio da je VJ priucen? Nije trener? Daj da objasnimo ovim nba timovima posto je bio i tamo na ljetnjoj ligi? Ili KSS posto je trener neke od mladjih kategorija? Ili Kokoskovu ciji je bio pomocnik? Ili u krajnjoj liniji Covicu koji je u kosarci citav zivot, na kraju krajeva bio je i predsjednik KSS, uzimao titule sa FMPom u Aba? 

A dovoljno govori o tebi ova zadnja recenica koju si napisao zbog mog avatara. Tako da, 🤡 si ispao ti, za VJ cemo vidjeti.

U ekipi imaš jednog centra ...Martina ,koji je centar od 201cm ...I NEMAS DRUGOG CENTRA . Razumijem ja vas koji računate Mitrovica u centre ali računamo i Erakovica na beka kad gobeljic zasere...Kalinića na četvorku kad White utihne. Dakle ,brate moj , ti u ekipi koja ima nikad veći budžet imaš jednog centra ,pritom je to najveći mogući skraćeni centar u istoriji centara. A zašto ga je Oli imao u timu otkriće ti običan pogled na roster i centra kojeg su imali pored njega ,njegovu visinu prije svega pa će ti biti jasnije zašto je SAM MARTIN NA CENTRU za cipiripi. Martin uz Tobija/Petruseva ( ne moraju njih dvojica lično) je druga priča ,ali ta priča ne stanuje na našoj adresi pa je opet ponavljam SAM MARTIN put u pakao. Ovo za Hajnsa ne BiH komentarisao jer je opet dovoljan pogled na centarske mu drugove u toj ekipi ,njima ne igra priucena četvorka na peticu. Ajde i to bi bilo oprostivo da na četvorci imaš nekog ko će barem sa te pozicije očitati stamenost i skok ali ti tu imaš White Ilić kombinaciju 😂  Valjda uviđas ovogodišnju tragediju reketa ,bez obzira na umijeće SAMOG Martina.  Ali evo ,taj toranj i skakač će biti Zoki Nikolić ,dobar je momak 😂 

Što se tiče VJ ,ništa od ovih tvojih redova nece pomračiti istinu da nije trener u el smislu (to je tamo naglašeno jasno,mada kapiram zašto si preskocio) i da je Čovicevo dugmence (dokazao Čovićem juniorim u FMP) i da je kao takav nastavljač NEUSPJELE sad već trilogije Lazic-Alimpije-Jovanovic. Očekivati da će se ISTA koncepcijska greška posle dva neuspjeha pokazati kao USPJEH je slozices se na nivou...nisam siguran kako BiH to nazvao ,pa ću zacutati. 

Iskreno ,izvinjavam se ako si shvatio kao provokaciju za Grofa ,kunem se da nisam uopšte ni obratio pažnju na tvoj avatar a cijeli život sam oslobođenje od Grofa smatrao za prekretnicu za FK, što se eto i pokazalo istinitim. Još jednom izvinjenje za taj dio. 

31 минута раније, Raspućin said:

U ekipi imaš jednog centra ...Martina ,koji je centar od 201cm ...I NEMAS DRUGOG CENTRA . Razumijem ja vas koji računate Mitrovica u centre ali računamo i Erakovica na beka kad gobeljic zasere...Kalinića na četvorku kad White utihne. Dakle ,brate moj , ti u ekipi koja ima nikad veći budžet imaš jednog centra ,pritom je to najveći mogući skraćeni centar u istoriji centara. A zašto ga je Oli imao u timu otkriće ti običan pogled na roster i centra kojeg su imali pored njega ,njegovu visinu prije svega pa će ti biti jasnije zašto je SAM MARTIN NA CENTRU za cipiripi. Martin uz Tobija/Petruseva ( ne moraju njih dvojica lično) je druga priča ,ali ta priča ne stanuje na našoj adresi pa je opet ponavljam SAM MARTIN put u pakao. Ovo za Hajnsa ne BiH komentarisao jer je opet dovoljan pogled na centarske mu drugove u toj ekipi ,njima ne igra priucena četvorka na peticu. Ajde i to bi bilo oprostivo da na četvorci imaš nekog ko će barem sa te pozicije očitati stamenost i skok ali ti tu imaš White Ilić kombinaciju 😂  Valjda uviđas ovogodišnju tragediju reketa ,bez obzira na umijeće SAMOG Martina.  Ali evo ,taj toranj i skakač će biti Zoki Nikolić ,dobar je momak 😂 

Što se tiče VJ ,ništa od ovih tvojih redova nece pomračiti istinu da nije trener u el smislu (to je tamo naglašeno jasno,mada kapiram zašto si preskocio) i da je Čovicevo dugmence (dokazao Čovićem juniorim u FMP) i da je kao takav nastavljač NEUSPJELE sad već trilogije Lazic-Alimpije-Jovanovic. Očekivati da će se ISTA koncepcijska greška posle dva neuspjeha pokazati kao USPJEH je slozices se na nivou...nisam siguran kako BiH to nazvao ,pa ću zacutati. 

Iskreno ,izvinjavam se ako si shvatio kao provokaciju za Grofa ,kunem se da nisam uopšte ni obratio pažnju na tvoj avatar a cijeli život sam oslobođenje od Grofa smatrao za prekretnicu za FK, što se eto i pokazalo istinitim. Još jednom izvinjenje za taj dio. 

Evo Shabazz je tu zavrsen izgleda. Svakako nnecemo ostati na Ilic-White kombinaciji, bar tako javljaju sa voxa neki koji su najavili i shabazza, kao i da White nece ostati (mada to uzimam sa rezervom s obzirom da se to mijenjalo do sad vise puta). Ja mislim da je Ilic dobwr skakac i za EL recimo.

Opusteno za Grofa, prihvaceno izvinjenje, izvini i ti jer sam i ja reagovao nervozno. Ja sam bas sjeban bio kad je otisao Radonja, nisam ni ljubitelj Covica ali citajuci onaj vox forum toliko sam bljuvotina vidio da mi je krivo zbog VJ, iako ga jos nisam ni vidio na nasoj klupi, bukvalno ne bih mogao tamo da pisem ni ds me placa neko. Izvini jos jednom sto sam i ja skocio k'o poparen.

1 hour ago, czbp said:

Evo Shabazz je tu zavrsen izgleda. Svakako nnecemo ostati na Ilic-White kombinaciji, bar tako javljaju sa voxa neki koji su najavili i shabazza, kao i da White nece ostati (mada to uzimam sa rezervom s obzirom da se to mijenjalo do sad vise puta). Ja mislim da je Ilic dobwr skakac i za EL recimo.

Opusteno za Grofa, prihvaceno izvinjenje, izvini i ti jer sam i ja reagovao nervozno. Ja sam bas sjeban bio kad je otisao Radonja, nisam ni ljubitelj Covica ali citajuci onaj vox forum toliko sam bljuvotina vidio da mi je krivo zbog VJ, iako ga jos nisam ni vidio na nasoj klupi, bukvalno ne bih mogao tamo da pisem ni ds me placa neko. Izvini jos jednom sto sam i ja skocio k'o poparen.

Svi su u nekoj mjeri sjebani odlaskom Radonjića naravno a Coviceva sudbina direktno zavisi od ovosezonkog uspjeha/neuspjeha pa mi nije jasno zašto se posegnulo za neiskusnim trenerom. Osim ako nema sigurnu Info da sigurno napušta CZ iduće godine kao što se šuška...ali opet i tu postoji nejasnoca zašto bi uopšte odlazio sa neuspjehom ,potpuno nejasna situacija iza ovog angažovanja VJ.

Da se razumijemo ,vrlo jasno sam se ogradio u kritikama prema VJ  sa onim "...u EL okvirima" ,nemam ja ništa lično protiv njega kao osobe ,samo mi je interes kluba bukvalno ispred ,bio to Jovanović ,bio to Radonjić. Ja sam u nekoj ludosti PONEKAD i priželjkivao drugog trenera umjesto Radonjića ,jer priznali mi ili ne, jednostavno nije bilo iskoraka i vrtjela se jedna ista pozicija u EL. Nekome je dovoljno da samo  učestvuje, nekome da se bori za nešto iznad ali nisam ni sanjao da će Čović obije te pozicije ( tavorenje/iskorak) ugroziti jednim pocetnikom. Neka niko ne sumnja da je ovo izuzetno bitna godina da bi se izgubila EL kroz Aba ovakvim eksperimentisanjem, pa prosto je nemoguce biti u najmanju ruku nezabrinut sadašnjim stanjem. Ljudi često mijesaju sentimentalnost i usko poslovne uspjehe . Toga jednostavno ne smije biti u poslovanju ...pa jbte ,čovjek osnuje kompaniju ,napravi od nje milijardersku korporaciju i nakon stagniranja/pada produktivnosti , bivaš poslat u istoriju ,od strane ljudi koje si sam postavio na mjesta odlučivanja, kako bi korporacija postavila "sposobnijeg"  i nastavila da probija granice prošlogodišnje uspješnosti. Ovakvi potezi Čovića mirisu na pad produktivnosti ,striktno poslovno gledano i u normalnoj uspjesnoj kompaniji ne bi dočekao iduću godinu ili bi se barem ozbiljno diskutovalo ,pa i zabranilo da se na trenersko mjesto postavi početnik. No nažalost, nase uprave ,upravni odbori ,skupštine su klimavci glavom u svakoj sferi društva,od sporta do politike. 

Iskreno ,nikad ne BiH bio srećniji da ispadnem najveća budaletina foruma i da se ovaj tvit okači da svi vide kolika sam budala bio ,kad Jovanovic pokaže muda i fino odigra EL i muški pogine/preživi protiv projekta sa druge strane. Ne mora da osvoji ,ne BiH se tome previše nadao ni da je tu Radonjić (s druge strane je kombinacija ozbiljnog tima i preozbiljne vanterenske logistike) ...ali ne bih podnio oš jedno mijenjanje trenera na pola sezone kao u slučaju Milivoje Lazića A DA JEBENO SVI VIDE DA JE TO OCEKIVANO a Čović jedini ne vidi. To su preozbiljni znaci za hitne smjene, volio neko Čovića/Radonjića ili ne. 

Živ bio a ja pojeo govno 

8 minutes ago, Стара Рашка said:

Надам се да Администрација ово неће протумачити као бесплатно рекламирање, изашла је Дабина књига(4 допуњено издање), читава историја ККЦЗ на једном месту🙂

FB_IMG_1657651185863.jpg

Kako i gde mogu da kupim knjigu? ja kao kosarkaski fanatik ovo moram da imam   :D

Ako ne mogu da se spreče lupetanja o gašenju i propadanju, da li odgovorni mogu da spreče da se na ovoj temi piše o komšijama i njihovoj "nba" ekipi. Nema potrebe da ovde čitamo kako nas pojedinci "sahranjuju" pošto ovi imaju budžet od 300 miliona i dovešće pola nba lige. Probajte da uvedete barem malo reda. Forum je ionako zbog pojedinih "sveznalica" dobrano pao u kvalitetu.