Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Simpatični

Морам некоме да се похвалим

Recommended Posts

Александре,пази ако неко од НВО чита овај форум можеш бити оптужен за ширење верске нетрепељивости.-) Шалу на страну,не треба нам дељење на клубашкој основи када игра репка! И ја када сам био млађи вређао сам њихове играче на репки,типа Саво мајмуне,а ни они преко пута нам нису остајали дужни.Сада мислим да је то погрешно и да свако ко жели добро репки не сме да подлегне клубаштву .Постоји и више него довољно других ситуација за вређање омражених играча из мањих клубова.

• Палац горе 1

Guest carapan

Mustafa ne zasluzuje postovanje ni gram....Sto se mene tice, on ne postoji, i Bejl je dao gol nepostojecem golmanu...On je za mene magla, nema ga..Ono nosenje majice, i jos neka sranja koja je pravio, mi daju za pravo da to djubre je mrtvo za mene kao covek..

Srbiju zemlju mnogo volim, kao i kada igra reprezentacija, ali zvizdanje Mustafi i ono Tole lopove, apsolutno podrzavam...Srve mi bilo puno kod Tole lopove i celog stadiona kada prihvatio, jer znam da se tog momenta rosavi jeo u sebi od muke, ali ko ga :dita: ...Tole-Mustafa ista olos i bagra...

• Палац горе 3

1153281267771 Standard account

------------------------------------------

[2/2]

8057 Glasgow Rovers:Southampton United

Konačan Ishod 1 1,79

8059 Nottingham City:Liverpool City

Konačan Ishod 2 2,07

Ukupno: 0,10

Isplata: 0,37

Br. kombinacija: 1

12-09 19:44:48

:ura11: :ura11: :ura11: :ura11: :ura11: :ura11: :ura11: :ura11: Prejak sam..... :D

Sta ti jadni cvrcak smeta??? To je pre za Transfer Blamu.

Kako sta mu smeta? :D Je l' si cuo nekad cvrcka, pogotovu nocu kad pokusavas da spavas? :)

• Палац горе 1

Уф, уз цврчка могу да заспем без проблема.. па је ли био неко одавде на камповању..?

Уф, уз цврчка могу да заспем без проблема.. па је ли био неко одавде на камповању..?

Ja bio jedanput, i kad krenuse cvrčci i oni dosadni komarci da mi oblecu oko glave hteo sam poludim, od tad vise nikad :)

Ja sam jednom bila kao na kampovanju, i to mi je trauma za ceo zivot :D Sve bube ovoga sveta su to vece dosle tu :D

Posted (измењено)

Fini ovi forumasi,drknete 15 piva ni vilini konjici vam ne bi smetali,a ne komarci :raz_097: nista lepse od kampovanja...

Edited by SHERIFF
  • Палац горе 2

Ау јбт.. ми смо камповали по месец-два лети.. годину за годину. Поред реке, у природи.. нема лепшег места да проведеш лето :)

• Палац горе 1

Ma kakvo kampovanje, nikad ja nisam voleo da sumska, uopste prirodna okupljanja sa ciljem nocenja. A i kad ga cujem napolju, ne smeta mi, ali brate, iznad glave u sobi je to nesnosna buka.

Nema jace stvari od kampovanja :D Meni najjacih 5 dana ljeta :)

Kod nas se kampuje od 15 do 20 Avgusta..

Evo jedna od ovogodisnjeg kampovanja :D l7g-Kampov.jpg

I po citav dan samo rukas, jedes, a po noci lutas :D

Размажено је то све, бре.

Да не леже по цео дан спавало би им се и не би им ни топ сметао. :vile11:

Naravno,nikada mi nisu svrci smetali nego se ovaj pravi mnogo fin...BOlje nek ubije vepra pa da ima neke koristi a ne crvcka da stavlja u lovacke trofeje :jes-va10:

Па једва чекам бре оно око 1. маја да одем бре у дивљину, без мобилног, компа, и тв и свих срања ... Лепо ватрица, пивце, роштиљ, пивце, роштиљ, пивце,пивце, роштиљ..... И тако све док не понестане роштиља, и онда само пивце... Ко клинац сам са извиђачима био недељу дана у шуми под шаторима... Кад сам се вратио моји нису могли да ме препознају, ошишан на кеца, и угојен 2-3 кила... Никад слађе не једем него кад одем у шуму ! Не знате ви децо шта ваља :vile11:

• Палац горе 1

Gremio RS - Nautico PE Tacan Rezultat 2:0 (7.00)

Botafogo RJ - Interancional RS PX (2.05)

Uplata 1e

Dobitak: 14.35

Ovo su jedina 2 para imala vcrs da se igraju, i rek'o aj da ih odigram, ionako neku sicu imao.... I dodje mi Gremio u 92gi min....

WIN WIN WIN WIN :ura11: :ura11: :ura11: :ura11: :ura11: :ura11:

Јбт, народе, немате појма шта пропуштате.. Кад си у природи са другарима, научиш много ствари.. сами правите клопу, сами ложите ватру, сређујете околину.. ми смо уживали у томе.. мењао бих и сада 30 дана за рачунаром у стану за један дан у природи са другарима.. јесте, има крпеља.. има скакаваца.. оса, пчела, зоља, змија.. итд итд.. ујутро око пет је ужасно хладно.. мораш да водиш бригу о свему... кад се пробудиш нема одласка до фрижидера да би доручковао, него нешто мораш да спремиш.. али у томе је чар :) сувише сте размажени :)

Јбт, народе, немате појма шта пропуштате.. Кад си у природи са другарима, научиш много ствари.. сами правите клопу, сами ложите ватру, сређујете околину.. ми смо уживали у томе.. мењао бих и сада 30 дана за рачунаром у стану за један дан у природи са другарима.. јесте, има крпеља.. има скакаваца.. оса, пчела, зоља, змија.. итд итд.. ујутро око пет је ужасно хладно.. мораш да водиш бригу о свему... кад се пробудиш нема одласка до фрижидера да би доручковао, него нешто мораш да спремиш.. али у томе је чар :) сувише сте размажени :)

Kako ko brate, ja sam samostalan, iako slabo idem u prirodi.... Al' znam dovoljno o svemu, bar sam da spremim da jedem, i da zivim sam, sto i planiram da ostvarim u 2013... :D Nego niko da me pohvali sto sam pogodio tacan rezultat... Sram vas bilo!! Sram da vam uđe!!! :D

• Палац горе 1

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада