Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Recommended Posts

Zanimljiv presek, slazem se sa vecinom napisanih stvari. Narocito ovo sto si napisao za nas trojac na sredini terena, Kanga uzima loptu predaleko od gola protivnika, vraca se na centar. Tu, em se sudara sa ovom dvojicom, em ga nema u zavrsnici napada. Protiv ozbiljnih ekipa nece biti dovoljan samo Ugo u spicu, morace bekovi da guraju krila u kazneni svojim konstantnim ponavljanjem u napadu, a bojim se da sa Cvetkom toga nema. Samim tim se Muce previse zakuca uz liniju i nije uopste od velike koristi, jer ako ga usmeris uz aut liniju, desnom nogom ne moze ni da dobaci do gola loptu, kamoli uputi dobar centarsut. Muce je svakako igrac koji mora da igra blize golu, a za to mu treba "guranje" od strane beka i veznog reda.

Sto se njih tice, Radovic ce da im radi dobar posao u nasoj ligi. Odgledao sam jedno poluvreme protiv ovih Poljaka u prvom mecu, Partizan uopste nije lose izgledao. Samo mi je ovaj Djurdjic velika nepoznanica. Igrao je solidno u inostranstvu, brz je, krece se puno, ali ga ne vidim kao gol igraca, kao nekoga ko moze da dobaci do 15 golova recimo. Jos ako Bozinova prodaju, mislim da ce imati prilicno tup napad, jer kao sto ti rece, nista ovaj Mihajlovic ne deluje bolje od nekog Predraga Luke recimo. Videcemo, ovo je njegovo vreme za dokazivanje, ali mene nije odusevio do sada. Selektora ocigledno jeste, i on i Zivkovic, ali to je neka druga tema...

Dobra analiza, svaka cast za trud :drinks:

Jedino se ne slazem da je Mihajlovic prevara od igraca,a Brasanac kvalitet. Pre ce biti obrnuto. Vukan Savicevic mi je bolji igrac od Brasanca. Mihajlovic i Jankovic su im dva glavna igraca, ali obojica krhki  i kako se juce sa Zaglebjem videlo, kad im se udje malo jace od pocetka izgube se. Cotra i Todorovski ih smirili na seljacki nacin ali efikasno. :2gxij5g:

Djurdjic za sada velika nepoznanica, a Mire bivsi igrac. Njemu je glavna vrlina bila brzina i dribling u trku. Od toga vise nema nista.

Cisto da ne bude nejasno. Ne mislim da je Brasanac neka klasa ali verovatno moze da bude solidan vezni igrac. Potrebno mu je ipak da ima jakog defanzivnog veznog iza sebe. Mislim da je tehnicki dobro potkovan, ali da ne moze sam da drzi sredinu terena, jer Everton ne zna loptu da povede, a Radovic je mnogo napred. Ogromna rupa koju i mi trenutno tesko popunjavamo, sa realno boljim veznim redom.              Sto se Mihaljovica tice mislim da je isti tip krila kao Z. Tosic, L. Markovic, N. Tomic, A. Zivkovic... a ja takve jednostavno ne volim i mislim da su precenjeni igraci. Izgleda da u partizanu misle da su nasli formulu za dobru prodaju takvih igraca. Sezona guranja sve dok ne dodje do odredjenog maksimuma(jer su uglavnim limitirani i ne unapredjuju svoju igru) i odmah prodaja zato sto znaju da je druga sezona vec druga prica jer je izvaljen i svi znaju kako ce da igra. Nijedan od njih nije napravio ozbiljnu karijeru i ne moze da se poredi sa tipom igraca kao Katai. Katai na treningu posle piva moze da izvede vise driblinga nego ovaj mali za celu sezonu. Cak i osrednji bekovi u nasoj ligi mogu da zaustave takvog trkaca.                                         Nisam imao nameru da ubedjujem bilo koga da razmislja isto, nego cisto da pojasnim na sta sam mislio:2gxij5g: