Jump to content

Кошарка : Медијске спекулације и инсајдери

dragan wien

Recommended Posts

Наши плаћеници су бољи од њихових..

4 минута раније, Bosko Kajganic said:

Koja 2 grobljana mislis Petrusev i Raduljica 2 bivsa Zvezdina igraca?

Не друже мислим на 2 гробљана који су видели прилику да код нас оживе каријеру/се лепо наплате и након пензије.. а ви се тешите и даље ако вам је тако лакше

5 minutes ago, RedOrDead said:

Pretprosle sezone jedva da smo imali pleja, danas 3 uz sansu i da nas Jovic pojaca. Prosle sezone jedva da smo imali centra, ove sezone 5...

Квантитет који је далеко од квалитета нама потребног кад су трофеји&ЕЛ у питању.

On 7.7.2022. at 19:15, ЦИГАНИН 74 said:

Смрадуљица може бити кључ само подела међу циганијом па да се и то искористи као алиби за вероватно неуспешну сезону ако нам на клупу седну разни ВЈ

Треба да се одигра и на ову карту

Raduljica je nedavno za Mozzart Sport potvrdio da marljivo radi u iščekivanju ponude za nastavak karijere.

"Treniram svakodnevno, više nego ikad. Znojim se da bi ostao u formi i da bi iskoristio ponudu koja će da dođe ili je možda već tu. Ne da se trudim, nego nikada nisam bio u boljoj formi. Možda zbog godina i iskustva, toga što sam dosta zreliji, spremniji za neke nove izazove. Ne sećam se da sam ovoliko trenirao ni kada sam imao 20 godina. Mislim da sam sada u boljoj formi nego kada sam bio daleko mlađi. Čekam pravu priliku koja će biti dostojna mojih godina, iskustva i nečega što želim u životu", istakao je 34-godišnji centar i na kraju dočekao ponudu koja mu odgovara.

Doveli smo prvog centra 😂

9 minutes ago, Punkerstein said:

.. Kog će bre ova smrdljiva nakaza da pojača i šta on može doprineti Zvezdi?

О нама све говори кад и он такав може бити појачање за ово сад шта имамо под кошем ..ван терена о њему нема потребе,све се зна.

Сада, IBRS said:

osmeh na lice i mesajte kukovima

Nije osmeh na lice, nije okretanje glave od problema, nisu dugine boje i nista nije bajno.

Ne moze potpis Nedovica da ponisti potpis Raduljice (koji je i meni uzasan). Nista nije crno i belo, nekad se stavi na vagu sve dobro i lose pa se dodje do sredine. Ako moram da budem esktrem bolje i 5 centara nego 1 ipo kao prosle sezone. Na kraju krajeva nije ni vazno da li ih imamo 5 ili jedan ipo vazno je da li cemo osvojiti Aba ligu i da li cemo biti konkurentni u El da se ne blamiramo sa posledna 2 mesta barem. Ni prvo ni drugo niko ne moze da zna u ovom trenutku ma sta se pisale teorije zavere o ikebanama a vrhunac informacija im portali sa interneta, gde se ne zna jedna prava realna informacija a kamoli polu informacija tipa reko im neko direktno iz kluba.

Ne moze ovo sto kaze @SHERIFF da imamo Zvezdase u timu Dobrica, Nedovica, Pefija, Topica, Lazica, Lazarevica, Mitrovica da mi ponisti dolazak nekakvog Raduljice. Ne moze da mi padne na pamet ko god igrao u Zvezdi ili bio u trener ili bio u upravi da ja ne idem na istu i ne podrzim je, kao ni svakom pravom navijacu bilo kog kluba na svetu. Cak i kad bi mozda pomislio tako nesto sigurno to ne bi pisao na navijackom forumu kao ovaj Vodomer iznad sto pise da nece gledati vise kkcz. Ja nikad ne bi otisao na forum kuvara da im pisem kako ne treba vise da kuvaju ili ne bi otisao na forum ne znam koga da im kazem e ja necu vise ovo sto i vi a oni ljudi zive za to i to im jedina strast u zivotu. Kakav sebicluk i bezosecajnost. Biti pesimista i negativan nije greh, ali greh je siriti na druge. Drugo je neka racionalna.kritika sto ja uvek podrzavam i sto se brat Ciganin trudi iako se ne slazemo u svemu ali znam da osecamo klub isto.

Ja sam cuo od coveka iz kluba da je UO (ne samo Covic vec i ovi novi finansijeri) izvrsio pritisak da mora Raduljica a strucni stab nije imao izbora, iako su vecina igraca odluke strucnog staba ma sta ko pisao ovde. Evo i ja ih kritikujem sad ovde zbog ovoga svima nama nelogicne odluke. Sta se krije iza ovoga.saznace se. Da li se silbuju Kuzmic ili Martin, da li postoni neki visi cilj tipa da Covic kuka po jutarnjim evo imamo toliko i toliko domacih igraca i reprezentativaca pa da iskuka od Vucica jos para, ja ne znam. Ali znam da ce vreme pokazati pa sam strpljiv. Znam da Raduljica nije doveden da bi bio nosioc igre niti da ce biti u 12 u El niti u finalu plej ofa Abe pa samim tim ne menja nista, kao niti da je placen ne znam koliko pa nas je to opteretilo ne znam koliko. Verovatno je to ugovor Cirbesa.

U svakom.slucaju uzasan potez narocito jer je na 2 sezone ali sustinski to ne menja nista. Malo racionalonosti nije na odmet. Od mene podrska svim igracima Zvezde koji se posteno budu borili za nas klub uvek i zauvek pa kako bude.

45 минута раније, SHERIFF said:

Ja ne mogu da mrzim Nedovica, Lazica, Dobrica, Petruseva, Lazarevica, Mitrovica, Radulju (kad je vec tu), Ivanovica, Markovica, Ilica, pa i Kuzmu, da im se podsmevam, jos manje.

Siguran sam da ce poginuti za nasu stvar. I sigurno cu mnogo puta ove sezone platiti kartu da ih gledam. Doneli su nam toliko radosti, neki ce tek...

I siguran sam da ce biti nasa velika prednost dok gomila placenika preko brda bude trazila svoje suteve i statistiku.

Idemo hrabro, pa sta bude. Nemamo toliko novca ali je nas put ispravniji. 

Ko ne veruje, ne mora. Njegovo pravo. Ja ne verujem da ce gore nabrojani da pristanu da budu fikus Zeljkovim placenicima. Nece sigurno.

Dodjite mamu vam *****. Tu smo. Jaci smo !

Bravo bre, NEMA PREDAJE!!! Svi trk po sezonsku, momcima treba podrska vise nego ikada do sada. Da Pionir svaku utakmicu bude prepun, da se protivnici tresu kad izadju na parket! Kakva god da je Zvezda, nasa je i drugu nemamo, idemo Cigani!!!

13 minutes ago, ЦИГАНИН 74 said:

О нама све говори кад и он такав може бити појачање за ово сад шта имамо под кошем ..ван терена о њему нема потребе,све се зна.

Šta god da imamo pod košem ova svinja ne sme da obuče dres sa našim grbom. Uz jednorukog Kuza bih stao, za ovo nema opravdanja i nema šta da se razglaba o njegovim igračkim (ne)kvalitetima. 

50 минута раније, SHERIFF said:

Ja ne mogu da mrzim Nedovica, Lazica, Dobrica, Petruseva, Lazarevica, Mitrovica, Radulju (kad je vec tu), Ivanovica, Markovica, Ilica, pa i Kuzmu, da im se podsmevam, jos manje.

Siguran sam da ce poginuti za nasu stvar. I sigurno cu mnogo puta ove sezone platiti kartu da ih gledam. Doneli su nam toliko radosti, neki ce tek...

I siguran sam da ce biti nasa velika prednost dok gomila placenika preko brda bude trazila svoje suteve i statistiku.

Idemo hrabro, pa sta bude. Nemamo toliko novca ali je nas put ispravniji. 

Ko ne veruje, ne mora. Njegovo pravo. Ja ne verujem da ce gore nabrojani da pristanu da budu fikus Zeljkovim placenicima. Nece sigurno.

Dodjite mamu vam *****. Tu smo. Jaci smo !

Kakav lajfkouc :)

Kakav motivacioni govor :ajmo:

Moze i meni nesto ...npr nezadovoljan sam poslom ::(:

Сада, Punkerstein said:

Šta god da imamo pod košem ova svinja ne sme da obuče dres sa našim grbom. Uz jednorukog Kuza bih stao, za ovo nema opravdanja i nema šta da se razglaba o njegovim igračkim (ne)kvalitetima. 

Raduljica je vec nosio dres naseg kluba i to vise godina nego sto je nosio i Partizanov. Pride je reprezentativac bio.

Ne opravdavam njegov potpis cak sam napisao da je uzasan potez pa i za petog centra i stojim pri tome, ali on je vec obukao dres naseg kluba i zato nije lepo da ga nazivamo svinjom.

Iza ovoga se nesto krije a vreme ce da pokaze. Za nas obicne navijace mislim da jedino sto mozemo je da odemo u halu u subotu i nazalost ne mozemo nista drugo. Kad se vidi startnih 12 i da Raduljica nece ni biti u startnih 12 nikada narocito ne u El, pregrmce se i ovo, kao sto se pregrmeo i 1ipo centar kod Radonje a kamoli sada kada ih imamo 5.

Posted (измењено)
54 minutes ago, Bosko Kajganic said:

Ja sam cuo od coveka iz kluba da je UO (ne samo Covic vec i ovi novi finansijeri) izvrsio pritisak da mora Raduljica a strucni stab nije imao izbora, iako su vecina igraca odluke strucnog staba ma sta ko pisao ovde. 

Кад је овако нешто могуће,кад неко може нешто да услови на ШТЕТУ клуба онда је исто тако и у случају Радоње било могуће,Холинса,Калине ..ове читаве сезоне да се ето нешто мора,изврши притисак што је на штету клуба.

Мени се о томе највише ради јер уцену/саботажу/издају могу да осетим и све могу опростити али њу не.За ову сезону очигледно је да смо изнутра,од горе,доле како год намерно саботирани,издани ,уцењени и ту више не би требало да буде дилеме нити расправе.Екипа&ВЈ се морају подржати и подржаће се али упоредо са подршком дати до знања режисерима овог циркуса да нико није будалаидиотдебилтелетабис и да ће све ово од јула да прогута.Како?Ај да се позабавимо са тим а не да се или само ложимо,ћутке све сервирано прихватамо или само пљујемо.

И још ово у вези довођења..За прошле стручне штабове сем Алимпијевог могу да верујем да су већина играча били њихов избор али за овај сад сигуран сам да није ни један.

40 minutes ago, Punkerstein said:

Сад је готово друже мој,сад само видети хоће ли се играма,ангажовањем,понашањем колико толико опрати или заглибити до браде..оно набројано нек му пресуди па ћемо у зависности од тога са трибина реаговати,све по заслузи

Edited by ЦИГАНИН 74

3 minutes ago, Bosko Kajganic said:

Raduljica je vec nosio dres naseg kluba i to vise godina nego sto je nosio i Partizanov. Pride je reprezentativac bio.

Ne opravdavam njegov potpis cak sam napisao da je uzasan potez pa i za petog centra i stojim pri tome, ali on je vec obukao dres naseg kluba i zato nije lepo da ga nazivamo svinjom.

Iza ovoga se nesto krije a vreme ce da pokaze. Za nas obicne navijace mislim da jedino sto mozemo je da odemo u halu u subotu i nazalost ne mozemo nista drugo. Kad se vidi startnih 12 i da Raduljica nece ni biti u startnih 12 nikada narocito ne u El, pregrmce se i ovo, kao sto se pregrmeo i 1ipo centar kod Radonje a kamoli sada kada ih imamo 5.

B1:Ja i dalje mislim da smo mi Zvezda. Da ne misliš i ti kao i smrdule da smo FMP?

B2: Vreme će pokazati da ta pojava nije došla zbog košarke.

To što je bio neki reprezentativac, to me uopšte nije briga. Zvezda>reprezentacija.

Svinja je najmanje što sam mogao...

I na kraju, izvinjavam se ako sam grub ali srce mi je negde do grla došlo kako sam pre pola sata video ovu jezivu vest..

1 минут раније, ЦИГАНИН 74 said:

Кад је овако нешто могуће,кад неко може нешто да услови на ШТЕТУ клуба онда је исто тако и у случају Радоње било могуће,Холинса,Калине ..ове читаве сезоне да се ето нешто мора што је на штету клуба.

Мени се о томе највише ради јер уцену/саботажу/издају могу да осетим и све могу опростити али њу не.За ову сезону очигледно је да смо изнутра,од горе,доле како год намерно саботирани,издани ,уцењени како год и ту више не би требало да буде дилеме нити расправе.Екипа&ВЈ се морају подржати и подржаће се али упоредо са подршком дати до знања режисерима овог циркуса да нико није будалаидиотдебилтелетабис и да ће све ово од јула да прогута.Како?Ај да се позабавимо са тим а не да се или само ложимо,ћутке све сервирано прихватамо или само пљујемо.

И још ово у вези довођења..За прошле стручне штабове сем Алимпијевог могу да верујем да су већина играча били њихов избор али за овај сад сигуран сам да није ни један.

Veruj bratu da je klub hteo da zadrzi i Kalinica i Holinsa ali i Radonju i da su odluke sve trojice sa idu dalje ako verujes bratu i za ovo mogu tu reci da sa stoprocentualnom sigurnoscu znam da su Adams, Bentil, Petrusev odluke strucnog staba a verovatno i ostali osim Ilica i Nedovica i Martina koji su dovedeni pre VJ ali za ove znam 100% a i Nedovic i Ilic su dobra pojacanja i kapiram da bi ih svakako potpisao.

Ja ne vidim Raduljicu kao stetu, vidim ga kao nepotreban visak.

8 минута раније, Borca said:

Konacno je jedna petorka kompletirana

kkcz-005.png

Sada da se dovede i 5-ti igrac na poziciji pleja pa da kompletiramo i drugu petorku.

Slika jeste duhovita ali nama u rosteru nikada nece biti 5 centara vec trojica. Mislim da bi ovde svako izabrao da mora da bira ovih 5 centara ili ono kod Radonje 1ipo da bi izabrao ovo. Iako sam vec napisao da je 5 previse i da je Raduljica nepotreban. U svakom slucaju necemo nikada morati da brinemo da li cemo imati dovoljno centara.

2 минута раније, Punkerstein said:

B1:Ja i dalje mislim da smo mi Zvezda. Da ne misliš i ti kao i smrdule da smo FMP?

Iznad sam napisao sve o tome. To je izjava iz 2011. i tada smo bili formalno Fmp 3 godine dok je Zvezda bila zamrznuta ali posto smo znali da ce se formalno sve i vratiti na staro i da to nece biti novi klub svima nam se svidela ideja i podrzali smo je, i dovela je do neverovatnog napretka kluba u samo nekoliko godina. Ne treba da se stidimo toga, to je deo nase istorije.t

5 минута раније, Punkerstein said:

To što je bio neki reprezentativac, to me uopšte nije briga. Zvezda>reprezentacija.

Svinja je najmanje što sam mogao...

Gledaj ovako, ne moras se sloziti sa mnom da ne treba da vredjamo nase igrace, ali Raduljica je je jako dobar prijatelj Pefija i Kalinica. Da li ti oni izgledaju kao neki smradovi koji bi se druzili sa takvima? Aj polako sa tim da sudimo ko je kakav covek. Sto se tice klupskog opredeljenja jebe mu se i za Zvezdu i za Partizan kao i mnogim drugim igracima, igrao je za oba kluba.

9 минута раније, Punkerstein said:

I na kraju, izvinjavam se ako sam grub ali srce mi je negde do grla došlo kako sam pre pola sata video ovu jezivu vest..

Nije lak trenutak ali ajde da sacekamo prvih par utakmica pa da donosimo neki sud.

Kao sto rekoh Raduljica ce biti kosarkaski nebitan za ovaj roster niti ce da uzima minute Mitru ili Petrusevu u Evroligi. Ukoliko bude dobrih rezultata od viska glava ne boli, ukoliko ih ne bude sigurno nece Raduljica biti kriv za lose rezultate.

Raduljica je izrazito nelogican potez ali imamo mnogo vecih briga i problema kao na primer kako cemo da izgledamona terenu, hemja u ekipi, VJ i autoritet, koliko ce Adamsu biti potrebno da se adaptira, Petrusevu da povrati samopouzdanje, zdravlje Dobrica i Nedovica itd itd.

"Mnogo briga mnogo i problema ja sam Zvezdo s tobom prosao ono sto nam sezona nova sprema ja znam dobro proci ce i to..."