Jump to content

Управа ФК

Mazzan

Летњи прелазни рок  

122 чланова је гласало

1. 1. За летњи прелазни рок, управа добија оцену

• 1 - Веома лоше
      34
    • 2 - Лоше
      52
    • 3 - Осредње
      26
    • 4 - Добро
      9
    • 5 - Веома добро
      1

Recommended Posts

42 минута раније, Са истока Маракане said:

To je uradio SPS, ako cemo posteno. Pljacka kluba je krenula davno pre 2000 godine.

Ma sve to stoji, poenta je da ce u ovakvom drustvu  klub uvek biti krava muzara kako se kome digne, obzirom da mi kao drustvo nismo na nivou da se pobunimo za nasa prava vec biramo da skidamo gace.

@TomicaCZV Itekako treba menjati kad stvari ne valjaju, najgore sto moze da se desi to je budemo imuni na sve sto desava u klubu i da kao ovce blenemo u Dionija sa plaze ili Vidica sa Zlatibora. To sto ce kraduckanja uvek biti ne znaci da kao klub nismo mogli da napravimo iskorak. Uzivam i ja u rezultatima i titulama ali i u ovakvom mulju postoji prostor za napredak, a narocito prostor da se ne prave ispadi poput slikanja sa vodjama pacova itd.

ви бисте да мењате ствари које не ваљају са људима који су те ствари донели. значи немогуће је, али немогуће, заменити терзића и уместо њега ставити некога ко неће радити по налогу. прво треба средити државу, па тек онда очекивати да државна предузећа раде по прописима. докле год је стање какво јесте, државна предузећа ће бити награда за подобне. 

значи немогуће је, али немогуће, заменити терзића и уместо њега ставити некога ко неће радити по налогу. прво треба средити државу, па тек онда очекивати да државна предузећа раде по прописима.

По који пут мора да се закључи нешто,Панк написао по 10985 ја би додао само једну нулу..ова тема лагано може сваштара2 да буде.

Видим и спс дос,снс дугови,сви су ту по 109850 пут

Прво, ми тренутно немамо никакву потпору државе. Какву тачно потпору имамо? Држава нам даје паре, а дуг расте? Држава нам даје паре, а ми у претходних 4-5 година зарадили преко 100 милиона? Држава нам излази у сусрет и мења правила ФССа у корист нама, читај, повећан број странаца, правило о бонусима се мења у корист нама, наши бивши функционери су на битним функцијама у ФСС... Тешко. Једино што ми имамо од државе (читај, владајуће структуре) је узимање. И легално и ово друго. Исто бисмо имали и када би Терзић отишао, а уместо њега дошао Бранко Бранковић. Јер уместо Терзића сигурно доћи неће неки Дејан Станковић, већ подобан држави.  Друго, Замлаћивати се и причати да ће кад оде Терзић доћи неко ко ће да изгради систем, да направи скаутинг и све то што си ти набројао је жеља у рангу моје да ***** тета Монику. Доћи ће, у најбољу руку, Митар Мркела. Мењати једног за другог, нека хвала. Зашто нека хвала? Па из простог разлога што Терзић, колико год лош функционер био са аспекта финансија, толико је и добар са аспекта резултата. Треће, уколико не будемо имали функционере који добро пливају у овом нашем блату приликом смене власти, тек онда ћемо тешко испливати. Зато што тренутну власт тешко да ће заменити неко ко ће стварно хтети да мења нешто. Моје мишљење

Четврто, исто као и Човић, и Терзић је говно какво ћеш ретко наћи. Али као такви, савршено пливају. 

Da li je potpora drzave kada Sa Pintu placa platu Auto Moto Savez Srbije, kada dovedes Grofa Bozovica vladinim avionom u Bg, kada gle bas cuda 2015. kad partizan treba da nas pretekne po broju titula radi se prelazni rok sa Plavsicem, Srnicem, Donaldom, Le Talekom, Vijeirom, Ibanjezom i itd, pa onda sledeceg leta sa Kangom, Mouceom, Ruizom i ostalima, pa 2017. onaj prelazni rok koji je i izgradio ovaj tim Borjan, Rodic, Stojkovic, Savic, Radonjic, Pesic, Babic i itd.. ko je davao pare za to i ko je davao garancije igracima da ce plate biti isplacivane, jer tad nismo igrali Evropu, pa me zanima cijim to parama smo mogli da ih placamo, Terzicevim? Ne bih rekao.Da li je potpora drzave da se upise titula i zvanicno dodeli Zvezdi iz 1946. da li bi to moglo u nekom drugom vremenu? Da li je potpora kada drzimo ceo savez, sa Kokezom koji je bio clan UOFKCZ, sa Surbatovicem, Pantelicem i ostalom ekipom, da li imamo sudjenje kao u Toletovo vreme, da li sudije sviraju penale nasim protivnicima sa 18m i tako te svinjarije ili da Jojic sam sebi dosudi penal?Pravilo o domacim igracima je apsolutno islo nama u korist, lako ces naci izjave Milojevica i Mrkele da nam to odgovara i da se upravo rezultati prave sa dobrom bazom domacih igraca. Tek posle kada smo nagomilali strance krenulo se je sa pricom da je malo 4 stranaca, pa je Matijasevic u sred sezone najavio promenu tog pravila, pa se je odustalo i ovog leta se ipak donelo pravilo da mogu maksimalno 4 stranaca na terenu sa neogranicenim brojem u protokolu, sto nama ide u korist.Sto se tice pravila o bonus igracima, imas izjave Terzica koji govori da imamo sjajne bisere Nikolica, Gavrica, Petrovica, Erakovica i da nama nije nikakav problem to pravilo, i gle cuda kad se videlo da su nam ti bonusi kerov *****, ovo leto se donosi pravilo da moze samo jedan bonus ne mora dva, sto gle cuda opet nama ide u korist. Odlazemo utakmice zbog kvazi virusa, jer smo umorni od utakmice sa Bragom i derbija, a nas doktor iz upavnog odbora sedi u medicinskoj komisiji FSS ( sto je sukob interesa ), isto kao sto nam je DRZAVNA agro banka oprostila preko 15 miliona na celu sa sudijom zaduzenim za stecaj iz nase uprave sto je isto sukob interesa, i itd...

Argument da posle Terzica dolazi novi Terzic je isto kao da smo rekli da umesto Lukica i Vesica dolazi svakako isto neki Lukic i Vesic, pa smo ipak vikali Uprava napolje i trazili bolje.

Cak i mislim i ako nemam dokaza, da se namerno pusta prica da je Zvezda krava muzara politicarima, sto ide Terzicu na ruku a ja u tu pricu ne verujem, sta je za politicare cifra od 20-30 miliona evra sa kojima mi kao klub operisemo po sezoni kad samo Kokeza zgrne od carine 600 i nesto miliona a kamo li ostala kamarila u drugim bransama, ja razumem da je Zvezda krava muzara Terzicu i da njemu odgovara prica da se on tu nista ne pita, sta vise, ja mislim da se tu on pita za sve naravno u dosluhu sa vrhom drzave u to ne sumnjam.

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока

1 hour ago, TomicaCZV said:

ви бисте да мењате ствари које не ваљају са људима који су те ствари донели. значи немогуће је, али немогуће, заменити терзића и уместо њега ставити некога ко неће радити по налогу. прво треба средити државу, па тек онда очекивати да државна предузећа раде по прописима. докле год је стање какво јесте, државна предузећа ће бити награда за подобне. 

Naravno da je moguce! Od loseg ima gori, a ima i bolji, zar ne?

Mi sad imamo uzasnog, tesko da moze neko bas mnogo gori da dodje... kao kad imas ribu, sa kojom povremeno spavas, a inace je ruzna, laze te, ponekad i vara...ali jbg, daje ti ono sto ti je najbitnije u vezi.

A ti iskreno sumnjas da ces naci bolje, pa se zadovoljavas trenutnom, jer jbg, mozda sledeca bude jos gora.

Naravno da drzava nesto para da Zvezdi, zaista ne znam da je to neko sporio ikada, daje manje, uzima vise i nije prvi put, mi manje vise isto funkcionisemo od nastanka.

Poenta je da je dosta para i zaradjeno, mnogo veci procenat, dakle ima i odakle da se maste, da nema 'leba, prodali bi nas ili pustili niz vodu, prica da navijaci koce je smesna, kao da za nesto pitaju narod pa im sad smeta 3000 tvrdog jezgra ili tako neka baljezgarija.

Malo pomozi, da bi mogao malo vise da ucaris, na to se svodi. 

Аrgument da posle Terzica dolazi novi Terzic je isto kao da smo rekli sa umesto Lukica i Vesica dolazi svakako isto neki Lukic i Vesic, pa smo ipak vikali Uprava napolje i trazili bolje.

Cak i mislim i ako nemam dokaza, da se namerno pusta prica da je Zvezda krava muzara politicarima, sto ide Terzicu na ruku a ja u tu pricu ne verujem, sta je za politicare cifra od 20-30 miliona evra sa kojima mi kao klub operisemo po sezoni kad samo Kokeza zgrne od carine 600 i nesto miliona a kamo li ostala kamarila u drugim bransama, ja razumem da je Zvezda krava muzara Terzicu i da njemu odgovara prica da se on tu nista ne pita, sta vise, ja mislim da se tu pita za sve naravno u dosluhu sa vrhom drzave u to ne sumnjam.

Да је било титула и Европе у доба Лукића&гњиде не би се ни они терали.

Ако верујеш да је Коки на свој кликер,логистику и све уз то узео тих 600милки онда ме и не чуди да верујеш да је Терза тих споменутих 20/30мил изнео.

Држава је та која управља, дозвољава,даје ,каже стоп,која узима.

Све оно што си набројао у вези државе и односа према клубу од Гроф сезоне је истина,нису нам везивали обе руке и ноге,за титулу из 46-е су и погурали,плејоф,подела бод. на нашу иницијативу,бонуси,странци као и за Агробанку итд итд.фсс није маћехински настројена а лига нема 15 јсд филијала..из угла стоке је идентично,то и она може да потврди бар кад су савез и филијале у питању,дакле немају маћеху у том делу у којем смо је ми имали скоро деценију а и за финансије на сиси су редовно,кад год затреба.Дакле после скоро деценију неравноправног положаја,10/90 односа ,дошли смо на 60/40 а резултате смо имали да одемо на 90/10 али пошто држави то није било у интересу закуцали су нас на тих 60 и не дозвољавају нам да се на дужи временски период одлепимо од ногометне секције јсд-а.

Држава је све и свја у коме спорт и наш СД нису ,нити ће и бити изузетак.

Да је било титула и Европе у доба Лукића&гњиде не би се ни они терали. Ако верујеш да је Коки на свој кликер,логистику и све уз то узео тих 600милки онда ме и не чуди да верујеш да је Терза тих споменутих 20/30мил изнео.
Држава је та која управља, дозвољава,даје ,каже стоп,која узима.
Све оно што си набројао у вези државе и односа према клубу од Гроф сезоне је истина,нису нам везивали обе руке и ноге,за титулу из 46-е су и погурали,плејоф,подела бод. на нашу иницијативу,бонуси,странци као и за Агробанку итд итд.фсс није маћехински настројена а лига нема 15 јсд филијала..из угла стоке је идентично,то и она може да потврди бар кад су савез и филијале у питању,дакле немају маћеху у том делу у којем смо је ми имали скоро деценију а и за финансије на сиси су редовно,кад год затреба.Дакле после скоро деценију неравноправног положаја,10/90 односа ,дошли смо на 60/40 а резултате смо имали да одемо на 90/10 али пошто држави то није било у интересу закуцали су нас на тих 60 и не дозвољавају нам да се на дужи временски период одлепимо од ногометне секције јсд-а.
Држава је све и свја у коме спорт и наш СД нису ,нити ће и бити изузетак.

Nisam debil pa da ne znam da se drzava za sve pita. Naravno da Kokeza nije zgrnuo tu lovu od svoje pameti, zna se ko moze to da mu omoguci. Ja nigde nisam rekao da je Terzic izneo 20-30 miliona vec da kao klub operisemo sa tom cifrom na godisnjem nivou, u zavisnosti da li se plasiramo u LE ili LS. Mi ne znamo koliki nam je budzet zvanicno, ne znam kolike su nam plate igraca zvanicno, ne radimo transparentno, sto znaci da lovimo u mutnom, a to je pogodan teren za malverzacije. Ako ti verujes da se drzava cima za tu razliku koja ostane izmedju budzeta i prihoda koji imamo na godisnjem nivou koji nama itekako znaci ( a sto je za njih smesno), ja ne verujem, ta razlika ide upravo njihovim partijskim vojnicima u klubu, koji kontrolisu klub za njihov racun, jer Zvezda = 60% Srbije. Po mom misljenju, ne kazem da sam u pravu, drzava je dopustila Terzicu da ordinira klubom, ja ne vidim na koji nacin su nam oni zabranili da se mi odvojimo od partizana kad mi vec 5 godina ( ako Bog da ) uzimamo titulu, koji su dokazi za to? Tukli po usima Terzica da dovodi lose strance? Ja bih verovao u Terzinu nevinost, kad ne bi on vozio novi Range Rover Sport od preko 110 000€, kada se ne bi Masa slikala sa egzoticnih destinacija na svakih mesec dana, i kada njegovi sinovi ne bi pravili svadbe po Crown Plazi, on sam izdrzava celu porodicu, samo sigurno nisam lud da verujem da je to od plate generalnog direktora Crvene Zvezde.

10 minutes ago, ultras-czvh said:

Ako ti verujes da se drzava cima za tu razliku koja ostane izmedju budzeta i prihoda koji imamo na godisnjem nivou koji nama itekako znaci ( a sto je za njih smesno), ja ne verujem, ta razlika ide upravo njihovim partijskim vojnicima u klubu, koji kontrolisu klub za njihov racun, jer Zvezda = 60% Srbije.

Po mom misljenju, ne kazem da sam u pravu, drzava je dopustila Terzicu da ordinira klubom, ja ne vidim na koji nacin su nam oni zabranili da se mi odvojimo od partizana kad mi vec 5 godina ( ako Bog da ) uzimamo titulu, koji su dokazi za to? Tukli po usima Terzica da dovodi lose strance? 

Па шта су партијски војници ако не држава ,њени сателити,"продужене руке",клошари којих је пун наш СД а поготову фк.?

За неки врх државе можда је ситно али за њено подземље сасвим довољно.

Одуговлачење и то трогодишње око крштеног шпица и тог митског левог бека због "стања на рачуну",медијска џева која се дигла у вези дуга мени су довољан сигнал да држави не одговара да будемо ЛШ за конференцијску стоку,отуд све ово да смо немањићи&немачи појма а кад буде требало бићемо опет на трен пунишићи&мађије.стока је требала бар три пута мање да издваја за плате а она раме уз раме са нашим ЛШ кадром до јуче а данас ЛЕ.Треба ли споменути баскет секцију јсд-а?Наш ростер за Ф4 у Бг?

Терзине баханалије и Машине ташне&ципелице од по пар тисућа€ наравно да није од плате у фк(ко још у Србији од 45-е живи од плате)него од трангефранге са менаЖгадијом,неких  уговора са играчима а ла Мамињо итд итд како то већ иде од те 45-е па до данас.

Већи обрт,већи % ,свадбе и ровери,било&биће док се шта?систем у држави не промени итд итд,променом Курта/Мурта ич се не добија,како у држави тако и у СД.

Posted (измењено)

Za pare koje su davane za razne van la pare smo mogli da dovedemo i levog beka i spica koji bi pravili razliku u ovoj ekipi Zvezde.

Ni drzava ni njeni sateliti nisu promasivali sa strancima, nego Zvezdan Terzic.

Dakle imao je svu mogucnost uz sve navedeno u prethodnim postovima, sto smo imali od drzave, da napravi mnogo vecu razliku izmedju nas i njih.

Izlazni transferi su nesto najporaznije sto se tice Zvezdana Terzica i njegovih funkcionerskih sposobnosti i fudbalskog znanja. 

Nije mu valjda drzava zabranila da proda igraca od 20 god za vise od 1.2miliona, posle evo pete godine u Evropi.

Edited by NikolaCzv

Ni drzava ni njeni sateliti nisu promasivali sa strancima, nego Zvezdan Terzic.

Dakle imao je svu mogucnost uz sve navedeno u prethodnim postovima, sto smo imali od drzave, da napravi mnogo vecu razliku izmedju nas i njih.

Izlazni transferi su nesto najporaznije sto se tice Zvezdana Terzica i njegovih funkcionerskih sposobnosti i fudbalskog znanja. 

Nije mu valjda drzava zabranila da proda igraca od 20 god za vise od 1.2miliona, posle evo pete godine u Evropi.

Нисмо ми доводили странце од 10+мил где је мали % да омашиш него оне за пола милке/милку где је % огроман.ГрофМилојеДеки имају своје % у тим промашајима такође,негде су мањи негде већи,само Терзини сигурно нису. Мени је кроз оне примере што сам већ набројао сасвим довољно да видим који је и колики интерес државе кад је наш фк и његов однос снага са јсд у питању.Јбг не можемо сви исто видети,осетити..доказа само овде мали милион невезано за тему.

Терза сигурно није крив што Гаврић оде за милку и кусур а Веља што је некад вредео тол'ко а сад ни пола. Сигурно није ни он забранио да оду за више као што наравно није ни држава.

Ја још увек не верујем да смо Радоњу за 14 увалили а немам за којим да жалим па да пишем да је штета,да је могло за више,то нам је што нам је кад су ти од 20г у питању.

Ево надолази Лазетић,он би могао и на трансфер пољу да пробије,видећемо.

Што се пораза тиче,Терзини највећи порази су ван терена које му бар ја никад нећу опростити.На терену је међу победницима да не набрајам чега све  и колико а то се једино међ циганијом броји,то једино важи.То је за мене тај виши интерес због кога могу а и хоћу доста тога горког да прогутам што ми сажвакана реалност стања у друштву/држави колко тол'ко олакшава.

Да чистимо СД ,нека правила/вредности по њему да успостављамо а да не кренемо од система,државе макар због тог редоследа је и  лицемерно и немогуће.

Клуб нам не може бити изоловано острво,неки Дизниленд на Аутокоманди.Реалност нам је овде скроз одсутна а она је баш на овој теми најпотребнија,њу за почетак укључити па да дискусије буду продуктивне а не покварена,излизана плоча која са ове теме одбија.

3 hours ago, ultras-czvh said:

Da li je potpora drzave kada Sa Pintu placa platu Auto Moto Savez Srbije, kada dovedes Grofa Bozovica vladinim avionom u Bg, kada gle bas cuda 2015. kad partizan treba da nas pretekne po broju titula radi se prelazni rok sa Plavsicem, Srnicem, Donaldom, Le Talekom, Vijeirom, Ibanjezom i itd, pa onda sledeceg leta sa Kangom, Mouceom, Ruizom i ostalima, pa 2017. onaj prelazni rok koji je i izgradio ovaj tim Borjan, Rodic, Stojkovic, Savic, Radonjic, Pesic, Babic i itd.. ko je davao pare za to i ko je davao garancije igracima da ce plate biti isplacivane, jer tad nismo igrali Evropu, pa me zanima cijim to parama smo mogli da ih placamo, Terzicevim? Ne bih rekao.Da li je potpora drzave da se upise titula i zvanicno dodeli Zvezdi iz 1946. da li bi to moglo u nekom drugom vremenu? Da li je potpora kada drzimo ceo savez, sa Kokezom koji je bio clan UOFKCZ, sa Surbatovicem, Pantelicem i ostalom ekipom, da li imamo sudjenje kao u Toletovo vreme, da li sudije sviraju penale nasim protivnicima sa 18m i tako te svinjarije ili da Jojic sam sebi dosudi penal?Pravilo o domacim igracima je apsolutno islo nama u korist, lako ces naci izjave Milojevica i Mrkele da nam to odgovara i da se upravo rezultati prave sa dobrom bazom domacih igraca. Tek posle kada smo nagomilali strance krenulo se je sa pricom da je malo 4 stranaca, pa je Matijasevic u sred sezone najavio promenu tog pravila, pa se je odustalo i ovog leta se ipak donelo pravilo da mogu maksimalno 4 stranaca na terenu sa neogranicenim brojem u protokolu, sto nama ide u korist.Sto se tice pravila o bonus igracima, imas izjave Terzica koji govori da imamo sjajne bisere Nikolica, Gavrica, Petrovica, Erakovica i da nama nije nikakav problem to pravilo, i gle cuda kad se videlo da su nam ti bonusi kerov *****, ovo leto se donosi pravilo da moze samo jedan bonus ne mora dva, sto gle cuda opet nama ide u korist. Odlazemo utakmice zbog kvazi virusa, jer smo umorni od utakmice sa Bragom i derbija, a nas doktor iz upavnog odbora sedi u medicinskoj komisiji FSS ( sto je sukob interesa ), isto kao sto nam je DRZAVNA agro banka oprostila preko 15 miliona na celu sa sudijom zaduzenim za stecaj iz nase uprave sto je isto sukob interesa, i itd...

Argument da posle Terzica dolazi novi Terzic je isto kao da smo rekli da umesto Lukica i Vesica dolazi svakako isto neki Lukic i Vesic, pa smo ipak vikali Uprava napolje i trazili bolje.

Cak i mislim i ako nemam dokaza, da se namerno pusta prica da je Zvezda krava muzara politicarima, sto ide Terzicu na ruku a ja u tu pricu ne verujem, sta je za politicare cifra od 20-30 miliona evra sa kojima mi kao klub operisemo po sezoni kad samo Kokeza zgrne od carine 600 i nesto miliona a kamo li ostala kamarila u drugim bransama, ja razumem da je Zvezda krava muzara Terzicu i da njemu odgovara prica da se on tu nista ne pita, sta vise, ja mislim da se tu on pita za sve naravno u dosluhu sa vrhom drzave u to ne sumnjam.

Редом

Ибањез и Виеира су стигли без обештећења. Доналд, Ле Талек и Плавшић за око 200 до 300к појединачно. У прелазном року у којем смо ми већ продали Луку Јовића, тј део који нам је остао и Рајковића за 3 милиона. Плус је на полусезони отишао и Грујић, а чини ми се и Јовановић. Али да, слажемо се да је држава улетела са неком кинтом. Вероватно не толико великом колико ти мислиш, јер излазне трансфере те сезоне уопште не помињеш, као да их није ни било. Друго, Канга је дошао бесплатно. Руиз је дошао бесплатно. Моуче је дошао на позајмицу чини ми се, без обавезног откупа. То је то што се тиче плаћања обештећења. А што се тиче плата, чини ми се да је Доналд имао око 300к, Ле Талек мало преко тога. Плавшић који је дошао из Спартака сигурно није био скуп... Све у свему, врло вероватно бисмо упали у проблем да се нису десили каснији трансфери (Грујић, Јовановић, Ристић мало касније, браћа Илић, Манојловић,...) Ова трећа група играча коју си набројао је тек глупост, јер су скоро сви дошли као слободни играчи (Стојковић, Бројан, Савић, Родић), нису били ни нешто скупи у тим првим годинама уговора, док нису потписали нови после Европе. Радоњић је дошао џабе, али за 50%, из чуке. Ако је већ чука могла да му плаћа плату, могли смо сигурно и ми. Бабић је дошао на позајмицу, откупљен је тек после европе. Пешић је једини за кога су искеширане паре. 

Сума сумарум. Ми смо имали неки кеш у том првом року када су долазили странци (од трансфера Рајковића и Јовића), касније смо покривали грујићем, ту је био и јовановић, манојловић, рачић, аџић, илићи... Све у свему, не можеш рећи да нисмо имали динара и да нам је држава улетела као сада у ККП. И ако је улетела, то је била нека мизерија. Што није улетела кад је требало и кад смо избачени из европе? 

Друго, за титулу из 46те треба захвалити терзићу, можда и том Видићу? Није ли председник златибора био одлучујући тас на ваги у том гласању? Кокеза је бивши колико знам, сада је председник Бјековић. То што ми немамо суђење као у време толета, што немамо пенале на 18 метара, не значи да је држава стала иза нас. Мислим да не треба да ти објашњавам што. Странци. Па ми данас немамо проблем са странцима. Кад смо имали доста странаца, ми смо имали правило о 4 у протоколу. Данас кад имамо пет странаца (раније смо имали 7), ми немамо то правило. Сам види кад нам је било ургентније мењање правила. И матијашевић није најавио мењање правила у сред сезоне, већ у скорије време. Касније је и објашњено да се не би односило на ту сезону. 

Да не објашњавам све ово што си написао. Чињеница је да је држава стала иза нас, али у далеко мањој мери у односу на оно што причаш ти

Весић и Лукић. Па по вашој причи, уместо Весића и Лукића и јесте дошао Весић и Лукић (Стојадиновић, Кокеза и та екипа). Па су уместо тих Весића и Лукића дошли други Весићи и Лукићи. Шта следи после Весића и Лукића, ако се ни један фактор који утиче на промену не мења? Одговор се сам намеће. А разлика између првог Весића и последњег Весића је у неколико титула и пет европа. Мени је дражи овај последњи Весић, бар се радујем.

4 hours ago, Са истока Маракане said:

Naravno da je moguce! Od loseg ima gori, a ima i bolji, zar ne?

Mi sad imamo uzasnog, tesko da moze neko bas mnogo gori da dodje... kao kad imas ribu, sa kojom povremeno spavas, a inace je ruzna, laze te, ponekad i vara...ali jbg, daje ti ono sto ti je najbitnije u vezi.

A ti iskreno sumnjas da ces naci bolje, pa se zadovoljavas trenutnom, jer jbg, mozda sledeca bude jos gora.

Има и бољи. Да. Само што ће уместо Терзе да дође Весић, Лукић, Стојадиновић, Кокеза, Човић, Вучелић, Вазура, додај које год име мислиш. Да ли мислиш да ће доћи бољи или исти? 

О мојој риби одлучујем ја, а не одлучује у моје име Лево крило, који ме притом и не готиви.

Posted (измењено)
48 минута раније, ЦИГАНИН 74 said:

Нисмо ми доводили странце од 10+мил где је мали % да омашиш него оне за пола милке/милку где је % огроман.ГрофМилојеДеки имају своје % у тим промашајима такође,негде су мањи негде већи,само Терзини сигурно нису.

Мени је кроз оне примере што сам већ набројао сасвим довољно да видим који је и колики интерес државе кад је наш фк и његов однос снага са јсд у питању.Јбг не можемо сви исто видети,осетити..доказа само овде мали милион невезано за тему.

Терза сигурно није крив што Гаврић оде за милку и кусур а Веља што је некад вредео тол'ко а сад ни пола. Сигурно није ни он забранио да оду за више као што наравно није ни држава.

Ја још увек не верујем да смо Радоњу за 14 увалили а немам за којим да жалим па да пишем да је штета,да је могло за више,то нам је што нам је кад су ти од 20г у питању.

Ево надолази Лазетић,он би могао и на трансфер пољу да пробије,видећемо.

Што се пораза тиче,Терзини највећи порази су ван терена које му бар ја никад нећу опростити а на терену је међу победницима да не набрајам чега све  и колико а то се једино међ циганијом броји,то једино важи.То је за мене тај виши интерес због кога могу а и хоћу доста тога горког да прогутам што ми сажвакана реалност стања у друштву/држави колко тол'ко олакшава.

Да чистимо СД ,нека правила/вредности по њему да успостављамо а да не кренемо од система,државе макар због тог редоследа је и  лицемерно и немогуће.

Клуб нам не може бити изоловано острво,неки Дизниленд на Аутокоманди.Реалност нам је овде скроз одсутна а она је баш на овој теми најпотребнија,њу за почетак укључити па да дискусије буду продуктивне а не покварена,излизана плоча која са ове теме одбија.

Salis se jel da? 

Ako bi dovodili igraca od 10 + miliona u Zvezdu, ne bi nam trebao Terzic, mogla bi i Masa da ga dovede, tu tesko moze moze da se promasi.

Cuj 10+ miliona. 

Ista prica kao sa Adzicem kada je bio u Brazilu i gledao potencijalna pojacanja i rekao da ima dobrih igraca koji bi bili pojacanja ali oni kostaju 3 miliona evra.

Za taj novac bi i izgubljeni Mrkela nasao igraca.

Za vanlaparu je placeno 1.3 miliona obestecenje, plus plata koja je bila sigurno preko 600-700 000 evra. Ostale promasaje necu da nabrajam. 

Samo od ovog novca moze da se dovede dobar napadac za nase uslove, treba imati samo malo kontakata i malo znanja.

Terza rece da mu je najveci kvalitet to sto zna sa izabere dobrog igraca. Ni sam ne veruje u to sto prica.

Sto se tice izlaznih transfera, sad ispadose Nikolic i Gavric krivi, samo ne Terzic a zapravo je on nesposoban.

Uzmimo npr da su Gavric i Nikolic losi igraci. Zar se sposobnost jednog fukcionera posebno onog ko se na sva usta hvali, ne ogleda u tome da loseg ili prosecnog igraca prodas za novac koji on ne vredi?

Halanda i Dibalu moze da proda bilo ko.

Mi jednog prodali za 1.2 mil a jedan ostao da greje klupu. Tu je i Petrovic, hvaljen na sva usta i on takodje greje klupu. Nikolica i Petrovica ni za milion nije uspeo da uvalja. Ko ce sada da ih kupi? Niko. 

Dinamo Zg razliku u odnosu na konkurenciju napravio upravo izlaznim transferima. Da li bi oni od tria Nikolic, Petrovic,Gavric uzeli samo 1.2 miliona posle silnih igranja u evropi zaredom? Malo sutra. Svakog bi najmanje za po 5 miliona prodali.

Edited by NikolaCzv

1 Ako bi dovodili igraca od 10 + miliona u Zvezdu, ne bi nam trebao Terzic, mogla bi i Masa da ga dovede, tu tesko moze moze da se promasi. Cuj 10+ miliona. 

2 Za vanlaparu je placeno 1.3 miliona obestecenje, plus plata koja je bila sigurno preko 600-700 000 evra. Ostale promasaje necu da nabrajam. 

Samo od ovog novca moze da se dovede dobar napadac za nase uslove, treba imati samo malo kontakata i malo znanja.

3 Sto se tice izlaznih transfera, sad ispadose Nikolic i Gavric krivi, samo ne Terzic a zapravo je on nesposoban.

Uzmimo npr da su Gavric i Nikolic losi igraci. Zar se sposobnost jednog fukcionera posebno onog ko se na sva usta hvali, ne ogleda u tome da loseg ili prosecnog igraca prodas za novac koji on ne vredi?

Tu je i Petrovic, hvaljen na sva usta i on takodje greje klupu.

4 Dinamo Zg razliku u odnosu na konkurenciju napravio upravo izlaznim transferima. Da li bi oni od tria Nikolic, Petrovic,Gavric uzeli samo 1.2 miliona posle silnih igranja u evropi zaredom? Malo sutra. Svakog bi najmanje za po 5 miliona prodali.

1 И ти од 10+мил могу да се промаше,само у мањим % него они за пола милки/милку. 

2 ВЛП је промашај свих у клубу,као и остали промашаји/погодци,дакле СВИХ у клубу,од тренера,струке до надзорног одбора,Терзе&Мите.

3 Терза је сигурно најмањи кривац за милион кусур трансфер Гаврића и што Веља нема понуду,од клуба су све добили,шансу,излог,Његош још и медијске наслове и шта сад ?Терза крив што су једва за милион?Способност руководиоца у НАШЕМ случају под 1 па педесет пет места празно огледа се у трофејима.тачка.

4 Мамињове трансфер успехе можда ће неко некад на овим просторима да понови,можда,некад јер никад не реци никад.

За очекивати је да хашк неће још дуго моћи да избацује за 10/20мил,можда још сезону/две и онда и деф.Мамињова ера трансфера одлази у историју.Тешко готово немогуће поновљиво где се све отворило/поклопило,о чему немам сад ни воље ни времена детаљније.

Само ћу поставити питање у једној реченици,шта су то за А националну селекцију урадили Веља,Њего&Гавра?Одвели на ЕП,СП?Тамо прошли групе,играли нека 1/2финала?

И још констатација за крај,хашк је узимао по 5/10 титула заредом,играо те Европе у низу а ми скоро толико без титула,па након деценију евро суше групе ЛЕ а после 30година и ЛШ итд итд.

Poslato sa STF-L09 pomoću Tapatoka

1 hour ago, TomicaCZV said:

Није ли председник златибора био одлучујући тас на ваги у том гласању?

Па није баш с обзиром да је у тој правној комисији било пет чланова од којих је један био против (Вулетић наравно) и један уздржан (председник комисије).

После је на Скупштини ФСС изгласано да се та одлука (да нам се призна титула из 1946. године) усваја, од чега је 44 било за, 10 уздржано и шест против.