Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Simpatični

Морам некоме да се изјадам

Recommended Posts

Posted (измењено)

Bravo za tebe.. Ti i ovi sto ti daju reakcije (do jaja su smesni u picku materinu) ste zanimljivi k'o cvece na grobu. Idi drkaj radi nesto, tu zajebavas ljude i mislis da si  smesan

Edited by Kisli Krastavac
  • Хаха 1

Ne, nego ću da iskazujem empatiju zbog toga što neko kuka ni zbog čega. Imaj malo samopoštovanja ;-).

Послато са Lenovo A2010-a уз помоћ Тапатока

• Палац горе 1

Posted (измењено)

Ne trazi ti niko da iskazujes bilo sta, iskuliraj, bolje nego da podjebavas nekog na forumu i da se nasladjujes kad vidis da mu nije do toga.

Edited by Kisli Krastavac

Kisli brate, neke stvari jednostavno nisu dostizne. Neces nikad otici na mesec i neces nikad tu devojku imati. Cao, zdravo, zapakuj je, sazvaci i baci to u tri lepe. Dzabe mastas, dzabe se nerviras. Radio sam i ja to, nema vajde, samo bespotrebno tugovanje. 

Jel si fatao strankinje ovih dana? :) Sta hoces sad? Mani je u magarac

• Палац горе 3

Ja ovde ako sta napisem napisem nesto za svoj gros, da se "olaksam" bar malo, da izbacim iz sebe a ne jer sam se zatvorio u 4 zida i lupam glavom, napisem trenutno osecanje i to je to, ako ne moze neko da ispostuje a da ulazi da kenja po tome bolje preskoci brate.  Cemu onda tema ako cemo da seremo jedni po drugima, mada neki jedva cekaju kao sto vidim. Ne trazim ni od koga da pise "Ajde brate drzi se", "Procice" i ta sranja, al nemoj da podjebavate, ne samo sad i mene,vec uopste, ne prihvataju svi sve stvari podjednako.

Medjede, jedno je 'vatanje'  drugo su emocije. :D

Ne trazi ti niko da iskazujes bilo sta, iskuliraj, bolje nego da podjebavas nekog na forumu i da se nasladjujes kad vidis da mu nije do toga.
Ne naslađujem se, daleko bilo...Meni je ovo više za dobru zajebanciju :-D

• Палац горе 2

33 минута раније, Punkerstein said:

Ne naslađujem se, daleko bilo...Meni je ovo više za dobru zajebanciju 😄

Слушај Пункерштајн ! У животу има ствари са којима се не сме зајебавати ! Не зајебаваш се по питању нечије породице, Бога, Звездиних пораза и Киселине бивше ! -)

Кисели, јел то она најстарија или она што понекад са њом контактираш ? 

• Палац горе 1
  • Терза 1

1 hour ago, Kisli Krastavac said:

Ima li ista gore nego kad ti se bivsa usere u zivot na ovakav dan? A sto je najcrnje, nista nije uradila, niti bi mi ikad uradilla nesto, vec je meni dovoljno samo da je vidim, a i to nije bilo uzivo, i da shvatim da ona nikad nece proci. Ni posle 4 godine. Dabogda ti ja crko.

Osim sto mogu da ti kazem da smo svi kroz to prosli ili prolazimo drugacije ne mogu da ti pomognem jer ni sam ne znam kako..Da boli,boli...i bolece 🙂

Ne kaze se dzaba da su muske suze teske i iskrene ..heh :)

Слушај Пункерштајн ! У животу има ствари са којима се не сме зајебавати ! Не зајебаваш се по питању нечије породице, Бога, Звездиних пораза и Киселине бивше ! -)

Кисели, јел то она најстарија или она што понекад са њом контактираш ? 

Uf, oko boga možemo da polemišemo, al oko ovog zadnjeg...hehe :-D Posle 25.sve to ide lakše. Postaneš čvršći, iskusniji, pametniji...:-D

Ja lako prebolim bivše. Jedino mi je problem kad mi se neka baš sviđa, ali iz nekog razloga ne mogu biti s njom. U trenutnom slučaju je daljina problem. 

Posted (измењено)
1 hour ago, Kisli Krastavac said:

Ja ovde ako sta napisem napisem nesto za svoj gros, da se "olaksam" bar malo, da izbacim iz sebe a ne jer sam se zatvorio u 4 zida i lupam glavom, napisem trenutno osecanje i to je to, ako ne moze neko da ispostuje a da ulazi da kenja po tome bolje preskoci brate.  Cemu onda tema ako cemo da seremo jedni po drugima, mada neki jedva cekaju kao sto vidim. Ne trazim ni od koga da pise "Ajde brate drzi se", "Procice" i ta sranja, al nemoj da podjebavate, ne samo sad i mene,vec uopste, ne prihvataju svi sve stvari podjednako.

Medjede, jedno je 'vatanje'  drugo su emocije. :D

Izvini Kisli, ali to se radi u spomenaru, dnevniku i sličnim čuvarima malih tajni. Kada napišeš na forumu onda je dostupno masi naznanaca koji će to dočekati na razne načine od opravdanja i razumevanja (Meda) do šale (niko se ne sprda sa osećanjima), tako da si ti na izvol'te ostavio svoja osećanja i to priplično nezgodnu temu "ljubavni jadi" (Vertera sam izostavio namerno)...to se isključivo leči alkoholom, vremenom i drugom.

Edited by Ganac
  • Палац горе 1
  • Лајк 1

33 минута раније, Punkerstein said:

Uf, oko boga možemo da polemišemo, al oko ovog zadnjeg...hehe 😄 Posle 25.sve to ide lakše. Postaneš čvršći, iskusniji, pametniji...:-D

Не када је Кисели у питању јер је он давно прегурао 25. Такав ће бити и у 95ој. 

15 минута раније, SHERIFF said:

Kada te ostavi sisata plavusa, ti nadjes jos sisatiju plavusu. To je ukratko savet.

Ово је велика истина. Ја увек кад сам имао љубавне бродоломе одем у најнапуцанији бг локал и одмах ми постане бесмислено да се поред таквих топ риба ја кидам због неких испод њиховог нивоа.-) 

• Хаха 1

Cale me kritikovao cesto sto se ne zenim,dokle da bude bolje meni nego njemu 😄

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада