Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Све активности

This stream auto-updates     

1. Today
  2. Yesterday
  3. Last week
  4. Сутра од 13.30 у хотелу Краун Плаза конференција за медије Селектора Ђорђевића означиће почетак припрема за СП
  5. Почело СП Јуниора победа против Јапана
  6. Победа против Италије са 1 места идемо у осмину финала
  7. Почело ЕП Јуниора игра се у Израелу победа против домаћина
  8. Earlier
  9. Ово на крају испало одлично
  10. Sad se ne prati ženska košarka? Ni reč o bronzi? lepo kaže čovek, hobi... prati samo uža rodbina, a pošto je u BG, došla je i šira
  11. Dabovićka rešila utakmicu svojom glupošću. Sonja baš očajna večeras. Kapetan povukao kad je bilo važno, alal joj crnja. Šta da se radi, "Španija je to" :-D Prema Dendi ,za bronzu igramo protiv bronzane medalje :-D P.S. Mogu samo da zahvalim Areni i SK što su sklonili košarku sa RTS-a. Послато са Lenovo A2010-a помоћу Тапатока
  12. Lavice,kraljice gubile ceo mec od 5-10 razlike...u 37min povedemo 66:64 i Ana Medzik pravi faul i nesportsku bez potrebe,do kraja bez poena,taj momenat nas sasekao i kostao finala.Od tada serija 0:7 za spanjolke i na kraju 66:71... Za bronzu sa britankama.. Dendino " Vamooooossss Srbijaaaaa" za vodjstvo 66:64 pobedilo
  13. А јел неигра сад Смаилагић летњу лигу?
  14. Mali osvrt na igre nasih "Orlica" na svetskom prvenstvu u konkurenciji U19 ! Filip Petrusev van svake sumnje generacijski talenat, truly nba potencijal ! Mene impresionira pre svega njegova fluidnost i herz ! Pecarski, ne verujem u neku ekstra seniorsku karijeru, nema vanserijsku gradju, atleticizam, odbranu, samo taj sut. Trifunovic skoro niotkuda, dosao je tiho i mozda udje u legendu, ima vanserijski potencijal ! Dalibor Ilic ima nestvarno telo i sjajan atleticizam, ali mora da zestoko radi na sutu, ono je ispod svakog kriterijuma ! Paunovic, za mene najvece razocarenje, nastavi li ovako, on nema sta da trazi u seniorskoj konkurenciji ! Nema ni visinu za beka sutera(eventualno kombo bek), sitne konstitucije, sut mu je uzasan, dribling takodje, ulaz i ovako i onako, sav je drven i bez ikakve fluidnosti. Poraz kao poraz, medalja nije bitna, bitno je samo da neko kasnije iskoci da bude najbolji fit za seniorsku reprezentaciju ! Ne znam sta je sa Koprivicom i Smailagicem koji svakako spadaju u top prospekte generacije 2000, mozda kasnije bude i nekog benefita od njih...
  15. Izgubise mladi od Litvanaca posle velike borbe. Mada imam utisak da je bolja ekioa sa smislenijom igrom otisla dalje.
  16. To je ona kurvetina izvračala j.....je u usta bolesna ...Ustvari pu, ne bih joj ga ni tako dao
  17. Auuuu kakav maler,strašno.. ,bez Ane Medzik Dabović protiv ekipe koju nismo dve decenije dobili ili ti nikad, teško...skoro pa nemoguće. Ipak verujem u neku Dendinu čaroliju pa nek bude što biti ne može! Poslato sa STF-L09 pomoću Tapatoka
  18. Problem za Srbiju – Ana Dabović slomila kost šake Jedna od najboljih košarkašica Srbije Ana Dabović slomila je kost šake i neizvesna je za duel protiv Španije u polufinalu Evropskog prventsva u Beogradu. Dabović je povredila levu ruku tokom četvrtfinala protiv Švedske (87:49) i odmah joj je stavljen bandaž u meču koji je završila sa 19 poena. "Definitivno je polomljena kost. Moraju da se obave dodatni pregledi, videćemo", rekla je selektor Marina Maljković.
  19. Sreca da sam bio u kaficu sinoc i povremeno bacao pogled na TV naravno bez tona
  20. Koliko mi je bio u pocetku antipatican,dosadan sad mi je utisak br.1 ..Denda mora biti u RTS rosteru za Kinu!
  21. Znaci ima nesto gore i od zenske kosarke
  22. Veliki um je dao lep opis ženske košarke - deveti ešalon ozbiljnog sporta koji ne prati ni uža rodbina. Osim kad je prvenstvo kod nas ili ide dobro ne omalovažavam ovaj uspeh, ali ono... koga će biti briga za mesec dana?
  23. ja ne gledam,samo slusam...Dendu
  24. Дал сте бре реални да гледате женску кошарку? Ај да гледате одбојку, па и да разумем...
  25. Одлична игра у оба правца од почетка до краја
  26. Nisu se svedjanke dale do kraja,samo 87:49 Denda preti spanjolkama,prenosice u sorcu i patikama pa ako zatreba uletece na parket! Dendu docekati ispred skupstine,Bog prenosa!
  27. Bravo devojke! Impresivna pobeda!
  1. Load more activity