Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Simpatični

Морам некоме да се похвалим

Recommended Posts

'ај не аветајте... Звиждите му на Дербију, када игра Србија, пустите га нека брани како најбоље умије. Овако му само реметите концентрацију и имамо веће шансе да примимо гол. Јесте он дебил, али, игра Србија, не зајебавајте се. Нити смо први у групи, нити смо обезбиједили СП.

Па савршено ме боли уво за репрезентацију у којој он брани !!! Хтедох да направим транспарент (Михо, питај га шта мисли о Барију) или тако нешто, па да видимо о тој ружној прошлости... Уопште се нисам радовао ноћас... Убио ми је жељу за репрезентацијом... што би он рекао ТО ЈЕ ОНО КАД НЕШТО МРЗИШ ОНДА...

• Палац горе 2

Па савршено ме боли уво за репрезентацију у којој он брани !!! Хтедох да направим транспарент (Михо, питај га шта мисли о Барију) или тако нешто, па да видимо о тој ружној прошлости... Уопште се нисам радовао ноћас... Убио ми је жељу за репрезентацијом... што би он рекао ТО ЈЕ ОНО КАД НЕШТО МРЗИШ ОНДА...

Koliko sam ja njega samo gotivio, a sad ocima ne mogu ga vidim, mislim da sam veceras ludeo kad god bi on bio u krupnom kadru..
  • Палац горе 1

Mozemo mi da ga ne volimo do sutra, i ja cu prva da mu zvizdim na Marakani, i podrzavam to u potpunosti, ali kao golman reprezentacije, on predstavlja nasu zemlju, hteli mi to ili ne. I znam da se vecina nece sloziti sa mnom, ali na derbiju cu da presusim zvizdeci mu, ali kad igra reprezentacija, nijedan zvizduk od mene nece dobiti. Prvo smo Srbi, pa onda grobari i Delije/Zvezdasi ili kako se vec ko deklarise.

• Палац горе 3
  • Палац доле 2

Mozemo mi da ga ne volimo do sutra, i ja cu prva da mu zvizdim na Marakani, i podrzavam to u potpunosti, ali kao golman reprezentacije, on predstavlja nasu zemlju, hteli mi to ili ne. I znam da se vecina nece sloziti sa mnom, ali na derbiju cu da presusim zvizdeci mu, ali kad igra reprezentacija, nijedan zvizduk od mene nece dobiti. Prvo smo Srbi, pa onda grobari i Delije/Zvezdasi ili kako se vec ko deklarise.

Ja da sam sinoc bio na Karadjordju, ne bih mu zvizdio zbog toga sto je Mustafa, bilo je prilika na derbiju da mu zvizdim, i bice prilika jos nadam se, nego zato sto on brani, a ZELJKO BRKIC sjedi na klupi....

• Палац горе 1

mene je sramota koliko sam ja to g...no voleo,bukvalno sam se kleo u njega !! kad je otisao iz kluba samo sto nisam zaplakao,cale je 5 dana bio nervozan,mislio sam nas stojke,nas kapiten...svaku prozivku na njego racun sam licno dozivljavao,branio ga kad su ga svi pljuvali jer ne brani !! ej bre,necu zaboraviti dok sam ziv,kod mene 10 ortaka,srbija - francuska na marakani (jbg nismo nabavili karte:S) i pocinje tekma,krupan kadar na mustafu,ja reko evo ga nas stojke,macka,ladan ko led !!!!! primamo gol (ako se ne seca neko on je kriv,ispustio je zivu loptu) svih 10 u mene,svi u fazonu "eo ti stojke,jbo te stojke",a ja u svadju sa svima njima zbog njega !!! kad je penal skinuo svabama potpisujem da nie bilo srecnijeg coveka od mene ! skakao sam,urlao,slao poruke svima koju s ga pljuvali.....secam se dana kad je potpisao za stoku,dosao sam na net,citam statuse,reko ma ne moguce,neko se sprda,ulazim na novosti i imam sta da vidim...ljudi kunem vam se da sam u tom trenutku osetio takvu tugu i takav bes u momentu da bi rodjenu familiju pobio !!! danima sam bio sjeban,iskreno bolelo me je,jer ipak obozavao sam ga,priznajem !!! sve do onog derbija kad je pokazao majcu sam bio sjeban,jednostawno nisam zeleo da verujem da je to uradio...ali od tada moja mrznja prema tom smradu je prevazisla sve ono sto sam ga ranije gotivio,stostruko,zamrzeo sam ga kao da mi je pobio celu familiju !!! ej,nikad u zivotu mrzeo nikog nisam,nisam takav covek,al tog smrada kad bi sreo na ulici ja vam se kunem da mi nebi bilo zao da ga odrobijam !!!

Ja te potpuno razumem, i ja sam ga obozavala. Mozda ne u istoj meri kao ti, ali jesam. I razumem bes i sve sto si napisao, i stvarno sve podrzavam. Ispao je katastrofalan covek i pljunuo po svemu sto je rekao i uradio, pogotovu kad se desila majica, do tada sam jos i kulirala, kao i svi. Ali reprezentacija je reprezentacija. Ne kazem da u tom trenutku treba svi da ga volimo, ali ne treba ni da mu se zvizdi. To je naravno moj stav, ne pokusavam da te ubedim da treba i ti tako da razmisljas.

• Палац горе 2

Ja te potpuno razumem, i ja sam ga obozavala. Mozda ne u istoj meri kao ti, ali jesam. I razumem bes i sve sto si napisao, i stvarno sve podrzavam. Ispao je katastrofalan covek i pljunuo po svemu sto je rekao i uradio, pogotovu kad se desila majica, do tada sam jos i kulirala, kao i svi. Ali reprezentacija je reprezentacija. Ne kazem da u tom trenutku treba svi da ga volimo, ali ne treba ni da mu se zvizdi. To je naravno moj stav, ne pokusavam da te ubedim da treba i ti tako da razmisljas.

razumem i ja tvoj stav u potpunosti,i to je ok,svako ima pravo na svoje misljenje :)! msm ja sam toliko ogorcen na tog coveka toliko da u momentima kad su se po fejsu pojavljvale grupe za podrsku zbog smrti njegove majke ja nikako nisam mogao da se nateram da udjem ! msm zene mi je jako zao,smrt nikome ne zelim,al da pruzam njemu bilo kakvu vrstu podrske posle svega ne mogu nikako !! kao sto sam vec jednom napisao,da je najbolji golman na svetu,bufon licno,ja jednostavno ne zelim da ga gledam na golu zemlje u kojoj sam rodjen jer ga ne smatram dostojnim dresa koji nosi,niti da takva osoba moze predstavljati Srbiju na pravi nacin sa takvim ljudskim kvalitetima ! da prostis,jbsh coveka koji nema obraz i koji je cast prodao za 30 judinih srebrnjaka...

Da, ako gledas iz ugla covecnosti, onda zaista takva osoba ne bi trebalo da nas predstavlja ni u brzom jedenju virsli, kamoli necemu ozbiljnijem. Ja se slazem sa Minom (pluseve joj lupam jer sam obecao za neki dres :ajmo: ), medjutim ne mogu da verujem da je ovaj bolji od Brkica, jednostavno ne mogu. Mislim, XY puta je pokazao da je kiksara kod suteva iz daljine, jos Sinisa kaze sinoc na KZS da su analizirali Bejla, da sutira uvek spolja, jako i onaj majmun krene iza zivog zida?! Isto tako, od nasih golmana je neprikosnoven u igri 1na1, tu je sjajan, ulece kao lud, plasi bukvalno protivnika, ali opet Milunovic i Kasalica su pokazali proletos da i to moze da se prevazidje. U svakom slucaju, zbog ostalih momaka ne bi trebalo zvizdati, oni ne zasluzuju dte zvizduke, a cuju ih sigurno i nije im prijatno.

• Палац горе 2

U svakom slucaju, zbog ostalih momaka ne bi trebalo zvizdati, oni ne zasluzuju dte zvizduke, a cuju ih sigurno i nije im prijatno.

Mnogo se brinu Micko, Laza, Maksim, Bisevac, Lekic, Ninkovic, Basta, Djuricic sto zvizdimo mustafi... Bre da igra sa caletom mojim i najrodjenijima pa cu da zvizdim !! Ocu bre da mu se poserem na zivot, on je glup, ne shvata nista, ali ocu drugima da pokazem sta bi ih cekalo, pa da vise nikom ne padne napamet tako nesto.

• Палац горе 1

Pa brate, nervira malo kad znas da ako vratis loptu golmanu, svi ce da mu zvizde, pa jos ako popusti pod tim pritiskom... Nisam siguran da ostlima ne smeta kad se zvizdi dok je lopta u posedu naseg tima.

• Палац горе 1

razumem i ja tvoj stav u potpunosti,i to je ok,svako ima pravo na svoje misljenje :)! msm ja sam toliko ogorcen na tog coveka toliko da u momentima kad su se po fejsu pojavljvale grupe za podrsku zbog smrti njegove majke ja nikako nisam mogao da se nateram da udjem ! msm zene mi je jako zao,smrt nikome ne zelim,al da pruzam njemu bilo kakvu vrstu podrske posle svega ne mogu nikako !! kao sto sam vec jednom napisao,da je najbolji golman na svetu,bufon licno,ja jednostavno ne zelim da ga gledam na golu zemlje u kojoj sam rodjen jer ga ne smatram dostojnim dresa koji nosi,niti da takva osoba moze predstavljati Srbiju na pravi nacin sa takvim ljudskim kvalitetima ! da prostis,jbsh coveka koji nema obraz i koji je cast prodao za 30 judinih srebrnjaka...

To si potpuno u pravu. Ali podji od toga da mi milion stvari ne znamo, i da ko zna kakve su moralne vrednosti ostatka reprezentacije. E sad sto je on ispao najveci olos, to je drugo. Meni se prvoj ne svidja, sto on brani, tu se slazemo :)

Pa brate, nervira malo kad znas da ako vratis loptu golmanu, svi ce da mu zvizde, pa jos ako popusti pod tim pritiskom... Nisam siguran da ostlima ne smeta kad se zvizdi dok je lopta u posedu naseg tima.

E bas to, ispadamo idioti, zvizdimo sopstvenoj reprezentaciji, ne mozemo nikad da budemo slozni :pop: Hahahha, cekaj da bude sigurno da te niko nece ubiti na ulici ako obuces dres koji dobijes od mene, pa onda :D

• Палац горе 2

Posted (измењено)

Samo, poceli ste da offtopicarite... :D

A nasao je ko ce im nesto kaze :smeh11: Edited by ZeljaBg93
  • Палац горе 3

Posted (измењено)

mene je sramota koliko sam ja to g...no voleo,bukvalno sam se kleo u njega !! kad je otisao iz kluba samo sto nisam zaplakao,cale je 5 dana bio nervozan,mislio sam nas stojke,nas kapiten...svaku prozivku na njego racun sam licno dozivljavao,branio ga kad su ga svi pljuvali jer ne brani !! ej bre,necu zaboraviti dok sam ziv,kod mene 10 ortaka,srbija - francuska na marakani (jbg nismo nabavili karte:S) i pocinje tekma,krupan kadar na mustafu,ja reko evo ga nas stojke,macka,ladan ko led !!!!! primamo gol (ako se ne seca neko on je kriv,ispustio je zivu loptu) svih 10 u mene,svi u fazonu "eo ti stojke,jbo te stojke",a ja u svadju sa svima njima zbog njega !!! kad je penal skinuo svabama potpisujem da nie bilo srecnijeg coveka od mene ! skakao sam,urlao,slao poruke svima koju s ga pljuvali.....secam se dana kad je potpisao za stoku,dosao sam na net,citam statuse,reko ma ne moguce,neko se sprda,ulazim na novosti i imam sta da vidim...ljudi kunem vam se da sam u tom trenutku osetio takvu tugu i takav bes u momentu da bi rodjenu familiju pobio !!! danima sam bio sjeban,iskreno bolelo me je,jer ipak obozavao sam ga,priznajem !!! sve do onog derbija kad je pokazao majcu sam bio sjeban,jednostawno nisam zeleo da verujem da je to uradio...ali od tada moja mrznja prema tom smradu je prevazisla sve ono sto sam ga ranije gotivio,stostruko,zamrzeo sam ga kao da mi je pobio celu familiju !!! ej,nikad u zivotu mrzeo nikog nisam,nisam takav covek,al tog smrada kad bi sreo na ulici ja vam se kunem da mi nebi bilo zao da ga odrobijam !!!

Kao da si mene i moje osjecaje opisao. Ja sam bio sa drustvom protiv Francuza na severu i sve isto kao kod tebe ispred TV-a (naravno da nas je Juda pozdravio na pocetku zagrijavanja, a srce puno, poslije primljenog gola mi je bilo kao da sam ja u*rao). Reprezentacija me je prestala zanimati kad je rosavi iz Subotice otjerao Antica, a ovo sad sa Mustafom na golu me je jos vise "izneutralisalo" ka timu..

Izvinjenje zbog offa, ali morao sam se nadovezati...

Edited by Flacco
  • Палац горе 2

Мени је био идол, памтим тренутак кад сам упознао њега и Микија и кад су ми аутограме дали. Бранио сам га кад је Анелка дао гол, био најсрећнији на свету кад је скинуо пенал Немцима.

Али, сад... Нека игра са мојим оцем рођеним 2 на 2 са Шиптарима, има да му звиждим. Брига ме што игра Србија. Ако му звиждим, звиждим му кад год га видим и где год га видим. И треба да му се звижди и да га прозивамо и њега, и жену његову, до краја живота, да се покаје што се родио.

Никога у животу не мрзим, али, ако треба да кажем да је нешто близу тог осећаја, то је мој однос према њему. И синоћ сам се радовао кад сам видео да му је Бејл дао гол, а да је он био крив. Нула од човека. И док он брани, ова репрезентација неће имати моју подршку, и нема је, још од Ђенове.

• Палац горе 4

Мени је репрезентација нешто друго и увијек ћу је подржавати. Такав је мој став.

Што се тиче Мустафе.. Ја њега једноставно не волим, али и објективно сматрам да је Бркић 5х бољи голман од њега. Али опет му нисам звиждао. Псовао му јесам након оног гола, али звиждао нисам. Нити сам имао неку вољу да то радим, нити знам звиждати као нормалан човјек..

• Палац горе 1

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада