Jump to content

Управа ФК

Mazzan

Летњи прелазни рок  

122 чланова је гласало

1. 1. За летњи прелазни рок, управа добија оцену

• 1 - Веома лоше
      34
    • 2 - Лоше
      52
    • 3 - Осредње
      26
    • 4 - Добро
      9
    • 5 - Веома добро
      1

Recommended Posts

1 hour ago, Asta Cohones said:

Dodji pa ces  cuti lako je pametovati iz fotelje 

Mozda zivim u Bosanskom Samcu kao nezapolsen i nemam para za prevoz 

Od kada su poceli da se ponasaju kao iz kruga dvojke zato i nece biti masovne podrske ....Ako ih to ne zanima onda nema potrebe ovako javno da se oglasavaju 

To sto zele da naprave od Zvezde nikada nece uspeti ...Od Severa mozda i  mogu ali nije Sever Zvezda

Ne, Zvezdan je Zvezda i Zvezda je to sto nas po medijima provlače od Fiorentine, Lecea, pa sve do Švedske i najboljeg fudbalera ikad te zemlje. 

Zvezda je to da nam vise po kancelarijama razni pošteni ljudi, posteno piju šampanjac i uživaju. Da nam razne slike vise po zidovima, u klub dovode oni koji pišaju po grafitima i navijaju za idiote prekoputa. 

Bojkot tih 20 minuta ima smisla samo ako se udje na sever i ceo sever pocne da skandira to sto je bio razlog bojkota svog kluba.

Licno u zivotu necu bojkotovati FKCZ, makar Vladimir Vuletic bio predsednik kluba, Vujosevic SD i Zeljko Pantic direktor Marketinga!

Nikada!

Dakle, ako je cilj 20 minuta protesta, red je da se nakon tog protesta oglasi sever skandiranjem. E sad kakvim, to neka sami odluce!

AKo se samo udje na stadion i ne desi se nista tog tipa, dzabe propustaju prvih 20 minuta utakmice.

Ko hoce da shvati hoce ko nece ,nece 

за све испаде и неспортске радње појединих чланова управе којима се деградира име какво је Црвена Звезда. Џабе успеси ако морају да нам преседну

Наравно, ко се не слаже са овим ставом нека уђе на стадион и нека гледа утакмицу од почетка.

od mene offff na ovu temu 

1 минут раније, keyser_soze said:

Mozda sam daleko a nemam para 

Ko su to ovi? Ne znam ...niko nije rekao konkretno i sta su ti radili? 

Ne pricam ja za ljude kao ti mislim na one kvazi Zvezdase sto kad se pevalo u hali ti su cutali a znaju po forumima da kritikuju vredjaju i uvek se jave posle nekih poraza .... Mislim na one sto sede kuci i nece na utakmice da idu zbog raznoraznih razloga dal je terza duh trener nebitno  ali su prvi kad treba da se udari po grupi.... Mislim na one kad dodje oly i braca grci  i trebas da ih ispostujes ti namerno zvizdis i teras inat nekome.. 

A ovde ima pojedinaca koji stalno spocitavaju nesto grupi e dosta je bilo 

5 hours ago, keyser_soze said:

Mozda zivim u Bosanskom Samcu kao nezapolsen i nemam para za prevoz 

Od kada su poceli da se ponasaju kao iz kruga dvojke zato i nece biti masovne podrske ....Ako ih to ne zanima onda nema potrebe ovako javno da se oglasavaju 

To sto zele da naprave od Zvezde nikada nece uspeti ...Od Severa mozda i  mogu ali nije Sever Zvezda

Objasni mi ko je poceo da se ponasa kao iz da je iz kruga dvojke?

1 минут раније, Asta Cohones said:

Ne pricam ja za ljude kao ti mislim na one kvazi Zvezdase sto kad se pevalo u hali ti su cutali a znaju po forumima da kritikuju vredjaju i uvek se jave posle nekih poraza .... Mislim na one sto sede kuci i nece na utakmice da idu zbog raznoraznih razloga dal je terza duh trener nebitno  ali su prvi kad treba da se udari po grupi.... Mislim na one kad dodje oly i braca grci  i trebas da ih ispostujes ti namerno zvizdis i teras inat nekome.. 

A ovde ima pojedinaca koji stalno spocitavaju nesto grupi e dosta je bilo 

Meni nije cilj nikakvo provociranje ...Samo sam u ovoj situaciji pitao za razlog ...to je prvo ....Zaista ga ne znam ..Ako je to sve ono sto se pisalo po forumu pa to nije nista novo takvo stanje je godinama ....A ako je to zasto bas sada ? Sta se to dogodilo da je ovo bas taj trenutak?

A drugo ,s obzirom da je Sever eto vazio za nekoga ko otvoreno kaze , ne okolise , pogodi u metu ....zasto onda sada i ne kazu konkretno ,a pogotovo to sto bi rekli konkretno mozda bi time i okupili vise ljudi ...Ako im je to cilj ( masovnost ) , a deluje da jeste zato se i upucuje javno

Meni se cini da je doslo do nekog sukoba na relaciji navijaci - Terzic pa je ovo samo igra reci i upozorenje. E sad, ono sto mene zanima koje ce prvo skandiranje da bude.

Ako bude uobicajno kao da je prvi minut, znaci da je sve lose rezirana predstava i da je sukob izgladjen, a ako dodje do konkretizovanja kome je upucen protest, onda je to druga prica.

36 минута раније, keyser_soze said:

Meni nije cilj nikakvo provociranje ...Samo sam u ovoj situaciji pitao za razlog ...to je prvo ....Zaista ga ne znam ..Ako je to sve ono sto se pisalo po forumu pa to nije nista novo takvo stanje je godinama ....A ako je to zasto bas sada ? Sta se to dogodilo da je ovo bas taj trenutak?

A drugo ,s obzirom da je Sever eto vazio za nekoga ko otvoreno kaze , ne okolise , pogodi u metu ....zasto onda sada i ne kazu konkretno ,a pogotovo to sto bi rekli konkretno mozda bi time i okupili vise ljudi ...Ako im je to cilj ( masovnost ) , a deluje da jeste zato se i upucuje javno

Ako si procitao obavestenje sve pise  i svako ko prati situaciju oko kluba razumece. Presle su sve crvene linije vodilo se racuna da se ne narusi klima oko kluba i svega ali vise ne moze... 

Koliko god neko pokusavao da smiri situaciju ti ga napravis majmunima isto vazi i za kk samo sto su tamo drugacije stvari u pitanju 

Posted (измењено)
10 минута раније, SHERIFF said:

Tamo je Kalina jelde? Ako misle da ga vredjaju, ne bi trebalo ni da dolaze. Moze bojkot, i onako vec godinama to nije to.

Tamo je zdravija prica ljudi to postuju i tu je grupa mogla da odreaguje pa da stane na stranu onih sto su vredjali Nebojsu sina itd ... Tata kupi mi klub itd isti oni koji zvizde i pokazuju srednji grupi pa nije zato sto moze da sagleda stvari onako kako treba.  Isti ti ljudi su doveli Nebojsu u klub pa ga hteli u fk a kako je on to vratio Oly Omic Kalinic itd.. Potrebno je vreme da se smire stvari a sto se tice bojkota i slicno niko se nije oglasio zvsnicno to sto pojedinci na drustvenim mrezama pisu i daju sebi za pravo to je druga prica 

Edited by Asta Cohones

Bas cudno da ljudi navijaju za svoj klub i zvizde protivniku. Do sada nevidjeno. Pogotovo kad ta ciganija grcka grize i kad joj treba i kad ne treba. Crkli bi da nisu pobedili onda kad nas je onaj konjusar pokrao. 

Jebe se obicnom coveku za bratstvo dve grupe. 

Sto se tice Omica i Kalinica, jedino sto mi je bitno je sta pruzaju na terenu, tako je i sa velikom vecinom Zvezdasa.

44 minutes ago, Са истока Маракане said:

Meni se cini da je doslo do nekog sukoba na relaciji navijaci - Terzic pa je ovo samo igra reci i upozorenje. E sad, ono sto mene zanima koje ce prvo skandiranje da bude.

Ako bude uobicajno kao da je prvi minut, znaci da je sve lose rezirana predstava i da je sukob izgladjen, a ako dodje do konkretizovanja kome je upucen protest, onda je to druga prica.

Zaista misliš da bi neko pravio takve vratolomije i grubo se zajebavao sa kredibilitetom navijačke grupe? 

Ono sto ja mislim da je trebalo da se radi pogotovo od 2018. i prvog ulaska u LS je upravo ovo - da se vrši neprestani pritisak na Terzica i lupa po prstima a ne da ga se odmah tjera (kako se ovdje to shvata i skače na svaki veći talas kritike). Kad je tako manje se krade i on obično tada odradi najbolje. Da je tako rađeno na vrijeme, ne bi moglo bas toliko love da se izmuze iz kluba. Taj pritisak može da efektivno vrši samo navijačka grupa, sve ostalo je nerealno. Ovo je sto se mene tiče ok iako se dobrano kasni. A posto znam i zašto se kasni, ne mogu bas da im zamjerim.

3 minutes ago, SHERIFF said:

Bas cudno da ljudi navijaju za svoj klub i zvizde protivniku. Do sada nevidjeno. Pogotovo kad ta ciganija grcka grize i kad joj treba i kad ne treba. Crkli bi da nisu pobedili onda kad nas je onaj konjusar pokrao. 

Jebe se obicnom coveku za bratstvo dve grupe. 

Ne navijaju oni tu za klub već tjeraju namjerni kapric grupi i ti to vrlo dobro znaš. A to ne vodi ničemu.

kolilo je samo ovo smesno, bar meni. Cutali i pravili se blesavi sve vreme, a sada kao vid nzm kakvog protesta ce cutati jos 20 minuta ali ispred stadiona. 

Grckim govnarima uvek zvizdati kao da su turski. Ne iz inata nego zati jer tvom timu treba jebena pobeda za top8.