Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Mazzan

Управа Светозара Мијаиловића (Звездана Терзића)

Рад управе  

146 чланова је гласало

1. 1. Да ли сте задовољни радом Звездана Терзића?

• Да
    • Мора и може боље
    • Ту и тамо
    • Тек понеким стварима
    • Ни најмање

Recommended Posts

Negde je pisalo 4,5 miliona, negde 5,5 miliona.... Terzic je jednom izjavio 5,5 ... pa drugi put 4 miliona  ))))) .... ispade to sponzorstvo poslovna tajna ..:D ....

Verovatno ima nesto vise na sajtu Gazprom sporta ..... ili ce Ruski mediji nesto objaviti ....

• Палац горе 2

Nakon svečanog otvaranja kupole Hrama Svetog Save, na kojoj je izradu mozaika takođe finansirao ruski gigant, održan je sastanak rukovodstva„Gasprom njeft“ i Crvene zvezde, na kome je ozvaničen nastavak saradnje do 2020. godine! Visina ugovora je ostala ista (4.000.000 evra) što znači da će velikan sa stadiona Rajko Mitić u naredne dve sezone inkasirati 8.000.000 evropskih novčanica.

Najvažnije je da smo produžili ugovor, svakako će nam puno značiti i da je ista cifra, mada bi bilo super da su povećali kao nagradu za ovosezonski uspeh.

Inače potpuna glupost da se javno ne objavi informacija koliki je iznos sponzorstva u pitanju, svuda u svetu de to javno objavljuje odma prilikom potpisivanja.

• Палац горе 1

Isti ko prethodni, a prethodni bio 4,5 miliona, plus pojacani bonusi, sreca pa postoji google.

Ako ne osvojimo titulu, govnjivom motkom oterati tompusa.

• Палац горе 4

4 minutes ago, profesor said:

To je skoro pola budzeta. Uz igranje u Evropi, premije od Uefe i karata, mi imamo zatvoren budzet i to bez prodaje igraca. Jos samo da nema duga...
Zato, ova godina nece nista znaciti, ako je ne ponovimo. Pamet u glavu, upravo, i nema zime.

Ako se dobro secam dosadasnji bonusi Gasproma su bili : 250 000 za titulu , za Kup valjda isto , za ulazak u grupu LE 250 000 , za prolazak grupe 400 000 ( ne drzite me za rec , negde procitah ali nisam siguran da sam tacno zapamtio ) ..... a sada su pojacani - sto znaci da mozemo bas jaku cifru da dobijemo i od bonusa .....

• Палац горе 1

Verovatno 1.3. stizu rate koje je Terzic potpisao zato i prodaje Boacija
Dobra strana je sto ce Joveljic dobiti sansu, jer nema ko drugi

• Палац горе 2

Vrlo je jednostavno Terzič jeste bolji od predhodnika, ili tačnije rečeno klubu bolje ide nego predhodnih godina i to u dobroj meri, bar za sada i to je činjenica, ali to Terzića ne čini dovoljno dobrim da rukovodi klubom kakav je Crvena zvezda, jer biti bolji od užaskog te ne mora činiti dobrim, već prvo manje lošim, ali ti i dalje možeš biti loš. Što opet ponavljam ne znači da trenutno ima neko bolji ko bi vodio klub(kome bi se to dopustilo) ili da treba sad da ide zbog prodaje Boaćia, pre toga Kange, ne treba, treba ako izgubimo titulu, jer smo svesno oslabili tim za drugi deo sezone, a fakat smo ga oslabili, a nismo morali. Ništa manje Boaći ne bi vredeo na leto, mogao je samo više, leti su uvek skuplji igrai i veća je potražnja, a on je imao višegodišnji ugovor i to je činjenica! Mislim da je to najkraće moguće. Inače je sve što je Meda napisao u velikoj meri tačno(nije tebi replika direktno, više uopšteno), samo uvek ima ono ali i ona začkoljica, koja daje finalnu sliku, bar po meni...

Dovoljno o njemu što se mene tiče. Dalje će sve da se vidi u dogledno vreme, nešto pre, nešto posle. Zadržah se i previše, odoh dok nisu krenuli alibiji i opravdanja "insajdera" i "stručnjaka".

Pozdrav!

• Гроф 2
  • Хаха 1

Posted (измењено)

Nema fudbala bez Kangine KREACIJE. Meni kod Terzica najvise smeta to sto njegov pulen Pesic nije ispunio kotu od 20 golova i 15 asistencija koju si letos naveo kao uslov da opravda ulozeni novac... A vec je februar.

Edited by ветарулеђа
  • Палац горе 1
  • Хаха 2

2 hours ago, Лунатик said:

Много нас брт поздрављаш у последње вријеме :).

ПС. Ко има нешто против човјека са мог аватара тај је мој непријатељ!

Uhvatio me ovaj novi moderni virus, insajderus, sve hoću da odem, ali ipak ne odem kada hoću, pa možda odem, ali možda i ne odem, pa onda ipak odem, ali se kasnije vratim, pa hoću opet da odem, ali kada ipak odem znaće se da sam otišao, jer nisam tu, ako ne odem znaće se da nisam, jer sam tu. Šta god da bude nije da nisam rekao. 

103081.jpg

• Гроф 1
  • Хаха 3
  • Скењ 1

19 minutes ago, BobMarley said:

Vrlo je jednostavno Terzič jeste bolji od predhodnika, ili tačnije rečeno klubu bolje ide nego predhodnih godina i to u dobroj meri, bar za sada i to je činjenica, ali to Terzića ne čini dovoljno dobrim da rukovodi klubom kakav je Crvena zvezda, jer biti bolji od užaskog te ne mora činiti dobrim, već prvo manje lošim, ali ti i dalje možeš biti loš. Što opet ponavljam ne znači da trenutno ima neko bolji ko bi vodio klub(kome bi se to dopustilo) ili da treba sad da ide zbog prodaje Boaćia, pre toga Kange, ne treba, treba ako izgubimo titulu, jer smo svesno oslabili tim za drugi deo sezone, a fakat smo ga oslabili, a nismo morali. Ništa manje Boaći ne bi vredeo na leto, mogao je samo više, leti su uvek skuplji igrai i veća je potražnja, a on je imao višegodišnji ugovor i to je činjenica! Mislim da je to najkraće moguće. Inače je sve što je Meda napisao u velikoj meri tačno(nije tebi replika direktno, više uopšteno), samo uvek ima ono ali i ona začkoljica, koja daje finalnu sliku, bar po meni...

Dovoljno o njemu što se mene tiče. Dalje će sve da se vidi u dogledno vreme, nešto pre, nešto posle. Zadržah se i previše, odoh dok nisu krenuli alibiji i opravdanja "insajdera" i "stručnjaka".

Pozdrav!

Na stranu što non stop pišeš pogrešne stvari, da li zaista vidiš ovo kao realnu mogućnost?

• Палац горе 2
  • Хаха 1

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада