Jump to content

Управа ФК

Mazzan

Летњи прелазни рок  

122 чланова је гласало

1. 1. За летњи прелазни рок, управа добија оцену

• 1 - Веома лоше
      34
    • 2 - Лоше
      52
    • 3 - Осредње
      26
    • 4 - Добро
      9
    • 5 - Веома добро
      1

Recommended Posts

Ма то су све плаћеници брате мој ганикусе

4 минута раније, Gannicus said:

Ma jok, nemaju veze..Jel se stvarno toliko pravis “Englez” da ne razumes…..

Ти му објасни брате! Терза пре 15 година нахушкао групу на Пиксија, ганикус је тајне све разоткрио..

Posted (измењено)

Немања олош, није дошао на стадион да тражи место у клубу од најуспешнијег и најлепшег ГД-а у универзуму

Edited by Чворовић Илија

Posted (измењено)
1 hour ago, Georgius said:

Jos nisu dali ostavku posle one sramote na Marakani?

hajde da vidimo kako ce Delije da reaguju sto nam je stadion oskrnavljen. 
Kad se setim polemike sa RSB-a i zutih kartona kojih su navijaci dali rukovodstvu, evo idealne prilike  da im uruce crvene jer jelte Zvezda iznad svih.

Kako za koga, i kako se uzme!
Evo alibija: mi ne ucestvujemo u izborima za FSS! Savrsen izgovor za nedaj boze da izgubimo titulu do kraja sezone. Krivci Bjekovic Zecevic, Piksi, Pera, Mika, Zika! Zasto mi nemamo svog kandidata, i da lobiramo za njega? Zasto godinama u nazad to nismo prolongirali, i da ubedimo javnost, da je nas predlog najbolji za Srpski fudbal?! Evo i sam Vidic kaze, kakve su sanse-  NIKAKVE! Zato sto smo dozvolili da naprave ( izgrade) ceo sistem da tako funkcionise! Dakle, ne da je nasa uprava nespozobna za dovodjenje igraca, nego je nesposobna i za ovaj problem! I sad je najlakse ovo:

– U Zvezdi već vide šta je cilj čelnika FSS, preko Sudijske organizacije, po svaku cenu sprečiti Crvenu zvezdu da osvoji šampionsku titulu jer ove godine prvak ide direktno u Ligu šampiona, stav je čelnika crveno-belih.

Najbolje je da ugase Zvezdu, Zeka i Bjeka opet će da vode fudbalsku Srbiju, Danilović vodi KSS, Bjeković FSS, Tomislav Karadžic bio je pre njega. Što je puno, baš puno je.

Gospodo draga, objasnite VI nama, ko je kriv sto mi godinama nemamo krstenog napadaca, ko je doneo odluku da osakati ovaj tim u jeku takmicenja za LS, prodajom oba desna beka, prodajom, Ohija, Pavkova, ne dovodjenjem ( zapeli samo za Ada) zadnjeg veznog, ne dovodjenje desnog beka, levi vec pet godina nije razmatran! O ovome gospodo draga da vi nama objasnite kako ste sve ovo uradili/ upropastili?! Ko ce da odgovara za milionsko trosenje drzavnog novca za razno razne promasaje, kombinacije i td…Kad je zadnji put Mrkela potrefio sa nekim koga on “ budno prati”?

Zeka i Bjeka opet će da vode fudbalsku Srbiju”

I vodice je, zato sto VI to dozvoljavate i nesposobni ste!!!

Edited by Gannicus

Klasika ...Glas odozgore "Slusaj Terza sve je vec reseno ko ce u FS , ti sad malo izbacuj pamflete kao negoduj da ne bude da se slazes a uzged da zaradis poene zvezdaske javnosti i to ce tako proci " 

Nema problema ako je dogovoreno vec ..onda ce to biti win win kombinacija ja cu malo da etiketiram ali ostace na tome 

Meni je bas degutatno sto fudbalska Srbija vidi Vidica kao nekog spasioca , isti taj Vidic se prema dresu reprezentacije odnosio kao da je usran . Svakako je posteniji od Terzica , Kokeze , Vazure , Vucelica , Tonceva ali prica se da mu ljudski kvaliteti nisu kao igracki. Iskreno ne znam sta bi Vidic doneo kao presednik FS , verovatno bi tad nestao kriminal u srpskom fudbalu ili sta vec . 

Ви сви пијете кафу са Видићем па знате какав је он као човек? А "прича се", па ништа, мора да је истина онда. Прича се свашта и за једног Џајића, вероватно лажу. Важи