Jump to content

Управа ФК

Mazzan

Летњи прелазни рок  

92 чланова је гласало

1. 1. За летњи прелазни рок, управа добија оцену

• 1 - Веома лоше
      27
    • 2 - Лоше
      44
    • 3 - Осредње
      14
    • 4 - Добро
      6
    • 5 - Веома добро
      1

Recommended Posts

17 minutes ago, Dark22 said:

A što se vi trudite da nama na temi UPRAVA FK objasnite da pišemo kako je sve med i mleko. Znači ako neko ne misli kao vi ne treba da piše. Ok to je vaše mišljenje, vama odgovara tako, odlično, vaša stvar. Srbija je do ovde i došla iz dva razloga što je velika većina prisvojila SNAŠ'O SE i ćuti mož' biti i gore. 

I onda dodje izveštaj koji niko ne može da pobije i onda se ne komentariše kako dobro funkcioniše uprava par nedelja. 

Nama je Milun otišao prošle godine posle sezone za pamćenje besplatno za ne mnogo više para nego što mi možemo platiti u klub sa začelja Turske lige. Ivanić, Rodić još nisu produžili a najverovatnije i neće itd. Važni igrači donose sami ponude u klub da idu. 

Ma odlično je, ćuti mož' i gore biti. A sigurno je to zato što im je dosadilo da igraju Evropu u Zvezdi. 

Cuti, biće gore!

18 минута раније, Dark22 said:

A što se vi trudite da nama na temi UPRAVA FK objasnite da pišemo kako je sve med i mleko. Znači ako neko ne misli kao vi ne treba da piše. Ok to je vaše mišljenje, vama odgovara tako, odlično, vaša stvar. Srbija je do ovde i došla iz dva razloga što je velika većina prisvojila SNAŠ'O SE i ćuti mož' biti i gore. 

I onda dodje izveštaj koji niko ne može da pobije i onda se ne komentariše kako dobro funkcioniše uprava par nedelja. 

Nama je Milun otišao prošle godine posle sezone za pamćenje besplatno za ne mnogo više para nego što mi možemo platiti u klub sa začelja Turske lige. Ivanić, Rodić još nisu produžili a najverovatnije i neće itd. Važni igrači donose sami ponude u klub da idu. 

Ma odlično je, ćuti mož' i gore biti. A sigurno je to zato što im je dosadilo da igraju Evropu u Zvezdi. 

Nekoliko titula ,pa nekih nekoliko godina zaredom grupna faza Evrope ...Hm....u pravu si moze gore od ovoga ,samo na srecu jos nece 

Na forumu je kao i u Srbiji ili si za ili si protiv ...ako nisi za onda si automatski protiv .....Sto prakticno znaci da ljudi generalno tesko mogu da razumeju pokusaje objektivnog sagleavanja stvari i izrazavanje objektivnih stavova koji su ujedno licni stavovi a ne " drzanje strane" ili "navijacki" ...Pa osim toga sto se izjasnjavaju drzecu jednu ili drugu stranu takivma je tesko da razumeju da postoje neki koji ne drze strane vec se izjasnjavaju od slucaja do slucaja

Sasvim mi je nevazno ko je odlucio da se utakmica odlozi, tacnije verovatno i jeste Terzii i ovom prilikom sve kritike oko odlaganja utakmice idu njemu .....Da li je on punio magacin od 40 igraca ? Pa verovatno jeste ...Da li je to losa stvar ? Naravno da jeste ,ali je u nekom sirem kontekstu stvari malo znacajna ..bar je malo znacajna u ostvarivanju sportskih rezultata jer on to radi godinama unazad a rezultati ne izojstaju ,tako da je to jedna losa stvar koje me toliko ne tangira 

To sto najostrije osudjujem odlaganje utakmice (sto je Terzicev cilj ) automatski ne znaci da sam protiv njega i da treba sutra da ode ...A to sto nisam protiv njega ne znaci da sam obozvalac lika i dela Terzica 

Sad sto je tesko nekima to da shvate to opet nije moj problem

Ma da najbolje je biti od slučaja do slučaja. Kad ga svi budu terali, verujte mi I JA ĆU! Kada ga svi budu branili, verujte I JA ĆU! Ili čak ne svi, već ako je većina tu, e da znate I JA ĆU! Smehotres...

Ovo sto vam kusha reče, zamerate Benu ej Benu 650.000€ godišnje, kao da ih je Ben pištoljem sebi ugovorio, potpisao i pištoljem sebe u klubu drži. A pri tom ti isti su prvi na liniji fronta "za odbranu Terzica" i pokušavaj ti objasniti evo mesecima, dzaba opet će ga grupa pojedinaca prozivati za platu... 

Eto pa zamislite gde smo po vašoj logici došli posle tih silnih rezultata da se plašimo groblja i da moramo odlagati.

Hahahahaha ne znaš šta je gore ili sto je Terza uterao 154 igrača u klub i još toliko pod ugovor ili je gore sto se posle svega groblja plašimo. 

Ludilo ali boli nas opoziciju djoka, mi smo Zeksovi saigraci ovde po rečima pozicije i nama je budućnost osigurana.

12 минута раније, Babuška Vanga said:

Ma da najbolje je biti od slučaja do slučaja. Kad ga svi budu terali, verujte mi I JA ĆU! Kada ga svi budu branili, verujte I JA ĆU! Ili čak ne svi, već ako je većina tu, e da znate I JA ĆU! Smehotres...

Ovo sto vam kusha reče, zamerate Benu ej Benu 650.000€ godišnje, kao da ih je Ben pištoljem sebi ugovorio, potpisao i pištoljem sebe u klubu drži. A pri tom ti isti su prvi na liniji fronta "za odbranu Terzica" i pokušavaj ti objasniti evo mesecima, dzaba opet će ga grupa pojedinaca prozivati za platu... 

Eto pa zamislite gde smo po vašoj logici došli posle tih silnih rezultata da se plašimo groblja i da moramo odlagati.

Hahahahaha ne znaš šta je gore ili sto je Terza uterao 154 igrača u klub i još toliko pod ugovor ili je gore sto se posle svega groblja plašimo. 

Ludilo ali boli nas opoziciju djoka, mi smo Zeksovi saigraci ovde po rečima pozicije i nama je budućnost osigurana.

Da ,naravno od slucaja do slucaja ..o svakom potezu uprave imam svoje misljenje koje varira i zato je to MOJE misljenje jer sam sagledao situaciju i izneo ga bez razmisljanja ko ce sta reci o njemu....Ako smatram da je nesto za kritiku a cenim ga kao vazno onda kritikujem ako nije tako vazno onda precutim ....Npr za razliku od stavova koji kritikuju Terzica a precutkuju titule i Evropu ....ne znam mozda i oni to smatraju manje vaznim kao sto ja izbegavam da kritikujem nesto sto je manje vazno kao npr punjenje magacina od 40 igraca ( za neki klub u privatnom vlasnistvu ozbiljnoj drzavi i ligi je ozbiljna stvar ,ovde kod nas manej vazna i videli smo ) 

Tako da to kad ga vecina kritikuje i ja cu kad ga hvali i ja cu ne pije vodu ,a pogotovo sto prema pisanju ovde uopste ne izgleda da vecina pise pozitivno za Terzica ,naprotiv ...U najmanju ruku je pata karte ako ne i vise njih ima koji ga kritikuju

Posted (измењено)

To si ti očigledno nešto pogresno zaključio. Ja neki dan konstatovah da mu je to i vise nego zasluženo dato, a da Pavkov milion zaslužuje. 

Takodje sam konstatovao ko mu je tih 650k dao, a vi mu ih zamerate, a usput i branite Terzica. 

Jel onda zna neko šta se dešava kada debeli apsurd udari u još deblji? Kolege čestitamo i to ste uspešno uradili, samo da se utvrdi naziv toga.

Edited by Babuška Vanga

Kao što sam više puta naglasio ne želim da klub zapadne u situaciju u kojoj je bio pre desetak godina i mišljenja sam da ovakva finansijska situacija će u doglednom vremenu dovesti klub na iste grane. I onda imam svo pravo da vam kažem " I told you so". Finansijski uspon sa Milojem je anuliran, poništen i potrošen, a teško da će se naći takav mađioničar koji će nas 2 puta za redom uvesti u LŠ i upumpati tolika sredstva u klub. Nadam se da grešim. Dejan pokazuje da nije kadar. Ja sam sa sportskog aspekta zadovoljan i sa LE ali mi toliko trošimo da je malo novca da se svi napoje. Ali uostalom mi već dve godine se plasiramo u LE ispadajući iz kvalifikacija za LŠ, ali to se namerno preskače. 

Za odlazak krupnog kapitala naravno nije Terza kriv, zna se ko lebdi. Ali Terza i Mrkela su krivi za Dionija i mnoge druge preko kojih pune svoje dzepove. Da li je sada Falćineli preskup kada imamo Dionija i Živkovića koji dolaze sa plaže bez meseci neigranje. Jedan proglašavan pojačanjem za kvalifikacije za LŠ. Tako je svaki put, svake godine, sem 2017 dolaze jako skupi igrači koji čak ne mogu da ispunjavaju rolu izmene. Ali razumem ja i to, uzmi sve što ti život pruža sad i odmah jer njihov rok trajanja je jako kratak. Jebe se njima za klub rade onoliko koliko je minimum da ostanu u fotelji.  Problem je što će njihove govnarije ostati nama pod nosom a oni će već dobiti neku novu čistu poziciju ili nanogicu. Ali mi od toga nećemo imati ništa. 

Moramo se vratiti na Barselonu jbg kad je jedan onako jasan primer. 

Isto tako se i kod njih nešto nije poklapalo, isto su oni tako nizali dobre rezultate i dominirali u Spaniji i onda u trenutku sve stade i ove godine je pitanje hoće li uci u LS i Pike da smanjuje platu da bi se Aguero mogao registrovati.

Poklopi se to moj Imo sve, samo sto recimo tebe boli neka stvar šta će sutra biti, sad je bitno, a za sutra me ne pitajte. 

Ja mislio da su samo Ludi Žex i Vuletić ludi, kada oni još ludaka u klubu imaju, a niko od novinara da ga podseti da su i oni odložili prvenstvenu utakmicu između dva deula sa Sočijem!!! Dobro je što smo odložili utakmicu, malo odmora će nam trebati, mnogo teže protivnike smo imali do sada nego "ludaci"!!!

13 минута раније, dean said:

Ja mislio da su samo Ludi Žex i Vuletić ludi, kada oni još ludaka u klubu imaju, a niko od novinara da ga podseti da su i oni odložili prvenstvenu utakmicu između dva deula sa Sočijem!!! Dobro je što smo odložili utakmicu, malo odmora će nam trebati, mnogo teže protivnike smo imali do sada nego "ludaci"!!!

A sto smo mi "umorni kosaci" ....Od cega li ste umorni mamicu vam neradnicku......Mi smo umorni bili i odmah posle Brage pitanje ZASTO

A sta bi bilo najbolje jedna utakmica mesecno a izmedju toga opusteno kasicica u ustima sa drustvom u kaficu?

Bacio bih ja njih u fabriku pa da vidis sta je umor, pa kad im dodje ono porodiljsko odsustvo sto imaju tokom zimske pauze prespavali bi celu zimu kao medvedi

13 hours ago, Babuška Vanga said:

To si ti očigledno nešto pogresno zaključio. Ja neki dan konstatovah da mu je to i vise nego zasluženo dato, a da Pavkov milion zaslužuje. 

Takodje sam konstatovao ko mu je tih 650k dao, a vi mu ih zamerate, a usput i branite Terzica. 

Jel onda zna neko šta se dešava kada debeli apsurd udari u još deblji? Kolege čestitamo i to ste uspešno uradili, samo da se utvrdi naziv toga.

Да, грешка је што Бен игра за 650к. То није његова грешка, већ Терзина. И мени неко да да те паре, пристао бих. Нисам их украо. Није ни Бен, већ је грешка оног ко те паре даје. И то стоји у тексту. 

Исто као што стоји у тексту да Бенове игре курцу не ваљају, а камо ли 650к. Кад се причало о њему, нико није поменуо Терзу и то да је он погрешио што му је дао 650к, већ је прича била искључиво да ли или не заслужује те паре. И на томе се и заснивала свака расправа. Ја кажем да он не заслужује, образложим и зашто, ти одговориш да је дао голове итд. Да си некада рекао терза је погрешио што је дао бену толике паре, нашли бисмо се на истој страни. 

А ово да браним Терзу је глупост. Кад је потписао Павков нови уговор СА СМАЊЕНОМ платом, многи овде су се побунили, какво је то прање пара, шта ће нам, што се потписује нови уговор кад му је стари важио још две године итд итд... Да не тражим сад постове, мрзи ме а и немам времена. Тад се исто нападао Терза, тад се пљувало на све стране, а сада одједном бога молимо да је Павков здрав, да се опорави, кунемо овог и оног што не може да игра... Што тад неко не рече, еј, у праву је терза, добар је ово потез. Да можда неко некад тако каже, не би било толико "бранитеља терзе".

Што каже кајзер, нисам ја бранитељ терзе, него терам контру таквима као што сте ви. И оно што је добро и оно што је лоше је представљено као лоше, само да би се опљунуло. Тако је и створена група "терзини сведоци"

49 минута раније, TomicaCZV said:

нисам ја бранитељ терзе, него терам контру таквима као што сте ви

Cudi me onda sto nisi poceo da navijas za Partizan :P 

ala sam ti ga suknuo :P