Jump to content

Пред вама је нова главна тема форума. Уколико желите да користите стару и даље, на дну форума са леве стране имате мени и ту можете да је вратите.

Recommended Posts

Погребњак    11,893

Слике, снимци, приче, анегдоте о спортским тимовима, играчима, тренерима и догађајима везаним за њих из прошлости...

• Гроф 1

SHERIFF    45,623

Moje prvo secanje kada su SP u pitanju.

• Палац горе 2

Погребњак    11,893

Лациова тимчина 98/99.

B_sEHqVUwAAE80P.png

Како сам био поносан што су Миха и Деки део истог, а посебно Деки.Тек је стигао из Звезде, а закуцавао голове с тријес метара.

• Палац горе 4

Aragorn    3,694
Posted (измењено)

Finale lige šampiona, sezona 2002/2003.  Tad je italijanski fudbal još uvek bio sila.

Rezultat 3:2 za Milan na penalima, pošto je bilo 0:0 u regularnom delu.

Legendarni Nedved, Davids, Del Piero, Buffon, Thuram, Trezegeut....

2.jpg

A na drugoj strani Milan, isto strašna ekipa.

Legendarni Maldini, Shevchenko, Dida, Inzaghi, Nesta, Pirlo, Sedorf, Gatuso...

1.jpg

Edited by Aragorn
  • Палац горе 3

Opie    7,737
3 hours ago, Погребњак said:

Лациова тимчина 98/99.

B_sEHqVUwAAE80P.png

Како сам био поносан што су Миха и Деки део истог, а посебно Деки.Тек је стигао из Звезде, а закуцавао голове с тријес метара.

Ovaj tim je uzeo Kup pobednika kupova 1999. Dobili u finalu Majorku za koju je igrao Jovan Stankovic.

Prvi od niza poraza Hektora Kupera u evro finalima.

Moj omiljeni nemacki fudbaler iz devedesetih i moj omiljeni nemacki golman iz devedesetih :biggrin:

1e5c22bd6d84e430f0f1885d8b1cd769.jpg.png.35e4bf09bf05f977a4a434b96f11a114.png                              8e3e582f8739edd5b6e1a43275026941.jpg.7fd77c2e81cccfdfe2faedcffa1386fd.jpg

• Палац горе 2

Punkerstein    3,025
Лациова тимчина 98/99.
B_sEHqVUwAAE80P.png
Gol je dao Pjacenci

Послато са Lenovo A2010-a уз помоћ Тапатока

• Палац горе 2

Punkerstein    3,025

Talijani su imali mnogo dojajnu ligu...Posebno 90'ih,i fudbal i kosarka. Pjacenca je dugo odolevala trendu dovodjenja stranih igraca a onda su doveli Metuzalema. Tamo je igrao Simone Inzagi a i Hubner je igrao tu pre Brese. Salernitana igrala jednu sezonu sa Kristicem u Seriji A. Venecija sa Rambom i onim brazilcem Tutom, ne znam sta se desilo te sezone s njima..Ispalo neko sranje sa laziranjem godina pa su bile tu neke kazne valjda. Lece mi je uvek bilo gotiva od tih manjih,Parma sa Aspriljom,Brolinom,Kripom,Apolonijem kad su usvojili Kup Uefa protiv Juventusa itd.

Brat Slovak pomenu Dubovskog..Pamtim ga iz Ovijeda,vrlo interesantan igrac je bio. Cini mi se da je bio i u Realu...

Послато са Lenovo A2010-a уз помоћ Тапатока

• Палац горе 2
  • Лајк 1

12 minutes ago, Punkerstein said:

Brat Slovak pomenu Dubovskog..Pamtim ga iz Ovijeda,vrlo interesantan igrac je bio. Cini mi se da je bio i u Realu...

Tako je. Kralj slovackog fudbala devedesetih. Vec sa nepunih 20 godina je u sezoni 1991/92. bio top zvezda domaceg, jos uvek federalnog cehoslovackog takmicenja. Sjajan tehnicar sa jedinstvenim osecajem za gol. Dete Slovana, dete Bratislave... Takav talenat se radja samo jednom. I da ne pricam o njegovom karakteru i pobednickom mentalitetu, cime je zauvek osvojio srca svih, apsolutno svih navijaca Slovana...

Direkt iz Slovana je presao u Real nakon zavrsetka sezone 1992/93. U Realu se zadrzao dve godine, pa je od 1995. igrao u Oviedu.

• Палац горе 3
  • Лајк 1

Opie    7,737

Voleo sam da gledam ovaj tim Fiorentine.

.Rezultat slika za fiorentina batistuta edmundo rui costa

Po secanju sa leva na desno stoje Padalino?, Toriceli, neko nemam pojma ko :biggrin:, Hajnrih, Toldo i Rui Kosta

a dole su Repka, Edmundo, Batistuta, Amoroso i Luis Oliveira.

Triling majstora 

• Палац горе 1
  • Лајк 1
  • Гроф 1

keyser_soze    1,978

Ako je moje prvo upoznavanje sa stranim fudbalom bilo ovo 

Moj idol i prvi dres koji sam kupio ovo 

Onda je vec jasno cime sam se zarazio od malena :) 

654948715b45c571b5ac8caebd1581c7.jpg

2f72008659cc4104e3c2aa167ddd87b8--retro-football-shirts-football-tops.jpg

• Палац горе 2
  • Лајк 2

Погребњак    11,893
18 hours ago, Opie said:

Evo jos nekih zanimljivih slika, izgleda da se u staroj Jugi intenzivno makljalo na basketu.

Ivo Nakic punching Sretenovic during a SF game between Partizan & Jugoplastika. Yugo Cup 1988.

CBij41DW0AARo6A.thumb.jpg.d3d5604c1b5fa249d048244638d9db56.jpg

Lightweight Sretenovic fighting back

CBikYJ4WYAA_1eZ.thumb.jpg.1db7b08761fe3e71e8dcdce7d663f20a.jpg

Danko Cvjeticanin punching Perasovic in a fight after 1988 Yugoslavian Cup final between Cibona and Jugoplastika.

CBihcx1UAAAOwfV.thumb.jpg.f10d77672ce17a1a79798dcdcf76b80c.jpg

Ено Оливера Поповића на другој слици лево.

Ово ме подсети на анегдоту, која каже да је највећи кошаркашки идол са ових простора имао фајт са једним нашим бившим тренером.:399149: