Jump to content

Пред вама је нова главна тема форума. Уколико желите да користите стару и даље, на дну форума са леве стране имате мени и ту можете да је вратите.

Александар

Мушки Рукометни Клуб Црвена Звезда

Recommended Posts

Црепајац    1,132

Слажем се са горе написаним.
Мислим да треба да баталимо ову лигу следеће сезоне ( Ако је то икако могуће )

Сада се показало да је то био велики промашај. И чини ми се да су "баталили" ту причу, јер губимо све лагано, а главни играчи не играју.

Већи проблем је поновна катастрофа у клубу, са финансијама. Биће свашта, спремају се одласци...

Иако је наш рукометни клуб тренутно у веома тешкој ситуацији, историја нашег клуба је више него богата. Сходно томе, упознајмо све и са историјом наших рукометаша.

Ненад    5

Да ли је неком познато да ли је Илија Јовић још увек у клубу? Надам се да није.

CobiCZV    1

све је лепо изгледало на почетку, доводили играче да би покрили обе лиге, али не може... На свака 2-3 дана да играш, да путујеш! Ту су се гадно преварили Перуничић и Бутулија, избламирали су се, клуб је пао на ниске гране у домаћем првенству, у сеха лиги губимо од пацера. следеће сезоне оечекујем да изађемо из те лиге и спремимо се за домаће првенство, да намиримо играче, да оставимо само битне, да се Бутулија повуче јер претерује са изјавама, дави, нервира ме, шизофрено понашање са његове стране!

CobiCZV    1

рад управе 0 ове сезоне, а Бутулија би могао да охлади мало!

Деееккки    5,105

Јел би могао неко детаљније да напише о управи рк,одласцима играча....и свему што је довело да стрепимо од катастрофе када играмо са Јсд-ом?

Једноставно, зовнеш спонзора, ако ниси Партизан спусте ту слушалицу. Али, буквално!

Не може без пара, колико год то неко желео!

Драган    10,651

Upravo tako je bilo. Na zalost. Videcemo sta ce biti do leta, ali je jasno da ceo rukovodeci kadar mora da ode, sem Peruna.