Jump to content

Серије

Recommended Posts

Белу Лађу нису ни требали да снимају без Шојића,који је био ''душа серије''.Одгледао сам прву епизоду и мало од друге и не знам...мени није уопште занимљиво.Нема Шојића и његових провала :raz_097:

Jel gleda neko The big bang theory ili kako su to nasi preveli strebere?Meni je serija vrhunska,samo treba da se gleda malo duze u kontinuitetu da bi se dobro razumela.

Гледам је кад у'ватим.Није лоше :Д

• 1 month later...

Iako sam prezirao spanske serije (ustvari latinoamericke) brat me je nagovorio da odgledam jednu i takoreci uz nju sam i odrastao... PORODICA SERANO (ne soprano kako mnogi misle) JE MENI NAJBOLJA SERIJA NA SVETU ... Nekako mi jedino spanci lice na nas po karakteru... Ta serija se sada daje na AVALI i svima bi preporucio... Posle Seranovih naravno ide PRISON BREAK, pa TWO AND HALF MEN... RADNIM DANIMA SAM FIN, VIKENDOM SAM CARLI SIN...xD

Iako sam prezirao spanske serije (ustvari latinoamericke) brat me je nagovorio da odgledam jednu i takoreci uz nju sam i odrastao... PORODICA SERANO (ne soprano kako mnogi misle) JE MENI NAJBOLJA SERIJA NA SVETU ... Nekako mi jedino spanci lice na nas po karakteru... Ta serija se sada daje na AVALI i svima bi preporucio... Posle Seranovih naravno ide PRISON BREAK, pa TWO AND HALF MEN... RADNIM DANIMA SAM FIN, VIKENDOM SAM CARLI SIN...xD

Dva i po muskarca je najbolja serija na svetu,nisam gledao ostale dve koje si naveo ali ovi su neprevazidjeni.Uvek lipsem od smeha kad vikendom sednem da ih gledam.

• Администрација

Hustle је одлична серија, мада зависи од сезоне, има нешто слабијих када је мало мање интересантно, али генерално вема добра ствар.. Скинуо сам неки дан све сезоне два и по мушкарца, да видим како се Кучер уклопио.. мада сумњам да било ко може да замени Шина :)

Walking dead гледам редовно, скинем са нета и пре него буде на тв, али сам често разочаран.. деси се да у епизоди буде по један зомби и да сво време гњаве неку причу.. дајте мало акције народе :Batine:

Света ме нагњавио да гледам ону серију по романима што иде.. Игра тронова.. али остадох разочаран када убише неколико битних ликова.. Мислим, све ок, реалност итд, разумем, али мани ме тога кад најбоље ликове поубијаш а злице остављаш да се спрдају.. А без Шона Бина серија једноставно није оно што је била.. Убише човека у готово сваком филму јбт :zurka11:

• 7 months later...

Ја гледам "The Borgias" и "The Tudors", историјске феноменалне серије, боља су ми Борџе - вероватно сви знате ко су па да не причам о њима, серије су феноменалне:

http://www.imdb.com/title/tt0758790/

http://www.imdb.com/title/tt1582457/

Гледа неко Смолвил?

Или је гледао.... Добра серија ко воли стрипове и може да истрпи пету сезону која је била смор тотални, тј бар пола ње. :)

Ja sam odgledao celu seriju :smeh211: . Streberi su najaci