Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

ДоброЗнај

Играчи ФК Црвена звезда на позајмицама

Recommended Posts

Ову тему нисам нашао у подфоруму, а сјећам се да је некада давно била једна..

Дакле овдје да коментаришемо Манојловића, Стојановића, Станковића.. и све друге момке који су на позајмицама.

• Палац горе 4

Manojlo na prvoj utakmici sahranio Tomica i Ilijeva. (poznatiji kao Ivica i Marica). :2gxij5g:

Videlo se da mu fali sigurnosti, zato i jeste na pozajmici, ali decko je svetski potencijal.

• Палац горе 1

Ја фино кажем да је ово један од најпаметнијих потеза у овом прелазном року. Та лоша процјена је традиционална бољка наших голмана, и Рајковић је имао истих проблема, али то се исправља утакмицама. 

• Палац горе 3

Надам се да ће тамо имати минуте, тј да га не доводе да им буде резерва.. Мада вјерујем да га ови наши не би пустили у том случају.

Bolje da je ostao i igrao, jer bi sigurno bio bolji bar od Luković i Rendulića. Gori od njih teško da bi bio. Ako ništa drugo bar je mlađi i brži.

• Палац горе 1

On 7/25/2016 at 3:17 PM, ДоброЗнај said:

Манојлу ће ова позајмица сјајно доћи.. Од њега дефинитивно очекујем да буде нова јединица од наредне сезоне.

Гледао сам задњих 20ак минута и имао је неких летова у празно.. али је добро да није линијаш и да се не боји излетити, а и фино је одбранио једну лопту у одличној шанси за партизан.

Hrvatsko. Racuna se kao stranac. Kad su ga dovodili bio je polustranac, sad je cist stranac, sto menja stvari bitno.

Ne znam ko je sada 4. stoper. Da lise racuna na Racica na toj poziciji ili su nasi sigurni da ce dovesti jos nekog u veoma kratkom periodu.

Нисам очекивао да будем на клупи против Лудогореца, али поштујем одлуку тренера. Важније од тога да ли ћу играти у реваншу је да победимо и наставимо квалфикације за Лигу шампиона. Може да рачуна на мене један или 90 минута, процениће шта је најбоље за тим – закључио је Хуго Виеира.

Копирано изјава из журнала.

Ја бих додао није важно ко ће изаћи на терен важно је да прођемо у ПО , играмо 4 коло ЛШ....

• Палац горе 3

Чува се 24ка за бомбу коју ћемо да доведемо ако прођемо Бугаре. 

• Палац горе 3

57 minutes ago, Јури Ангемон said:

zato što zbir tih brojeva je 11

admi, ako si mislio na broj 73 malo si se zaje..o :388218ok5: posvađao si se sa matematikom čini mi se:t10113:

• Палац горе 3

moram smanjiti alkohol au pa to mijenja poentu jer broj 12 je slobodan znači nije sabiranje u pitanju 

mora onda oduzimanje nema druge

ps ipak ne mijenja poentu sad sabro na prstima broj 10 je u pitanju a on je zauzet!!!!!"11

• Палац горе 4

4 minutes ago, Јури Ангемон said:

moram smanjiti alkohol au pa to mijenja poentu jer broj 12 je slobodan znači nije sabiranje u pitanju 

mora onda oduzimanje nema druge

ps ipak ne mijenja poentu sad sabro na prstima broj 10 je u pitanju a on je zauzet!!!!!"11

Napio se covek i pravi sranja po forumu. Ubice te Mazzan. :dita:

• Палац горе 2

Журнал објави да Стојановић неће играти на позајмици за ОФК. Шта ли се десило, има ли неко инфо?

Можда им дошло из дупета у главу да га мало форсирају и спремају за први тим. Или једноставно, не планира се довођење штопера пошто су Ле Талека ставили ту.

• Палац горе 1

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада