Jump to content

Пред вама је нова главна тема форума. Уколико желите да користите стару и даље, на дну форума са леве стране имате мени и ту можете да је вратите.

Recommended Posts

ДоброЗнај    17,202

Тема посвећена новој сезони Евролиге, чији се Ф4 игра у Београду.

Значи, стандардно, овдје све у вези овог такмичења и клубова који се такмиче у њему.

• Палац горе 4

ДоброЗнај    17,202

Басконија након Јаниса Тиме довела још једно појачање.. да не глумим Француза са преводом, ријеч је о Vincentu Poirieru из Париз Левалоа. Ове сезоне је има у просјеку скоро 11 поена и 7.5 скокова.

Не знам какав је, али знајући њихову трансфер политику, не би ме чудило да је нека машиница.. Тима је већ познат и мислим да би он могао имати мјесто у било којем ЕЛ тиму.

Такође, Бамберг поред нашег, узима и капитена Бајерна.. Брајса Тејлора.

• Палац горе 2

2 лоше вести, потенцијално опасне за нас...

Прва,Блат остаје у Дачки...

И друга, још гора...Алонсо неће тренирати Басконију наредне сезоне.:facepalm:Чово, вади паре из сламарице и задржавај Радоњу како знаш и умеш.Наводно је Пабло Приђони кандидат за замену Алонса, али треба бити опрезан.

• Палац горе 3

ДоброЗнај    17,202

Ово за Алонса и добро и лоше.. Добро је то што ће вјероватно преузети Барсу (или Реал ако најуре Ласа).. а лоше нормално што опет Басконија остаде без тренера, тако да је ситуација мање-више иста. Нек нахватају неког Шпанца, не дамо Радоњу :mrgreen:

Видим да ти то све пратиш.. има ли каквих вијести у вези Минерата из Автодора? Хоће ли га покупити неки Евролигаш?

• Палац горе 2

Posted (измењено)
44 minutes ago, ДоброЗнај said:

Ово за Алонса и добро и лоше.. Добро је то што ће вјероватно преузети Барсу (или Реал ако најуре Ласа).. а лоше нормално што опет Басконија остаде без тренера, тако да је ситуација мање-више иста. Нек нахватају неког Шпанца, не дамо Радоњу :mrgreen:

Ма нек узму Педра Мартинеза из Валенсије, нек нас оставе на миру.

44 minutes ago, ДоброЗнај said:

Видим да ти то све пратиш.. има ли каквих вијести у вези Минерата из Автодора? Хоће ли га покупити неки Евролигаш?

Колико сам испратио на порталима и страним форумима, није споменут.

Вестерман 2 године у ЦСКА.Какви краљеви, опет неће ЕЛ да освоје.Васа је управо замена за њега у Жалгирису.Жалгирис је иначе довео и Ерона Вајта из Зенита.

Edited by Погребњак
  • Палац горе 2

ДоброЗнај    17,202

Ертел у Барси двије године гдје ће добити 2.5 милиона евра.

Такође, Ерон Џексон је напустио ЦСКА. Велики губитак за њих.. један од ријетких тамо са мудима.

• Палац горе 2

Јури    19,649

Vesterman zamjena za Dzeksona a još će možda i Teo otići.

Pa dobro.. :2gxij5g::2gxij5g: 

• Палац горе 2

Mazzan    15,351
11 hours ago, ДоброЗнај said:

Ертел у Барси двије године гдје ће добити 2.5 милиона евра.

Такође, Ерон Џексон је напустио ЦСКА. Велики губитак за њих.. један од ријетких тамо са мудима.

Ovo tek sad vidim, dobar potez Barse, fali tamo jedan ozbiljan plej. Naravno, pre svega fali trener, mada mislim da su pogresili sto su Barcokasa oterali posle jedne sezone, jer nije imao ni tim ni srece sa povredama. Ove sezone bi on sigurno to mnogo ozbiljnije skockao i napravio, ali dobro, nama na ruku sto duze svi ti timovi lutaju, a kod nas se zna red.

• Палац горе 2

MisterDelija    13,199

Ne secam se da je odavno neki tim imao vise problema sa povredama. Jos i ona situacija sa Dorsijem u sred sezone...Luta mnogo Barsa, treba im neki kontinuitet kao sa Paskvalom. Pisu i da ovo verovatno znaci da ce Rajs otici iz kluba.

ДоброЗнај    17,202

Могли су правити континуитет са Барцокасом, али га будале отпустише. Па да доведеш Грега Поповића не би могао ништа узети са онолико повреда.. људима је константно било повријеђено барем 4-5 играча. И то не било каквих, него оних који узимају велике минуте. Али што је најјаче, доведу Ренфроа у замјену.. лик се одма теже повриједи.

Једноставно, Барцокас није имао среће. Али немам дилему да је одличан тренер.

• Палац горе 2

Сито Алонсо преузима Барселону, уговор 2+1.

DCcG9vVXUAEwez4.jpg

Олимпијакос је понудио уговор Стрелниекису.

Јасикевичијус је продужио уговор с Жалирисом на 2 сезоне.

Хајнс остаје још 2 године у ЦСКА.

Макаби хоће Невена Спахију за тренера.Који су они краљеви.

• Палац горе 2

Nenad74    4,401
2 minutes ago, Погребњак said:

Сито Алонсо преузима Барселону, уговор 2+1.

DCcG9vVXUAEwez4.jpg

Олимпијакос је понудио уговор Стрелниекису.

Јасикевичијус је продужио уговор с Жалирисом на 2 сезоне.

Хајнс остаје још 2 године у ЦСКА.

Макаби хоће Невена Спахију за тренера.Који су они краљеви.

Блат им је први кандидат за тренера  једино ако их је Блат одбио па сад хоће Спахију

2 minutes ago, Punkerstein said:

Spahija je vec bio njihov trener?

Био је нешто кратко.Тренирао је он неколико добрих европских клубова...Фенер, Валнесија, Басконија...Тренутно је помоћник у Атланти.

2 minutes ago, Nenad74 said:

Блат им је први кандидат за тренера  једино ако их је Блат одбио па сад хоће Спахију

Не читаш форум.Написао сам јуче да Блат остаје у Дачки.

• Палац горе 2

Јури    19,649

A jbt više sam navukao traume od ovih vrteški na klupama. Kad vidim da je neki trener dobio otkaz tačno me oblije hladan znoj. 

• Палац горе 3

Манцарис је продужио уговор са Олимпијакосом.Алфа и омега Панатинаикоса је одреаговао на Инстаграму на свој начин, јер је Манцарис причао и са његовим клубом.

Гугл транслејт то преводи овако:

Панталоне су да се носе ... ти људи Вангелакис и ваш план ни гаћице не би требало да носе само сукње ...

Јури    19,649

Alfa i omega panate može da se sagne velikom borcu ManCARisu! 

• Палац горе 2

ДоброЗнај    17,202

Спортандо објавио да у случају да ће се Макаби окренути Радоњи, ако не потпишу Спахију.