Jump to content

Управа ФК

Mazzan

Летњи прелазни рок  

92 чланова је гласало

1. 1. За летњи прелазни рок, управа добија оцену

• 1 - Веома лоше
      27
    • 2 - Лоше
      44
    • 3 - Осредње
      14
    • 4 - Добро
      6
    • 5 - Веома добро
      1

Recommended Posts

„Svi zaslužujemo kritike jer Crvena zvezda ne sme da izgleda onako kao sinoć. Sada moramo da budemo hrabri i pametni, da se fokusiramo na utakmice sa rumunskim Klužom i da peti put zaredom izborimo plasman u grupnu fazu UEFA takmičenja. Posle toga ćemo da napravimo ozbiljnu analizu da vidimo gde se grešilo i donećemo adekvatne odluke“.

Oglasio se Zvezdan Terzić: Ovo je nedopustivo, zaslužujemo kritike, nećemo da se skrivamo... | MozzartSport

Је л' може неко да обавести драгог нам директора да је Звезда и пети пут изборила пласман у групну фазу УЕФА такмичења оног тренутка када је избацила Каират?

Ова изјава савршено осликава стање (свести) у клубу.

Poceo sam da saljem neke dobre vibracije Vucicu - u nadi da ce napokon smilovati i skloniti Terzica na neku drugu odgovornu funkciju .... jer to nam je jedina nada ..... od navijaca srece nema ..... to su neka davna  vremena kad je stadion menjao upravu ..... 

Želim da se zahvalim svima koji su deo kluba jer smo zajedničkim snagama doprineli tome da utakmicu protiv Dinama ne pamtimo po incidentima. Svi mi, počev od igrača na terenu, preko trenera i stručnog štaba, pa do nas iz uprave dali smo sve od sebe da taj meč ne obeleže nemili događaji i to je nešto što ne treba istaći – rekao je prvi čovek kluba iz Ljutice Bogdana.

– Moram da istaknem da ovo što smo uradili nije posledica našeg rada u poslednjih sedam ili deset dana, već je do ovakog ishoda dovelo sve što smo radili, ne samo od početka prelaznog roka, već i tokom većeg dela prolećne sezone. Potezi koje smo vukli i strategija koju smo postavili svi mi koji vodimo klub jednostavno nije mogla da da drugačiji rezultat – napomenuo je Terzić.

njuz.net

Прво је управа односно спортски сектор и тренер сад колико је чија кривица да не улазим али није Пријовићева...

Јурили Пријовића били сигурни да долази а онда дан пред утакмицу схватили да мора неко други како смо тражили тако смо и нашли...

Фалћинели сад не делује тако скупо...

Управа одавно ради доста неспосбно, али се крије иза резултата, нико неће после 5-0 против карата видети шта не ваља или после дупле круне...

Драговић више деда заслужан...

Марин - па није имао баш места у Олију а Звезда играла ЛШ , добио добру лову а као и навија па тешко да је било тешко довести га...

Нема система , али нас овај наш систем лаже и богати људе уместо клуб....

будимо реални зар не би требали бити у бољем финансијском стању и тимском...

Убоди нападача, убоди бека, имај играча ако Канга не игра , и не ослањај се на старе ђедове...

Урадите нешто сами а да буде добро...

Сви квалитети Мистера су се видели јуче, ево вам...

Ако ико од ових зна нешто о фудбалу а неке и не зна...

Ali eto, sacekace se Kluz, dakle 2 sedmice do zavrsetka dvoboja sa Kluzom, pa ce se tad analizirati. Ako prodjemo Kluz, ovi racunaju da cemo sve zaboraviti, i ajmo Jovo nanovo. Kakav crni mir u kuci, ne diranje nista pred Kluz. Hoce li smjena Mrkele poremetiti nesto? Hoce, kako da ne.

Danas je trebalo da Mrkelu i Stankovica smijeni, ako on vec nece da ide.

Nista nama puno vise ne donosi LE od LK.

Mogao je Milijas da vodi mec protiv Kluza, ali ne, on, Mrkela i Stankovic ce sacekati jos 20 dana, pa ce tad analizirati, i izanalizirace da su pogrijesili, da moramo zbiti redove i krenuti dalje, sa svom trojicom.

Posted (измењено)

Pisao sam na drugoj temi, utakmica sa Kluzom je obicna sprdnja. Ono, cisto evro duel zabave radi, Liga Evrope i Konferencije isti proizvod, razlicito pakovanje. Malo vece pare u Evropi, a u Konferenciji vece sanse za punjenje koeficijenta. Rivali slicni. 

Hvala Ceferinu sto je uveo i ovu trecu ligu, inace ove sezone tesko da bi igrali Evropu. Hvala i Celsiju sto je bio 4ti u Ligi i omogucio nam da preskocimo 1 kolo kvalfikacija, kakvi smo , verovatno bi smo mozda i tamo ispali , ko zna. Kazem, i ovakvi kakvi smo, miljenici su srece i Terzic i svi u klubu, bukvalno bez igre, bez sistema , bez icega si dosao do evropske jeseni, samo jer si imao srecu da Kairat dodje sa klincem na golu. 

Koga briga, sve ce se ovo zaboraviti vrlo brzo. Sto se tice domace lige, tamo vec ne ocekujem nista, mucenje ce se nastaviti sa Dejanom na klupi, osim ako ne dovedu neku azdaju od spica koji ce sam da resava polusanse pred golom rivala i tako slabu igru da zamiskira pobedom. 

Prosle sezone smo imali 35 3 0, a izbrojao sam jedno 10ak utakmica gde je rezultat bio tesan do 75 min i nadalje, tada smo golove davali iz prekida uglavnom. Hocu da kazem da i prosle sezone, mogli smo bar 5,6 puta jos igramo nereseno, a sta tek reci za ovu sezonu, kad su ovako jalovi i nesposobno da Napretku i Mladosti daju vise od jednog gola kuci. 

Edited by Užljevača

56 minutes ago, Užljevača said:

Pisao sam na drugoj temi, utakmica sa Kluzom je obicna sprdnja. Ono, cisto evro duel zabave radi, Liga Evrope i Konferencije isti proizvod, razlicito pakovanje. Malo vece pare u Evropi, a u Konferenciji vece sanse za punjenje koeficijenta. Rivali slicni. 

Nije isto , hipoteticki mozda cemo gledati LE sa ovim timovima , ako se svi plasiraju.

231821310_10158654895663720_809629463445

Posted (измењено)

Pa , imali su zicer sada sa Sheriffom, da su prosli , Liga Evrope minimum, plus 5 miliona samo za plasman u play off LS. 

Ovako ce morati tezim putem do Lige Evrope, sa ocajnom formom i verovatno poljuljanim samopouzdanjme svih u klubu. Ne znam kakav je Kluz, mislim ok, znam po imenima igraca taj tim, prosle sezone ispali na penal seriju od Dinamo Zg, kod kuce, u jednoj utakmici. Po meni, oni su bolji od Sheriffa, bar na papiru. 

Ako nisu mogli ove lazne Rumune da prodju, kako ce tek ove prave. 

Edited by Užljevača

Na junskoj Skupstini kluba je po prvi put donesen Finansijski plan .

Zacrtano  je igranje plej of LS i prodaja igraca za 10 -15 miliona , sto bi Zvezdi omogucilo normalno poslovanje tokom godine ( sa jos nekim prihodima - sponzori , TV prava , ulaznice, sezonske , shop i dr ) . 

F.P.  je vec sad nepovratno narusen po obe tacke : nismo se plasirali u plej of LS , sto nam je stvorilo razliku od nekih 7 miliona od planirane . Takodje nismo uspeli prodati igrace za 10 -15 miliona u ovom prelaznom roku - sto nam je stvorilo razliku od nekih 10 - 12 miliona evra od planirane u F.I. . Ali do kraja roka je ostalo jos 20 dana - pa je rano za prognoze , ko zna sta sve moze da se desi sa izlaznim transferima . 

Terzic je odgovorno lice ukoliko se F.P. ne realizuje ( pred Skupstinom kluba - sto je smesno i nije bitno , ali i pred drzavom - sto moze biti jako bitno ) ..... cisto da se zna kako stoje stvari .... a pare su unapred potrosene , cak  i one  od UEFA premija , da ne pricam o sponzorima ..... 

Minus od nekih 16 milona od projektovanog F.P.  nastao juce i proslog meseca bice tesko pokriti , jer nas kreditni rejting nije neki ... a malo sta imamo da ponudimo u zalog .... 

20 minutes ago, Užljevača said:

Pa , imali su zicer sada sa Sheriffom, da su prosli , Liga Evrope minimum, plus 5 miliona samo za plasman u play off LS. 

Ovako ce morati tezim putem do Lige Evrope, sa ocajnom formom i verovatno poljuljanim samopouzdanjme svih u klubu. Ne znam kakav je Kluz, mislim ok, znam po imenima igraca taj tim, prosle sezone ispali na penal seriju od Dinamo Zg, kod kuce, u jednoj utakmici. Po meni, oni su bolji od Sheriffa, bar na papiru. 

Ako nisu mogli ove lazne Rumune da prodju, kako ce tek ove prave. 

Nije ni Kluz u nekoj formi , uz tesku muku su prosli Borac , u drugom kolu su dobili Lincoln u oba meca  , protiv YB remi i ubedljiv poraz. 

Posted (измењено)

Za Dejana su i lazni Rumuni prevelik zalogaj, a kamoli pravi. Kluz je ozbiljan tim, e sad, moguce je da su jos goroj formi nego mi , recimo, ali to ne znam, jer ih nisam gledao ove sezone. Sve u svemu, Liga Evrope bi bila lep uspeh, ali kao sto sam bio siguran da cemo jako tesko proci Sheriff, nakon svega vidjenog do sada, isto tako sam i sad skeptik u vezi ovog dvomeca. 

Mnogo, mnogo rupa ima u timu, najgore od svega je sto igraci vise ne znam da li veruju treneru, a i sebi, ko zna na kakvom je nivou samopouzdanje, na prilicnom niskom, kako i moze da bude drugacije kad te izbaci Sheriff, KGB tim sa sa divljom igrom. A pre par meseci si igrao egal sa Milanom na San Siru. 

Iznenadjen bih bio , ako prodju Kluz. Naravno, mozda ja precenjujem Rumune, mozda su jos gori nego mi, ali ja polazim od FKCZa , a to je trenutno raspad sistema od igre. 

Edited by Užljevača

Posted (измењено)

Nama je najisplativije takmicenje koje donosi najvise novca! Znaci LŠ! Zatim sledi LE kroz PO za LŠ, pa sve ostalo... nista nama ne znaci sto igramo LE i nadigravamo se, ako zaradimo manje novca nego plasmanom u LŠ! Mi nismo uspeli da naplatimo proslogodisnji odlicni nastup u LE... Nikoga nismo uspeli da prodamo! Tako da je kod Evropskih takmicenja, nama najbitnije koliko na kraju dobijemo novca! Jer mi bez tog novca nismo u stanju da servisiramo obaveze... I dok svi ozbiljniji klubovi zive od sponzora i zaradjuju od transfera, jer zivimo u vreme gde je sasvim normalno da neko plati igraca 50-100mil, mi i dalje zivimo od novca koje dobijemo od UEFA... Nisu nam samo dovoljni Gasprom i Telekom kao jaci sponzori, jer oni pokrivaju 1/4 budzeta (spominje se cifra od 20ak miliona)... Sto se tice sponzora, ni na tom planu nista ne radimo...

Edited by marko.85

1 hour ago, marko.85 said:

Nama je najisplativije takmicenje koje donosi najvise novca! Znaci LŠ! Zatim sledi LE kroz PO za LŠ, pa sve ostalo... nista nama ne znaci sto igramo LE i nadigravamo se, ako zaradimo manje novca nego plasmanom u LŠ! Mi nismo uspeli da naplatimo proslogodisnji odlicni nastup u LE... Nikoga nismo uspeli da prodamo! Tako da je kod Evropskih takmicenja, nama najbitnije koliko na kraju dobijemo novca! Jer mi bez tog novca nismo u stanju da servisiramo obaveze... I dok svi ozbiljniji klubovi zive od sponzora i zaradjuju od transfera, jer zivimo u vreme gde je sasvim normalno da neko plati igraca 50-100mil, mi i dalje zivimo od novca koje dobijemo od UEFA... Nisu nam samo dovoljni Gasprom i Telekom kao jaci sponzori, jer oni pokrivaju 1/4 budzeta (spominje se cifra od 20ak miliona)... Sto se tice sponzora, ni na tom planu nista ne radimo...

Najisplativije je Zvezdanu i sns bratiji da klub udje u LS. 

Zvezdi kao kkubu je svejedno. 

Dugovala je 50 miliona pre Terzica dugovace isto toliko kad ovaj ode makar usli u jos 10 LS. 

Koliko je zaradjeno do sad u dve LE i dve LS? Gde je utroseno? Koliki je dug? 

Na ta pitanja nema odgovora.

Samo sat na ruci doktora kosta 50-60 000 evra.

Verovatno ga je postenim radom zaradio.