Jump to content

Управа ФК

Mazzan

Летњи прелазни рок  

122 чланова је гласало

1. 1. За летњи прелазни рок, управа добија оцену

• 1 - Веома лоше
      34
    • 2 - Лоше
      52
    • 3 - Осредње
      26
    • 4 - Добро
      9
    • 5 - Веома добро
      1

Recommended Posts

Риба се чисти од главе. Ми смо државни клуб. Значи државу. Ми смо под патронатом великих сила, читај амера, значи да чистимо америку. То је наша права глава. 

Дај крило... 

Што се тиче година производње. Извини што сам ти смањио :D

10 минута раније, TomicaCZV said:

Риба се чисти од главе. Ми смо државни клуб. Значи државу. Ми смо под патронатом великих сила, читај амера, значи да чистимо америку. То је наша права глава. 

Дај крило... 

Што се тиче година производње. Извини што сам ти смањио :D

Jeste i Ameriku drze vanzemaljci, ajmo svi na Mars.

Pretera ga Tomice. Ako sam ja drzava i postavim tebe da vodis FKCZ, a ti pravis s-r-a-nj-a kao Terzic, naravno da ces ti leteti, a ne ja. Pa cu ja postaviti novog Terzica koji ce to isto raditi, samo malo manje ocigledno i ne odmah. A ja cu se zabrinuti da li sam ja sledeci kad se skupi dovoljna masa. A mozda se i opametim pa dovedem mog profesionalca koji ce modernizovati klub i opet raditi sta mu kazem.

Imas zilion mogucnosti.

Sto se tice godine proizvodnje, racunaj da ces proci kao vo u kupus! :D

2 минута раније, Са истока Маракане said:

Jeste i Ameriku drze vanzemaljci, ajmo svi na Mars.

Pretera ga Tomice. Ako sam ja drzava i postavim tebe da vodis FKCZ, a ti pravis s-r-a-nj-a kao Terzic, naravno da ces ti leteti, a ne ja. Pa cu ja postaviti novog Terzica koji ce to isto raditi, samo malo manje ocigledno i ne odmah. A ja cu se zabrinuti da li sam ja sledeci kad se skupi dovoljna masa. A mozda se i opametim pa dovedem mog profesionalca koji ce modernizovati klub i opet raditi sta mu kazem.

Imas zilion mogucnosti.

Sto se tice godine proizvodnje, racunaj da ces proci kao vo u kupus! :D

Posted (измењено)
31 minutes ago, AvantiStellaRossa said:

stručno urađeni financijski izvještaji su Covicevi

Kad te Andrej knjigovodstvu uci, moraš biti stručan.

Kud ćeš lepši inat, nego kad detaljno objasniš narodu šta si sa papirima radio, dok u praksi metlaš region iz godine u godinu? 

A pri tom svako zna da si kao tuč težak, pa je bolje biti uz tebe, nego da mu ledja jašeš. 

Edited by Babuška Vanga

7 hours ago, Са истока Маракане said:

Secas se Bordoa i onog sramnog letka koji je deljen i time spreceno skandiranje protiv Uprave kad su oterali Robija? Kad je dosao najgori trener u istorijI FKCZ umesto njega dan pred utakmicu?

Kakva je bila atmosfera na istoku? Koliko je trebalo severu da progovori protiv Lukica? Niko nije pretio ili dobijao batine, ali je bilo suptilnih nagovestaja sta se moze desavati ako se krene sa skandiranjem.

Искрено се не сећам те ситуације са Бордоа. Сећам се да је било са Запада на појединим мечевима скандирања против одређених чланова управе и тренера и није било проблема да је неко нападан због тога.

Ситуација са ОФК Београда је пример добре сарадње групе и навијача са осталих трибина. Група замолила да се ћути због убиства Дуњића, остали то испоштовали, група се после захвалила и такво Звездашко јединство нам је и сада потребно са смиривањем страсти и разумевањем на свим странама.

Nije zamolila nego pretila da se ne navija, bukvalno.

A sto se Bordoa tice, delili su letke da je potrebno jedinstvo tj da se podrzi Vesic umesto Robija i da nije vreme za protest protiv Uprave.

Velika sramota.

A sto se tice OFK, velika je sramota da na proslavi titule, stadion CUTI i da ne podrzi ekipu. Ali dobro, Dunjic im je bitniji od Zvezde, potpuno ocekivano.

47 минута раније, Са истока Маракане said:

Nije zamolila nego pretila da se ne navija, bukvalno.

A sto se Bordoa tice, delili su letke da je potrebno jedinstvo tj da se podrzi Vesic umesto Robija i da nije vreme za protest protiv Uprave.

Velika sramota.

A sto se tice OFK, velika je sramota da na proslavi titule, stadion CUTI i da ne podrzi ekipu. Ali dobro, Dunjic im je bitniji od Zvezde, potpuno ocekivano.

По истој овој логици ја могу да закључим да је теби лађење јаја у сланој води битније од Звезде. Но најбитније је да смо закључили да никада људи са Севера нису тукли навијаче са осталих трибина због скандирања око чега је почела дискусија.

По истој овој логици ја могу да закључим да је теби лађење јаја у сланој води битније од Звезде.

Zakljucivao si I vece gluposti, samo si usavrsio nacin na koji vredjas. Samo si promasio adresu, mene odavno ne pogadja sta pises I tvoje sitne provokacije I prikrivene uvrede.

ове форе и даље пролазе...

Ја лично бих поверовао у Видића кад би дошао сад дал је поштен  не знам али бих пробао...

Али сам сигуран да би тад ако је поштен покушали да га дестабилизују јер диносарси иду из фдбала само природном смрћу добро не увек ...

Сами сте себе деставилизовали потезима ....

Прича ми Партизановац каже како да прођете кад је Терза изјавио Звезда прерасла Дегенека и игра вам Панков и смеје се све је било јасно какво је стање....

каже даље само му није јансо што Станковић то дозвољава...

за мене то није један пораз...

Војводини нисмо дали гол, а Ласк прошао ко плитак поток...

Шериф је више од пораза у два меча су нас избацили...

А Каират је први пораз...

Прича ми Партизановац каже како да прођете кад је Терза изјавио Звезда прерасла Дегенека и игра вам Панков и смеје се све је било јасно какво је стање....

каже даље само му није јансо што Станковић то дозвољава...

Овде појединима није јасно и поред више пута поновљеног да је Декијев избор био пар ДраговићБабић,да је спречио продају Бабића,да му је Панков био алтернатива за тај пар и да није рачунао на Дегенека.

Клуб(Терза)је стао иза тренерове одлуке са трапавом изјавом "прерасли" коју су осим сточара прогутали и наши,дакле још једном, Деки није рачунао на Дегенека ,склонио га све док се сам није уверио у могућности Бабића и Панкова,у исто време циганија и њена реакција угурала је Дегенека у авион за Каират,касније га је Деки вратио у 11 и то је то

Kakve veze imaju navijaci bilo kog drugog kluba sa FKCZ, Upravom FKCZ, igracima ili trenerom FKCZ i koga boli Vulin da li oni nekog vole ili ne i koga pljuju?

Realno, zasto se to uopste pominje kao "argument" na Zvezdaskom forumu? Jel to poredjenje onih koji kritikuju Upravu i trenera FKCZ da su isti kao navijaci drugih klubova, recimo Partizana?

Jel to uvreda svih nas, gospodo admini ili ce opet proci kao i desetinama puta do sada?

To sto neko kritikuje Upravu i trenera FKCZ ne znaci da je protiv kluba, posto ni Uprava, a pogotovo Terzic nisu veci od Zvezde. Pogotovo sto on ni ne navija za Zvezdu, jer je ovde po naredjenju.

A to sto Uprava tj Terzic smatra kriticare manjim Zvezdasima je i nevaspitano i drsko i licemerno!

2 минута раније, ЦИГАНИН 74 said:

Овде појединима није јасно и поред више пута поновљеног да је Декијев избор био пар ДраговићБабић,да је спречио продају Бабића,да му је Панков био алтернатива за тај пар и да није рачунао на Дегенека.

Клуб(Терза)је стао иза тренерове одлуке са трапавом изјавом "прерасли" коју су осим сточара прогутали и наши,дакле још једном, Деки није рачунао на Дегенека ,склонио га све док се сам није уверио у могућности Бабића и Панкова,у исто време циганија и њена реакција угурала је Дегенека у авион за Каират,касније га је Деки вратио у 11 и то је то

Прво да ти нешто схватиш и поред поновљеног бар са моје стране , а верујем и други...

Сви имамо мишљење, и да се разумемо Моцарт и остали зна се како пишу, сад ти бираш у шта верујеш и шта ти делује истинито...

Било је свашта у медијима па се баш нису показали као нешто у шта људи могу да верују...

Види овако ако је тачно за Бабића што си ти изнео и што је писало слажем се...

како то да после једне утакмице више га нема, резултат 0-0 није урадио ништа страшно као Панков па га више нема, док Панков одједном постао стартер и после аутогола остао, а стандарни Дегенек од прошле сезоне нема га, а пред кључну утакмицу кад је дошло бити и не бити ето га ...

Чуј свако бира у шта верује , да се разумемо ни ја ни ти ни нико трећи овде нема доказ већ своу логику и читање медија између редова а нарочито потеза као овај са Павковим...

И не може оно на крају га Деки вратио, шта схватио , да је пре тога годину дана био у праву а да ово што је мењао није било добро...

а за онај пасус што ми прича партизановац човек је делегат, члан менсе , шефовско место озбиљан човек и то ми је рекао а да није знао моје мишљење...

То са Дегенеком ја немам доказ али бирам у шта ћу да поверујем од сервираног...