Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Александар

Стране фудбалске лиге

Recommended Posts

Napljuvasmo Pacinija, a on het-trik večeras.

daj da pljujemo malo po Asamoi i Babalju :raz_097:

Elem, Totenhem je luda ekipa, ali skroz :krstixf7: Svonsi dobro dobro, pa kad ja odigram "keca" oni 2:2 :smrc11: Bzv subota, nije bilo jake utakmice, čak ni u Engleskoj..

Bordo-Nica 1-1. Bordo poveo u 86. minutu, primio gol u 90+1...***** te sreco.

Arsenal napokon dobio i to Liverpul 2-0. Kazorla i Podolski dali golove. :barsal11pw4:

• Палац горе 1

Гледао сам синоћ на стриму Торино - Интер. Победа гостију од 2:0, а најзаслужнији за бодове голман Хандановић. Скинуо је 2-3 зицера нападачима домаћих, док су гости дали два гола из доста тежих прилика за гол. То је та разлика у квалитету.. Бјанки из окрета шутира килаво право у Хандановића, Касано из готово идентичне ситуације тресе мрежу као да је празна.. Делује као да је Интер добио лако и убедљиво, али је Торино неретко имао иницијативу и често се играло пред голом Интера.

Да напоменем нешто у вези ове теме. Ове сезоне дошло је до померања места на Уефиног рангирања лига по коефицијенту тако да ранг листа изгледа овако:

4ghuz7.jpg

Мислим да ће утицати на преименовање теме :D

I treba.... Portugalska liga mnogo zanimljivija i od Calcio-a i od France League.... Bar za mene, za igranje i to... I vise golova pada, i zanimljivije utakmice i sve... I realno Porto kida zadnjih godina, Lion, Marsej i ostali lagano da izgube od njega... A o Italijana sem Juventusa sad, svi ostali su slabiji od Porta.... Jos je i Braga izbacila Udine... Imaju oni dobru ligu... Koji li su Holandjani na toj tabeli... A za nas ne smijem ni da pitam... Je l' mozes da das link sajta dje si to gled'o?

I treba.... Portugalska liga mnogo zanimljivija i od Calcio-a i od France League.... Bar za mene, za igranje i to... I vise golova pada, i zanimljivije utakmice i sve... I realno Porto kida zadnjih godina, Lion, Marsej i ostali lagano da izgube od njega... A o Italijana sem Juventusa sad, svi ostali su slabiji od Porta.... Jos je i Braga izbacila Udine... Imaju oni dobru ligu... Koji li su Holandjani na toj tabeli... A za nas ne smijem ni da pitam... Je l' mozes da das link sajta dje si to gled'o?

http://en.wikipedia.org/wiki/UEFA_coefficient

Изволи :)

• Палац горе 1

To nista ne mora da znaci. Ovaj redosled je sada ovakav zbog Porta, Brage i Benfike u Ligi Evrope, ali portugalski klubovi nemaju bas vrhunske rezultate u Ligi Sampiona godinama vec. Porto je jedini klub koji moze necim da se pohvali, dok u Italiji i Francuskoj vise timova ima kvalitet za odlicne rezultate.

Lige petice ce uvek biti ovih 5 zemalja, makar i Rusija usla u top 3 :smeh211:

Рутинска победа :smeh211:

http://www.youtube.com/watch?v=I27s8ew4mXo

Иначе, Бордо разбија у Француској, играју у изузетној форми, 10 утакмица без пораза. Што неко рече, а шта ли нам ради Трумзе :smeh11:

Сутра очекујем рутинску победу Реала и бар 1 гол Роналда.Наравно,ако мањи клуб не изађе поново у формацији 4 3 3 3.Мада им у супер купу ни она није помогла.

• Палац горе 2
  • Палац доле 1

Ja sutra ocekujem nastavak dominacije barce, mesi ce ih sam pobediti, nema real resenja za barcinu igru :smeh211:

Наставак доминације Барсе?? :facepalm: :facepalm: :facepalm: Па Реал их је сад добио у супер купу,пре тога им је очитао лекцију на камп моу(Mourinho) у првенству и узео титулу.Каква црна њихова доминација?Било,више није.

Реал је УБЕДЉИВО највећи и најпопуларнији клуб на свету и ја не разумем како неко може да воли фудбал а да не воли Реал Мадрид.Али да не скренемо са теме Трифке ај настави овако да дајеш голове па да те гледамо на Бернабеу,кад може Модрић можеш и ти :raz_097:

По трофејима је можда највећи, али није најпопуларнији сигурно.. :)

али није најпопуларнији сигурно.. :)

Него шта је.Роналдов дрес се прода на сваких 12 секунди!У целом свету је то убедљиво највећи бренд и прва асоцијација кад споменеш фудбал.Ај' сад лепо пребаци ове уписе док не наиђе Александар.

По трофејима је можда највећи, али није најпопуларнији сигурно.. :)

Naravno... Glory glory Man Utd!!!

Него шта је.Роналдов дрес се прода на сваких 12 секунди!У целом свету је то убедљиво највећи бренд и прва асоцијација кад споменеш фудбал.Ај' сад лепо пребаци ове уписе док не наиђе Александар.

Па то је можда прије био главна асоцијација.. Гледам док сам ишао у школу, све дјеца 10-14 година, сви брује о Барси. Ја не готивим ни једне ни друге, али сматрам да је тренутно Барса најпопуларнији клуб на свијету.. А и ево сада гледам ове њихове странице на фејсу. Барса 35 милиона, Реал 32.

Пребацујем уписе у праву тему.

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада