Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Mazzan

Управа Светозара Мијаиловића (Звездана Терзића)

Рад управе  

142 чланова је гласало

1. 1. Да ли сте задовољни радом Звездана Терзића?

• Да
    • Мора и може боље
    • Ту и тамо
    • Тек понеким стварима
    • Ни најмање

Recommended Posts

Crni bik je Bjekovic.

• Палац горе 1

Kad je igrao fudbal bio je centarfor jak kao bik pa su ga tako prozvali valjda.  Jednom je trebao da igra na Mundijalu ali je nekoliko dana pred pocetak imao saobracajku i bio je povredjen.

• Палац горе 2

Da bude jasno, procenti za fond solidarnosti, FSS i sta sve jos, se odbija od ukupne sume pa posle se deli Zvezdi, Radonjicu, Romi.

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока

Dokle god akutelnom igrackom kadru plate lezu na vreme ne brinem se. . .Imamo kvalitetan igracki kadar i prilicno veliki. To kosta, pojacanja kostaju. . .Strucni stab je odlican.Sigurno se negde neko ogrebe ali gospodo imamo rezultate i vidimo da se prilicno novca trosi za igracki kadar.A nas kao navijace, sustinski to bi trebalo najvise da nas zanima.. Sada imamo kvalitetnu osnovu za jednu dominaciju u domacim okvirima. Sportski sektor od Miloja strucnog staba pa do Mrkele i Terzica je neuporedivo kvalitetniji od grobarskog. . . a sada i finansijski mozemo da isprairamo i ako ne bude harakiri poteza imamo stvarno dobru bazu za dominaciju u rangu one koju su imali do pre par godina.
Dokle god smo likvidni nije ni bitno da li je dug 20 ili 22 miliona ili 30. . .Vidite da nas on ne opterecuje da radimo zadnje 2 godine, struktura je verovatno sada dosta povoljnija nego sto je bila. On ce uvek biti izgovor za neku prodaju ali dokle god  mi u kasi u togu godine ostvarijemo veci priliv od odliva ne sekiram se. Pa mi  vec skoro 15 godina vucemo ogromne dugove pa opet fudbal se igra na nasem stadionu i igraci dolaze i odlaze. . .ali izgleda da cemo prvi put posle dugo vremena sastaviti 2 godine bez finansijskih poteskoca, u smislu da kasne primanja ili da dug raste, vec suprotno.
Posto nemam uvid u knjige kod mene se crvena lampica pali kada aktuelnom igrackom kadru ili radnoj zajednici krenu da kasne plate.
Ove godine nas je malo i pogledala sreca u putu ka LS i samom plejofu, i da  bi se ustalili u evropi dalja ulaganja su neophodna. Raduju poslednji potezi u prelaznom roku. . .
Igracki kadar po meni nije prenatrpan, vec bi pre rekao da je kvalitetan i dobro popunjen Sto to je odbro. Pa koliko je sam  trening kvalitetniji kad imas 25 igraca nego 15 koje rotiras u toku godine. Za vreme Lukica smo imali i vise od 40 igraca na platnom spisku a koristili ih jedva 15-6 u toku godine.
Za godinu dana realno je da nas napuste Kafu,Stojiljkovic i Sumaila koji su na pozajmici. . . Ne znamo ko je sledeca prodaja i kad, dal na zimu ili na leto. . .Srnic,Milic,Pavkov ili neko peti mozda iz startne postave. . .Nije pozeljno da zamene u startnoj postavi jurimo na precas ili u kratkom periodu kao ove godine kada su nas u nekoliko meseci napustili Boaci,Kanga,LeTAlek,Donald. . .ovako iz aktuelnog igrackog kadra uhodana zamena je vec spremna. I te promene iz goidne u godinu moramo svesti na minimum ako zelimo kontinuitet u evropi.
Kako god , trenutno uprava odaje utisak makar kod mene da zna sta radi. . .

• Палац горе 3
  • Гроф 1

Ne zaboravite, prihode od tv prava i karata, pare za bodove.  Itd. Bice tu ozbiljan priliv novca. Na upravi je sada da obezbedi jos nekog ozbiljnog sponzora. 

• Палац горе 4

15 hours ago, Lokalac said:

A ti znas pa seres? Ako znas napisi i demantuj. Ako ne znas, ne serendaj. 

Ko je ukljucio sve te strane u podelu kolaca? Ko sve sve ugradio i zasto? Da li je takvo poslovanje stetno za klub i gde je odgovornost za takve poteze? I niko ne napada celu upravo vec pojedince.

Neko pljacka nas klub, a mi treba da cutimo? Pa samo se to radi sada na finjaka, satro legalno, kroz izmisljene strane u ugovoru, ali je to i dalje na stetu kluba.Ti cuti i zabijaj glavu u pesak, a posle se cudi sto si naguzen. 

ne znas ni ti nista, moja rec protiv tvoje, znaci odbjeb, ne seri ( tvoj reci ) i troskok

dupe me zabole dal ce neko da uzima bonuse, ako klub ima uspehe

• Милпар 1

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада