Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Све активности

This stream auto-updates     

1. Yesterday
  2. Last week
  3. i za 11septembar svi dzihadisti optuženi(hvalili se,preuzeli odgovornost)verovatno i tu smatraš da su oni bili kapacitet da izvedu sve ono,tvoje pravo je da veruješ u tu serviranu istinu ,ja se ne slažem..i to je to. Poslato sa STF-L09 pomoću Tapatoka
  4. Kakav dron? Hoces da kazes da su nasi to sredili iako je 10x hapsen po svetu siptar koji je i pustao dron i hvalio se time. Jedino ako mislis na haos, za to i jeste nasa rezija i da se mene pita trebalo je jos jace, da govna zapamte dobro Beograd. Ali su se nasi posrali po svojoj naciji onim bezmudasenjem, likovi napadaju Mitrovica a oni frajeri "razdvajaju"..
  5. Kakvi crni šiptari,kao što su za 11septembar oni kozojebci iz raznih arapskih pustinja odgovorni tako su i ovi "naši" sa KiM. Djenova i dron sve u našoj režiji,što se fudbala tiče,one krupnije nisu za ovu temu Poslato sa STF-L09 pomoću Tapatoka
  6. Ovi mladi raspad zestoki, ne pamtim kad sam gledao goru nasu mladu reprezentaciju. Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
  7. Важно да се пицоусти и даље лиже са Рамом. Ево баш прошле седмице у Новом Саду се другари састали са још једним им врлим другаром Зораном Заевим.
  8. Siptari nam odrzali lekciju u sred BG, prvo tim dronom a onda tim zajednistvom kad su napali nase a nase jajare gledaju kako da prekinu sukobe umesto da ih nauce pameti. Tu su mi se nasi ogadili kao nikad. Igraci su trebali da iscepaju tu krpu al bezmzmudasi Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
  9. Baraz Lige nacija grupe C na proljece je sansa. Ova 2 meca nek shvate kao uigravanje za to. Nema picke da Portugal kiksne.
  10. већа шанса да луксембург нас сјебе него ли португал
  11. I kad se ne desi, a nece, krece kritika.. da igraju s nekom imalo ozbiljnijom reprezentacijom onda i ok a ne Luksemburg u Litvanija... Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
  12. Sad ce lozenje u medijima i prizeljkivanje kiksa Portugala, samo gledajte Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
  13. Ma pusti to, ista caka. Bitno za napadaca je da konstantno mece. Pracenje igre, kretnja i realizacija, to se gleda. Pored toga dobar je u duelima i na zemlji i u zraku. Kad bi se gledali golovi izvan 16, Incagi bi bio nemac pojma.
  14. Ma fora je sto ovde svi igraju za njega. Lik je koristan samo u 16ercu, oba gola ne znas koji je srecniji. Ne pamtim kad je dao neki gol izban 16erca. 90% golova sto je dao sve na istu caku, postavi nogu i glavu Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
  15. 1:0 Mitrovic na asistenciju Ljajica. Ehhh... Ovaj Mitrovic je u principu dobar napadac. Kao lik je malo neslifovan i saban mada msm da u sustini nije los lik, samo sto nije imao koga da ga malo islifuje kao licnost. Evo i 2:0. Opet Ljajic za Mitrovica nakon minijature Ljajica sa Radonjom.
  16. Vazno bi bilo da pobedimo jer i dalje mozemo da prodjemo ako Portugal kiksne protiv Litvanije i Luksemburga.
  17. Ne mogu stvoriti pravu šansu za 45 minuta protiv jedne Litvanije.. Mučno za gledati.
  18. Gudelj ne igra. Dobro, zasto ovaj Ljajic, baletan i prevara, igra kod bas svih selektora? U cemu je stos? 3 sata se namjesta sam pred golmanom i naravno usere sansu. Bem ti ja takvog profesionalnog fudbalera. Ne bih ga zelio ovdje ni u nasem gastoskom timu sto igra saban ligu.
  19. Sa celavim Mileticem, Mladenovicem, Ljajicem, Gudeljom i ne moze drugačije. Voleo bih kad bi Paunović bio selektor, da vidimo i njega tj probamo. Ovo ni na sta ne lici Послато са SM-G900F помоћу Тапатока
  20. Earlier
  1. Load more activity

• Create New...