Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Mazzan

Управа Светозара Мијаиловића (Звездана Терзића)

Рад управе  

153 чланова је гласало

1. 1. Да ли сте задовољни радом Звездана Терзића?

• Да
    • Мора и може боље
    • Ту и тамо
    • Тек понеким стварима
    • Ни најмање

Recommended Posts

Ako su zalozili ugovor Gasproma, hotel i sta ti ja znam sta sve za samo 1.5 milki evra, to je malo... ko zna sta je sve uzeo Terzic za ponudjeno...

Poslato sa Redmi Note 3 Pro ili Asus tableta

• Палац горе 1

Daj boze da dug posle Terze bude na onih standardnih 50 milki evrica koje se vrte vec neko vreme.

• Палац горе 4

Mada treba biti debil i prokockati onih oko 16 miliona koje smo zaradili posle prve Grofove sezone, da je bilo iole pameti i da se taj novac pametno uložio danas bi bili na znatno staiblnijim nogama. Ovako strepimo da ne zapadnemo u još veće dugove.

• Палац горе 1

Posted (измењено)

Sta je vama, dug je izmedju 10 i 160 miliona, zavisi koliko se novih potrazivaca pojavi.

JEDAN FINANSIJSKI DAN U FK CRVENA ZVEZDA...

Evo ima nekih koji su po 20 puta trazili svoj novac, znate li vi kolike su te pare? Javljaju se potrazivaci iz 87... uzeli smo na zajam  3 kg jabuka po 200 tadasnjih dinara, pa sa kamatama to dodje 30.000 evra, a naslednih gospodje sa Kalenica je poznati bizmismen...

Nista nema na papiric i potpis, sve na rec... casna rec duguje mi Zvezda, 200.000 evra... zapisi Pantovicu... i meni duguje 150.000 evra i 20.000 dolara i nesto dinara, sto cu oprostiti... Pisi Pantovicu... eto...novi dugovi samo dolaze... a mi verujemo nasim poveriocima, kao sto oni veruju nama.

Edited by Levo krilo
  • Палац горе 1

Posted (измењено)

Sad ce klub iz svoje kase da plati za ovog balvana, a onaj koji ga je doveo drzace mitinge na KZS.

Edited by Dr. Mabuz
  • Палац горе 2

Ovo za Pavkova je dobro smisljena i realizovana prica.

Kako gurnuti pare u klub koji je pod patronatom vladajuce garnitire nego prodati igraca nama koji mora da ga kupi jer su tako rekli i cena je 300 000 jer im toliko treba.

Sad tu ide kao razvlacenje,tuzba i ostale zajebancije al te pare ce vec neko da da,dal mi ili neka firma koju odredi zna se vec ko.

Ako mi trebamo da vratimo uslugu onda cemo mi iskesirati te pare.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

• Палац горе 4

Bitno je da toza gostuje kod marica doktor nestao ni na mapi ga nema razvlace ga po sudovima al znao je da prica kako je pavkov zlata vredan igrac..

Ko ce sad da plati tog pavkova ? Dugovi se nagomilavaju dizu kredite opet ce na leto da bude rasprodaja i ovo nanovo sastavljanje tima i kombinacije kako da se utale dokle vise?

Bice na leto ludnica zivo me zanima koga su isplanirali umesto grofa 

• Палац горе 2

- Zvezda će izvršiti sve obaveze koje ima prema Radničkom, samo preostaje da se ustanovi dinamika isplate, ali blokade računa neće biti - ističe Mijailović

Novosti

Dinamika isplate? Da, u jednoj rati od 200.000 evra odmah i jos jednoj od 100.000 evra do 1.7. tako kaze ugovor i presuda. Nema tu pregovora gospon Prezidente, sto si potpisao, to moras da ispunis...

• Палац горе 4

Узмеш дрво, за које смо и ми обични навијачи знали да је дрво, па лик не зна ни да трчи ко човек... Обавежеш се да платиш 300 000 које си можда могао да уложиш у плату неког финог бека или штопера а притом си већ имао 5 нападача. Што је још јаче ти не планираш ни да платиш него оно, боли те к***. Ко кога овде прави лудим? Какво је ово бахаћење? Луд збуњеног, Терза некако профитира сад ти Бога питај како и по којој линији...

• Палац горе 4

Ne moras citati ime igraca, ne moras znati iz kog kluba dolazi, koju poziciju igra, kad procitas 300k evra sve je jasno. To je visegodisnja tarifa za prevaru i taljenje.

• Палац горе 3

Да л' ће некад с том тарифом да се тале на неком иоле квалитетном играчу а не увијек на пањини, сунце му *****.

• Палац горе 2

1 minute ago, Uscanac said:

Ne moras citati ime igraca, ne moras znati iz kog kluba dolazi, koju poziciju igra, kad procitas 300k evra sve je jasno. To je visegodisnja tarifa za prevaru i taljenje.

Ма коса ми се дигне сваки пут кад доводимо неког играча из наше лиге а да је старији од 18-19 год. 

И све цене се врте тако 100-200-300 хиљада... а после ти полуиграчи, инвалиди одлазе уз као опроштај дугова.

Исти рецепт већ годинама... 

• Палац горе 2

Ne mogu se tale na nekom kvalitetnom jer takvi realno kostaju vise od 300k, tako da ce nam uvek zapasti panjevi. 

• Палац горе 1

Зато и рекох оно иоле, не мора бити неки ултра играч, бар пристојан а не дибидус пањ :biggrin:

• Палац горе 2

Математика је проста ствар.
Уградиш се на играча од милион 10% имаш 100 хиљада.
Уградиш се на 10 играча од 300 хиљада 10% имаш 300 хиљада.

• Палац горе 2

Posted (измењено)

TERZICU LOPOVE ODLAZI 

Edited by Gorcilo
  • Палац горе 3

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.