Jump to content

Управа ФК

Mazzan

Летњи прелазни рок  

116 чланова је гласало

1. 1. За летњи прелазни рок, управа добија оцену

• 1 - Веома лоше
      33
    • 2 - Лоше
      50
    • 3 - Осредње
      24
    • 4 - Добро
      8
    • 5 - Веома добро
      1

Recommended Posts

Posted (измењено)
13 минута раније, czbp said:

https://www.kurir.rs/sport/fudbal/3811313/nenad-bjekovic-novi-predsednik-fudbalskog-saveza-srbije

https://informer.rs/sport/fudbal/652770/nenad-bjekovic-postaje-novi-predsednik-fss

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/nenad-bjekovic-75-predsednik-fss-surbatovic-ostaje-generalni-sekretar/404458

Bjeković ima ime, izgleda i podršku selektora Dragana Stojkovića Piksija, posle plasmana na Svetsko prvenstvo u Kataru najuticajnije osobe u srpskom fudbalu, bez svake sumnje. A to što je Mundijal izboren u periodu kada FSS suštinski nije imao rukovodstvo govori da je na mestu predsednika Saveza najbitnije da – ne smetaš.

Profesore, nazad u studentske klupe, mozete da bacite diplomu. 😂

Само ниси болдовао ово најбитније, ИЗГЛЕДА. Јер вероватно си из Пиксијевих уста чуо да подржава Бика!?

Курир, Информер? 🤣

Они исти који су објавили да су фрањевци победили јуче у Митровици!? Релевантни фактори и нека си ми рекао.

Елем другар са источне трибине ти је лепо објаснио, Бик  је В.Д. председника Савеза. Када неко има префикс В.Д. (в.д. директора, вд начелника, вд председника) он формално јесте председник, директор, начелник и тако му се и обраћају.

Тако да.....тешко да би прошао било какву озбиљнију комисију, ипак би био поправни или понављање разреда :;

Edited by Чворовић Илија

Posted (измењено)
11 минута раније, Са истока Маракане said:

Ima IZGLEDA podrsku...dakle proizvoljno "misljenje" autora tog smeca.

a to je isti tekst kopiran u 3 razlicita smeca. I najavljuju izbore za novembar 21 do marta 22 sto se NIJE DESILO, zar ne? A usput je tekst iz Zurnala tj prepisivanje.

Nisu 3 razlicita smeca, nego jedno 10 njih, ne kazem da nisu smece samo poenta je da su grobari upirali kroz medije za Bjekovica. To sam rekao iznad? Nije se desilo, tacno, ali nisam ni rekao da se desilo, VEC DA SU UPIRALI, sto kolega "nije znao" ili nije zelio da zna da bi njegov argument ovdje prosao.

Ja sam vec pisao u proslim upisima da ne vjerujem da je to Piksi namjerno uradio, vec da je bila nespretna izjava, pogledaj moje prosle upise... Poenta je da je klub morao da reaguje.

8 минута раније, Чворовић Илија said:

Само ниси болдовао ово најбитније, ИЗГЛЕДА. Јер вероватно си из Пиксијевих уста чуо да подржава Бика!?

Курир, Информер? 🤣

Они исти који су објавили да су фрањевци победили јуче у Митровици!? Релевантни фактори и нека си ми рекао.

Елем другар са источне трибине ти је лепо објаснио, Бик  је В.Д. председника Савеза. Када неко има префикс В.Д. (в.д. директора, вд начелника, вд председника) он формално јесте председник, директор, начелник и тако му се и обраћају.

Тако да.....тешко да би прошао било какву озбиљнију комисију, ипак би био поправни или понављање разреда :;

Iz Piksijevih usta, da, zato sto postoji klip dje Bjekovic ulazi u svlacionicu tad i Piksi to izgovara. I ovdje se taj klip postovao svojevremeno.
Mozes sad da pricas do preksjutra, i pokusavas da izvuces pobjedu iz rasprave, svaki argument ti je pokopan.

8 минута раније, Чворовић Илија said:

Курир, Информер? 🤣

2:25. Sjedi profesore, 1, slusaj mene ja cu da drzim cas.

Edited by czbp

4 минута раније, Са истока Маракане said:

A sta da kaze "evo je smrdljiva grobarska svinja"…?

Ne, nego da kaze evo zamjenika predsjednika recimo. Opet ponavljam, izjava je bila nespretna, nenamjerna. Ali se to desava usled vec zapocete, sramezljive price da bi mozda on mogao da bude predsjednik FSS, nakon ovoga vec dobija zamajac i krece paljba iz svih oruzja da se to pogura. 

Dakle, ne mislim da je Piksi kriv za sve ovo, niti sam idje to napisao, ali klub je morao da reaguje i da ne dozvoli da prodje prica o Bjekovicu. Da klub nije reagovao, ko zna sta bi bilo, i da li bi izabrali bas Bjekovica i eto umiricemo ovih 25% mucenika u Srbiji i mir u kuci.

15 минута раније, czbp said:

Nisu 3 razlicita smeca, nego jedno 10 njih, ne kazem da nisu smece samo poenta je da su grobari upirali kroz medije za Bjekovica. To sam rekao iznad? Nije se desilo, tacno, ali nisam ni rekao da se desilo, VEC DA SU UPIRALI, sto kolega "nije znao" ili nije zelio da zna da bi njegov argument ovdje prosao.

Ja sam vec pisao u proslim upisima da ne vjerujem da je to Piksi namjerno uradio, vec da je bila nespretna izjava, pogledaj moje prosle upise... Poenta je da je klub morao da reaguje.

Iz Piksijevih usta, da, zato sto postoji klip dje Bjekovic ulazi u svlacionicu tad i Piksi to izgovara. I ovdje se taj klip postovao svojevremeno.
Mozes sad da pricas do preksjutra, i pokusavas da izvuces pobjedu iz rasprave, svaki argument ti je pokopan.

2:25. Sjedi profesore, 1, slusaj mene ja cu da drzim cas.

Човече ти више не знаш ни шта си рекао ни шта си написао.

Кажеш да су се упирали да Бик буде председник савеза и поставиш текст од говнара где пише да ИЗГЛЕДА има подршку од Пиксија. 

А на све то као *аргумент* којим си ме *дотукао* поставиш клип где Пикси каже *ево га председник* када у свлачионицу улази човек који ЈЕСТЕ в.д. председника савеза!!!

И тако си ти нама објаснио да се Пикси *упирао* да Бик постане председник савеза тако што је за в.д. председника савеза рекао *ево га председник*!? :facepalm:

Са таквом *математиком*тешко да би у јаслицама могао да држиш час...

Za sve ono što bi Terzić dobio po nosu od navijača Zvezde, gleda se kroz prste Piksiju..Od finansijskog poslovanja u klubu, do npr ove svinjarije za Bjekovićem..

Dragan Stojković je dobio odresene ruke od AV-a da bira sastav FSS-A, tako da je NB direktno njegov izbor.

A zanimljivo je takodje i to što se Terziću zamera poltronstvo prema Vučiću a isti taj Piksi je imao onaj krindz snimak iz Aviona sa istim tim predsednikom drzave..tkzv sindrom Marka Djurica..

Razumem ja emocije prema zvezdinoj zvezdi ali činjenice su činjenice..

Kolega Cvorovic je u oravu ,,,Ako je on V,D. predsednik pa naravno da mu se obraca sa predsednice

Zamisli u firmi imas VD direktora ..Jel mu se ljudi obracaju sa VD direktore da vas pitam nesto ? Naravno da ne osim ako zele da budu sarkasticni 

Ne znam zasto bi Piksi bio sarkastican ,,Covek je selektor u mora da postoje hijerarhiju i tako da oslovljava ljude ..A ne da pravi mesnu zajednicu vukojebine od saveza...Naravno da bi mnogi to voleli ali to je prica za neozbiljne ljude 

4 минута раније, Šabac said:

Za sve ono što bi Terzić dobio po nosu od navijača Zvezde, gleda se kroz prste Piksiju..Od finansijskog poslovanja u klubu, do npr ove svinjarije za Bjekovićem..

Dragan Stojković je dobio odresene ruke od AV-a da bira sastav FSS-A, tako da je NB direktno njegov izbor.

A zanimljivo je takodje i to što se Terziću zamera poltronstvo prema Vučiću a isti taj Piksi je imao onaj krindz snimak iz Aviona sa istim tim predsednikom drzave..tkzv sindrom Marka Djurica..

Razumem ja emocije prema zvezdinoj zvezdi ali činjenice su činjenice..

Шта је овде чињеница?

https://fss.rs/rukovodstvo/

*, а одлуком Извршног одбора ФСС у мају 2021. године именован је за заменика председника ФСС са свим овлашћењима првог човека Фудбалског савеза Србије.*

1 минут раније, Чворовић Илија said:

Човече ти више не знаш ни шта си рекао ни шта си написао.

2. Кажеш да су се упирали да Бик буде председник савеза и поставиш текст од говнара где пише да ИЗГЛЕДА има подршку од Пиксија. 

3. А на све то као *аргумент* којим си ме *дотукао* поставиш клип где Пикси каже *ево га председник* када у свлачионицу улази човек који ЈЕСТЕ в.д. председника савеза!!!

1. И тако си ти нама објаснио да се Пикси *упирао* да Бик постане председник савеза тако што је за в.д. председника савеза рекао *ево га председник*!? :facepalm:

Са таквом *математиком*тешко да би у јаслицама могао да држиш час...

Bold1: Ko je rekao da je Piksi upirao, o cemu pricas ti? Zasto izmisljas? Kakva je to patologija da kad izgubis argumentima krenes u izmisljanje, izvoli nadji? Ne vidim zbog cega lazes ovdje ljude da sam to napisao? Ocekujem da nadjes da sam rekao to.

Mozda nemas dovoljne kapacitete da se raspravljas sa mnom, ali to ti ne daje za pravo da lazes i izmisljas. Vrlo jasan sam bio, Piksi je nespretnom izjavom dao NENAMJERNO zamajac grobarima da upiru za mjesto predsjednika FSS? Sta ti nije jasno?

Bold2: Da upirali su, i podmuklo su iskoristili te njegove rijeci, sta ti nije jasno tu tacno? Prvo si napisao gdje se upiralo, poslao sam ti tipa 3 linka, ima ih jos 10 iz tog vremena. Od toga mozzartsport kao najrelevantniji sportski izvor u nasoj zemlji, ne znam koji je to tacniji od njih? 

Bold3: "Само ниси болдовао ово најбитније, ИЗГЛЕДА. Јер вероватно си из Пиксијевих уста чуо да подржава Бика!?" Da, poslao sam klip dje se iz Piksijevih usta cuje: "Evo predsjednika."  To je citava grobarska propaganda iskoristila kao dokaz kako njega Piksi podrzava, sto je i logicno da ce da iskoriste? Da je znao sta ce da izazove to sto je rekao sigurno ne bi to rekao. I da Zvezda nije reagovala kako je reagovala, vrlo moguce da bi prosla ova zamisao grobara.

Nikakav nisam bot Zvezdana Terzica, ali nisam ni Piksija. Ja navijam za Crvenu Zvezdu, i interesuje me branjenje kluba na apsolutno svim poljima. Volio bih da se izmire Delije i Piksi jednako kao da osvojimo titulu, ali necu ovdje upirati ni protiv Delija ni protiv Piksija jer ne znam sta se tu desilo. Kao sto ne znas ni ti ali si isfrustriran iz nekog razloga, iskreno boli me k sta je u pitanju. Jedina stvar na koju se primam su neistine i pokusaji podmetanja netacnih prica.

Ocekujem da nadjes sad gdje sam rekao da je Piksi upirao, ako ne nadjes kao sto neces, onda da objasnis ovdje zasto lazes narod ovdje.

Sto se matematike tice tu sam vjerovatno doktor nauka za tebe.

13 минута раније, keyser_soze said:

Kolega Cvorovic je u oravu ,,,Ako je on V,D. predsednik pa naravno da mu se obraca sa predsednice

Zamisli u firmi imas VD direktora ..Jel mu se ljudi obracaju sa VD direktore da vas pitam nesto ? Naravno da ne osim ako zele da budu sarkasticni 

Ne znam zasto bi Piksi bio sarkastican ,,Covek je selektor u mora da postoje hijerarhiju i tako da oslovljava ljude ..A ne da pravi mesnu zajednicu vukojebine od saveza...Naravno da bi mnogi to voleli ali to je prica za neozbiljne ljude 

Okej, onda je duzan ako ne misli to sto je napisao mozzart i jedno 10 ostalih novina u Srbiji (kakve god da su opet su najcitanije), da kratko obavijesti javnost da on uopste ne daje podrsku nijednom kandidatu, i da je to laz sto su napisali?

2 минута раније, Са истока Маракане said:

Nisu pisali mozzart i 10 novina, nego su PREPISALI ISTI TEKST PRENET IZ ZURNALA...

Decko dragi, NE POSTOJE KANDIDATI ZA PREDSEDNIKA FSS, poato su izbori raspisani pola godine nakon smeca koje citiras

Zurnal je poznat kao grobarska novina, i nije se to slucajno prenijelo, i ludi Zeks je pricao da Bjekovic 'oce da uzme savez, ne znam sta je tesko da se prizna da su Delije i FK Crvena Zvezda odgovorni za to sto ovo nije proslo?

Mozda ne bi proslo i bez reakcije, ali svakako da bi sansa da prodje bila daleko veca, to je sva poenta price. 

Znam da su izbori raspisani nedje ljetos, ali ne radi se ovdje o tome. Oni su tad vec pricali da ce Bjekovic da dobije mandat do 2026., kao sto navode u ovim tekstovima, i ocigledno su imali logistiku da guraju to.

4 минута раније, NemanjaKg__ said:

Da nije bilo organizovane i brze reakcije Delija Bjeka bi već bio izabran za predsednika pogotovo u toj euforiji posle plasmana na SP. Zato će biti reakcije na svaki pokušaj toga i sumnjam da će Vucic staviti Bjeku.

Tacno, bas usled euforije su htjeli da ovo sve prodje. To je vec davna proslost mozda, ali je bitno da se zna sta se desavalo.

22 минута раније, czbp said:

Zurnal je poznat kao grobarska novina, i nije se to slucajno prenijelo, i ludi Zeks je pricao da Bjekovic 'oce da uzme savez, ne znam sta je tesko da se prizna da su Delije i FK Crvena Zvezda odgovorni za to sto ovo nije proslo?

Mozda ne bi proslo i bez reakcije, ali svakako da bi sansa da prodje bila daleko veca, to je sva poenta price. 

Znam da su izbori raspisani nedje ljetos, ali ne radi se ovdje o tome. Oni su tad vec pricali da ce Bjekovic da dobije mandat do 2026., kao sto navode u ovim tekstovima, i ocigledno su imali logistiku da guraju to.

Tacno, bas usled euforije su htjeli da ovo sve prodje. To je vec davna proslost mozda, ali je bitno da se zna sta se desavalo.

Kako ne kapiras prostu stvar.. IZBORI ZA PREDSEDNIKA FSS SU TEK OVE GODINE... Kad su smenili Kokezu, vd je bio Bjekovic posto je zamenik Predsednika FSS bio do tada ili najstariji pa po tome je i zamenik, ne znam statut. Onda je Pantelic hteo da bude predsednik, pa je APR priznao Bjekovica... to je bilo pre godinu dana!

Onda su krenule te budalastine iz Zurnala i 10 kopiranih idiota koji su prepisali isti tekst... dakle TO JE NJIHOVA PROJEKCIJA. Jos uvek se NE ZNA KO SU KANDIDATI... Bjekovic je po sili zakona o sportu i statuta FSS vd Predsednika FSS... i tako ce biti dok se ne zavrse izbori u FSS.

Dakle, probaj da pises nekad nesto sto ima veze sa cinjenicama, makar morao da guglas 2-5 minuta da bi saznao istinu.

<Mogu oni da pricaju da ce moja pokojna baba da bude predsednik FSS, to se ne zna niti se znalo. Moze da bude 10 drugih kandidata, jos uvek se NISTA NE ZNA. Kapiras?

29 минута раније, NemanjaKg__ said:

Da nije bilo organizovane i brze reakcije Delija Bjeka bi već bio izabran za predsednika pogotovo u toj euforiji posle plasmana na SP. Zato će biti reakcije na svaki pokušaj toga i sumnjam da će Vucic staviti Bjeku.

Naravno da ne bi, posto cak i u Srbiji postoji procedura za izbor predsednika FSS,a  to nije tekst iz Zurnala...

Znaci tebi je realno da se izglasa van svake procedure predsednik FSS u krnjem sastavu IO i Skupstine i da nijedan klub ne digne glas protiv toga. A onda su "zaverenici" odustali jer je deo severa skandirao protiv Bjekovica?

Da li ti zivis u Srbiji uopste? Da li uopste znas kako se postavljaju posluznici, pardon, predsednici i direktori bilo cega u ovoj zemlji?

To se sigurno ne bi desilo, jer bi prva Zvezda bila protiv, pa onda jos 14 klubova, osim mozda Partizana.

Posted (измењено)

Vrlo dobro znam kako je biran Tole i veoma dobro znam kako su bili izbori za nekoliko dana i u FS Grada Kragujevca i odmah u FS Zapadne Srbije i u drugim regionima gde su podobni dobijali mandate za glavnu Skupštinu gde se Tole izglasavao lagano i brzopotezno. Ovde se ide preko politike i sreća pa su Delije reagovale na vreme da im ne padne na pamet da proguraju Bjeku kao što su Danilovica. Ne znam poentu ove odbrane Piksija kada niko i ne zna razlog zbog čega mu Delije ne dozvoljavaju ni da dodje na stadion faktički. Šta god vi pisali kao i u slučaju uprave možete sto postova dnevno niko vas neće pitati niti se sta pitaju forumasi uopšte da li ce Terza ili neko drugi voditi klub.

Edited by NemanjaKg__