Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

МиланЦЗБГ

Играчи ФК Црвена звезда - сезона 2018/2019.

Recommended Posts

4 minutes ago, Лунатик said:

Радоња и Мелег у истом тиму :car:. Морам још једном да се захвалим господину Терзићу што ми је испунио жељу дугу 100 година, као да ме гледао кад играм менаџер. Надам се да ће Радоња остати, право је уживање у тиму имати таква два мајстора. 
И једва чекам да се придружи и Јевта па да неку утакмицу кренемо са њима тројицом горе, нападача могу одиграти и ја, није фрка.

Vec te vidim kako ,  sa graskom znoja na celu ,   komentarisucici utakmice Zvezde pises ono cuveno : ,,  a Meleg standardno dobar ,, ..... ko fanovi Ninkovica )))) ......

• Палац горе 1
  • Терза 1
  • Хаха 1
  • Палац доле 1

6 minutes ago, kusha said:

Vec te vidim kako ,  sa graskom znoja na celu ,   komentarisucici utakmice Zvezde pises ono cuveno : ,,  a Meleg standardno dobar ,, ..... ko fanovi Ninkovica )))) ......

Јок брате, ја сам обично објективан, хвалим кад треба, кудим такође по потреби :biggrin:. Нпр. Рачићеве квалитете нисам цијенио али сам га увијек хвалио кад фино одигра, Радоњу обожавам па сам га критиковао кад је био лош и сл. Тежим ка објективности :biggrin:

• Палац горе 1
  • Гроф 1

Lepo je sto ostaje Milijas, jer znaci on dosta za kolektiv. Samo ne bih voleo da izmenama uzme minute nekim klincima(zarad nabijanja broja nastupa), a ove sezone ih ima stvarno dosta i to odlicnih. Dovoljno je da bude prisutan na treningu, da nekome prenese pekarski zanat(majstor za kifle). Usput neka uci zanat i sedi blizu Kosana i Miloja. Mozda preuzme mladje selekcije sledece godine.

• Палац горе 2

Oprosti mi :D 

• Палац горе 2
  • Терза 1
  • Хаха 1

Napadač Brage koji će naredne sezone igrati na Marakani, priključio se danas svojim novim saigračima.

— Odradio sam prvi trening, i srećan sam što sam došao u Crvenu zvezdu i želim da se što pre uigram sa ekipom pošto imamo jako teške izazove u kvalifikacijama za Ligu šampiona. Srećan sam što sam došao danas, što se nisu odužili pregovori. Skoncentrisan sam na rad, na treninge, želimda se što bolje uklopim u ekipu — prve su reči Stojiljkovića.

Uklapanje Nikoli ne bi trebalo da bude problem, jer se poznaje sa mnogim fudbalerima.

— Sa Slavoljubom i Žuletom sam igrao u Čukaričkom, poznajemo se i družimo se. Šilja je moja generacija, ceo život se znamo. Poznajem i Vujadina, sa Melegom sam bio u Kajzeriju... Poznajem još mnogo igrača tako da ne verujem da ću imati problema da se uklopim.

Svestan je Stojiljković da se i od njega, kao i od cele ekipe, očekuje mnogo naredne sezone.

— Pratio sam Zvezdu prošle godine, imala je odlične rezultate, ekipa je veoma lepo igrala.  Čeka nas jako teška sezona zato što navijači očekuju da se u najgorem slučaju ponovi prethodna, a svi očekuju i da ekipa igra još bolje. Nadam se da ćemo to ostvariti.

Novo Zvezdino pojačanje ističe da se oseća spremno za iskušenja koja slede.

— Na pauzi sam nekih 15-tak dana, ali odmarao sam možda pet dana, ne više. Ostatak vremena sam se spremao jer sam znao šta me čeka, bio sam u pregovorima sa Zvezdom tako da sam i individualno radio. Spreman sam, mislim da neće biti problema što se toga tiče — podvukao je Stojiljković.

www.crvenazvezdafk.com

• Палац горе 4

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада