Jump to content

Управа ФК

Mazzan

Летњи прелазни рок  

92 чланова је гласало

1. 1. За летњи прелазни рок, управа добија оцену

• 1 - Веома лоше
      27
    • 2 - Лоше
      44
    • 3 - Осредње
      14
    • 4 - Добро
      6
    • 5 - Веома добро
      1

Recommended Posts

20 минута раније, Babuška Vanga said:

Pa po rečima njegovih saboraca i jeste nam udario kontru. Mi po tim rečima navijamo za svakoga osim za Zvezdu i čuvamo ognjišta vodje Pantića. 

O cemu pricas? 

Evo to ponavljas vec koji put a ja se bas ne secam da je neko prozivao one koji kritikuju Terzica da ne navijaju za Zvezdu 

Samo dizes nepotrebnu tenziju nemajuci argumente u odnosu na titule i Evropu

Сада, Са истока Маракане said:

Bilo je i toga i prolazilo lagano

Aj posto ti mene vecito prozivas kako ja uopsteno i pausalno pisem bez konkretno kad gde ko i sta , evo sad ti meni pokazi kako treba pa reci ko je to u radio 

Naravno , preskoci ako su u pitanju forumasi koji vise ne pisu ili su trajno banovani , vec za aktivne 

1 минут раније, keyser_soze said:

Aj posto ti mene vecito prozivas kako ja uopsteno i pausalno pisem bez konkretno kad gde ko i sta , evo sad ti meni pokazi kako treba pa reci ko je to u radio 

Naravno , preskoci ako su u pitanju forumasi koji vise ne pisu ili su trajno banovani , vec za aktivne 

Pominjalo se da se veruje Panticu, pominjalo se, parafraziram "ovde se neki raduju neuspesima"... Bilo je i kaznjavanja i da je prolazilo ispod radara.

Pominjalo se da se veruje Panticu, pominjalo se, parafraziram "ovde se neki raduju neuspesima"... Bilo je i kaznjavanja i da je prolazilo ispod radara.

Pausalno i uopsteno al dobro 

Ako se pisalo da se veruje Panticu to ne znaci da su optuzivani da ne navijaju za Zvezdu 

1 минут раније, keyser_soze said:

Ako se pisalo da se veruje Panticu to ne znaci da su optuzivani da ne navijaju za Zvezdu 

Pa nije direktno...nego u oblandi... Pantic nije Zvezdas, a ako se veruje Panticu za nesto oko Zvezde, to sigurno ne znaci da se veruje Zvezdi, nego obrnuto.

Pa nije direktno...nego u oblandi... Pantic nije Zvezdas, a ako se veruje Panticu za nesto oko Zvezde, to sigurno ne znaci da se veruje Zvezdi, nego obrnuto.

Potpune gluposti 

To je sve u smislu onoga sto sam pisao tacnije "drzanje strane " ......Zabole me ko sta pise i sta radi bitno mi je da li je nesto tacno ili ne i da li se slazem s tim ili ne 

Ja nisam rekao da mu treba verovati ,vec da sigurno kaze i nesto tacno ....Pa tek je Andjus pricao mnogo toga tacno , nebitno sta je bio razlog tome ( njegovo nezadovoljstvo jer su ga odjebali) 

Svako moze da ubode nesto tacno cak i onaj koji laze kao sto i budala moze da kaze nesto pametno ...E sad ti budi mustra pa proceni a ne automatski da sve odbacujes 

Znaci ovaj glodar sto je zapisavao nase grafite je sad VIP koga prima i slika se s njim licno Dzaja a sve pred fotografijom u pozadini lika sa vizionarskim pogledom zbog cijeg ulja na platnu su jos prije koji mjesec slupana vrata na kancelariji? Dobro, primio sam onda k znanju koliko smo definitivno nisko pali i kao klub i kao navijacka zajednica. Samo se ne daj  propagandi Zeksa, ne daj se generacijo moja,  teraj dalje i ne okreci se sine. 

10 минута раније, AvantiStellaRossa said:

Znaci ovaj glodar sto je zapisavao nase grafite je sad VIP koga prima i slika se s njim licno Dzaja a sve pred fotografijom u pozadini lika sa vizionarskim pogledom zbog cijeg ulja na platnu su jos prije koji mjesec slupana vrata na kancelariji? Dobro, primio sam onda k znanju koliko smo definitivno nisko pali i kao klub i kao navijacka zajednica. Samo se ne daj  propagandi Zeksa, ne daj se generacijo moja,  teraj dalje i ne okreci se sine. 

Nismo pali kao navijacka zajednica !

Ovo oko Andjusa bio sam ironican ali to su te informacije od zeton novinara , mada ovaj  nije ni novinar i ima srece sto ga Nebojsa ne prevaspita kao onog prvog ?

1 hour ago, keyser_soze said:

O cemu pricas? 

Evo to ponavljas vec koji put a ja se bas ne secam da je neko prozivao one koji kritikuju Terzica da ne navijaju za Zvezdu 

Samo dizes nepotrebnu tenziju nemajuci argumente u odnosu na titule i Evropu

Pričam o tome da nas je jedan forumaš na ovoj temi prozvao da smo istomišljenici Pantića. O tome ti pričam, pa je taj post koliko vidim i brzo izbrisan. 

Nemam argumente? Pre će biti da sa svake druge teme, pa bilo to dugovi, promašeni igrači, plate, ovo sto u poslednje vreme ispliva, slika sa preCednikom i još mLogo toga upravo ti/vi bezite na svoju jedinu teritoriju, a to su rezultati. 

Ocemo li pričati o dugu? Ocemo li o igračima? Njihovim platama? Leceu? Fiorentini? Slikama? Vesicu? Onome sa Veljom? O sudjenjima? Sinu? I još mLogo toga sto se ovde ne piše, a potvrdjeno je iz prvih ruka? A da pri tome ne pomenemo rezultate? 

Sumnjam da hoćete. 

5 minutes ago, Asta Cohones said:

Nismo pali kao navijacka zajednica !

Ovo oko Andjusa bio sam ironican ali to su te informacije od zeton novinara , mada ovaj  nije ni novinar i ima srece sto ga Nebojsa ne prevaspita kao onog prvog ?

Kako nismo. Jedan nam pisha po grafitima a ovaj drugi po svima nama vec vise puta i to onako bas shora mlaz.

3 минута раније, Babuška Vanga said:

Pričam o tome da nas je jedan forumaš na ovoj temi prozvao da smo istomišljenici Pantića. O tome ti pričam, pa je taj post koliko vidim i brzo izbrisan. 

Nemam argumente? Pre će biti da sa svake druge teme, pa bilo to dugovi, promašeni igrači, plate, ovo sto u poslednje vreme ispliva, slika sa preCednikom i još mLogo toga upravo ti/vi bezite na svoju jedinu teritoriju, a to su rezultati. 

Ocemo li pričati o dugu? Ocemo li o igračima? Njihovim platama? Leceu? Fiorentini? Slikama? Vesicu? Onome sa Veljom? O sudjenjima? Sinu? I još mLogo toga sto se ovde ne piše, a potvrdjeno je iz prvih ruka? A da pri tome ne pomenemo rezultate? 

Sumnjam da hoćete. 

Rezultati - osnovni cilj funkcionisanja fudbalskog kluba 

3 минута раније, Babuška Vanga said:

Sumnjam da hoćete. 

Можемо о сину, али ово је тема за Фк, а не за кк. 

Мада се тамо синко брани...