Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Raka Delija

РАКА ДЕЛИЈА - ЗАУВЕК СА НАМА!

Recommended Posts

Pozdrav Delije...S velikom tugom zelim da Vas obavestim da je Vas verni clan ovog foruma, a moj voljeni brat Raka delija..nazalost iznenada izgubio zivot 19.10.2018 god 

S obzirom da znam da je bio deo Vaseg tima,osecam potrebu da Vam napisem da ste izgubili Vaseg DELIJU...jer to je uvek i bio VERNI DELIJA CRVENE ZVEZDE KOJI CE I DALJE GDE GOD DA JE SADA BODRITI ZVEZDU......

POZDRAV,  SESTRA RAKE DELIJE

IMG-936d700a3f3eaebd631bd4cc5476db1a-V.jpg

• Скењ 54

Aaaaaa,ne mogu da verujem,uuuu koja tuga, iako nisam licno poznavao Raku,al imali smo bas ceste prepiske preko pp,

Moje iskreno saucesce porodici!!!

• Палац горе 2
  • Лајк 1

Posted (измењено)

Au jbt.. 😞

Koji sok, malopre citam pitanje Serifa gde je Raka sto ne otvara teme, a sad ovo.. Kao i vecina forumasa, ni ja ga nisam znao licno, imali smo poneku prepisku, poneko neslaganje ali ovo je veliki sok, veliki gubitak (kao i svaki kad je ljudski zivot u pitanju).

Jako mi zao, iskreno saucesce tebi i tvojoj porodici.

Rako brate, nek ti je vecna slava i laka crna zemlja. Neces ovde biti zaboravljen. 😞

Edited by Kisli Krastavac
  • Палац горе 2
  • Лајк 1

Нека му је лака земља. Саучешће најближима. Иако се нисмо познавали, видело се да је велики звездаш и добар човек.

• Палац горе 2
  • Лајк 1

Šok...
Saučešće porodici...

Послато са Lenovo A2010-a уз помоћ Тапатока

• Палац горе 1

Ne mogu da verujem jbt, suze mi na oci idu, coveka nikad nisam video, nisam znao ni koliko godina ima a evo, knedle mi u grlu zastaju.. Do juce smo ovde o glupostima razglibavali, poneka svadja, prepirka, zamerka i onda ovako iznenada.. Ode jedan od nas, nikad ne znamo sta nam novi dan donosi..  Bas se skenjah 

• Палац горе 2
  • Лајк 1

Primite moje naiskrenije saucesce.

Tuzna vest , pretuzna.

Nek Gospod  prosti dusi naseg dobrog prijatelja i dobrog coveka i podari mu Rajsko naselje !

• Палац горе 1
  • Лајк 1

Auhh...ovo me je potpuno zateklo ....Sigurno isti osecaj kao i kod ostalih forumasa...ne znas coveka licno ,ali opet osecaj kao da ga poznajes...Ne znam sta da kazem ..Moje saucesce porodici ....Veoma mi je zao 

• Лајк 1

Au da li je moguce... Neka mu je laka crna zemlja.. Sokiran sam, ogroman gubitak za forum..

Saucesce porodici, au zivote

Skenjan sam iskreno. Bio je veliki zvezdas i veoma dobar forumas. Porodici najiskrenije saucesce i da budu jaki u ovim teskim trenucima. 'bem ti zivot... 😥

Cim sam video naziv teme, obuzela me je neka jeza. Udjoh ovde i neverica.

Kao i mnogi odavde, nisam ga poznavao, ali sam neko vreme bio sa njim u admin timu. Uvek je bio korektan, lako smo dolazili do dogovora. Takodje, dao je veliki doprinos forumu. Veliki Zvezdas. Ovo mesto nece vise biti isto. 

Saucesce porodici. 

A mi se danima pitali sta je sa Rakom,sto covek nije prisutan na forumu,jos protiv Dinama iz Vranja ga nije bilo !

Njegovoj sestri i njegovima najiskrenije saucesce,neka dodje u rajsko naselje tamo gore na nebu.

Pocivaj u miru brate...

• Палац горе 1

Na njegovom sam kompu...ispred mene samo njegova slika...evo sedim,,citam i ne verujem koliko ga cenite,,hvala Vam ljudine..tesko mi je ...sestra 

• Скењ 16

Какав шок, јеботе... Не могу да верујем. Нисам лично знао човека, али као да јесам. Био је један од нас, дао немерљив допринос овом месту, велики Звездаш... 

Вечна ти слава, Рако, брате наш, нека ти је лака црна земља. Саучешће породици.

PRIMITE MOJE NAJISKRENIJE SAUČEŠĆE... NEK TI JE LAKA ZEMLJA I VEČNA SLAVA,POČIVAJ U MIRU...😢

• Палац горе 1

Баш ме је пресекло ово. Нисам га ни ја познавао али погодило ме је. Саучешће породици и нека му је лака земља и вечна слава! 

Sokiran sam. Nikad ga nisam video ali kao da sam procitao za nekog kog znam. Tolike godine ovde, tuga. Saucesce porodici.

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада