Jump to content

Управа ФК

Mazzan

Летњи прелазни рок  

122 чланова је гласало

1. 1. За летњи прелазни рок, управа добија оцену

• 1 - Веома лоше
      34
    • 2 - Лоше
      52
    • 3 - Осредње
      26
    • 4 - Добро
      9
    • 5 - Веома добро
      1

Recommended Posts

Crveno-beli imaju još nedelju dana da mi  uplate 240.000 evra  :facepalm: (Asamoa)

I mi se pitamo zasto propadamo,hej 240 hiljada eura ce da dobije Asamoa,on te pare da nije bilo Miskovica,Zvezde nebi nikad ni vidjeo u svom zivotu.

Ovo je tuga Bozija i pokazatelj sta se radilo zadnjih 7-8 godina! :facepalm: Decko nema blage veze a maltene se obezbedio u zivotu.

Ovo je tuga Bozija i pokazatelj sta se radilo zadnjih 7-8 godina! :facepalm: Decko nema blage veze a maltene se obezbedio u zivotu.

Ali strasno Bog te,i nije malte ne se obezbedio vec se obezbedio,on zivi tamo u Africi ko zna gde,on moze sa ovim novcem da zivi lijepo tamo,tam igra mjesecno za hiljadu dolara i boli ga patka,pitanje je dal ce i da igra fudbal dalje,otvori sebi nesto i polako,strasno licimo na Crveni Krst,kome skripi u zivotu ajd ovam da se obezbedis,strasno,sta covek sve mora da radi da bi zaradio frtalj miliona eura a on dosao i za godinu dana zajebancije dobio :facepalm: ,a moraju mu isplatit sve,odjednom.strasno  :facepalm:,ljudi izracunali jedan minut na terenu hiljadu evra  :raz_097:  :facepalm:

Crveno-beli imaju još nedelju dana da mi  uplate 240.000 evra  :facepalm: (Asamoa)

I mi se pitamo zasto propadamo,hej 240 hiljada eura ce da dobije Asamoa,on te pare da nije bilo Miskovica,Zvezde nebi nikad ni vidjeo u svom zivotu.

nek mu da marko miskovic te pare mnogo je on igraca ubacivao u zvezdu nek se nosi i on i asamoa u pm 

Ali strasno Bog te,i nije malte ne se obezbedio vec se obezbedio,on zivi tamo u Africi ko zna gde,on moze sa ovim novcem da zivi lijepo tamo,tam igra mjesecno za hiljadu dolara i boli ga patka,pitanje je dal ce i da igra fudbal dalje,otvori sebi nesto i polako,strasno licimo na Crveni Krst,kome skripi u zivotu ajd ovam da se obezbedis,strasno,sta covek sve mora da radi da bi zaradio frtalj miliona eura a on dosao i za godinu dana zajebancije dobio :facepalm: ,a moraju mu isplatit sve,odjednom.strasno  :facepalm:,ljudi izracunali jedan minut na terenu hiljadu evra  :raz_097:  :facepalm:

U pravu si brate.Ali ko je kriv za njegovo angazovanje?Ko ga je gledao,skautirao i procenio da je za nas klub?Gde je sada taj mudonja da se isprsi sa lovom?Lako je potpisivati igrace sa tudjim novcem.Zasto se iz Uprave niko ne buni?Nikoga da prozovu i pozovu na odgovornost?

Lopovi,lopovi sede nam u Upravi,nasa zvezda Crvena,za njih nije svetinja!!!

Терзић наставља да бриљира,тачно зна шта хоће  :facepalm:

Обратите пажњу на датуме...

Terzić: Staću na put menadžerima!
21.12.2014. | 14:35  >  14:38

Terzić neće u front protiv menadžera: Svako je dobrodošao ko može da pomogne Zvezdi!

pre 2 sata | mozzartsport.com

Сигурно највећи продавац магле и лажов који је крочио у Звезду.

Сто пута је рекао нешто,па после пуј пике,не важи.

Ovo je samo dokaz koliko je sve otislo u majcinu,iz vise razloga,prvo sto je malte ne sve tacno a drugo sto se ovaj cirkus nastavllja i sto je uopste i poceo...

Ovo je sramota mozda i najveca u istoriji sporta,obojici obraz djon,umesto sto se dva menadzera svadjaju,niko nerazmislja nasta ovo sve lici...

Ja kao Zvezdas se stidim obojice,sramota :facepalm:,vise nije ni bitno ko je kriv,obojica su sramota,e moja Zvezdo :smrc11:

Steta sto ne mogu ovde na forumu da kazem sta trenutno mislim o tom ******. Najveca lazovcina koja je ikada imala veze sa fudbalom u Srbiji, garantujem, On nasao nekoga da ucenjuje, ********* lopovska.

Ljudi nije mi jasno odakle ovakve stvari u novinama??

Obratite paznju na recnik i temu,ovo vazi za sve !

Kapone

Ово је чист безобразлук и ништа више од дотичног директора. Пази молим те, уцењује Лазовића ''или опрашта дуг или не игра уопште''... Па ја не знам мајке ми, не знам који је он фактор да уцењује играча који је истрпео свашта за ових 6 година колико је у клубу. Хаос. Терзић умислио човек да је Бог и батина и његово понашање ће нам доћи главе кад-тад и то ће бити проблем... Једноставно, да сам на Лазином месту ђоку мој би опростио дуг због ове ''понуде''. Лазовић би сигурно опростио добар део дуга када буде напустио клуб, али сада нема шанси. Бежи Лазо одавде и узми оно што ти припада и нек' се терају душмани.

Појели смо једно велико Г што Лазовића нисмо ономад продали Салцбургу (колико је било тад беше? 3-4 милке понуда?).

Старо правило каже, непријатељ мога непријатеља, мени је пријатељ. Не готивим Мијаиловића, али сам у овом случају на његовој страни. Свако ко пљује лажног доктора има моје симпатије.

Уценили су Лазовића. И сада долазимо до по њега врло незгодне ситуације. Ако не прихвати мафијашки предлог Терзића, биће ето тражи од Звезде паре....А ако прихвати, прихвата да се нагоди са оном барабом који ће те његове паре, које му се дугују, потрошити ко зна где. Није ово рат против Звезде, него против управе, која на велику жалост тренутно борави у клубу. Да сам на месту Лазовића, не би прихватио овај предлог. Преседо бих на трибинама, али би зато после тога Терзићу скинуо гаће. Кад смо дозволили да нам криминалац-бегунац ведри и облачи, онда се са њим треба обрачунати на све могуће начине.

A gde su sada kolege saigraci da se solidarisu sa klupskim drugom i stanu u njegovu zastitu?Zasto cute i prave se budale?Zar ne pomisle da se i njima moze desiti ista stvar?Kada bi se svi pobunili da vidimo kako bi reagovao Terzic i da li bi mogao da se ophodi prema svima na ovakav nacin!Sta kaze 'predsednik' kluba Toza Mijailovic na ovakvu bahatu ponudu svog saborca?

Umesto da se sedne sa deckom,lepo poprica i dogovori model koji ce biti od koristi obema stranama,jok,lakse je coveka uceniti i ovakvom ponudom proizvesti neprijatelja od coveka koji nimalo nije zasluzio takav tretman.Jeste da smo kao drzava divlji zapad ali ovo je prevrsilo sve granice i ukuse,da se coveku zgadi zivot u ovoj zemlji od gmazova koji misle da su gospodari zivota i da mogu da rade sta hoce,samo zato sto imaju podrsku vlasti.Zaboravljaju da nicija nije gorela do zore,a Terzinjo kako je brzo i iznenadno dosao jos brze moze i da dobije pedalu.Nije Zvezda Vucic kako on to misli!

Старо правило каже, непријатељ мога непријатеља, мени је пријатељ. Не готивим Мијаиловића, али сам у овом случају на његовој страни. Свако ко пљује лажног доктора има моје симпатије.

Уценили су Лазовића. И сада долазимо до по њега врло незгодне ситуације. Ако не прихвати мафијашки предлог Терзића, биће ето тражи од Звезде паре....А ако прихвати, прихвата да се нагоди са оном барабом који ће те његове паре, које му се дугују, потрошити ко зна где. Није ово рат против Звезде, него против управе, која на велику жалост тренутно борави у клубу. Да сам на месту Лазовића, не би прихватио овај предлог. Преседо бих на трибинама, али би зато после тога Терзићу скинуо гаће. Кад смо дозволили да нам криминалац-бегунац ведри и облачи, онда се са њим треба обрачунати на све могуће начине.

Razumem da bi kod svakoga ovakva ponuda izazvala inat,ali inat je retko kome kada doneo dobrobit!Sebi bi nastetio zbog neigranja polusezone a to je mnogo bitnije od 4-5 plata koje ce lako nadoknaditi ako sa dobrom formom ode u novi klub,sa dobrim igrama koje podizu samopouzdanje i veru u sopstvene mogucnosti.Plus bi Zvezda kao klub ispastala jer mi nemamo boljeg krilnog igraca,iako verujem da bi navijaci razumeli njegovu odluku da ne igra.Neka Laza proceni sta je najbolje a ja licno mu necu zameriti ako bude odlucio da vec sada ode iz kluba.Decko se nikada nije pobunio zbog finansija ili bilo cega,veliku zrtvu je podneo zbog kluba,pruzio dosta na terenu i zasluzio svako postovanje navijaca.

E znate sta...da sam na Lazovicevom mestu sad bih tuzio momentalno klub bez mogucnosti nagodbe i trazio trenutno izvrsenje i raskid ugovora! Neka ga ugasi! Sta je sve prosao, istrpeo, ako to ne uradi ili se plasi Terzica ili ima dobrote u sebi kao pokojni Patrijarh Pavle...ja priznajem da ne bih izdrzao, cak i da sam izdrzao sve do sada, nisam toliko dobra osoba.