Jump to content

Кошарка : Медијске спекулације и инсајдери

dragan wien

Recommended Posts

15 минута раније, Gornji Krnjin said:

Или му је предочено да СНС пројекат мора бити први. Или је схватио да немамо пребијеног динара и неће човек да изиграва икебану док га Робија побеђује са својим милионерима. Треће нема, јер немогуће да је отишао код оног лудака у ПАО за исте паре.

A čiji smo mi projekat? Čovićev? Vaaaaaži. Da nije tog SNS-a, fudbalski klub ne bi bio na "sigurnim granama", lažni doktor ne bi imao čime da se hvali, a KK verovatno ne bi postojao. I mi i oni (u svim sportovima) smo njihov projekat. Nažalost. 

13 minutes ago, MannyCalavera said:

Ne moze da nemamo prebijenog dinara, kad imamo obavezu da se isprsimo 7.5 milki za EL, od cega ce na plate i ostalo da ode 2/3 budzeta tj oko 5 milki. Taj minimum je u rangu nasih najvecih budzeta. Tako da ta prica nemamo para je prilicna bula. 

BTW, presmesno je ovaj haos svaljivati na to da nas je neko "pustio niz vodu", da Groblje mora da uzme i sl. Brate radi, gradi ekipu pa nek te dobiju. Imali su i ove godine vise pa te nisu dobili...

Ma kakva 20 miliona, daj da budemo ozbiljni. Ne primajte se na fotomontaze groblja. Troluju...

Имамо ми обавезу да се испрсимо сваке сезоне па колико видим играчима се дугују три плате, а и сигуран сам да се дугује и за претходне сезоне. Тако да тих 7,5 милиона је мртво слово на папиру. У теорији постоје али у пракси мало мање. Колико сам чуо што је најгоре ми смо потрошили неке спонзорске уговоре унапред. Тако да џабе Радоњићу и милион по сезони ако нема пребијеног динара за појачања већ че изигравати икебану Робији док га товари 30 разлике. Не би он тек тако отишао у ПАО који је у сличном курцу као и ми.

Sve je bilo jasno jos kada je izaslo ono bruka saopstenje. Samo budala moze da poveruje  da je zbog 100K eura razlike  Radonjic zavrsio kod zelembaca. I onda i sada je otisao na kraju odradjenog ugovora, i vrlo veerovatno ce i sada biti provucen kroz blato, posle triple krune. Pa price o novom ciklusu,  ako se secate, pa "sta cemi mator trener"(da bi nakon ne tako dugog vremenskog perioda, iz groba izvukao Sakotu kada smo se razisli sa Obradovicem. Koliko smo sto ciklusa izmedju dva radonjiceva mandata imali? Samo se nadam da ce Covic imati dovoljno obraza da se ovaj put casno rastanemo ko ljudi, iako smo vec napravili korak u suprotnom smeru.

Ako nije bitno jel neko jeste  ili nije grobar, eno ga bivsi selektor slobodan. . .pa nek bude grobarska harmonija na klupama vecitih.
Naravno da je bitno dal dovodimo groobara ili zvezdasa na trenersku klupu.  . . Sta ja znam, mozda Kokoskov, nisam pametan. Milenko Topic  u medjuvremenu nije se nesto posebno istakao u samostalnom trenerskom radu.

2 минута раније, Gornji Krnjin said:

Имамо ми обавезу да се испрсимо сваке сезоне па колико видим играчима се дугују три плате, а и сигуран сам да се дугује и за претходне сезоне. Тако да тих 7,5 милиона је мртво слово на папиру. У теорији постоје али у пракси мало мање. Колико сам чуо што је најгоре ми смо потрошили неке спонзорске уговоре унапред. Тако да џабе Радоњићу и милион по сезони ако нема пребијеног динара за појачања већ че изигравати икебану Робији док га товари 30 разлике. Не би он тек тако отишао у ПАО који је у сличном курцу као и ми.

Nazalost ne funkcionise to tako, jer revizija u EL se radi za tekucu tu sezonu i sl. Ne moze da se kaze imamo 8 miliona budzet al smo dali 4 miliona da zatvorimo stare dugove. 

Svake sezone je nova revizija, a ovo sto sada dugujemo je iz proslih sezona, ne ove koja dolazi. Mi svakako finansijski moramo da obecamo novi minimalni EL budzet ove sezone da bi ga igrali. To kad cemo da platimo nije vazno, opet te pare mora da se potrose ove sezone, tako da ce biti za ekipu.

2 minutes ago, MannyCalavera said:

Nazalost ne funkcionise to tako, jer revizija u EL se radi za tekucu tu sezonu i sl. Ne moze da se kaze imamo 8 miliona budzet al smo dali 4 miliona da zatvorimo stare dugove. 

Svake sezone je nova revizija, a ovo sto sada dugujemo je iz proslih sezona, ne ove koja dolazi. Mi svakako finansijski moramo da obecamo novi minimalni EL budzet ove sezone da bi ga igrali. To kad cemo da platimo nije vazno, opet te pare mora da se potrose ove sezone, tako da ce biti za ekipu.

Ако је тако, ако ће бити довољно пара да се направи иоле озбиљан тим онда ми стварно није јасна одлука да оде у ПАО за исту плату. Ајде да је отишао било где друго али у ПАО који титуле неће видети поред Олимпијакоса а и овако ће у сличним проблемима као и ми. Не знам, можда се уплашио да ће следеће сезоне да изгуби од Жељка и тако угрози репутацију ко навијача. Стварно ми је нејасна одлука...

Сада, Gornji Krnjin said:

Ако је тако, ако ће бити довољно пара да се направи иоле озбиљан тим онда ми стварно није јасна одлука да оде у ПАО за исту плату. Ајде да је отишао било где друго али у ПАО који титуле неће видети поред Олимпијакоса а и овако ће у сличним проблемима као и ми. Не знам, можда се уплашио да ће следеће сезоне да изгуби од Жељка и тако угрози репутацију ко навијача. Стварно ми је нејасна одлука...

Mislim da je prica o istoj plati prilicna bula. Bila je ponuda Grka sigurno bolja dosta. 

I prosli put kad je otisao, slicno su pricali i da su pare frka. Mislim da jednostavno ne ide glatko to na liniji uprava i on. On je tvrdoglav lik, ima svoje principe, nesto mu je obecano, nije ispunjeno i nece vise da bude deo toga. Definitivno sigurno pizdi zbog toga sto se duguju pare i on mora da izigrava mirotvorca u svlacionici i da motivise igrace koje neko ne placa.

Вероватно ће од сутра пре подне да почне да дума...

59 минута раније, Гио94 said:

Харте брате, какве су шансе за Митровића, и знаш ли ко се помиње (осим Д. Ивановића) као потенцијална замјена? 

Ма то ни газда Човке не зна тренутно....

14 minutes ago, MannyCalavera said:

Definitivno sigurno pizdi zbog toga sto se duguju pare i on mora da izigrava mirotvorca u svlacionici i da motivise igrace koje neko ne placa.

Узевши у обзир да ће се сигуро наставити са таквом праксом не пише нам се добро. Ко зна колико ће нови тренер бити у стању да хендлује све то.

2 минута раније, MannyCalavera said:

Mislim da je prica o istoj plati prilicna bula. Bila je ponuda Grka sigurno bolja dosta. 

I prosli put kad je otisao, slicno su pricali i da su pare frka. Mislim da jednostavno ne ide glatko to na liniji uprava i on. On je tvrdoglav lik, ima svoje principe, nesto mu je obecano, nije ispunjeno i nece vise da bude deo toga. Definitivno sigurno pizdi zbog toga sto se duguju pare i on mora da izigrava mirotvorca u svlacionici i da motivise igrace koje neko ne placa.

To je poenta price 1/1. Jedno je sigurno, u ovim uslovima u kojim je radio Radonjic ne mogu da zamislim Ivanovica, Djordjevica, Mitrovica. 

Uglavnom, ukoliko ne moze da obezbijedi novac od drzave i od sponzora, ruka ruci, mjesto pocasnog predsjednika i to je to. To je njegov posao, ne blacenje i spinovi protiv sopstvene legende preko svog lika sa instagrama.

14 минута раније, Bob Sap said:

Prelako se odricemo Covketa,lika koji nas je izdigao iz pepela, pomislih u jednom trenutku da sam na forumu KKP....Ako se jednom klubu sipa lova kao nenormalna a drugom daje na kasicicu ili nista,onda neke stvari nisu jasne...

Ne mogu da kazem da je kasicica a dobijas budzete 7-8 miliona. OK, oni ce imati vise, i sta sada?

Imali su i mnogo manje budzete od 2015 na ovamo, dok nije dosao pljeskavica i sad robija. 

Očigledno je da je Covic ponovo kao 2017 podbacio a da budemo realni videli smo kako igraju ekipe kad su nam drugi bili treneri. Covic bez Radonjica bas i ne ide kako treba. Nesto tu nije kako treba a Nebojsa bi trebalo da kaže istinu a ne da provlači preko svojih plaćenika Radonju kroz blato. 

17 минута раније, Bob Sap said:

Prelako se odricemo Covketa,lika koji nas je izdigao iz pepela, pomislih u jednom trenutku da sam na forumu KKP....Ako se jednom klubu sipa lova kao nenormalna a drugom daje na kasicicu ili nista,onda neke stvari nisu jasne...

On se sam odrice kluba i nas navijaca zbog sujete.

A to za lovu, za to je direktno odgovoran on, ako ne moze da je obezbijedi neka izadje i kaze: "Taj i taj, radi to i to, onemoguceno nam je funkcionisanje."

Koja je razlika izmedju bolesnika Tegeltije sa one strane i lika koji postavlja sliku Radonjica u duksu Olija uz onaj opis?

"Zalizani ga je ponudio PAOu (Radonju), vidjecemo njegovo zvezdastvo" kakva bljuvotina, postovao je jedan od eminentnijih forumasa na vox-u, da ne navodim ime mislim da pise i ovdje. Brani Covica evo godinama, ne umije ni da prica normalno sa neistomisljenicima (sopstvenim navijacima). Do sad sam cak i ja vjerovao u to, jer je stvarno druga strana protiv koje je kucao bila cak i gora u drugoj krajnosti (na voxu recimo), ali ovo je kap koja je prelila casu. 

Ех да мерио сам време оног твог Дрејка приликом шута, из catch and shot пали за 0.7 секунди, из pool up за 1.1секунди, из side step za 0.9 секунди, а из step back за 1.2 секунди.

То је импресивно, поготову у позиционом нападу који траје 14 секунди.

Реј Ален у прајму је палио за 0.6 секунди рецимо...

7 minutes ago, NemanjaKg__ said:

Očigledno je da je Covic ponovo kao 2017 podbacio a da budemo realni videli smo kako igraju ekipe kad su nam drugi bili treneri. Covic bez Radonjica bas i ne ide kako treba. Nesto tu nije kako treba a Nebojsa bi trebalo da kaže istinu a ne da provlači preko svojih plaćenika Radonju kroz blato. 

Tog Radonju si i sam provlačio kroz blato kad je oterao onog debila O'Brajanta..Tako da, ono..